mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 12:44 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=gzopWRXK_r4

Angry Joe

:lol:


_________________
.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 12:56 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=gzopWRXK_r4

Angry Joe

:lol:


Spierdalaj :P z tym debilem :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 13:11 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=gzopWRXK_r4

Angry Joe

:lol:


Bardzo dobra recenzja. Świetnie pokazane te wszystkie kłamstewka od Bungie i nastawienie na maksymalizację zysku dla korporacji. No ale na szczęście nikt nie zmusza do grania, gdy na rynku jest Borderlands 2, który odlewa się na Destiny ciepłym moczem.

Najgorsza gra Bungie for sure.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 13:43 
Cytuj  
kazdy sie juz skurwil w tej branzy dla kasy , twoj japs z Bludborne tez , HEHEEH


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 13:58 
Cytuj  
Zamiast sprzedawać zabawki laskom którym swędzi w kroczu od nieużywania - i może coś byś w ten sposób wyrwał - to zmieniłeś pracę na taką przy której siedzisz przed kompem. Więc wiesz ...


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 14:42 
Cytuj  
kuźwa weekly jest nie do przejścia..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 19:50 
Cytuj  
quest na żółtą broń:
zdobądź 500 punktów na crucible (PvP) z broni dodatkowej (chujnia) zgodnie z zasadami:
1. jeden ubity 5pkt
2. twój zgon -2pkt

Gdyby to było bez ograniczeń co do broni nie byłoby problemu, bo wystarczyłoby ratio 0.5 by licznik był do przodu. Zajebanie kogokolwiek z broni dodatkowej (ograniczone ammo, niewyskillowana broń, brak ogrania) jest kurewnie trudne.
Chyba tydzień mi na tym zejdzie..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 20:05 
Cytuj  
Jesteś po prostu nieudolny, zobacz jak to robi mój piwipi master - https://www.youtube.com/watch?v=BV75j8lw4Lk


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 20:16 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=oeTqcZX7Po0 - niestety na tym filmie brakuje realizmu z ak47


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 20:21 
Cytuj  
nic specjalnego. Problem w tym, ze musisz używać support broni a nie karabinu maszynowego. Generalnie albo dubeltówa, albo snajperka. Obie mam kompletnie niewyskillowane i "nieograne" do tego oba są totalnie chujowe na średnich dystansach - a ja na takich się najlepiej czuję.

Generalnie quest miazga. Do tego nie ma savów jak na pisi. Kwiczę i leżę. Przyznam się bez bicia. Nawet nie mogę sobie pograć na lajcie PvP swoją ulubioną pukawką teraz bo questu nie da się zdjać (jest aktywny cały czas i każdy mój zgon to -2 do questu, a nie wbiję nic na plus napierdalając tym co lubię i mi dobrze idzie).

Więc zostaje mi wkurwianie was na forum jako rozrywka... Idę pomarudzić na grafę w tym pisitowym mesjaszu z grafiką z atari XL.

takie gówna od razu zgłaszam do usunięcia. Sorry nie ogarniasz celowania na czymkolwiek innym niż mysz to jest twój problem. Jak zrozumiesz, że są też inne kontrolery równie a nawet bardziej wymagające to pogadamy. Mi się nie chce w kółko kopać z koniem odnośnie tego samego.


Ostatnio edytowano 28 wrz 2014, 20:30 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 20:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nic specjalnego. Problem w tym, ze musisz używać support broni a nie karabinu maszynowego. Generalnie albo dubeltówa, albo snajperka. Obie mam kompletnie niewyskillowane i "nieograne" do tego oba są totalnie chujowe na średnich dystansach - a ja na takich się najlepiej czuję.

Generalnie quest miazga. Do tego nie ma savów jak na pisi. Kwiczę i leżę. Przyznam się bez bicia. Nawet nie mogę sobie pograć na lajcie PvP swoją ulubioną pukawką teraz bo questu nie da się zdjać (jest aktywny cały czas i każdy mój zgon to -2 do questu, a nie wbiję nic na plus napierdalając tym co lubię i mi dobrze idzie).

Więc zostaje mi wkurwianie was na forum jako rozrywka... Idę pomarudzić na grafę w tym pisitowym mesjaszu z grafiką z atari XL.

takie gówna od razu zgłaszam do usunięcia. Sorry nie ogarniasz celowania na czymkolwiek innym niż mysz to jest twój problem. Jak zrozumiesz, że są też inne kontrolery równie a nawet bardziej wymagające to pogadamy. Mi się nie chce w kółko kopać z koniem odnośnie tego samego.


Jak za destiny biorą się wymiatacze z master race jak levelcap to nie dziwne, że drewna z kąsol nic nie mogą zrobić i tylko zdychają. :D


_________________
@polygamia

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 20:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
quest na żółtą broń:
zdobądź 500 punktów na crucible (PvP) z broni dodatkowej (chujnia) zgodnie z zasadami:
1. jeden ubity 5pkt
2. twój zgon -2pkt

Gdyby to było bez ograniczeń co do broni nie byłoby problemu, bo wystarczyłoby ratio 0.5 by licznik był do przodu. Zajebanie kogokolwiek z broni dodatkowej (ograniczone ammo, niewyskillowana broń, brak ogrania) jest kurewnie trudne.
Chyba tydzień mi na tym zejdzie..


Gówno mnie to obchodzi - wypierdalaj. :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 20:48 
Cytuj  
to wątek o Destiny - wasze posty zostały zgłoszone do usunięcia. Każdy następny trolling też będzie. Więc piszcie to jeden klik dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 21:18 
Cytuj  
Mark24, zanim coś zgłosisz, to sam bądź w porządku, a nie rozpierdalasz temat Wasteland 2.

X.

PS. Niech roball tu sprząta, ja mam już w dupie ciągłe zamiatanie po was. Chcecie rozpierdolić to forum do końca, widzę. A tematy Destiny i Wasteland 2 za chwilę wylądują we flamesach i tyle tego będzie.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 21:20 
Cytuj  
Serio aż taka ironia? :O

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 21:38 
Cytuj  
Różnica jest taka że w Wasteland 2 ludzie grają i się jarają (słusznie) a Destiny to napompowany mediocre crap, który miał się sprzedać dzięki kolosalnemu marketingowi i embargo na recki.

Chodzi więc o to, że tego tematu nie da się rozjebać, bo jest on martwy tak czy siak (jak się usunie trollposty to zostanie Mareczek dyskutujacy sam ze sobą, więc trochę smutek :f).

Apropo Mareczka, to piecze go anus najwyraźniej, skoro zgłasza posty. Myślałem, że tylko trolluje ale jak widać nie. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 21:47 
Cytuj  
Ja zglaszam posty Marka w ttemacie W2 non stop :P

bo serio niech sie odpierdoli od tamtego tematu, gdzie ludzie dawno nie byli niczym tak zajarani.

najwieksze zlo: eastearn europeens, PC, myszki i klawy oraz android.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 21:57 
Cytuj  
W temacie o Wasteland ludzie go totalnie ignorują i gadają o grze, bo zwyczajnie jest o czym gadać - i widocznie to bardzo boli naszego fizyka kwantowego.
Więc nie ma za bardzo sensu rzucać tego do flames, chociaż to i tak by nic nie zmieniło, ludzie grają to i by dyskutowali dalej w temacie.

W temacie "o Destiny" ludzie przez 9 stron kręcą bekę z mareczka - już dawno można by to wrzucić do flamesów. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2014, 22:08 
Cytuj  
Dobra, spierdalać panowie, bo mam info dla Mareczka i ożywiam topic:

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=903125

Wystarczy wyłożyć trochę dodatkowego hajsu na grę, którą się już kupiło by odblokować content, który jest już na dysku i będzie goty.

Szach mat biedaczki z eastern europe. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 07:26 
Cytuj  
Xanth - ale kto zaczal? Sprawdz daty? Sorry ale grafika w w2 jest tak biedna ze mnie az dupa boli i musze o tym napisac. Bo wierze ze devsi wezma sobie moje narzekania do serca i poprawia.
Gimbaza nie rozumie jak mozna sie bawic na konsoli, ja nie rozumiem jak mozna grac w cos co wyglada jak gra ze spectrumny.

Razoth - jakis DLC? Odkrywcze. Bedzie tego w cholere.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.