mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 20:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lol hehe strzal znikad i dead ;]

daliby jakies malee combat, osobiscie nic nie znalazlem, rewolwer bez magazynka...


PRO TIP

W zombie poruszaja sie wolniej w miejscach typu dom, hangar etc. w tym czasie możesz ich przycelowac w dyńkę.

A ja dzisiaj miałem akcję, że zebrałem fajny sprzęt, winchester po 5 magazynków każdego typu, dobry pistol... wleciał koleś do hangaru w którym ubijałem zombie, prosił o bandage, uratowałem go. Po jakimś czasie powtórka z rozrywki i wyrwałem w dyńkę. Nie ma co... :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 20:51 
Cytuj  
lajf is brutal and full of zasadzkas, widocznie mial malo ammo i bandazy ;D

super giera! ;d


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 20:56 
Cytuj  
and kopas w dupas, tym razem to było shootas in facjatas.

Zwiedziłem pewnie dopiero 3% mapy a już mam wrażenie, że widziałem ogrom.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:04 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dlatego innym graczom NIGDY sie nie ufa.. i to jest w tej grze wlasnie takie zajebiste.
Ja dzis raczej odpadam juz, ale w tygodniu mozemy sie ustawic na jakims serwie, podstawa jest to zebyscie ogarneli nazwy miast bo najprawdopodobniej nie zespawnujemy sie w tym samym miejscu (zakladajac, ze wszyscy by mieli nowa postac).


A kabraxis jest kretynem i nalezy go ignorowac, nie pozwalajcie zeby swoimi nedznymi tekscikami derailowal thread.


Loled at Kabra.

A co do samej gry to dajcie znać co i kiedy, już wiem gdzie szukać miejsca w którym się znajduję. Jeżeli się umówimy gdzieś blisko E albo S side to z pewnością się łatwo znajdziemy.

Znajomośc cyrylicy pomaga ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
musze obczaic jakis tutorial ;d
http://www.dayzmod.com/forum/showthread.php?tid=58

w europie jest jakies 15 serwerow po 40-50 luda, jak na mod to mysle jest to zajebisty wynik, zwlaszcza, ze jest młody.


gdzies czytalem ze mieli razem ponad 1000 graczy w tym samym czasie online.


Swiat jest ogromny, 2h pbiegalem po polankach i lesie i to dopiero 15% mapy moze albo i mniej.

Swietny mod, polecam kazdemu maniakowi zombie i survival type games :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:28 
Cytuj  
mozliwe jak dodasz do tego serwery US.

Z tym ustawieniem sie moze byc problem, bo ja dlugo dzis probowalem wbic i dlugo czekalem az sie w koncu udalo. Gralem tyle co nic. Gaczy niby malo ale jednak troche zdazylem spotkac. 2 w jednej wiosce to zdecydowanie za duzo ;d


_________________
.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:33 
Cytuj  
ja nie zaluje, kupilem gre tylko dla modu i jestem happy :)

nic tylko bawic sie i patrzec na rozwoj tego moda, jak na 30 dni to wielki wyczyn dla goscia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mozliwe jak dodasz do tego serwery US.

Z tym ustawieniem sie moze byc problem, bo ja dlugo dzis probowalem wbic i dlugo czekalem az sie w koncu udalo. Gralem tyle co nic. Gaczy niby malo ale jednak troche zdazylem spotkac. 2 w jednej wiosce to zdecydowanie za duzo ;d


S i E część mapy jest zaludniona idź do wnętrza tam jak kogoś spotkasz to będzie święto.

Cytat:

"you guys sitting at S and E side fight your FOOD CAN fights... I'm far away, get me"

@roball

Namawiam teraz swoich znajomych do zakupu po woli się chyba nakręcają... myślę nad serwerem ;)

@vivendi

Taaa 30 dni, szok.

Ciekawi mnie jak to bedzie z tymi zombie, nadal będą bigać jak na mefie a w domkach będą chodzić jak ułomy czy zostanie to jakoś zmienione? Dla mnie osobiście mogli by zwiększyć ich ilość ale usunąć ich sprint... bo to komicznie wygląda.

Spoiler:


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:36 
Cytuj  
jak gralem chwile dzis to coutner zombie siegnal 1500 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:37 
Cytuj  
Nie zaluje, dobrze poczuc jakis powiew swiezosci a tego nie oferuja nam wielci producenci. Z tym, ze mam nadzieje, ze to naprawde Alfa i bedzie kiedys FULL. Zreszta robau, co jak co ale masz talent do wynajdywania takich rzeczy. Pamietam temat "w co gra teraz robau" i tak poznalem minecrafta, a z poczatku mowilem, ze przeicez wyglada to jak gowno, a przeciez zajebista giera w swoim rodzaju. ;d

btw. jak pojdziemy grupa to nas ludzie wysmieja, ze easy mode ;d

bt. forum Dayz nei wytrzymuje
"436 users active in the past 15 minutes (133 members, 6 of whom are invisible, and 302 guests)."

http://www.dayzmod.com/forum/showthread.php?tid=947 Why the Anti PvP arguments are pathetic hyhy

jak sie komunikowac z graczami bo nie ogarniam?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:39 
Cytuj  
a voicem przez mikrofon tez mozna? bo stanal koles obok mnie i mnie rozwalilo, ze jakby do mnie mowil wtf. A nie mialem mic podpietego akurat, zreszta nie wiedzialem jak uzyc.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:39 
Cytuj  
vivendi napisał(a):
jak gralem chwile dzis to coutner zombie siegnal 1500 :)


Właśnie o co w tym, chodzi na całej mapie czy tylko w tym area w którym jestesmy?

@High

Wcisnij / do mowienia , i . do zmiany kanaly ewentualnie jak wcisniesz / to stralka w gore w dol zeby zmienic.

Ew. jak masz mica to przytrzymaj capsa do mowienia.

Zazwyczaj ludzie rozmawiaja w team (? taki blekitny) albo global chat.

A jak z kims kolo Ciebie to taki bialy (local?)


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 21:51 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

Właśnie o co w tym, chodzi na całej mapie czy tylko w tym area w którym jestesmy?



raczej cala mapa,

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 22:04 
Cytuj  
A ja czekam. Jak będziecie za dwa tygodnie się dalej tym podniecali/dodatek będzie w promocji to kupię. Ale na "chwilowy hype" nie chce się naciąć. Także piszcie wrażenia i grajcie ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 22:18 
Cytuj  
widze, ze wyslales "zwiadowcow" hehe


thx, za rady


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 22:21 
Cytuj  
vivendi napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):

Właśnie o co w tym, chodzi na całej mapie czy tylko w tym area w którym jestesmy?



raczej cala mapa,



tak, cala mapa.

Swoja droga zalezy od czego te ilosci zaleza, jak zaczynalem grac liczba wynosila srednio ok. 400, czesto po 200.. moze testuja jak to jest z iloscia zombie?

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 22:29 
Cytuj  
no i kij, bandyta zabil mnie i moich towarzysz bo sledzil nas na chatcie kiedy sie spotykalismy, ciezko z randomami teamowac bo inni wam na dupie siada :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 23:12 
Cytuj  
omg mokro w gaciach w tej nocy, myslalem ,ze friendly a tu dupa.

Czego uzywac by odwracac uwage zombie? mozna rzucac butelki na przyklad.


wkurzylem sie, po spawnie szybko wlazlem na plecy jakiegos kolesia i zarabalem -345 humanity od razu, po tym mi jakis error wyskoczyl. No tu to mozna poczuc co to survival.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 23:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Czego uzywac by odwracac uwage zombie? mozna rzucac butelki na przyklad.


nie zwracac na siebie uwagi, a jak juz zwrociles to albo wybijasz szybkie albo spierdalasz.

obecnie jak uciekasz to zombie cie nie dogonia, do tego uciekajac warto zahaczyc o jakis domek otwarty, wtedy sie je spowalnia, na pomosty tez afair nie wchodza.

no ale najlepiej w ogole nie zwracac na siebie uwagi, nawet jak to oznacza ze trzeba sie przeczolgac dluzszy odcinek, szkoda magazynku badz zdrowia, badz mozliwosc zostania wykrytym przez bandyte

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 00:08 
Cytuj  
thx. to troche za bardzo rambo style chodze. Jaki jest zasieg tych zombie? jak pojde na kuckach to z jakiej odleglosci mnie mniej wiecej zauwaza?

kuzwa... o ile sie nie myle mam ten bug http://www.dayzmod.com/forum/showthread.php?tid=1076 , o to http://www.dayzmod.com/forum/showthread.php?tid=830 - trzeba odczekac na tym screenie

i nie wiem kompletnie co zrobic, nie moge sie zrespawnowac... a gre zamykam przez ctrl alt del bo interface nie dziala ;/


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.