mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Iniside ty juz przestan z tymi swooimi faktami i tak kazdy wie ze nie masz gustu jesli chodzi o gry :)
Zreszta whatever... ja juz pisalem w starym topicu za co fani kochaja serie TES i ani animacje ani chujowe AI tej milosci nie zmienia.

Mnie sie gra zajebiscie i to wystarczy. Klimatu tez nie zjebali jak w Obku i jest bardzo dobrze.


"Kabra a propo. Jak pogrywasz? 1h w jednej a w drugiej spell czy dual casting? Albo może 2h? "

Narazie z racji braku funduszy i tego ze spelle na poczatku sa slabsze niz bron biala to w prawicy sword a w lewicy spelle...
Docelowo full mag dual casting. Za fajnie to wyglada zeby grac inaczej. : )
Rasa High Elf ale nawet nie wiem jakie ma bonusy... poprostu pamietalem z Morka ze to najlepsi casterzy. Chyba dostalem bonus do Many duzy.


To ja powiem tak. Gram ogólnie od samego początku z dual castem. Weź sobie ustaw jednej łapce miotacz w drugiej ten czar imperatora Palpatine ze Star Wars i zobacz co się będzie działo. Nie zabierają za dużo many jak na początek a przeciwnicy padają jak muchy:)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:25 
Cytuj  
woaah, zajebiscie dziala na ULTRA. grafa dobra, ale nie powala. Combat daje fun, nie jest sztywno jak poprzednio. TPP daje rade. Interface z dupy, choc podobnie bylo w gothic 1 troche.

Ogolnie zmienili to co mnie wkurzalo w obli/falloucie, sztywnote postaci. NPC troche drętwi, ale ok.

Pierwsze wrażenie: bdb.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:27 
Cytuj  
Cytuj:
Zreszta whatever... ja juz pisalem w starym topicu za co fanboje kochaja serie TES i ani animacje ani chujowe AI tej milosci nie zmienia.

fix'd.

Cytuj:
woaah, zajebiscie dziala na ULTRA.

Przy tak slabej grafice to by byla zbrodnia jakby dzialalo slabo.

Anyway. Napisalem ze gra wciaga.
Ale Kabraxis jak zwykle kuwa przeczytal pierwsze i ostatnie zdanie.
:roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:33 
Cytuj  
no niestety nie chce, ale ciezko nie zgodzic sie z insidem.
ai mobow to porazka. combat tak samo. a ciezko grac w skyrima bez 'napierdalania'.
widoki, gory, mozliwosc biegania sa super. ale mi to w chuj przypomina fallouta. do tego stopnia, ze biegne droga bo nie chce mi sie szukac pierdol.

na pewno jest to dobra gra dla ludzi, ktorzy maja czas i wciaga ich umowny 'open world' i 'sandbox'.

mnie wciagnelo do momentu dojscia do wioski i klikania dialogow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:36 
Cytuj  
zazdroszcze ci w chuj robal.
ZE MASZ TYLE CZASU.
skonczyles ds'a, nakurwiasz w bf3 i bedziesz mial czas na skyrima :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:44 
Cytuj  
podejrzewam, ze bedzie ze mna to samo, szczegolnie jak zrobie sobie dluzsza przerwe, wroce, zobacze, ze nie wiem o co chodzi i delete ;d

jest jakis poziom trudnosci bo nie zauwazylem wyboru?

bardzo szybko laduje lokacje. Ale grafe to mogliby lepsza dac, ale cholera niektore skrypciki jak smok atakuje to niezle to wyglada. Na szczescie grafa nie jest dla mnie az tak istotna.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:46 
Cytuj  
Następne dwie rzeczy, tym razem na plus:

Klimat. Jest WYJEBANY. Muzyka strasznie daje radę, czuć klimat TES.

Czar przyzwania zombiaka. Raz, że trzeba mieć ciało, by zamienić je w zombie a dwa, jeżeli zaczarujemy humanoida to wydaje odgłosy typowe dla zombie. Jak nie ma kogo atakować to mruczy a jak jest to fajne komentarze w stylu "Must... Kill..." :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:49 
Cytuj  
Seriously, jaram się jak wrota otchłani :D. Zwiększyłem jeszcze detale, większość na High, wyszedłem z lochów, jestem w tym pierwszym mieście i gra działa idealnie, a komp sprzed 4 lat. Grafa dla mnie wystarczająca. Pierwsze co zrobiłem i tak po wejściu do gry, to opcje->audio-> muzyka na maxa, reszta do połowy.

@High, jest w opcjach, możesz zmienić kiedy chcesz. Nie pamiętam dokładnie gdzie, ale całkiem szybko znalazłem. Ja gram na 3 z 5 i myślę, czy w sumie nie podbić do 4.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:53 
Cytuj  
da rade wlaczyc subtitles? thx za tipa o trudnosci.

btw. tak KLIMAT jest, nie to co kolorkowy oblivion. Mi chyba zreszta bedzie latwiej co nieco przelknac, bo w sumie po Morku to za bardzo nie gralem w gry betshedy.

Poczulem tez, ze mam ochote eksplorowac zakamarki, a dawno mi sie nie chcialo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:58 
Cytuj  
Interfejs śmierdzi konsolą do tego stopnia, że musiałem choinkę powiesić na monitorze. Na pewno pierwsza rzecz która zostanie zmodowana.

Subtitle się włącza w opcjach.

Dodam że super zoptymalizowany silnik, chodzi bez zająknięcia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:00 
Cytuj  
Co jest qrwa, 400kb/s przy łączu 1,5MB downloadu przez steam, tragedia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:06 
Cytuj  
Zmień serwer.

edit.

Też po alt+tab na pulpit nie możecie wrócić do gry ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:19 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Zmień serwer.

edit.

Też po alt+tab na pulpit nie możecie wrócić do gry ?

Musisz kliknac w okno.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:25 
Cytuj  
Szczezre jak na gre Bethesdy to jestem impressed.... Chodzi jak zloto, nie wywala (CTD), ALT-TAB nie skutkuje crashem lub jakimis glupotami. Chyba sie nauczyliu czegos w koncu.


BTW. Wrocilem z wycieczki po topor, nanioslem mase stuffu w tym mam juz "Orcish" bron 2h i pare magicznych light armorkow (ale slabych) - oplaca sie isc i zwiedzac. :)

Im dluzej gram tym bardziej widze panowie.... to nie jest "Oblivion with Dragons"..... mysle ze moze Morkowi gra nie dorowna ale mamy w koncu solidnego TESa... a co moderzy zrobia z tym systemem magii i perkow to juz sie nie moge doczekac tbh.. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:25 
Cytuj  
Aha, to straciłem jakąś godzinkę rozgrywki bo zapomniałem sejwnąć. Pieprzona immersja :D

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:33 
Cytuj  
Mam już dawno na dysku, ale bez psychoaktywnych specyfików to aż żal marnować potencjał takiej gry :oops:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:33 
Cytuj  
a potem bedziesz pierdolil, ze nie masz 100zl na gre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:37 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Zmień serwer.

edit.

Też po alt+tab na pulpit nie możecie wrócić do gry ?


w jaki sposób? cały czas leci 400kb/s ;<

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:42 
Cytuj  
Calkiem niezla gierka. Niestety moj lapek jak zwykle kleknal do miecza, a na konsoli nie chce mi sie grac :<. Poczekam na zmiane sprzetu bo wyglada zbyt dobrze zeby sie teraz meczyc. Co ciekawe na "open space" chodzi lepiej niz w jaskiniach ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 23:48 
Cytuj  
ktos wie jak przy new game skipnac poczatek?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.