mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:40 
Cytuj  
mam w domu też razera ale coś mi nie podchodzi jego kształt

Razer oferuje jakies 4 rozne ksztalty (nie liczac myszek bezprzewodowych bluetooth) i jeszcze wiecej modeli... Takze nie wiem o czym wy sobie tutaj czatujecie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:41 
Cytuj  
No jutro jest 8, ale skoro dzisiaj zrealizowali, a zapłaciłem za kuriera, tzn. że będzie jutro w moim mieście, a to znaczy że jutro odbiorę.

konrador napisał(a):
mam w domu też razera ale coś mi nie podchodzi jego kształt

Razer oferuje jakies 4 rozne ksztalty (nie liczac myszek bezprzewodowych bluetooth) i jeszcze wiecej modeli... Takze nie wiem o czym wy sobie tutaj czatujecie.


Prawdziwy razer to copperhead i diamondback, ktore ksztaltem sa identyczne. Ten nowy razer to intelimouse 3.0, a bombslanga itd nie licze w ogole bo to stary klimat.

Konrador, daj mi bluetootha myszke razera jakiegoś linka, bo chyba coś Ci się pokiełbasiło :).

Razer od zawsze robił przewody w myszkach, ze względu na jakość ruchów myszki.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:47 
Cytuj  
jak mozna grac na bezprzewodowej myfce? bardzo nie mile doswiadczenia mam, crapp chyba ze technika poszla do przodu przez ostatni rok. :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:48 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
jak mozna grac na bezprzewodowej myfce? bardzo nie mile doswiadczenia mam, crapp chyba ze technika poszla do przodu przez ostatni rok. :roll:


Ja miałem mx700 bez kabla, i nie bylo totalnie problemu z nia. akumlatorki sie ladowaly w 30 minut na 3-4 dni. Nigdy mi myszka nie siadla w czasie gry, a jak sie to zdarzalo to 10 minut na matce i 24h spokoju.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:51 
Cytuj  
Prawdziwy razer to copperhead i diamondback, ktore ksztaltem sa identyczne.

Na pierwszy rzut oka moga wydawac sie identyczne, ale w rzeczywistosci CH jest ciut wiekszy iirc. Tak sie tylko doczepilem, bo troche nieprecyzyjnie sie wyrazacie, biorac pod uwage, ze Razer oferuje malusienkiego Kraita i dosc sporego Deathaddera (ksztalt ~IE3.0).

http://www.razerzone.com/index.php?main ... ucts_id=75

A tu twoj Bluetooth Razera. W temacie myszek jestem bardzo dobrze poinformowany :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 21:56 
Cytuj  
Nie no ale rozmawiajmy o myszkach dla graczy :) a nie o myszkach do laptopów :). Nie wyobrażam sobie gry na różowej myszce którą wkleiłeś :).

Anywayz, opierałem się na stronie www.razer.pl, nie na stronce EN. Tak czy inaczej, do mnie dochodzą tylko myszki razera które wymieniłem wyżej.

P.S
Czy ja dobrze widzę? Boomslang będzie miał optykę?

P.S2
Oficjalna strona razera widzę nieźle posysa, zero nowości na niej jest.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:09 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Sa niepotrzebym dodatkiem... przesadzili z nimi, sa ''nierowne'' i wymagaja farmy, dlatego zostaly wykluczone z trybu MP przez wiekszosc graczy jak i PAM sie oto postaral zeby je zlikwidowac :) Jak chcesz sobie grac for fun to znajdziesz jakies servery z ta qpa, ale jesli w glowie Ci ladder to zapomnij :) A ze wiekszosc graczy wlasnie na to liczy - perki OFF.

nie no dobrze że ich nie będzie powinien liczyć się skill a nie bonusy za farmowanie, tylko dlaczego dopiero teraz się z tego wycofują, czy perki to informacja z ostatniego tygodnia przed premierą :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:14 
Cytuj  
Tzn. ja czegoś nie rozumiem. Zawsze był Punk Buster, po co komu te perki o których mówicie?

W ogóle to ja próbowałem się dowiedzieć co to jest i do teraz nie wiem. Może ktoś Nas oświecić od a-z co to jest czarno na białym?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:17 
Cytuj  
Nie no ale rozmawiajmy o myszkach dla graczy

Mowilismy o ksztaltach myszek Razera, wiec niesmialo wspomnialem o bt wersji :x ofc nie nadaje sie to do grania, ale ksztaltem rozni sie i to znacznie od flagowych produktow tej firmy.

razer.pl tak jakby nie jest od dawna update'owany. Jak u nich niusem jest DA... Tymczasem od jakiegos czasu mozna juz dostac DB 3G i Lachesis.

Boomslang CE (Optyka 3G LED z DA/DB3G.) to ma byc limitowana edycja z wykonczeniem aluminiowym or smth i w dosc wysokiej cenie. Chociaz znajac pazernosc tego typu firm roznie moze z ta limitowana edycja byc, bo np. DB Plasma (niebieski) tez mial byc limitowany, a sprzedaja/produkuja go do tej pory.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 22:22 
Cytuj  
Miałem boomslanga w ręku na turnieju q3 w wągrowcu ;p świetna myszka, tylko wtedy kulkowa była

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:03 
Cytuj  
Perki to pomysl tworcow gry... nie wiem co maja perki do punk bustera :P ale ok!
Tak czy siak gracza sie pomysl nie spodobal, i nie tworcy gry cos zmienili, a sami gracze! w postaci tworcow moda PAM ktory towarzyszy scenie coda juz od jego poczatkow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:08 
Cytuj  
Ktoś z Was napisał o PB! dlatego to porównałem



czy doczekam się odpowiedzi co to jest?!

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:11 
Cytuj  
Taki problem w googlach cod4 perks wciepac :P ?
Ale poznaj moja dobrote :wtf: ;p http://www.cod4.pl/page/14

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:20 
Cytuj  
No i co wy chcecie od tego? no to jest niby ta reweolucja ktora mieli nam dac i mamy.

Nie podoba mi sie tylko

Po Twojej śmierci w miejscu niedaleko od Twoich zwłok, zostaje wyrzucony granat.


Reszta jest w miare, zobaczymy jak wyjdzie w pracniu w czasie gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:27 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
http://www.cod4.pl/page/14
lol, podpisy pod perkami sa jak pisane przez osmiolatka :P

generalnie najgłupsze jest że w normalnej grze okreslone to by było bugiem "Miny, które się detonują kiedy ktoś na nich stanie. Dobrze jest je wyrzucić jak Cię ktoś goni."

komunity to 10-15 lat. polecam poczytać topic na forum tej strony "Masz juz pieniadze na CoD 4?" http://www.cod4.pl/forum/viewtopic.php?t=164

no i standardowa super głupota: "Kiedy przeciwnik zada Ci ogromne obrażenia to przed Twoją śmiercią w pozycji podpierającej się, będziesz miał możliwość wyciągnięcia pistoletu co na pewno go zaskoczy i nie raz ostatecznie to on zginie pierwszy."


_________________
psn


Ostatnio edytowano 7 lis 2007, 23:31 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:30 
Cytuj  
Desh dojebałeś :D no ale taka prawda

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:32 
Cytuj  
i tak kupie :P


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:35 
Cytuj  
znowu pograłem sobie 1,5h w mulit, jest zajebiście i coraz bardziej mi się podoba
fajne są kill streak'i, z tego co pamiętam to było tak po 3 killsach pod rząd ma się radar i na mapce przez jakiś czas widzimy jako kropki swoich przeciwników, 5 killsów wsprarcie odrzutowców, wybieramy miejsce na mapie gdzie mają zrzucić pociski, 7 nadlatuje helikopter, lata nad mapą i strzela z dziłka maszynowego do przeciwników jak tylko ich zobaczy - wszystkie te rzeczy uruchamia się "6" na klawiaturze

nie jest to jakieś pro ale daje fun ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:38 
Cytuj  
desh, cod4.pl to strona, gdzie wypowiada sie najpewniej plebs i dzieci; mamy nawet swoj odpowiednik w wowie - worldofwarcraft.pl, chyba.
jestem prawie pewien, ze cod4 bedzie w najblizszym czasie fpp z najwiekszym community
ale musze przyznac, ze najwieksza frajde sprawia mi czytanie ogloszeni typu: szukam klanu. czasami takie perelki sie trafiaja, mrr, epic


Ostatnio edytowano 7 lis 2007, 23:39 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 23:38 
Cytuj  
cod 4 ma jedna dużą zalete, nie ma pojazdów. infantry only - a że AI lata śmigłowcem mi nie przeszkadza


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.