mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 13:13 
Cytuj  
Kenshi tez mnie pojechal.

Scorpionem tak gralem, bo nic nie umialem.
Teraz gram sub zero to troche wiecej ciosow ogarniam, al chyba nie ma takiego spam powera ;p

http://www.youtube.com/watch?v=443qmsAEMIQ w zyciu tak nie zrobie ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 13:52 
Cytuj  
Wez sobie postac z teleportem - gap closerem - 3/4 postaci takie ma i masz z glowy spam fireballi. Sub-Zero rob wslizga bo moze przelecisz pod projectile albo po prostu zamrozenie - ty dostaniesz projectilem a koles jest zamrozony i wystawiony na punishment.
Albo wez sobie shangtsunga i sam jedziesz dolne fireballe chainowane - najbardziej wkurwiajaca spamem postac w tej grze to wlasnie shang-tsung. Albo wez sobie Jade - ona ma speciala takiego ze projectile przez nia przelatuja - najlepsza postac na punish spamerow fireballi.
Bardzo fajnie sie karze kmiotkow robiac 'zielone miganko' + Xray, ktory u Jade leci na cala odleglosc ekranu prawie. :)

Ale ogolnie podstawa to NAPIERAC non stop i nie dopuszczac do poswtania dystansu miedzy postaciami - kolesia spamujacego fireballe pokonasz pewnie najprostszymi kombinacjami A,A,B itd... albo spamem podcinki bo 'prosy' nawet nie widza o czms takim jak dolny blok.
MK to gra, ktora promuje bezposredni atak a nie stanie po drugiej stronie ekranu - dlatego masz min. dmg przez blok.

A teraz idz cwicz padawanie ;)


A ty wodny szpecu od kolejnego gatunku po pograniu w jedna gre - ogarnij sie bo przez twoje pierdolenie ktos sobie pomysli jeszcze ze SF4, jest bijatyka slaba a jest wrecz przeciwnie. I jestem na 100% pewny ze w tego SFxT nawet nie grales. Nie musisz zaprzeczac - ja wiem ze nie grales - poporstu chcesz zgrywac szpeca. Nie wychodzi ci. PIszesz truizmy i banaly wyczytane pewnie na jakims Gry-online tak wiec prosze cie - nie obnizaj poziomu merytorycznego tematu. Dzieki.

BTW. Super Street Fighter 4 Arcade Edition wyszedl na PC w lipcu 2011 roku, czyli 2 lata temu - rzeczywiscie spamuja pazerne kurwy tymi wersjami na maxa. :roll:
I bardzo dobrze ze sie ludzie nabiora bo bijatyki (zwlascza na PC) trzeba supprotowac bo caly czas jako gatunek maja sie nie za dobrze i uwierz mi - kazda duza premiera moze byc ostatnia premiera. A 5 nowych postaci tchnie troche swiezosci do przyszlorocznego EVO.

PS. Skrotow sie nie wklada w cudzyslow, tytulow gier zreszta tez. Naucz sie pisac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 14:25 
Cytuj  
myslalem nad kabalem czy noobem, albo zostac przy scorpionie jak chcialem na poczatku, ale chyba najwiecej nim ludzie graja, a mi sie nie chce grac scorpion vs scorpion. Przy sub zero faktyczni ebrak mi teleporta.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 14:35 
Cytuj  
Wez sobie Sheeve. ;)

Srsly - najgorsza postac w gzre, total low-tier, uznawana za totalnie ssaca na kazdy mozliwy sposob.
Ale:
koles zaczyna spam fireballi -> teleport stomp i again... again.... again...
koles blokuje? -> teleport stomp : ) i again... again...

szybko sie oducza spamowac fireballe. : )
Juz nie mowie o tym ze jej Xray jest nieblokowalny i tak jak Jade zbiera z calego ekranu.


Jak koniecznie chcesz nindze ale niz scorpiona to polecam Raptile albo Eramaca - obioje silni, oboje szybcy. Reptile jest szczegoolnie zajebisty bo jesz szybszy i ma powolne kulki, ktore mozesz tez pospamowac i one tez fajnie karza ludzi co jebia jeden cios w kolko. Jak szybko najebujesz to zdazysz puszczac kulki miedzy kolesia fireballami. :) Ogolnie jedna z lepszych postaci, tylko dosc 'techniczna''.
No i z tego co pamietam obaj maja jakas forme teleportu.

PS. ok za bardzi sie rozpisuje - to chyba ne forum na to :)

PS. gracie challenge tower? jak tak to sie pochwalcie pietrem :) Moj rekord to jak jzu pisalem 275 i sie odechcialo (trudne w uj trzeba przyznac).


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 15:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
myslalem nad kabalem czy noobem, albo zostac przy scorpionie jak chcialem na poczatku, ale chyba najwiecej nim ludzie graja, a mi sie nie chce grac scorpion vs scorpion. Przy sub zero faktyczni ebrak mi teleporta.

Noob? Oszalałeś? Okropnie nudna postać. Czytałem kiedyś na jednym forum "MK", że bardzo dobry dla początkującego jest Ermac. Ma bardzo proste comba i dzięki ciosom specjalnym może bez problemów żonglować przeciwnikiem. Sam grałem kiedyś przeciwko Ermacowi i dostałem równo. Kung Lao również daje radę, prosty w opanowaniu i jest top tierem. Ma jakiś trick pozwalający mu czesać prawie nieskończone comba, naparza, kapelusz w nogi przeciwnika i tak w kółko. Z babek to na pewno Kitana - silna, szybka, dużo możliwości kombinowania.

Teleportu i tak musisz używać z głową, bo jak przeciwnik zablokuje, to masz gwarantowaną karę. Często napotykam sytuacje gdzie przeciwnik ma malutki skrawek energii a i tak próbuje używać Scorpionem teleportu. Z reguły taka zagrywka kończy się jego przegraną. Dużo ludzi gra Scorpionem, bo on i Sub-Zero to tacy Ryu i Ken "Mortal Kombat".

Da się w ogóle jakoś zablokować te płomienie Scorpiona z ziemi? Ciągle się na to nabieram.

Kabal z tego co się orientuję wymaga większego skilla, ale jak ktoś go opanuje to daje radę. Zresztą widać jak daleko gracze grający Kabalem zachodzą chociażby w takim EVO.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:26 
Cytuj  
No ja bardziej wybieram postacie pod wyglad ;] ale babami jakos nie lubie grac, draznia mnie piskwy hehe. Dzieki za rady. Obczaje sobie Ermaca i Reptile tez.

A teraz odpalilem sobie SF4 Arcade, hmm tak w sumie dopiero teraz klawiszologie obadalem, bo wczseniej gralem w to na klawie tylko ociupinke. W SF4 gra sie na "gałkach" ? ;<


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W SF4 gra sie na "gałkach" ? ;<

Na zwykłym padzie krzyżak radzi sobie całkiem sprawnie, gałka nie jest zbyt dokładna. Docelowo w każdą bijatykę powinno się grać na arcade sticku. Jeżeli nie zamierasz jeździć na żadne turnieje i tylko pykać sobie w domowym zaciszu, to pad wystarczy. W sticka dla takiego niedzielnego grania nie warto inwestować.

High, graj Scorpionem i nie pierdziel. Teleport, linka i mnóstwo opcji. Czego chcieć więcej?

Szkoda, że ominęła mnie promocja na "SF4AE" czy jak to tam się zwie, bo moglibyśmy zagrać razem. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:37 
Cytuj  
Zobacze jak pogram dluzej ile scorpionow gra w necie, bo jak na razie duzo ;]

Co do SF4 to w klawiszologi jest narysowane "ruch gałką" + klawisz. I na krzyzaku mi nie wyszedl podstawowy skill a na galce juz tak ;]


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:39 
Cytuj  
O ile się nie mylę to da się w liście ciosów w "SF4" włączyć, że nie masz pokazanego "ruchu gałką" tylko normalnie strzałki.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 20:45 
Cytuj  
Everyone fav Mexico stache ma szansę wygrać Grand Final KOF XIII !!!

Obrazek

WYGRAŁ! :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 21:00 
Cytuj  
power of mustache!

sa jeszcze jakies finaly dzis?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 21:01 
Cytuj  
Obrazek

Super Smash Bros.

lol


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 23:25 
Cytuj  
kabala pocwicze jednak ;d
http://www.youtube.com/watch?v=J0yXylBkGNU

w sumie to do tego typu gier mnie przyciaga to samo co do fpsow, rtsow itp. mozna byc pro, mozna byc noobem, rywalizacja, competitive itp. No i chyba bijatyk nie da sie spierdolic jak fpsow :P


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 02:31 
Cytuj  
I jak ten pad esperanza się sprawuje? Da się go tak poustawiać żeby działał jako pad o xboxa? Uda się to też w dark soulsie?
Jak jest wykonany, raczej po tygodniu padnie czy posłuży dłużej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 06:24 
Cytuj  
Daje rade, kupiony w carrefour bo maja tego sporo.

Mogę sprawdzić czy działa tez w dark souls, w mk9 i ssf4 dziala po ustawieniu w motionjoy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 19:24 
Cytuj  
http://store.steampowered.com/app/45760/
SF4 Arcade - 50%

ale w ceneo z 50+ zł


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 10:32 
Cytuj  
Zobaczyłem że Cyrax jest czarny i wyłączyłem :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 10:39 
Cytuj  
kogo obchodzi jakiś tam cyrax :roll: sub zero i scorpion > all


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 11:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Zobaczyłem że Cyrax jest czarny i wyłączyłem :(


Cyrax zawsze byl czarny. Idz byc 'zabawny' gdzie indziej - moze do tego przedszkola.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 11:51 
Cytuj  
co ty pierdolisz


Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.