mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 16:21 
 
Wolverine naprawde fajna gierka. Wybitnie przydalby sie padzik. Nieporownywalnie lepsza od ostatniej nawalanki (troche tego typu), w ktora gralem - Watchmen.

Widze, ze jest demko Cryostasis. Warto sie zainteresowac, chyba ze nadal nie fixneli performance i nadal na dzisiejszym sprzecie hi-end gra sie w to na ~10fps.

Zeno Clash calosciowo jest troche sredniawy. Grafika taka sobie - silnik source, modele postaci slabe, mapki zamkniete, swiat mocno udziwniony. Historyjka jest dosc raczej przecietna. Voice acting tragiczny. Combat jest rozwiazany dosc fajnie, ale melee wole w tpp. Machanie mysza z lapami/przeciwnikiem zajmujacymi 80% ekranu, bo fov zostal nierealistyczne zmniejszony do chorych wartosci pod pretekstem urealistycznienia widzenia bylo, jest i zawsze bedzie pomylka. Dodatkowo gra jest dosc krotka, ale kosztuje malo.

Braid - kolejna indie gierka, z tym ze w ta naprawde warto zagrac. Platformowka z piekna grafika 2D, bdb muzyka i swietnymi pomyslami na zagadki, przy ktorych nie raz mozna sie niezle zaciac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 17:04 
 
Etam, http://xanthcik.mybrute.com ;)

X.

PS. Tak, nudzi mi sie :P


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 17:48 
 
No wolverine rzeczywiscie zacny. Gralem w demko na ps3 a w retaila na pc i brakuje pada. Przez to na PC mam czasem problemy z niektorymi combosami/ewolucjami - na ps3 normal to byl straszny ez mode.

Dota ma jakies single albo mozna solo mapke postawic zeby sprawdzic w ogole z czym to sie je? ;F
Wypieprzylem do piwnicy w3 a w necie lezy jakas wloska wersja i nie moge spaczowac ani odpalic wiec chyba sobie dam spokoj.


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 18:16 
 
PEYTHON napisał(a):
Zamiast piep...yć farmazony o DOTACH, Brydżu i Demigod, zdejmicie reke z wacka i grajcie Atlantica Online.


OMG EPIC FAIL

brydż > PEYTHON pod względem inteligencji

shp napisał(a):
Dota ma jakies single albo mozna solo mapke postawic zeby sprawdzic w ogole z czym to sie je? ;F


Masz mapę do gry z AI (chyba musisz ściągnąć z www.getdota.com , zwykła mapa nie ma takiej opcji). Zdarza się że boty nawet ciekawie grają.


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2009, 18:47 
 
biega ktos jeszcze w daoc / ao?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 14:54 
 
Plants vs Zombies - fajna wariacja na temat tower defense


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2009, 16:13 
 
Nie radze grac z botami w aktualna wersje.
Lepiej na bnet isc, tam jest znacznie nizszy poziom (serio, boty potrafia skopac dupsko)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2009, 16:40 
 
Nie wiedziałem czy stworzyć oddzielny temat, ale chyba te info nie jest tego warte...

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46402

Cieszyć się, czy żałować?


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2009, 16:47 
 
Eleeist napisał(a):
Nie wiedziałem czy stworzyć oddzielny temat, ale chyba te info nie jest tego warte...

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46402

Cieszyć się, czy żałować?


Ktos w koncu wyda Ksiecia, na tym czy innym silniku, a 3D realms mi nie szkoda, dziwie sie ze istnieli do teraz nie robiac zadnych normalnych gier od wielu lat (pewnie zyli ze sprzedawania Duke Nukem na komorki...).

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2009, 18:52 
 
Zna ktoś jakiś dobry sklep internetowy gdzie mógłbym dostać SoF2? I wolałbym do pobrania a nie pudełkowego. Szukałem po kilku sklepach, również na gog.com, ale nigdzie nie mogę znaleźć.


_________________
...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 15:06 
 
Ma ktos namiary na dobre power buildy do obliviona ? jedynie znalazlem ciekawy na gamefaqs ale niechce grac czarnuchem ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 15:48 
 
Szczerze nie rozumiem sensu tworzenia jakichś power buildów do obliviona, chcesz zrobić pure tanka to bierzesz topory, ciężkie zbroje, i inne gówno a jak ci się coś nie podoba to zmieniasz np. na alchemię, idziesz w siłę i wytrzymałość.

Ja zwykle w obliviona grałem złodziejem bo gildia złodziei ma IMO najfajniejsze misje (ostatnia misja to jest poezja, zepsuł mi się ekwipunek i musiałem spitalać przed szkieletami przez pół godziny aż znalazłem salę gdzie trzeba dojść).

Gildii morderców nie wyobrażam sobie robić bez maski szarego lisa, nie przeszedłem jej do końca i chyba wiem co będę robił w te wakacje wieczorami.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 16:01 
 
ja jestem z typow co jak maja zagrac w rpga to wpierw glowia sie kilka dni jaka postacia beda grali...

w oblivionie moby leveluja z postacia, wiec imo jezeli nie skupisz sie na buildzie to nie bedziesz czul sie jak bog na koncu gry ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:02 
 
Przeszedłem gildię złodziei, magów i główny wątek grając tą samą, robioną "od serca" czyli na archetyp złodzieja który miał uratować świat postacią. Nie grałem jakoś pro żeby dostawać 5 p. na level czy inne duperele, po prostu szedłem...

IMO levelowanie potworów z graczem to fail, w Morrowindzie bałem się wejść do niektórych jaskiń bo wiedziałem że może tam stać potwór który mnie ma na hita. Tutaj latam po świecie i się nie boje bo gear u przeciwników i kupców wzrasta wraz ze mną.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:07 
 
Ashton napisał(a):
w oblivionie moby leveluja z postacia, wiec imo jezeli nie skupisz sie na buildzie to nie bedziesz czul sie jak bog na koncu gry ;/

W Oblivione bez modow dowolna postacia z dowolnym buildem na dowolnym levelu czujesz sie jak bog. Ja cala gre (wliczajac wszystkie gildie) przeszedlem nordem w lekkiej zbroi i z bronia sieczna (na PC, na Xboxie jeszcze gram).

Karioker napisał(a):
IMO levelowanie potworów z graczem to fail

Przeciez jest masa modow do Obliviona, ktore to wylaczaja.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 10 maja 2009, 17:15 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 17:12 
 
Xanth napisał(a):
Przeciez jest masa modow do Obliviona, ktore to wylaczaja.

X.


E jakoś nigdy w mody się nie bawiłem, nie żeby mnie to wkurzało. Zresztą nie mam jak ściągać bo o oblivionie przypominam sobie zazwyczaj tylko w wakacje a na wsi nie mam neta.


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 19:02 
 
chyba ze chcesz pograc na xboxie, wtedy mody odpadaja


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 19:17 
 
Ashton napisał(a):
chyba ze chcesz pograc na xboxie, wtedy mody odpadaja

Tak, wtedy build jest dowolny, i tak jestes wymiataczem. Mistrzostwo Areny zrobilem grajac jednym palcem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2009, 19:36 
 
W Obliviona na xb? ;o

a propos arena na pc to też buła z masłem.


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 19:43 
 
No, ja już zakupiłem Killing Floor, został dzień do premiery. Śpieszta się póki promocja trwa :)

48 złociszy to wręcz jałmużna...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.