mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 17:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Lil napisał(a):
Tylko, ze to nie DAoC jest podobny do WoWa, ale jesli juz to WoW do DAoCa .

Myslalem, ze podobienstwo dziala w obie strony.

Chodzi o to ze DAoC byl sporo przed wowem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 17:38 
Cytuj  
orly?
Mi chodzilo o czepialstwo Lila, ale EOT

Zal mi tej gry coraz bardziej, bo lubie te klimaty, a od pol roku kolejne zapowiedzi oddalaja ja coraz bardziej od tego, czego sie spodziewalem po pierwszych zmiankach na jej temat.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 17:50 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
orly?
Mi chodzilo o czepialstwo Lila, ale EOT.


Wiekszosc nowych graczy mmorpg mysli, ze WoW byl pierwsza gra tego typu i wszystkie inne sie na nim wzoruja :) A prawda taka, ze to wlasnie WoW skopiowal prawie wszystko z wczesniejszych gier.... z DAoCa, z Asherons Call.
Jedyna zupelnie innowacyjna gra mmorpg jest EvE Online, ktore ma swoje wlasne rozwiazania.. reszta to wszystko poprawiane kopie poprzednich gier.
Age of Conan probuje wymyslec cos nowego.. zobaczymy jak im sie to uda. Natomiast Warhammer nie oferuje zadnych innowacji, ot taki WoW bis dla dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 18:20 
Cytuj  
Cytuj:
Natomiast Warhammer nie oferuje zadnych innowacji, ot taki WoW bis dla dzieci.


pardon ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 18:33 
Cytuj  
Ja chce Warhammera jako "wow bis dla dzieci", byle juz, a nie za rok !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 18:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):
pardon ?

Huragan quitnal wowa i jako typowy neofita musi sie wykazac jezdzac po starej grze. :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 18:40 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja chce Warhammera jako "wow bis dla dzieci", byle juz, a nie za rok !!

Popieram. Co by to nie było ,zawsze to cos nowego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 19:22 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Natomiast Warhammer nie oferuje zadnych innowacji, ot taki WoW bis dla dzieci.


Zabawne że pisze to osoba która rzuciła WoW'a dla LOTR.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 20:55 
Cytuj  
Cypisku, ja nie jezdze po WoWie, tylo porownuje innowacyjnosc Age of Conana i Warhammera. Jak myslisz, ktora z tych gier jest bardziej innowacyjna w porownaniu do WoW ?
Conan moze nie ma tylu fanow co LOTR lub Warhammer, nie ma nawet tak bardzo rozbudowanego lore, a jednak wprowadza bardzo duzy przelom (szczegolnie jesli chodzi o walki PvP w grach mmorpg). Jest to wiec pozycja jak dla mnie duzo ciekawsza.... bo odgrzewanie tych samych kluchow po raz n-ty jest nudne.
Wiaze rowniez duze nadzieje z Tabula Rasa, gdyz wreszcie nie bedzie tam zadnych krasnali ani gnomow, ktore juz mi sie przejadly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 21:46 
Cytuj  
rzeczywiscie combat jaki ma byc w spellborn i aoc jest ciekawie rozwiazany ale imo najlepiej sie spisuje w walkach 1 na 1 gora 2 na 2
wtedy mozna wygodnie stosowac uniki , odskoki od ciosow , okrazac przeciwnika , w wiekszych walkach wychodza na wierzch niedogodnosci
tego systemu niestety , zwiazane glownie z detekcja kolizji i paroma innymi szczegolami ktore trzeba samemu zobaczyc a trudno przelac na slowa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 23:42 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
rzeczywiscie combat jaki ma byc w spellborn i aoc jest ciekawie rozwiazany ale imo najlepiej sie spisuje w walkach 1 na 1 gora 2 na 2
wtedy mozna wygodnie stosowac uniki , odskoki od ciosow , okrazac przeciwnika , w wiekszych walkach wychodza na wierzch niedogodnosci
tego systemu niestety , zwiazane glownie z detekcja kolizji i paroma innymi szczegolami ktore trzeba samemu zobaczyc a trudno przelac na slowa


Wlasnie w zergu, o ile nie mozna sie juz bawic w uniki i czekac na swing/cast przeciwnika (co jest w pelni logiczne), o tyle kolizja oraz uzycie wszelkigo rodzaju root/snare oraz knockbach/pushback zyskuje bardzo na znaczeniu. Ostatnio bawilem sie tak w Fury, gdzie grupka 6 osob mogla pokonac grupe 12stu wlasnie poprzez umiejetne tankowanie w waskim przejsciu i oslanianie healerow/ranged.
Wystarczy do tego dodac area effect skille i osiagamy dynamike jakiej trudno szukac w starszych mmo.
Dzieki rozwojowi techniki takie rozwiazania sa coraz czesciej spotykane, bo lag czy inne ograniczenia mozna zminimalizowac i sa chyba jedyna slyszna droga w 'nowoczesnych combat systemach".

Podobnie jak rezygnacja z typowych mana points na rzecz innych rozwiazan (jakies charge, combo, szybko onawialna energia ze stalym capem etc.). Kiedy nie wystepuje sytuacja typu "caster jest silnejszy od reszty, ale staje sie bezuzyteczny po pewnym czasie", mozna wtedy lepiej zbalansowac klasy.
Jezeli walka w nowych grach ma byc dynamiczna i dawac podobny fun niezaleznie od klasy/zadania/stylu gry, to tego typu zmiany sa oczywistym krokiem naprzod. Klasyczne systemy sprawdzaja sie w klasycznych grach, typu DDO.

@ Lil/huragan, czepiam sie tego, ze zapozyczenie, czerpanie z czegos dziala w jedna strone, natomiast podobnienstwo jest relacja zwrotna. Dlatego wytykanie komus ze A nie jest podobne do Ą, tylko Ą podobne do A jest bez sensu. Jak lokata.
Dlatego EOT.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 00:07 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
podobnienstwo jest relacja zwrotna. Dlatego wytykanie komus ze A nie jest podobne do Ą, tylko Ą podobne do A jest bez sensu. Jak lokata.


Zupelnie sie z Toba nie zgodze.
Czy mozna powiedziec ze ojciec jest podobny do syna, czy tez mowi sie ze syn jest podobny do ojca ?
To co jest wczesniej, nie moze byc podobne do tego co jest pozniej... to dziala tylko w jedna strone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 03:39 
Cytuj  
Oczywiscie, ze mozna ;] Głupio byloby natomiast powiedziec, ze ojciec wdal sie w syna etc.

Cytuj:
podobieństwo
rz. n I ‘tożsamość, zgodność pewnej ilości cech porównywanych obiektów; podobny wygląd, charakter dwu lub więcej osób, rzeczy lub zjawisk’


Serio, juz nie odpisze na ten temat, chyba ze w dziale porad na stronie pwn znajdziesz mi odpowiedz jakiegos jezykoznawcy, ze sie myle.

PS. A czy prezydent jest podobny do premiera, czy moze premier do prezydenta? ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 08:26 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Cypisku, ja nie jezdze po WoWie, tylo porownuje innowacyjnosc Age of Conana i Warhammera. Jak myslisz, ktora z tych gier jest bardziej innowacyjna w porownaniu do WoW ?
Conan moze nie ma tylu fanow co LOTR lub Warhammer, nie ma nawet tak bardzo rozbudowanego lore, a jednak wprowadza bardzo duzy przelom (szczegolnie jesli chodzi o walki PvP w grach mmorpg). Jest to wiec pozycja jak dla mnie duzo ciekawsza.... bo odgrzewanie tych samych kluchow po raz n-ty jest nudne.
Wiaze rowniez duze nadzieje z Tabula Rasa, gdyz wreszcie nie bedzie tam zadnych krasnali ani gnomow, ktore juz mi sie przejadly.

Jezdzisz, tyle ze podswiadomie i chyba tego nie zauwazasz :wink:.
Co do innowacyjnosci, to wolalbym poczekac na premiere. Conan moze byc fajny, ale fakt ze na krotko przed premiera devsi nic nie pokazali, na E3 nie bylo nic nowego i nie ma nawet daty premiery open bety wydaje sie wiele mowic o tej grze.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 14:27 
Cytuj  
tu masz filmik z E3 http://www.e3coverage.com/E32007/e32007_ageofconan.html

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 15:01 
Cytuj  
Strasznie mi ten engine smierdzi przerobionym engine z D&L :P

juz.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 15:04 
Cytuj  
i jeszcze tutaj gameplay z E3 http://www.gametrailers.com/player/user ... 82355.html

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:10 
Cytuj  
Raczej srednio sie interesuje Conanem, ale tu masz opinie ludzi (po E3) ktorzy sa chyba dosc aktywni na oficjalnym forum
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=32429
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=32495


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:17 
Cytuj  
Jak mi dadza keya do bety to moge az do premiery pisac jaka ta gra jest super :)
Przypomnijcie sobie jak marudzili ludzie nawet na tym forum na becie WoW-a, po premierze zobaczymy czy tylko darmowe 30 dni sie zagra czy wiecej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jak mi dadza keya do bety to moge az do premiery pisac jaka ta gra jest super :)
Przypomnijcie sobie jak marudzili ludzie nawet na tym forum na becie WoW-a, po premierze zobaczymy czy tylko darmowe 30 dni sie zagra czy wiecej.

Kto marudzil, ten dalej marudzi. Wow od bedy sie bardzo niewiele zmienil.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.