mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 19:51 
 
Dana napisał(a):
No, ja już zakupiłem Killing Floor, został dzień do premiery. Śpieszta się póki promocja trwa :)

48 złociszy to wręcz jałmużna...

no ja sie zastanawiam wciaz. szkoda,ze nie bylo demka/bety jakiejs z chociaz jedna mapka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2009, 19:56 
 
Zawsze możesz "ukraść z netu" UT2004 i zainstalować sobie moda.

edit.

http://www.youtube.com/watch?v=mJpL0qR6Hl4

Jak dla mnie to bije to na głowę L4D. Brakowało mi tam prawdziwego survivala, a ostatnim paczem się mocno rozczarowałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 07:18 
 
serio? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 07:26 
 
Velvet Assasin. Polecam, dla fanów Splinter Cella itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 07:27 
 
roball napisał(a):
Kto jeszcze nie gral.

KUPOWAC MASS EFFECT.

Najlepsza - gra - ever.

Nuda, to znaczy na poczatku bylo fajnie a potem zaczelo mnie wkurzac ;/
DoW2 > Reszta.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 07:33 
 
DOW2 to jedna z nudniejszych gier, w jakie ostatnio gralem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 07:42 
 
ME było spoko , tylko bohaterowie byli za malo gadatliwi - powinno byc wiecej rpg imo .

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 08:39 
 
RufeN napisał(a):
DOW2 to jedna z nudniejszych gier, w jakie ostatnio gralem.

Boś heretyk, a heretyków zgodnie z imperialnym zwyczajem sie pali.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 08:52 
 
iniside napisał(a):
RufeN napisał(a):
DOW2 to jedna z nudniejszych gier, w jakie ostatnio gralem.

Boś heretyk, a heretyków zgodnie z imperialnym zwyczajem sie pali.

/care
taka gadka nie wybroni slabego produktu, jakim jest WH40k DOW2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 08:53 
 
dow2 to niestety porazka jakich malo. beta multi odrzucila mnie skutecznie.

a me? ma lepsze i gorsze chwile, ale koncowka masakruje :)
pozytywnie oczywiscie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 09:05 
 
Jeśli chodzi o kampanię to idzie w dobrym kierunku, nie ma jak w dc i po części w soulstorm jakieś głupiej planetki z kilkoma sektorami

iniside napisał(a):
RufeN napisał(a):
DOW2 to jedna z nudniejszych gier, w jakie ostatnio gralem.

Boś heretyk, a heretyków zgodnie z imperialnym zwyczajem sie pali na małym ogniu


fix'd

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 09:15 
 
Cytuj:
nie ma jak w dc i po części w soulstorm jakieś głupiej planetki z kilkoma sektorami


No to masz kilka planetek. Duża różnica.

DoW2 to fail. Jak w dodatku nie wpypuszczą "trybu classic" to poszczuję ich sistrami repentia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 09:34 
 
co za roznica ile jest planet jesli misje polegaja na dojsciu w prawy gorny rog mapy i zabiciu bossa, albo na obronie bazy - raptem pare misji z tego schematu sie wylamuje, a i tak nie sa one jakies porywajace.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 09:46 
 
DoW2 wkoncu jest taki jaki powinien byc dow od poczatku. Bitewniak w real-time bez rzucania kostka, zeby ustalic czy sie trafilo czy nie.
Wkoncu ktos pomyslal i zrezygnowal ze zjebanego i nie potrzebnego mikrozarzadzania baza ;<

W dodatku niech Necronow lepiej dadza. A jeszcze lepiej jakby rozwoj bohatera w multi przerobili na taki sam jak w kampanii/spellforce 2. No i oddzialy moglby miec troche wiecej wyposarzenia.

Cytuj:
co za roznica ile jest planet jesli misje polegaja na dojsciu w prawy gorny rog mapy i zabiciu bossa, albo na obronie bazy - raptem pare misji z tego schematu sie wylamuje, a i tak nie sa one jakies porywajace.

srly. A w innych RTS misje polegaja na wybudowaniubazy i zalania drugiego konca mapy pierdyliardem jednostek. Nieno tez zajebiste i nowatorskie..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 15:44 
 
iniside napisał(a):
Cytuj:
co za roznica ile jest planet jesli misje polegaja na dojsciu w prawy gorny rog mapy i zabiciu bossa, albo na obronie bazy - raptem pare misji z tego schematu sie wylamuje, a i tak nie sa one jakies porywajace.

srly. A w innych RTS misje polegaja na wybudowaniubazy i zalania drugiego konca mapy pierdyliardem jednostek. Nieno tez zajebiste i nowatorskie..

Dokladnie. Jesli chodzi o sp to dow2>cokolwiek z okresu ostanich paru lat w rtsach. Moze w coh mi sie przyjemniej gralo tylko.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 16:07 
 
Cytuj:
Dokladnie. Jesli chodzi o sp to dow2>cokolwiek z okresu ostanich paru lat w hack & slashach. Moze w diablo mi sie przyjemniej gralo tylko.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 16:25 
 
fajny byl pomysl, na serio zajebisty, aby zamiast schematu baza-surowce-zerg zrobic gre bardziej RPGowa (exp, itemki), moznaby przeciez zajebiscie poprowadzic kampanie w masie nieliniowych (albo nawet na maxa liniowych) misji, zamiast tego poszli na latwizne i schemat z baza zmienili na schemat przebijania sie w prawy gorny rog mapy aby kitowac tam bosa az padnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 16:58 
 
RufeN napisał(a):
fajny byl pomysl, na serio zajebisty, aby zamiast schematu baza-surowce-zerg zrobic gre bardziej RPGowa (exp, itemki), moznaby przeciez zajebiscie poprowadzic kampanie w masie nieliniowych (albo nawet na maxa liniowych) misji, zamiast tego poszli na latwizne i schemat z baza zmienili na schemat przebijania sie w prawy gorny rog mapy aby kitowac tam bosa az padnie.

Wiesz, jedyne czym to sie rozni od zwyklych RPG jest to, ze po drodze nie masz pierdyliarda dialogow ;p.
A od HnS tym, ze zamiast jednego bohatera masz pare odddzialow. Imo szukacie dziury w calym.

Ale zgodze sie, ze w Multi jest zdecydowanie za malo RPG'owych elementow i mam nadzieje, ze to poprawia w przyszlych dodatkach. No niech dadza jakies SDK do robienia modow :<.

Cytuj:
Dana napisał(a):
Cytuj:
Dokladnie. Jesli chodzi o sp to dow2>cokolwiek z okresu ostanich paru lat w hack & slashach. Moze w diablo mi sie przyjemniej gralo tylko.

Podstawowe pytanie. Czy widziales, kiedy bitewniaka, czy twoja przygode z WH40K skonczyla sie na DoW ? ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 17:35 
 
Ahehaha jaka cięta riposta która nie ma nic wspólnego z tym o czym mówimy :o

Jak chcę grać w bitewniaka, to biorę swoją 2000p armię Dark Eldarów i idę grać w bitewniaka. "RTS" (H&S) w którym giętkość palców i szybkość reakcji stanowi 50% wygranej, nie jest bitewniakiem i nigdy nie będzie, z kostkami czy bez.

I nikt nie szuka dziury w całym, takie jest moje zdanie i tyle. Tobie się podoba DoW2 no i graj se na zdrowie,

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2009, 18:01 
 
Dana napisał(a):
Ahehaha jaka cięta riposta która nie ma nic wspólnego z tym o czym mówimy :o

Jak chcę grać w bitewniaka, to biorę swoją 2000p armię Dark Eldarów i idę grać w bitewniaka. "RTS" (H&S) w którym giętkość palców i szybkość reakcji stanowi 50% wygranej, nie jest bitewniakiem i nigdy nie będzie, z kostkami czy bez.

I nikt nie szuka dziury w całym, takie jest moje zdanie i tyle. Tobie się podoba DoW2 no i graj se na zdrowie,

Nie ja po prostu proboje zrozumiec, co zlego jest w multi ? Bo to ze sie nie buduje bazy to dla mnie zaden argument. W Close Combat tez sie nie budowalo.
RTS - Real Time Strategy
Real Time - jest
Strategy - jest (zajmowanie punktow na mapie). To nie jest Real Time Base Build Simulator ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.