mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 08:05 
 
Highlander napisał(a):
no mnie niespecjalnie interesuje gra na lądzie, moze cosik w to pykne ;] ale mogloby byc mimo wszystko bardziej faliste ;]


Jak cos to wybieraj server Rogers i graj Hiszpanami... mamy tam polska gildie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 08:53 
 
Cos zjebali z miastami w H6, bo mi sie jakos obilo o uszy? Nie widzialem jeszcze zadnej porzadnej video review.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 09:17 
 
Huragan napisał(a):
Jak cos to wybieraj server Rogers i graj Hiszpanami... mamy tam polska gildie :)

heh.. chba inny wybralem, ale moze obczaje. Czemu hiszpanami? bardziej mi pasuja piraci do Ciebie/Was ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 09:26 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Cos zjebali z miastami w H6, bo mi sie jakos obilo o uszy? Nie widzialem jeszcze zadnej porzadnej video review.


Tzn co mieli zjebać?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 09:58 
 
Wygląda wszystko ok.
Na notebooku mryga kursor ale generalnie jest płacz na forum ubi bo na wielu lapkach się wcale nie włącza


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 10:33 
 
Deshroom napisał(a):
Wygląda wszystko ok.
Na notebooku mryga kursor ale generalnie jest płacz na forum ubi bo na wielu lapkach się wcale nie włącza


Ja gram na stacjonarmym i mi "mryga" o ile do tego się idzie przyzwyczaić to restart gry po loadzie jest więcej niż wkurzający.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 10:52 
 
homm6 strasznie m tnie mam wszystko na niski poziom ustawione a i tak lagi niemilosierne. to wina mego kompa grafy ramu? (4gb ram,jakis tam rdzeniowy procek i grafa 8800 cos tam gtx)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 10:57 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Cos zjebali z miastami w H6, bo mi sie jakos obilo o uszy? Nie widzialem jeszcze zadnej porzadnej video review.

Ludziom się nie podoba, że wielgachny podglada miasta z H5 zastapiono małym ekranikiem z opcjami. (jakby to miało jakieś znaczenie).
Można też konwertowac miasta, i nie trzeba, wozić odddziałów od miasta do miasta, tylko można w jednym wszystkie zrekrutować.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 11:09 
 
Co do drugiego to pomysl konwersji troche dziwny jest, jakos easy mod sie teraz wydaje. Tak samo ta rekrutacja. W trojce kupowalo sie herosow, ktorzy tylko dowozili armie do glownej postaci. Nie wiem czy kupic, mialem olac ale kusi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 11:46 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Co do drugiego to pomysl konwersji troche dziwny jest, jakos easy mod sie teraz wydaje. Tak samo ta rekrutacja. W trojce kupowalo sie herosow, ktorzy tylko dowozili armie do glownej postaci. Nie wiem czy kupic, mialem olac ale kusi.

No wlasnie. Zamiast herosów, miałeś tragarzy..
IMO to najlepsza strategia turowa jaka sie w ostatnim czasie ukazałe.
Ciągłe otaczanie kultem 3 czesci nikomu na dobre nie wyjdzie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 12:29 
 
ja jakos nie moge sie przekonac do nowych heroesow (probowalem 4,5 i teraz 6)
zawsze wracam do 3. nawet oprawa graficzna mi bardziej odpowiada. najchetniej zobaczylbym refresh homm3 HD z wypas teksturami, bardziej rozbudowanym edytorem, lepszym ai etc :(


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 12:30 
 
"No wlasnie. Zamiast herosów, miałeś tragarzy.. "

Na wojnie potrzeba tragarzy. Nie tylko herosow. Dlatego sa takie gry jak STRATEGIEE, logistyka to czesc planowania i strategii - niestety w HoMM6 nie istnieje ani to ani to.. I plz iniside przestan pierdolic bo ta gra nawet nie stala kolo 3ki....

Ekrany miast nie maja znaczenia? To byla wizytowka serii i robilo klimat. To co jest w 6tce to smiech na sali.
Nowy rozwoj postaci z ktorego wywalono 50% rzeczy i wrzucono tam czary "zeby bylo duzo ikonek" jest lepszy niz skllwheel, ktory tez byl wizytowka serii i sprawial ze kazdy heros byl troche inny? NIgga plz.

Ode mnie o Heroes 6:

1. Ladna grafika i fajna muzyka
2. Swietne artworki w ksiazce z kolekcjonerki - rysownika maja bardzo zdolnego. :)


3. Zjebane ekrany miast... pomijajac juz kwestie estetyczna to sa nieczytelne.
4. Zjebany rozwoj bohatera - ze skillwheelem byl element losowosci teraz mozesz zrobic takiego dokladnie jakiego chcesz i mamy atak klonow... bo po co brac slabsze rzeczy (w poprzednich czesciach czasem byles zmuszony i trzeba bylo sobie radzic z tym co masz).
W dodatku jest ubozszy niz w poprzednich czasciach i czarow tez jest mniej... no i nie ma gildii magow wiec max jeden czar na poziom mozna poznac.... magiem sie gra po prostu arcyciekawie dzieki temu na poczatku. :/
5. AI - wlasciwie nie istnieje. Komp jest MEGA GLUPI w czasie walki. Nie lepiej jest na mapie glownej. Gra jest latwiutka mimo ze komp cheatuje na maxa.
6. Konwersja miast i mozliwosc rekrutacji jednostek z wszystkich miast w jednym z nich zabija gre... macie misje "zabij herosa XXX"? Nawet sie nie trzeba ruszac ani razu w jego kierunku. Poprostu poczekajcie az podejdzie wam pod miasto i jak juz jest to rekrutujecie instant cale krolestwo z zamku ktory atakuje... debil ofc atakuje 3 razy wieksze sily i kkthxbye. Mission successfull. "Strategia" na miare gry z 2011 roku.
7. Najmniejsza ilosc jednostek i wogole wszytkiego w historii serii od trojki (kazda czesc miala wiecej i miast i jednostek w tym neutral, i czarow, itd...)

Podsumowujac... mozna pograc bo klimat herosow niby tam gdzies jeszcze jest.. ze wzgledu na to ze gra jest latwa gra sie przyjemnie i bez uzywania mozgu (jak przystalo na 2011 rok). Niestety gra jest gorsza chyba nawet od nieslawnej "4ki", nie ma tu za grosz ani strategii ani taktyki wlasnie ze wzgledu na chujowe zmiany w mechanice.

Caly ten Conflux mozna podsumowac jednym zdaniem - moze byc ale w sumie po co? Wnosi on do gry dokladnie tyle co nic.

6/10 ode mnie MAX. Dla hardcorowego fana strategii turowych co zjadl na nich zeby to nawet 4-5/10.

Ocena nie dotyczy multi/hot seat (dobrze ze chociaz ta wizytowke serii zostawili) - tam pewnie o 1-2 oczka by podskoczyla.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 12:36 
 
Heh kolejny "powrot serii" i kolejny fail, ktory nawet nie probuje dzwigac ciezaru legendy. Cos mi sie widz ze za miesiac napisze podobnego posta o Skyrim a potem o Diablo 3 (choc to ostatnie to juz wlasciwie pewne ze failik). :/

PS. Sorry za dubla.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 12:54 
 
Czy ktos z grających w hirołsów miał lub ma problem z drugą misją(Dream vision) w necropolis kampanii ?
Jakies porady ? Z tego co czytałem to trzeba uważać na każdą swoją jednostkę bo jest na wage złota, ale bądź co bądź i tak w pewnych momentach nie da rady obejść się bez strat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 13:14 
 
Faktycznie że AI w herołsah 6 jest idiotyczny na wyższym poziomie trudności po prostu oszukuje z tym że jego też idzie bardzo prosto oszukać, skill wheel był zajebisty, element losowości = bardziej różnorodna rozgrywka.

Tu jest wszystko mega proste aż żal dupsko ściska niestety, graficznie super ale cała reszta imo zjebana, powinni dać 3kę w takiej oprawie graficznej i by było super :/

Nie wspomnę już o tym że gra w wersji pirackiej działa bez żadnych bugów a orginał jest ich pełen, żal.pl po prostu :(


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 13:16 
 
Cytuj:
Na wojnie potrzeba tragarzy. Nie tylko herosow. Dlatego sa takie gry jak STRATEGIEE, logistyka to czesc planowania i strategii - niestety w HoMM6 nie istnieje ani to ani to.. I plz iniside przestan pierdolic bo ta gra nawet nie stala kolo 3ki....

Ekrany miast nie maja znaczenia? To byla wizytowka serii i robilo klimat. To co jest w 6tce to smiech na sali.
Nowy rozwoj postaci z ktorego wywalono 50% rzeczy i wrzucono tam czary "zeby bylo duzo ikonek" jest lepszy niz skllwheel, ktory tez byl wizytowka serii i sprawial ze kazdy heros byl troche inny? NIgga plz.

Dlatego w 4 byly Karawwany,
Nowy rozwoj postaci jest lepszy. Sorry skillwheel, to byl fail, legendary fail. NIENAWIDZE jak nie mam pełnej kontroli nad tym co robie. W poprzednich herosach poprostu zaczynal tak dlugo az wylosowaly mi sie skile takie jakie chce. Nie wybieralem nowych skkili dopoki nie wylosowaly mi sie takie ktore chce.
Itd. Skillwheel to byl poroniony pomysl.
Ekran miasta ? Traktuje to z taka sama uzytkowoscia jak ikony na pulpicie..
Heros 6 > Heros 5&3.

Cytuj:
5. AI - wlasciwie nie istnieje. Komp jest MEGA GLUPI w czasie walki. Nie lepiej jest na mapie glownej. Gra jest latwiutka mimo ze komp cheatuje na maxa.

Komp zawsze byl glupi -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 13:20 
 
Na forum ubisoftu kolesie sami przyznali ze ekran miast idzie do poprawki i wydadzą poprawioną/ulepszoną wersje w patchu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 14:47 
 
M.in dzieki temu legendary failowi - skillwheel czy "ikonkach na pulpicie" herosy zyskaly rzesze fanow. Iniside masz naprawde zjebany gust i sposob oceniania gier. (tak kiedys musialem to z siebie wyrzucic, bo co chwile gdzies tu czytam twoje smutne madrosci nt gier : )

H6 ma ten drm ubi - nontop necik wymagany? Zapowiadalo sie, ze nie kupie ale sentyment do serii ciagle jest mocny.. czekne demko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 14:53 
 
Morgul napisał(a):
M.in dzieki temu legendary failowi - skillwheel czy "ikonkach na pulpicie" herosy zyskaly rzesze fanow. Iniside masz naprawde zjebany gust i sposob oceniania gier. (tak kiedys musialem to z siebie wyrzucic, bo co chwile gdzies tu czytam twoje smutne madrosci nt gier : )

H6 ma ten drm ubi - nontop necik wymagany? Zapowiadalo sie, ze nie kupie ale sentyment do serii ciagle jest mocny.. czekne demko.

Z mojego punktu widzenia twoj gust jest zjebany,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 15:09 
 
Tankoviec napisał(a):
Na forum ubisoftu kolesie sami przyznali ze ekran miast idzie do poprawki i wydadzą poprawioną/ulepszoną wersje w patchu.


@Inside powinieneś czym prędzej im napisać że sie mylą.


Mozna grać w offline ale wtedy traci się 1/4 z rozgrywki.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.