mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 09:07 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

Panowie wróćmy do Black Desert pls.


Proszę bardzo, Black Desert będzie kolejnym koreańskim gunwem, który będzie polegał w 90% na grindzie contentu PvE i ubieraniu laleczki. Sama walka: 1 gracz bije 3 moby, na ekranie wybuchy, lasery, wodotryski, mayhem - przy walce 5vs5 na ekranie nie będzie widać zupełnie nic (no ale ważne, że ładnie świeci:D). Na prawdę nie rozumiem czym tu się specjalnie podniecać... Grafika jest ok, kreator postaci jest mega dobry - ale to gry nie czyni, tymi aspektami można się pojarać 15 minut.

Także zamykam temat, do widzenia!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 09:08 
Cytuj  
Paznokcie będą mieć miliard polygonow


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 09:25 
Cytuj  
Wazne zeby sie krowy dało doić!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 09:31 
Cytuj  
I item typu obcinacz paznokci +5 z podziałem na te do rąk i stop


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 11:13 
Cytuj  
początki wow-a były zajebiste i wątpię by jakaś gra to przebiła, niestety od tego czasu minęło już dobre 8-10 lat i setki innych gier, z których połowa to klony wow-a

Black Desert jest robiony żeby zarobić, zapewne nie by zarobić mało tylko dużo, więc czego wy wymagacie, zresztą wasze zdanie o tym jakie powinny być gry mmo to porażka dla wydawcy bo kupicie pudełko, miesiąc za free i koniec przygody, więc nikt nie chce wtapiać kasy dla urojeń grupy znudzonych graczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 11:56 
Cytuj  
Twórcy gier to idioci którzy uważają że sukces można skopiować, dlatego nie zamierzam grać w ich gry...

Co do znudzenia to bym to nazwał raczej brakiem zainteresowania. Po co grać w coś w co się już grało.

Może te wygodnictwo twórców się skończy bo jak na razie każda kolejna gra to kopiuj wklej. Żyć nie umierać a kasa leci:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 12:06 
Cytuj  
embe napisał(a):

miesiąc za free i koniec przygody, więc nikt nie chce wtapiać kasy dla urojeń grupy znudzonych graczy.

Dokładnie.
Najlepsze, że schemat jest ten zawsze ten sam: hype->>pudelko , hype->>pudelko

Hypowcy z mmorpg.pl czas przejrzeć na oczy ;-)

puchacz napisał(a):
Po co grać w coś w co się już grało.
Może te wygodnictwo twórców się skończy bo jak na razie każda kolejna gra to kopiuj wklej. Żyć nie umierać a kasa leci:)


Pamięć graczy jest krótka. A do tego wyobraź sobie, że masa graczy z tego forum mówi, że jest szczęśliwa i się dobrze bawi :wtf:
MMO jumping dla wielu stał się jak alkohol, nawet bredzić zaczynają co raz bardziej z topic-a na topic ;-)


Black Desert Online kolejny mesjasz... :lol: do premiery kolejnego crapu.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 12:07 
Cytuj  
Black Desert będzie chyba przynajmniej za free, to co szkodzi obadac.

Ja z mmo jakie kupiłem to ostatnim theme parkiem był rift (który nie był taki zly) no i dfo. AA i TESO odpaliłem alpha/bete i mi starczylo.

ogolnie to... drżyjcie! mortal online będzie wchodzil na steam! lol


_________________
.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 12:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
miesiąc za free i koniec przygody,


To i tak jest dużo, bo przez ten miesiąc pograsz z 50h (jak nie więcej). Podaj mi grę AAA (nie licząć Dark Souls) w którą będziesz grał tyle godzin? Wszystkie papki ostatnich lat to gra na 5-10h za tę samą praktycznie cenę, co "pudełko z mmo".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 12:28 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
To i tak jest dużo, bo przez ten miesiąc pograsz z 50h (jak nie więcej). Podaj mi grę AAA (nie licząć Dark Souls) w którą będziesz grał tyle godzin? Wszystkie papki ostatnich lat to gra na 5-10h za tę samą praktycznie cenę, co "pudełko z mmo".


True :(


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 13:15 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
embe napisał(a):
miesiąc za free i koniec przygody,


To i tak jest dużo, bo przez ten miesiąc pograsz z 50h (jak nie więcej). Podaj mi grę AAA (nie licząć Dark Souls) w którą będziesz grał tyle godzin? Wszystkie papki ostatnich lat to gra na 5-10h za tę samą praktycznie cenę, co "pudełko z mmo".

Nie tylko długość granie się liczy, a jakość. W 99% dzisiejszych mmorpg to już po 1 godzinie w becie mi się odechciewa. Ten sam schemat - idź za strzałką, bij moba / kliknij na coś, powtórka, a w end-game grindzenie tokenów, ostatnio jeszcze zamiast w szczegółowo zaprojektowanych dungeonach to w jakiś marnych budżetowych skalowanych scenarios/skirmish. Coraz bardziej brain-dead i coraz mniej mmo i coraz mniej rpg. Z kolei w tym 1% innych mmorpg - to zazwyczaj marny budżet i masa elementów wołających o pomstę.

Z kolei singla AAA to sobie mogę kupić za 30-50 zł, albo i często taniej. Często też zmodzić. Zresztą w sporo AAA gier w które grałem w ostatnich 2 latach to mam ponabijane po 30-50 i czasem i więcej godzin.

Mmorpg-i mają masę starych problemów istniejących od czasu ich powstania, które są nierozwiązane i tam główny problem leży, a nie w tym, że animacja trochę kuleje, wydajność nie ta, czy, że gra się wysypuje albo quest nie działa. Choćby brak jakiegokolwiek postępu w AI.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 13:36 
Cytuj  
Zaraz Ci gosu napisze, że są mmo w które warto grać ale masz zjebany gust :-)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 13:39 
Cytuj  
Bardzo mi przykro, ale stwierdzam, że sula ma nienajgorszy gust jeżeli chodzi o gry... Ale ty sobtainer masz niezmiennie zjebany gust i na prawdę jeżeli już grasz to w gówno (opieram się tylko na postach z tego forum).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 13:46 
Cytuj  
imo pierwsze zetknięcie z mmorpg było fajne, ale im więcej gier, tym więcej powielano te same bledy i dla mnie to było:
- wtórność
- niesamowita powtarzalność
- zazwyczaj nudny combat
- zazwyczaj jeden fajny aspekt gry, reszta nędzna
- (dodałbym często później brak lore i fabularnych smaczków)

Poźniej jeszcze doszło wstawianie mini gierek typu battlegrundy/instancje do tych gier i była kaplica. Może na początku to było fajne ale później...

By grac w mmorpg, to trzeba isc na ugode i pominąć fakt, ze np. combat w Eve jest mało interesujący ;p


_________________
.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 14:21 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie tylko długość granie się liczy, a jakość. W 99% dzisiejszych mmorpg to już po 1 godzinie w becie mi się odechciewa. Ten sam schemat - idź za strzałką, bij moba / kliknij na coś, powtórka, a w end-game grindzenie tokenów, ostatnio jeszcze zamiast w szczegółowo zaprojektowanych dungeonach to w jakiś marnych budżetowych skalowanych scenarios/skirmish. Coraz bardziej brain-dead i coraz mniej mmo i coraz mniej rpg. Z kolei w tym 1% innych mmorpg - to zazwyczaj marny budżet i masa elementów wołających o pomstę.

Z kolei singla AAA to sobie mogę kupić za 30-50 zł, albo i często taniej. Często też zmodzić. Zresztą w sporo AAA gier w które grałem w ostatnich 2 latach to mam ponabijane po 30-50 i czasem i więcej godzin.

Mmorpg-i mają masę starych problemów istniejących od czasu ich powstania, które są nierozwiązane i tam główny problem leży, a nie w tym, że animacja trochę kuleje, wydajność nie ta, czy, że gra się wysypuje albo quest nie działa. Choćby brak jakiegokolwiek postępu w AI.


Po części masz rację aczkolwiek 30-50 zł za grę AAA to mówimy przynajmniej pół roku (jak nie więcej) po premierze (albo z dziwnego źródła :D Ja należę do osób, które generalnie kupują wszystkie gry, które wychodzą i szczerze to nie przypominam sobie gier w ostatnich 2 latach, w których można by spędzić 30h. No, są wyjątki jak Dark Souls itp. ale reszta? Nie przychodzi mi nic do głowy, co też może świadczyć o jakości tych gier, skoro nic nie utkwiło w pamięci :D Nie żeby gry mmo takie były :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2014, 15:23 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Po części masz rację aczkolwiek 30-50 zł za grę AAA to mówimy przynajmniej pół roku (jak nie więcej) po premierze (albo z dziwnego źródła :D Ja należę do osób, które generalnie kupują wszystkie gry, które wychodzą i szczerze to nie przypominam sobie gier w ostatnich 2 latach, w których można by spędzić 30h. No, są wyjątki jak Dark Souls itp. ale reszta? Nie przychodzi mi nic do głowy, co też może świadczyć o jakości tych gier, skoro nic nie utkwiło w pamięci :D Nie żeby gry mmo takie były :lol:

No chyba, że tak. Nie sądziłem, że kogoś mogą interesować wychodzące AAA na tyle, żeby je wszystkie kupować jak leci. W takim razie zazdroszczę i szczerzę gratuluję posiadania tyle wolnego czasu, chęci i kasy, żeby kupować i grać we wszystko jak leci, co wychodzi :)

Dla mnie gier wychodzi tyle i tyle jest jeszcze w które nie grałem / nie przeszedłem / nie nagrałem się, że szybko mi nie grozi taka sytuacja. Na samym Steam mam dziesiątki gier w które jeszcze nie zagrałem, a na innych cyfrowych dystrybucjach i w pudłach conajmniej drugie tyle - także w zasadzie kupuję coś nowego krótko po premierze tylko jeżeli coś wyjdzie na tyle interesującego, że zainteresuje mnie na tyle, żebym 'zapomniał' wszystko inne w co gram / mogę grąć.

W zasadzie brakuje mi tylko właśnie jakiegoś dobrego mmorpg, bo wiadomo, że to może być całkiem coś innego niż singiel czy multi. Tzn. nie mówię, że te które są to są złe same w sobie - bo są tytuły, które np. jakby mi wystarczało tylko rajdowanie i trzepanie dungów to bym pewnie grał.

No, ale post i tak zbyt długi.

Powracając do Black Desert Online
. Wiadomo, że gra jest seamless i open pvp, ale czy wie ktoś czy ma być loot z postaci w tej grze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 13:13 
Cytuj  
http://vimeo.com/93929833
jakiś film z pvp, spam jednego skilla heh, albo taka animacja

http://vimeo.com/93356582
mounted combat

https://www.youtube.com/watch?v=_Tpzq6Pmk0c
pvp (można cos lootowac)

https://www.youtube.com/watch?v=Ri4isIdkWB0
Siege

https://www.youtube.com/watch?v=Lqs9nIMY5Og
pvp

w sumie niezle.


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 11:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://vimeo.com/93929833
jakiś film z pvp, spam jednego skilla heh, albo taka animacja


To chyba związane z tym, że w becie po którymś patchu ten skill był zbugowany i robił op damaga, podobno już to fixneli.
BTW fajnie, że przy skradaniu przestaje się wyświetlać nad głową nameplate. Ogólnie po obejrzeniu siege trochę mi L2 przypomina, co dla mnie jest zaletą, ale zobaczymy, AA też miał być fajny...

http://steparu.com/reviews/mmorpg/1550- ... ess-part-3

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 11:28 
Cytuj  
i jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 11:30 
Cytuj  
Mnie się spodobalo chowanie w krzaczorach w tym 1 filmie :]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.