mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  Następna strona

Kto jest najtwardszy od 40 milleniow?
Space Marines 48%  48%  [ 76 ]
Space Marines 53%  53%  [ 84 ]
Liczba głosów : 160
Autor Wiadomość
*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 14:41 
Cytuj  
Problem rozwiązany. Niewiem czemu na moim koncie po podaniu danych z Win Live rzucał się o 25 cyfrowy klucz a na koncie brata na którym gra była instalowana nic takiego nie chciał (może to i beta ale takie coś jest co najmniej dziwne).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 15:39 
Cytuj  
hmm pogralem chwile i jakos taki dziwny jednak ten dow.
robimy jakies 2/2 3/3 wieczorem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 16:52 
Cytuj  
Moze poczekajcie az wyjdzie pelna wersja? :> Wtedy sie chetnie przylacze.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 17:00 
Cytuj  
Albo open beta *hint 4 u*

Ja moge grać, odzywać się na steamie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 18:45 
Cytuj  
heh. no to w multi nie pogram.
robiac skirmisha wszystko ladnie dziala.
w multi 3/3 po 5-10minutach gra mi sie zawiesza bez mozliwosci zrobienia w niej czegokolwiek.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 18:48 
Cytuj  
nick k4rtofel

Chetnie pododaje sie z kims do friendsow i pogram.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 18:58 
Cytuj  
Cóż, nowy DoW jest na pewno lepszy od jedynki pod względem rozgrywki (choć pierwsza część DoW-a w momencie premiery miażdżyła wszystko co wtedy było na rynku), ale imo nadal daleko w tyle za CoH+OP.

Yay, rzucajmy w siebie oddziałami już od pierwszej minuty rozgrywki! Później będzie ich tylko więcej i dojdzie pseudo-koreański micro management.

Fajnie, że doszły opcje chowania się za przeszkody itd, ale nadal zbyt prymitywnie jak dla mnie. Tak naprawdę w grze najbardziej podoba mi się system bindów, naprawdę fajne i nie trzeba spędzić tygodnia przy grze, żeby bez problemu jeździć po mapie nie zaglądając nawet do "bazy".

Być może za krótko grałem w bete i mam złe/błędne wrażenie o grze, ale mimo wszystko pasuje DoW2 i czekam na Tales of Valor.


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 19:08 
Cytuj  
Cytuj:
Być może za krótko grałem w bete i mam złe/błędne wrażenie o grze


No co ty, jeden dzień gry w bete to wystarczająco żeby wydawać decydujące opinie o grze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 19:11 
Cytuj  
Przeciez napisal, ze woli CoH. To raczej kwestia upodoban. Ja oczekuje od DoW2 wiekszego, lepszego DoW1 z wiekszym naciskiem na akcje. Klasyczne rtsy typu zbuduj baze, n budynkow dla roznych jednostek juz mi sie przejadly. Dla zabawy w ekonomie sa lepsze gry niz dow czy coh.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 19:11 
Cytuj  
wystarczajaco ;p
i jak na ta chwile tez uwazam, ze coh > dow.
graficznie tez jakos ;-)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 20:10 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
No co ty, jeden dzień gry w bete to wystarczająco żeby wydawać decydujące opinie o grze.


W moim przypadku 2 dni ;).

W każdym razie uważam, że jeżeli nie jesteś totalnym nowicjuszem to już po pierwszych kilku rozgrywkach jesteś w stanie określić profil gry, jak w ogólnych zarysach będzie wyglądała rozgrywka, szybkość itd.

Wiadomo, że później dochodzą szczegóły, taktyki, balans, ale pewne rzeczy pozostają bez zmian.

Reszta to, jak zwykle zresztą, rzecz gustu :).


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 22:25 
Cytuj  
no ok. ale czy kurwa nikt nie jest w stanie zrobic dobrego, przejrzystego systemu 'lobby' ? jakies automatyczne odswiezanie zalozonych gier srututut.
beznadzieja totalna.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 22:27 
Cytuj  
No najwyraźniej jakoś tylko Blizzard potrafi, żadna inna gra nie miała systemu nawet do kostek dostającemu Bnetowi (który też nie jest jakiś superzajebisty).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 10:31 
Cytuj  
Pogralem i stwierdzam, ze jest fajnie. Chociaz bohaterowie mogliby miec wiecejskilli, i jakas chociaz bazowa mozliwosc rozwoju. Bo, co z tego ze mam lvl up, skoro wszystko dzieje sie samo, nie mam zadnego wplywu na nic :<.

A i btw. Eldarzy > space Marines.
Jakby ktos ccial pograc powoli klikajacym noobem to nick na live: xeavien


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 10:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Chociaz bohaterowie mogliby miec wiecejskilli, i jakas chociaz bazowa mozliwosc rozwoju. Bo, co z tego ze mam lvl up, skoro wszystko dzieje sie samo, nie mam zadnego wplywu na nic :<.


W kampanii będzie można decydować, w mp (retail) pewnie nie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 11:05 
Cytuj  
znalazlem fixa na freezy z dupy, na forum dow2. trzeba odpalic gre i set affinity na jeden cpu, zmieniam jeszcze priority na above normal i dziala juz bez problemu.

Dow2 jest ciekawym wynalazkiem, ktoremu jednak czegos brakuje.
motyw z chowaniem sie za murkami, w budynkach strasznie mnie wkurza.
murki sa miejscami porozstawiane z dupy, budynkow jak na lekarstwo, umiejscowienie oddzialu w dobrym miejscu czasami potrafi zajac ladnych pare sekund. dolki w jedynce bardziej mi sie podobaly. a jesli chodzi o budynki i murki to nie wiem po co chca tak bardzo upodobnic dow'a do coh'a, gdzie ten pomysl akurat sprawdza sie zajebiscie i jest zrobiony przemyslanie.
poza tym w momencie kiedy zaczynamy produkowac transportery/mechy/czolgi oslona dla piechoty przestaje istniec. ciezki sprzet jest w stanie fajnie rozwalic murki jednoczesnie powodujac, ze piechota stoi naga na srodku placu.
mapy nie sa duze, to mozna przezyc. ale tak jak napisal Vorten - robimy piechote i do boju w 2min gry. zarzadzanie baza i produkcja zostaly uproszczone do minimum i mogli z nich w sumie w ogole zrezygnowac.
gra jest dobra ale niestety jak dla mnie dow1 i coh sa lepsze w multi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 11:10 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
iniside napisał(a):
Chociaz bohaterowie mogliby miec wiecejskilli, i jakas chociaz bazowa mozliwosc rozwoju. Bo, co z tego ze mam lvl up, skoro wszystko dzieje sie samo, nie mam zadnego wplywu na nic :<.


W kampanii będzie można decydować, w mp (retail) pewnie nie

Szkoda. IMO w WarCrafcie sie sprawdzilo, tu tez powinno byc.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 14:07 
Cytuj  
Ja pierdole, te multi beta tylko mnie utwierdza w przekonaniu, dlaczego warto piracic gry...

Zessalem bete i zaczela sie jazda z kontem Live. Nie dosc, ze system zakladania konta jest popierdolony, zalozylem jakies 2 zupelnie dziwne konta, to na koncu, jak juz chyba zalozylem to wlasciwie z regionem Polski to okazalo sie, ze ten region nie jest przez bete DoW2 obslugiwany. Gdy sprobowalem zalozyc konto z regionem USA to wyskoczylo info, ze w tym dniu juz nie moge zalozyc konta LIVE. HAHAHAHA! Pierdolcie sie, drodzy developerzy DoW2, z bardzo mila checia sciagne pirata z neta, a waszej zajebistej wspolpracy z M$ mowie "*ch*** wam w dupe".
Sorry, musialem przyrantowac, bo sie cholernie wkurwilem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 14:08 
Cytuj  
dobrze, ze do x360 musialem zalozyc konto i wykorzystalem swoje msn'owe sprzed 5 lat ;p

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 14:17 
Cytuj  
@raggnarok
Akurat założenie konta na LIVE jest dziecinne proste :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.