mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 10:26 
Cytuj  
to chyba ma niewiele wspolnego z gra?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 10:33 
Cytuj  
Musialem sie wyzalic :)

BTW, gral tu ktos thiefem? Jest trudno? Korci mnie jego Master Key na poczatku, a gear/staty mozna i tak mu zmienic, a dodatkowo wziac sobie np. Witch necklace,



***MALY SPOILER DOTYCZACY BRONI***



dzieki ktoremu mozna potem pogadac z jakas Dragon Queen i miec mozliwosc zrobienie sobie bardzo fajnego miecza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 10:48 
Cytuj  
hehe strzelilem z luku w ogon smoka i zobaczylem,ze reaguje - bylem ciekaw czy da sie go tak ubic i czy jest jakis drop (jak w 1 na moscie) i wpadlem na to - nie klikac jesli ktos nie lubi spoilerow zadnych :wink:

fajnie, fajnie :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 10:55 
Cytuj  
Jak mozesz go trafic w ogon, to na bank mozna go zajebac :)
W spoiler nie klikam :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 10:56 
Cytuj  
hm czyli walac smoka w ogon jest szansa na dodatkowy drop?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 11:02 
Cytuj  
Oj, nie czytales 1go posta Mendol :P To sie nie odnosi do tego smoka tylko. Sa po prostu w grze przeciwnicy (bossowie i normalne moby), ktore dropuja rozne fajne bronie po atakach na ich ogon. Chyba taki hold dla serii Monster Hunter :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 11:12 
Cytuj  
a bo ty z reguly glupoty wypisujesz wiec cie nie czytam ;p
dobrze, ze sie tutaj w miare ogarnales.

hm ciekawe jak niby mam atakowac sam ogon ;p

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 11:38 
Cytuj  
a nie wiecie może czy od dziś będzie w empiku/MM/jakimś zjebanym dużym sklepie.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 11:49 
Cytuj  
Teoretycznie premiera jest jutro ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 12:36 
Cytuj  
ech, najgorzej to sie dowiedziec z mini-guide o jakims fajnym itemie, ktory posiada typ trudniejszy do pokonania niz bossowie, z ktorymi sie do tej pors spotkalem (Havel) :har:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 13:33 
Cytuj  
Yeeeeeeeeeeeeees, kurwa, Bell Gargoyle zajebany. Troszke mi pomogl jakis Knight zsummonowany, ale najwazniejsze ze odjebalem mu ogon :D

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 13:35 
Cytuj  
Na jakiej zasadzie dziala tutaj summon? Rzucam rune na ziemie i ludkowie sie na nia summonuja? Nie pamietam jak to bylo w demons souls :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 13:37 
Cytuj  
Chyba tak wlasnie dziala. Swoja droga, mozna gdzies w miare szybko kupic luk?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 13:48 
Cytuj  
Co do smoka i mostu, jest to chyba najszybszy sposób na nabijanie soulów na tym etapie gry- bieg do góry, przelot na lewo z podniesioną tarczą a smok pali gwardzistów- łatwe 300 dusz.

Rzeczy, które mogą się przydać- od pałki szkielety się rozsypują na ziemię i kilka cennych sekund zajmuje im pozbieranie się do kupy, za to slashing dmg robi im tyle co nic. Na cmentarzu za pierwszymi 4 szkieletami jest winged spear- super broń z dość niskimi wymaganiami (z 12 str i 15 dex), r1 można robić z podniesiona tarczą, 2h r2 ma absurdalnie duży zasięg. Za pierwszym dark knightem jest pierścionek dający boosta do obrony jak mamy mało HP, on sam rzuca jakiś upgrade material +15. Nie wiem co jest za zabicie drugiego dark knighta z wieży przed opancerzonym dzikiem bo na razie mną zamiata.

Zabił ktoś tego dzika bez pomocy pyro/czarów używając jakiejś broni?

Jeszcze a propos smoka i ogniska, którego pilnuje: da się do niego dostać dzięki czemu mamy restart tuz przy dziku bo jest lewarek otwierający bramę ALE smok gdzieś odlatuje jak dotkniemy ogniska/podniesiemy bramę. Jak ktoś nie chce wiedzieć jak to niech dalej nie czyta...




stań po lewej stronie mostu z podniesioną tarczą, smok pali gwardzistów, wyjmuj łuk i prowokuj smoka strzałem gdziekolwiek w ciało po czym natychmiast sprintuj między łapami smoka niczym kenijczyk po złoto 100 metrów, jeśli nadal żyjesz- gratulacje!












raggnarok napisał(a):
Swoja droga, mozna gdzies w miare szybko kupic luk?


U pierwszego sklepikarza jest min. short bow do kupienia, to ten na prawo w połowie drogi między wejściem do Undead Burg a pierwszym ogniskiem- wejście do niego jest przywalone beczkami/paczkami a przed wejściem jest dwóch gwardzistów z tarczami i włóczniami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 13:56 
Cytuj  
Hm, winged spear nie znalazlem, bede musial tam wrocic. Mi sie kurwa ten pierwszy knight jakos zbugowal, albo wpadl w przepasc razem ze mna, niestety nie zostawil zadnego materialu do +15 :( Na jakim slvl probowales zabic tego 2go kolo dzika?

A co do tej opancerzonej wieprzowiny to masz dwie opcje: atakuj jego dupe/sprobuj sprzedac mu backstabba w mieciutkie miejsce z ktorego wyrasta mu ogon, albo go zagon na te plonace stojaki. Strzaly tez dzialaja, albo po prostu ogien (bomby, spelle).

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 14:33 
Cytuj  
Ops, +14 Titanite Shard rzucił, teraz sprawdziłem.
Byłem i jestem na levelu 14 , główną bolączką były jego klepy- jak nie unikałem to brały całą staminę a jego dziwny atak zza pleców mnie oneshotował.

Swoją drogą dopiero teraz zauważyłem, że flaszka się napełnia przy każdym ognisku do pełna a ja wszystko próbowałem na jednym pasku moim deprived przechodzic. Go me... :(

Idę na dzika, zobaczę tez czy teraz rycerz padnie, w końcu uzbierałem 3k na repair kit i naprawiłem włócznię. Będę też musiał wrzucić kilka punktów w STR dla pewnego mieczyka, może to coś zmieni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 15:13 
Cytuj  
i jak ogolne pierwsze wrazenie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 15:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Ops, +14 Titanite Shard rzucił, teraz sprawdziłem.
Byłem i jestem na levelu 14 , główną bolączką były jego klepy- jak nie unikałem to brały całą staminę a jego dziwny atak zza pleców mnie oneshotował.

Swoją drogą dopiero teraz zauważyłem, że flaszka się napełnia przy każdym ognisku do pełna a ja wszystko próbowałem na jednym pasku moim deprived przechodzic. Go me... :(

Idę na dzika, zobaczę tez czy teraz rycerz padnie, w końcu uzbierałem 3k na repair kit i naprawiłem włócznię. Będę też musiał wrzucić kilka punktów w STR dla pewnego mieczyka, może to coś zmieni.


Wiem, o ktorym mieczyku mowisz, przed chwila go zdobylem. Poszlo circa 70 strzal :) Machanlem tez 2 knighta. Pyromancer w sumie fajny jest, dajesz blok i napierdalasz fireballem schowanym za tarcza i idzie, zabilem wlasnie w ten sposob 2go knighta, rzucil jakis lepszy shard do ulepszania broni chyba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 16:43 
Cytuj  
btw. jak to jest z tym undead na poczatku?
po zakonczeniu tutoriala jestesmy undead czy living?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 16:57 
Cytuj  
Jestes jednym z wybranych, nadal się jest jezeli po smierci sie oradzamy:)

btw u mnie juz pierwsze kurwy leca przy grze, zaczalem od deprived:>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.