mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 14:32 
Cytuj  
Trzy nowe screeny:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 1970_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 8728_o.jpg

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 5049_o.jpg


...

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 14:35 
Cytuj  
Czuję, że będzie gra na miarę Morrowinda, Gothica i innych klasyków.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 14:46 
Cytuj  
Osrałem się.

Patrzac na to trochę przychodzi do glowy by "olać indyki".

Chyba kupie nawet jak mi komp juz nie pociągnie, jak przystalo na polaka patriotę.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 14:54 
Cytuj  
Niech to szybko wychodzi. Może być moc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 15:07 
Cytuj  
Wygląda naprawdę zacnie, ciekawe co za kompiq będzie potrzebny żeby to śmigało w takiej jakości.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 15:28 
Cytuj  
Ja tam nie wiem jaki bedzie potrzebny ale odkładam na najmocniejszego Maxwella jaki wyjdzie w tym roku ;o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 16:57 
Cytuj  
Co wy się tak spuszczacie? Przecież na tych screenach to wygląda gorzej niż zmodowany skyrim... Serio, były lepsze screeny i na niektórych gameplayach gra też wygląda dużo lepiej. Poczekajmy lepiej na to jak to cudo będzie chodzić...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:00 
Cytuj  
Ale wy wiecie że nad tymi 3 screenami siedział jakiś wymiatacz photoshopa i poprawiał to?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:01 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Co wy się tak spuszczacie? Przecież na tych screenach to wygląda gorzej niż zmodowany skyrim... Serio, były lepsze screeny i na niektórych gameplayach gra też wygląda dużo lepiej. Poczekajmy lepiej na to jak to cudo będzie chodzić...


Polecam wizytę u okulisty, masz coś zdecydowanie ze wzrokiem. :)

Już pomijając kwestie techniczne, to Skyrim nawet nie zbliża się do poziomu artystycznego, który w nowym Wiedźminie jest po prostu przepiękny.

Ilosć szczegółów, handcrafting, dopasowanie tego wszystkiego ze sobą i wierność względem oryginalnego świata - trzeba być upośledzonym, żeby tego nie dostrzec.

Bahamut napisał(a):
Ale wy wiecie że nad tymi 3 screenami siedział jakiś wymiatacz photoshopa i poprawiał to?


W ruchu na trailerach też poprawiali klatka po klatce?

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 29 sty 2014, 17:06 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:03 
Cytuj  
Nie chodzi o techniczne bajery tylko o klimat.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:24 
Cytuj  
heh jaranie sie grafika z promo bullshotow i trailera...

Jedynka miala w uj bolaczek i byla sumam sumarum sredniakiem. Dwojka to samo tylko w innym stylu. Nie widze powodow zeby wystawiac trojke na jakikolwiek piedestal juz teraz. Zwlaszcza porownywanie z Morrowindem jest zabawne zwazywszy ze jednak bedzie to AAA streamlined gra dostosowane do szerokiego targetu i blizej jej na pewno bedzie do Obliviona/Skyrima niz Morka.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:46 
Cytuj  
a co za problem poprawić 10 sekundowy filmik z gry? Zresztą to nie ma znaczenia ile filmik trwa, po są takie programy jak after effects żeby film wyglądał jak cukiereczek.
Pierwszy raz gre kupiłeś czy jak? :] ile razy było tak że w materiałach promo że jakaś gra wyglądała jak true next gen a po odpalniu okazywało się że to gra jak każda.
BTW: fajny gif :) jak by każda gra wyglądała jak na tym gifie to by było zajebiście.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:50 
Cytuj  
Ja np bym sie wstrzymal z tym jaraniem sie otwartym swiatem. Na trailerach dwojka tez miala 'o kurwa ja pierdole' jakie lokacje i las wygladal miazdzaco i chuj z tego jak okazal sie 4rema sciezkami na krzyz i skryptowana walka z bossem wycieta z taniego slashera.

Gra pewnie bedzie dobra ale hype jest tak ze 3 poziomy zbyt duzy. Zreszta podobnie bylo ze Skyrim i tak samo bylo to umiejetnie podsycane screenami i fajnymi trailerami.

Dodatkowo jeszcze dopisze ze nie widzielismy jeszcze ani sekundy prawdziwego gameplaya i malo wiadomo np o combacie, ktory i w jedynce i w dwojce byl slaby.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:54 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
a co za problem poprawić 10 sekundowy filmik z gry? Zresztą to nie ma znaczenia ile filmik trwa, po są takie programy jak after effects żeby film wyglądał jak cukiereczek.
Pierwszy raz gre kupiłeś czy jak? :] ile razy było tak że w materiałach promo że jakaś gra wyglądała jak true next gen a po odpalniu okazywało się że to gra jak każda.


Inni developerzy mnie nie interesują, jak faktycznie będzie - okaże się. Oceniam natomiast to, co jest publikowane.

Do tej pory devsi spełniali praktycznie w 100% obietnice (a skok graficzny między 1 a 2 był ogromny) i wierzę, że tym razem będzie tak samo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja np bym sie wstrzymal z tym jaraniem sie otwartym swiatem. Na trailerach dwojka tez miala 'o kurwa ja pierdole' jakie lokacje i las wygladal miazdzaco i chuj z tego jak okazal sie 4rema sciezkami na krzyz i skryptowana walka z bossem wycieta z taniego slashera.


Porównaj z dragon age2 :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:02 
Cytuj  
no ale combat faktycznie, bez pacza, nie byl jakis super w wiedzminie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:08 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Ja np bym sie wstrzymal z tym jaraniem sie otwartym swiatem. Na trailerach dwojka tez miala 'o kurwa ja pierdole' jakie lokacje i las wygladal miazdzaco i chuj z tego jak okazal sie 4rema sciezkami na krzyz i skryptowana walka z bossem wycieta z taniego slashera.


Porównaj z dragon age2 :wink:


Nie no bez jaj. :)

Ja na serio chce zeby ta gra byla fajna i mam nadzieje ze to cale pierdolenie o otwartym swiecie, rzucaniu rekawicy serii TES a nade wzytko o zrobieniu sandboxa z nastawieniem na fabule (pierszy do czasow Morka wlasnie?) to nie cczce przechwalki.
Moze i devsi z RED nie skaldaja obietnic na wyrost i nie klamia (jak pisze razoth) ale czesto ich decyzje i design nie jest jakis szczeglnie super. Tak jak pisalem obie poprzednie czesci sa srednie imho.

we will see. Narazie wizualnie to robi wrazenie ale ja mam na visual wyjebane. Przyklasne jak ujrze ze rzeczywiscie z taka grafa mozna wejsc WSZEDZIE i jest interakcja ze swiatem a samo rozbudowanie gry, swiata i watkow fabularnych jest na poziomie minimum morrowinda. Bo tbh po tych przechwalkach to tego oczekuje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:17 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przyklasne jak ujrze ze rzeczywiscie z taka grafa mozna wejsc WSZEDZIE i jest interakcja ze swiatem a samo rozbudowanie gry, swiata i watkow fabularnych jest na poziomie minimum morrowinda. Bo tbh po tych przechwalkach to tego oczekuje.


To oczekujesz czegoś, czego nikt nie obiecywał i co nie nastąpi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:30 
Cytuj  
To ze czegos oczekuje to nie znaczy ze wierze ze sa w stanie to zrobic. Najpewniej to bedzie taka slabsza mechanicznie podrobka Skyrima ze slowianskim klimatem i super grafa.

I plz nie mow mi co kto obiecywal i kto nie bo gdyby przechwalki REDow byly ceglami to by niejeden wiezowiec z nich zbudowano. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ale combat faktycznie, bez pacza, nie byl jakis super w wiedzminie.

W dwójce combat bez moda był lepszy niż z modem. Mod wprowadzał lepszą responsywność, ale widać było, że gra nie jest pod to zrobiona i się nudnym facerollem stawała.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.