mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 07:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zagralem sobie practice w tego lola...

Gratuluję. To tak jakbyś pograł w CSa z botami i na tej podstawie ocenił grę.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 07:58 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Highlander napisał(a):
zagralem sobie practice w tego lola... absolutnie nie trawie grafiki, dupna animacja, wolny gameplay. Srry ale grafa dla mnei chyba gorsza od W3... hon mial wieksza miodnosc dla mnie.


Kwestia gustu, dla mnie grafa sie duzo bardziej podoba, tylko ze w hona pewnie grales x czasu i teraz ciezko Ci sie przestawic proste. Plus LoLa jest taki ze sie rozkreca i ciagle przyciaga nowych graczy bo dla nowcyh jest 100 razy bardziej atrakcyjnieszy niz HoN czy DoTa, ktore czeka powolna smierc,


DoTę z pewnoscią czeka śmierć ale HoNa? Nie wydaje mi się...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 09:19 
Cytuj  
sorry spadajcie z podejsciem, ze mam w gre iles godzin zagrac by ją móc ocenic. Odpycha mnie od samego początku. CS od samego poczatku mi sie podobal. Ta grafa dla mnie jest taka, ze oczy bola, HoN jest przy niej mega dynamiczny. HoN zdechnie? zrobia za free to LoL zdechnie. Dota sobie zdychac moze, choc i tak pewnie do konca nie zdechnie, ale w koncu Icefrog i Valve wypuszcza nowa gre. Gdyby nie ta odrzucajaca mnie grafa...


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 lip 2010, 10:17 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 10:10 
Cytuj  
HoN od samego początku nastawiony jest na pro playerów/e-sportowców, LoL jest bardziej casual. A na przykładzie zmian w wowie widać jaki potencjał ma casual gaming. Poza tym Riot naprawdę mocno supportuje swój tytuł, słucha community, co chwila coś poprawia, dodaje. No i ma wielki plus za to, że kopnął GOA w dupę i sam zajął się obsługą gry w Europie.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 11:32 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Poza tym Riot naprawdę mocno supportuje swój tytuł, słucha community, co chwila coś poprawia, dodaje.

A konkurenci to niby nie? Hon ma nawet custom map editora i co chwila wybierają jakiegoś hero/item z propozycji ludzi na forum. Jedyny minus to community, pełno gosu gamerów i trolli.

W blc, równo co tydzień jest patch i zmiany pod kątem whine'u na forum ;F Nothing new.

Lol jest zwyczajnie słaby. Graficznie i gameplayowo - prawie tak samo statyczna i nudna walka jak w Avalonie.
To, że mają większy player base od poprzedników o niczym nie świadczy, koreańskie/chińskie grind mmo też mają w ch duży playerbase a nikt nie powie, że są godnymi konkurentami wowa. Co oczywiście nie przeszkadza miliardom żółtków w to grać. Tak samo jak nie przeszkadza retardom grać w lola, ale bez przesady, ta gra nie jest warta opisu 'dota-alike' tylko dlatego że ma jakiś tam większy odsetek graczy. Z dotą ma tyle wspólnego co 'twoja stara'.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 11:36 
Cytuj  
Dokładnie, zagrałem jedną gre w LoLa z ciekawości ostatnio. Mi tam grafika wisi, bo zawsze mi wisiała. Najważniejszy jest gameplay, a ten jest po prostu chujowy. Powolny, prawie zero myślenia i w związku z tym nudny.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 11:51 
Cytuj  
Ale co wy się tak spinacie jakby wam stary do wanny wlazł?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 14:31 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Dokładnie, zagrałem jedną gre w LoLa z ciekawości ostatnio. Mi tam grafika wisi, bo zawsze mi wisiała. Najważniejszy jest gameplay, a ten jest po prostu chujowy. Powolny, prawie zero myślenia i w związku z tym nudny.


Sorry, ale czego sie spodziewales majac 1lvl i grajac z ludzmi mniej wiecej na twoim poziomie? Pr0 gamerow? Gra z czasem coraz bardziej zyskuje.
Swoja droga, HoN jakos dla mnie wcale nie jest szybszy... a tym bardziej nie wymaga wiecej myslenia. W sumie to sie rozni tylko grafa(dla mnei) ktora fakt, ma fajniejsza ;f

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 15:09 
Cytuj  
takie gry z reguly sa fajniejsze jak sie w nie gra z kumplami na skype, ja bym nie dał rady grac w lola samemu, chociaz ostatnio to i tak zajawka spadla na to mocno nawet z ziomkami

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 15:41 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Sorry, ale czego sie spodziewales majac 1lvl i grajac z ludzmi mniej wiecej na twoim poziomie? Pr0 gamerow? Gra z czasem coraz bardziej zyskuje.
Swoja droga, HoN jakos dla mnie wcale nie jest szybszy... a tym bardziej nie wymaga wiecej myslenia. W sumie to sie rozni tylko grafa(dla mnei) ktora fakt, ma fajniejsza ;f


HoN jest bardziej dynamiczny i nie podlega to dyskusji. Ogolnie to nie rozumiem tego motywu porownania, przeciez to ma sie tak jakby przy bmw postawic fiata...srsly.
Potyczka w hona wymaga skupienia, refleksu, czesto rowniez nerwow przez debili jacy tam graja, jak i rowniez umiejetnosci przewidywania co zapewnia skladowa ktora mozna nazwac zajebistoscia.
Bede chyba musial zakupic, bo troche mi sie stesknilo, a na tego LoL'a to patrzec nie mozna. Mam nadzieje ze nie znerfili chronosa/blacksmitha ;]

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 16:02 
Cytuj  
Davich napisał(a):
Potyczka w hona wymaga skupienia, refleksu, czesto rowniez nerwow przez debili jacy tam graja, jak i rowniez umiejetnosci przewidywania co zapewnia skladowa ktora mozna nazwac zajebistoscia.


Hmm no tak, bo w lolu sie po prostu bez sensu chodzi...pierdolenie o szopenie...jezeli nie ogarniasz, nie starasz sie "przewidywac" itd w lola to gratuluje feedowania.

HoN ma lepsza grafe? Kwestia gustu, dla mnie byla w cholere nalana i ciezko cokolwiek odroznic. LoL dla mnie ma przejrzysta i prosta grafe - co mi odpowiada.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 19:49 
Cytuj  
NIe ma co sie oszukiwac,HoN jest bardziej skillowa gra.Jak juz wczesniej pisalem sam fakt "return" czy jak tam nazywa sie teleportowanie jest lamerskie...


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 20:10 
Cytuj  
+ nie mozna denowac i sa dodatkowe dwa skille dla kazdego herosa do wyboru co jest failem
ps
ale i tak w to gram :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 20:31 
Cytuj  
wtf.

Zainstalowałem LoL'a, odpaliłem. Przeszedłem turtorial, wyłączyłem. Chce teraz zagrać, a jest napisane, że serwer offline. Strona im nie działa, więc wnioskuje, że jest jakis down serwera, albo mainterence czy cuś.

am i right?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 20:46 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
wtf.

Zainstalowałem LoL'a, odpaliłem. Przeszedłem turtorial, wyłączyłem. Chce teraz zagrać, a jest napisane, że serwer offline. Strona im nie działa, więc wnioskuje, że jest jakis down serwera, albo mainterence czy cuś.

am i right?


mhm, wlasnie tak :(


italios - w HoNie za 50golda tez mogles wrocic do fontanny...


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 20:59 
Cytuj  
Tam masz scrolla (który dzieli c/d z paroma innymi rzeczami) a tu free skilla, jednak jest mała różnica.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 21:12 
Cytuj  
Kurwa no. Wielkie pany ktore pograly z ludzmi z max 5 lvlem i mowia ze gameplay jest chujowy. Nie moge z takimi pajacami. Jakbys troche poczytal, wiedzial bys ze matchmaking oparty jest na systemie ELO ktory probuje jakos wylapac skila i poszufladkowac graczy tak by debile graly z trolami i leaverami a normalni ludzie w zaleznosci od ogarniecia miedzy soba. Pograj przynajmniej do 20 lvlu. Najlepiej ciagle solo queue zobaczysz co da sie wyciagnac z zasad na ktorych oparty jest lolek. Gra tak naprawde zaczyna sie jak masz okolo 500 rozegranych meczy i ogromna friendliste. Premade itd. I teraz jeszcze gdy nadejdzie wielki pacz :D gra naprawde zrobi sie skilowa. :) Nie znajdziemy juz debili ktorzy maja 300 win z czego 270 Ashe ;D

Chcesz zagrac z ludzmi ogarnietymi na 30lvlu z kazdyk kolo 500 win? Nie ma problemu. Dodaj mnie do friend listy. Gumka. Ogarne jeszcze 3 i zagramy.


_________________
oumn da lololegend


Ostatnio edytowano 14 lip 2010, 21:49 przez CheGee, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 21:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
Twoja stara jest oparta na systemie ELO.

Bycie elo nie jest dziedziczne.

Anyway, jesli osoby pokroju szejvera graja w LOL a nie HON, to mi to pasuje. Bogu dzieki.



EDIT: oh hai roball ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 21:48 
Cytuj  
Lordrigar napisał(a):
italios - w HoNie za 50golda tez mogles wrocic do fontanny...

Zarówno w HoN i docie - 135g, noob.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2010, 21:53 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Anyway, jesli osoby pokroju szejvera graja w LOL a nie HON, to mi to pasuje. Bogu dzieki.


stary i vice versa. Jezeli ci odpowiada klimat wiecznego flame, napinania sie o kazde gowno gdzie bedziecie mogli sie chwalic kto szybciej sadzi flame na klawiaturze to zabierz go ze soba i bawcie sie tam dobrze :)


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.