mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 21:43 
Cytuj  
ja pewnie kupie ten zestaw za 50 euro i potestuje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2013, 19:55 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Polecam poczytac tez kometarze na polygami. Tez sie tam udziela, ale nie takbwylewnie jal na GOLU


na polygamii to mnie nie ma od jakichś dwóch lat koleżko.
I już nie będzie. Więc pudło.

Bullet napisał(a):
No to standardowo macie MarkaDestruktora (pod tym nickiem zaczynał "karierę" na golu) z bani na kilka tygodni


na Golu mój nick był identyczny z tym tutaj. number 497 - w momencie rejestracji ty się na nocnik wspinałeś pewnie po drabinie. Z Azziem robiliśmy swego czasu takie chece że biedny Soulcatcher wydzwaniał do naszego admina sieci byśmy przestali... :D

pieniek82 napisał(a):
Mark24 napisał(a):
highlander - zresztą przecież to jest nic innego jak autoaim. Wystarczy przesunąć kursor myszy w dowolne miejsce na ekranie by samolot sam się ustawił celując we wroga. Leżę...



Marku ty tam w Angli siedzisz a nie wiesz co to auto-aim. Wstyd, jezyka zacznij sie uczyc

a ty tyle czasu przy kompie i dalej nie wiesz, ze auto-aim auto-aimowi nie równy. Możesz nazwać sobie samo-ustawienie sie samolotu w kierunku w którym celujemy papierem-toaletowym ale to wcale nie oznacza, że nie bedzie to jeden z rodzajów auto-aimu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2013, 21:27 
Cytuj  
wiem! może Mark jest tym samouczącym sie AI o ktorym wspominal?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2013, 22:32 
Cytuj  
predzej ty

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 8 gru 2013, 22:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
predzej ty


no nieźle

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2013, 22:50 
Cytuj  
Ja się z kumplem w pracy wkręciliśmy ostro i teraz jak patrzę na WoWP, które testowałem od alphy to normalnie aż mi szkoda WG, że tym razem nie poszło tak łatwo jak z czołgami. Jednak monopol został przerwany przynajmniej jeśli chodzi o samoloty, nie wykluczone że po wprowadzeniu ground forces coś odmieni się jeśli chodzi o czołgi. Co by nie było trzymam za nich kciuki, zawsze lepiej dla graczy, gdy WG będzie czuło na karku oddech konkurencji.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 16:28 
Cytuj  
w jaki sposob sprawdzic czy w moim samolocie mam manualne wiezyczki czy tez ai?
bo nie moge tego nigdzie znalezc w opisie i nie wiem czy pakowac w gunnerow w peshce czy tez nie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 20:26 
Cytuj  
Jakie macie nicki in game?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 21:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w jaki sposob sprawdzic czy w moim samolocie mam manualne wiezyczki czy tez ai?
bo nie moge tego nigdzie znalezc w opisie i nie wiem czy pakowac w gunnerow w peshce czy tez nie.

Strzelcami mozesz operpwac manualnie F6 jak nie masz ochoty na to, to ai zrobi to za ciebie.Im wiecej dasz w strzelcow to beda bardziej efektywni.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 21:51 
Cytuj  
nie wiem czy ty ja odnoszę wrażenie że ten nowy system reserchu to będzie droga przez mękę, polatałem trochę zazwyczaj kończąc na górze stawki a pasek expa w nowym samolocie rusza się jak starej kurwie ząb albo wcale.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 22:12 
Cytuj  
aa i wszystko jasne, dzieki kapra.
czyli zjebalem zaloge na maxa ;p

bulet: no z tego co czytalem na forum, to wiekszosc ludzi strasznie tam kurwi na ten nowy system.
matchmaking tez podobny zjebany na maxa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 23:01 
Cytuj  
Dzisiaj kilka historyków poleciałem z kumplami i póki co losowania były takie jak wcześniej, płakali coś na mix nacji, ale też były bitwy państwo vs państwo.
Latałem sobie premium tajfunem i wbijałem sobie research na innych samolotach z drzewka, dla mnie spoko. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2013, 23:35 
Cytuj  
ja na razie staram sie skumac ammo i cala reszte tych pierdol.
latam tym co mam, musze sie nauczyc bombardowac ;p
ciezkie do ogarniecia jak na razie, ale kurde jakos fajnie sie lata. troche dziwnie sie myszka zachowuje.

aa i jak wylaczyc autocentrowanie?


czyli to co zrobisz na premium mozna jakos zuzyc na inne? bo teraz jest jakis niebieski exp, free research - o co kamon.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 02:18 
Cytuj  
Latasz samolotem z 2 ery zaznaczasz sobie (research) na samolocie z 3 ery tym ktorym bedziesz chcial latac.Po bitwie czesc free research zostaje przeznaczona na samolot ktorym grales druga czesc na samolot ktory zaznaczyles z 3ery.
Tak po krotce.
A TU DOKLADNIEJ
http://forum.warthunder.com/index.php?/ ... ualizacja/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 09:24 
Cytuj  
a ok. czyli moge np. szybciej zmaxowac tier 2 albo wybrac research tier 3.
a da sie jakos pozniej ten research wylaczyc? ;p

nie moge sie tez zdecydowac czy latac na simple czy advanced, cos mi nie pasuje z ta myszka momentami.
no i to autocentrowanie mozna wyjebac?

wczoraj juz prawie wyjebalem wt po 2 jakis grach z dupy, gdzie czulem sie jak w wocie, z szansami na wygrana 5%.

ale gra naprawde bardzo ladna, widac, ze kolesie starali. szkoda, ze z tym nowym paczem zjebali ale moze szansa na poprawki.

na razie ogladam jakies guide's entak'a i moze cos zaczne ogarniac ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 10:46 
Cytuj  
giera jest spoko, nigdy nie myslalem ze np. tak mi sie spodoba latanie bombowcami:) peshka jest spoko lecisz wysoko nad baze i robisz bum bum ladne punkty za to leca a i mozna cos zestrzelic. jedynie co to wkurza niemilosiernie jak lece tier 1 samolotem a wyskakuje mi jak-9 albo inny mig czasem nawet pociskow nie ma ataku nic jedynie ze pilot zostal zabity.. ;/ wczesniejsze walki mialem top 1 kilka razy pod rzad teraz w dole stawki, frustrujace ale zobaczymy czy cos sie zmieni po kilku dniach. jakby ktos chcial polatac razem moj nick kaax69 zwykle wieczorkami od 8-9. samej gry tych reserachow zalog tez slabo ogarniam ale to dopiero jeden wieczor tak naprawde. o tyle fajne ze walki sie nie dluza, ze znalezc walke tez latwo i szybko.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 10:57 
Cytuj  
to wbrew pozorom nie jest łatwa gra nawet na ABku, tzn. polatać można ale żeby już nakosić trochę złomu to trzeba trochę pograć i poznać maszyny jakie się spotyka. Dla świeżaka na dzień dobry ciężko ogarnąć z kim warto kołować, od kogo zwiewać i czy wogóle próbować. Ogarnięcie gry wymaga trochę czasu także spokojnie, z czasem ktoś komu wydaje się że sobie nie radzi, zauważy że już nie jest tak biednie :D Co do patcha to trochę porażka jak dla mnie bo do tej pory wszystkie nacje poza japońcami miałem na 10-12 poziomie nie grając jakoś dużo. Teraz na taki progres nie ma chyba żadnych szans i będzie trzeba skupić się tylko na jednej nacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 11:07 
Cytuj  
no tu podobnie jak w wot. trzeba niestety poznac slabe i mocne strony samolotow - no i samo latanie/celowanie jest, przynajmniej dla mnie, zdecdowanie trudniejsze.
tym bardziej, ze w arcade chyba zwiekszyli troche poziom realizmu i samoloty zachowuja sie naprawde bardzo roznie.
mi na ta chwile najlepiej lata sie dwuplatowcami z rezerwy :)
no ale jak pisalem, czasami trafimy na gre z ludzmi na podobnym poziomie, ale duzo czesciej na wymiataczy, gdzie czlowiek nawet nie zdazy sie porzadnie rozpedzic.
gierka na pewno ma cos w sobie, plus obejrzalem dzisiaj jeszcze filmik z czolgow z closed bety i mysle, ze bedzie kolejny tytul do lajtowego pogrania przez pare miesiecy.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 11:17 
Cytuj  
musisz wziąć pod uwagę że ludzie mający nawet wysokie tiery grają również bitwy tymi niższymi, także siłą rzeczy na drodze spotkasz ludzi mających spore doświadczenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2013, 11:24 
Cytuj  
no to wiem :)

kolejne pytanie, odnosnie zalogi.
zeby ja przesadzic do innego samolotu trzeba za to zaplacic? i jesli chce grac niskie tiery, to powinienem miec w hangarze, tylko samoloty niskich tierow?
np. max do 3?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.