mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:25 
Cytuj  
Dzwoniłem do Empiku - może będzie dziś, może jutro, może w przyszłym tygodniu (koło 12-13 godziny będą wiedzieli, czy doszło). Przejdę się po 18, sprawdzę.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no tez tak mozna. wasza strata dzieci kwiaty :)
nie mozesz powiedziec, ze 'bez zalu' skoro nawet nie zagralas ;)

a twoj maz nie ma racji i nie ma argumentow.
jak juz pisalem, cena podstawki nie jest naprawde wysoka (witus - 120zl).
dlc nikt nie kaze wam kupowac. nie bardzo tez rozumiem jak taka glupota moze spowodowac niechec do zagrania w da.
'dymani' jestesmy na kazdym kroku, poczawszy od beznzyny a skonczywszy na chlebie i papierosach. chyba, ze powietrzem zyjecie :)

na szczescie osob, ktore 'mysla' jak wy jest bardzo niewiele i nie bedzie to mialo zadnego wplywu na bioware :)


Ta dyskusja nie ma sensu. Ty będziesz twierdził, że nie mamy argumentów a dla nas sam fakt wolnego wyboru jest wystarczającym uzasadnieniem. Kaika wbiła kij w mrowisko ale nie przewidziała reakcji ogółu, a 'ogół' między innymi twierdzi, że na wybory nie ma sensu chodzić bo głos jednostki się nie liczy. Podoba ci się stanowisko Bioware, cieszy cię to - bardzo fajnie, płać i miej radochę. Pozwól jednak innym "strzelić focha" i mieć własne zdanie. EOT


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:33 
Cytuj  
Ja sie wkrecam powoli, walka jest calkiem fajna, problem jest taki ze trzeba czesto pauzowac 'co ture' zeby zmienic komendy, czesto postacie gonia przeciwnika mimo ze nie powinny, a jak zmienie na default czy passive to z kolei nic nie robia. Szczerze mowiac, system tych taktyk w ogole mi sie nie podoba, a turowa walka z pewnoscia by nie zawadzala w tej grze.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:34 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy to wstyd jak zmienjsze sobie poziom trudnosci z hard na normal na 1 walce:P?


Wstyd bedzie jak nie wyslesz kabla.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:39 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Mendol napisał(a):
no tez tak mozna. wasza strata dzieci kwiaty :)
nie mozesz powiedziec, ze 'bez zalu' skoro nawet nie zagralas ;)

a twoj maz nie ma racji i nie ma argumentow.
jak juz pisalem, cena podstawki nie jest naprawde wysoka (witus - 120zl).
dlc nikt nie kaze wam kupowac. nie bardzo tez rozumiem jak taka glupota moze spowodowac niechec do zagrania w da.
'dymani' jestesmy na kazdym kroku, poczawszy od beznzyny a skonczywszy na chlebie i papierosach. chyba, ze powietrzem zyjecie :)

na szczescie osob, ktore 'mysla' jak wy jest bardzo niewiele i nie bedzie to mialo zadnego wplywu na bioware :)


Ta dyskusja nie ma sensu. Ty będziesz twierdził, że nie mamy argumentów a dla nas sam fakt wolnego wyboru jest wystarczającym uzasadnieniem. Kaika wbiła kij w mrowisko ale nie przewidziała reakcji ogółu, a 'ogół' między innymi twierdzi, że na wybory nie ma sensu chodzić bo głos jednostki się nie liczy. Podoba ci się stanowisko Bioware, cieszy cię to - bardzo fajnie, płać i miej radochę. Pozwól jednak innym "strzelić focha" i mieć własne zdanie. EOT


Ale oboje zdajecie sobie sprawe, ze caly wybor sprowadza sie do JEDNEGO i OPCJONALNEGO DLC, ktorego przejscie zajmuje 1-2h gry, przy samej grze oferujacej rozrywke na jakies 50-60 godzin (to takie minimum). Jesli to jest dla was problem, to powiem tylko tyle: zal mi was :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:52 
Cytuj  
Epix! :) , gra coraz bardziej przypomina zajebisty film

minor spoilers below!

scenke z obrony twierdzy i smierci Krola i Duncana ogladalem z wielkim WTF? , gry z duzo lepsza technikalia jak Batman czy Uncharted 2 nie wywolaly nawet ulamka takich emocji , dosc rzec ze wczytywalem save 3 razy i tyle samo ogladalem zdrade Lograine . Jeszcze odnosnie fabuly BG to nie zapominajmy ze to trylogia i calosciowo opowiesc na przynajmniej 250 h albo i wiecej , nie za bardzo mozna porownac , rozmachem i rozpietoscia na pewno DA nie dorownuje ale momenty sa gdzie nawet Baldur zostaje w tyle .
Szczerze mowiac to dobrego rpg poznaje sie po emocjonalnym przywiazywaniem sie do postaci , mnie zajebiscie bylo szkoda Duncana , i liczylem ze na pewnym etapie zrobi join :)

Ogre na hard=omfg! , ta walka to dziwka na wyzszych poziomach trudnosci jak sie gra magiem , bydlak resistuje co 2-3 spelle , zdejmuje Alistara w paru hitach , przydaly sie potionki a i tak koncowke dmg musialem zrobic jako jedyny zywy :)

ktos jeszcze wpadl na pomysl zeby nazwac psa "mendol"? :wink:

Kaika , mnie tez sie nie podoba ten pomysl z DLC reklamowanym bezczelnie w grze , to rzeczywiscie psuje nieco klimat i bioware powinno inaczej to rozwiazac , wybrali taki sposob to coz..trudno
ale generalnie powinnas zagrac bo od czasow Baldura nie bylo takiego fantasy crpg i nie ma sie co ludzic ze szybko sie pojawi nowy , licze na expansion pack a wiem ze Bioware nie zawiedzie i bedzie grania na conajmniej 30 h . Toolset pewnie dadza , ale nawet najbardziej udany modul stworzony przez graczy nie dorowna produktowi z voiceover , cutscenkami itd...

zagraj chociazby dlatego ze to wymierajacy gatunek niestety , moze w nastepnego crpg zagramy za 10 lat? , wcale bym nie byl zaskoczony
DLC to jeden sposob na zobaczenie czy jest wogole jakies jeszcze zainteresowanie tego typu grami


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 11:58 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:56 
Cytuj  
Mam laptopa Asus N50Vn z windowsem 7 64bit na pokładzie. Wszystko jest ładnie pięknie, lapek działa bez zarzutu, gierki chodzą jak malina (wczoraj grałem z kumplem w Borderlands do 3 i wszystko było kk) ale...nie z Dragon Age. Po prostu się wiesza. Czasami po 10-15 min, czasami wcześniej nie liczyłem dokładnie. I jest to zwiecha totalna. Nic nie mogę zrobić (nawet NunLocka nie mogę wyłączyć;)) Muszę zrobić twardy resecik. I teraz pytanie. Czy to problem z DA czy może z lapkiem? Ma ktoś takie problemy? Wersja DA angielska jakby to miało pomóc. Pozdrawiam serdecznie.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:07 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Czy to wstyd jak zmienjsze sobie poziom trudnosci z hard na normal na 1 walce:P?


Wstyd bedzie jak nie wyslesz kabla.


Załóżcie o tym topic jakiś we flames .


O Hardzie - SPOILER !!

Czy wy tez macie tak ze jak np zaatakujecie kogos to nagle z reszty pomieszczen zlatuja sie kolejni przeciwnicy i was atakuja?Mialem sytuacje ze walczylem chyba z 12 szkieletami i na hardzie to potrafi dac wpierdol :F, nie mowiac juz o tych bosikach na czerwono(to juz lekka masakra jest...)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:12 
Cytuj  
Znajomy kupil wczoraj w MM, nie mial zadnych problemow z instalacja.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:19 
Cytuj  
nie no rozumiem to (przynajmniej staram sie).
bo sam czekam, az uncharted2 z 18h grania stanieje z 200zl na troche mniej.
ale niestety w przypadku DA pieprzycie glupoty.
na codzien tez w zyciu walczysz z systemem? i nie kupujesz chleba w sklepie tylko make od mlynarza i sam pieczesz?

mam troche wrazenie, ze nie chodzilo juz o sam kij, tylko pokazanie jacy jestescie 'rebel' i 'anty'. ale czasami warto brac pod uwage produkt jako calosc a nie skupiac sie na jednej rzeczy, ktora tak na dobra sprawe ma znikomy wplyw na caloksztalt.



hm czy ktos probowal stawiac 'pulapki' rogue? ja zrobilem wczoraj jakies proste, postawilem i cos nie zadzialaly :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:21 
Cytuj  
Instalacja przeszła bez zarzutu. Odpalam grę, gram z 10 - 15 min i...wiszę. Dosłownie i totalnie. Musze twardego reseta zapodać :(


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:21 
Cytuj  
instalowales drivery do grafiki itd?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:24 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Instalacja przeszła bez zarzutu. Odpalam grę, gram z 10 - 15 min i...wiszę. Dosłownie i totalnie. Musze twardego reseta zapodać :(
Komp z dupy. sprawdź temperatury podczas grania. wiszenie na zasadzie ze widzisz grę ale się nie rusza to chyba zawsze temperatura karty.
takie wiszenie prawie nigdy nie ma związku z softem tylko sprzętem.

pograj bez burty i sprawdź czy jest różnica


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:27 
Cytuj  
Jak pokonać zombie broniąc redcliffe ? Bije się z rycerzami na początku, wygrywam bez problemu, przybiega łucznik prosi o pomoc na rynku to lece. Walcze z milicjantami bije zombich ile wlezie ale oni wciąż przychodzą, co zabijam to pojawiają się nowi. Aż w końcu kończą mi się potiony i padam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:35 
Cytuj  
http://www.empik.com/forum/multimedia/f ... ft=6374000

About przesuniętej premiery niby...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
instalowales drivery do grafiki itd?


Tak instalowałem ze stronki nvidii, mam gf9650gt

Deshroom napisał(a):
Komp z dupy. sprawdź temperatury podczas grania. wiszenie na zasadzie ze widzisz grę ale się nie rusza to chyba zawsze temperatura karty.
takie wiszenie prawie nigdy nie ma związku z softem tylko sprzętem.

pograj bez burty i sprawdź czy jest różnica


Tak wszystko ładnie pięknie. Ale widzisz na innym gierkach nic takiego się nie dzieje dlatego tym bardziej dziwi mnie fakt że w DA tak jest. Jak pisałem wcześniej wczoraj w nocy grałem z kumplem po necie w Borderlands i wszystko było ok. Zresztą ogólnie nic takiego się nie działo wcześniej a troszek się grało ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:43 
Cytuj  
zdejmij burtę i sprawdź, jak problem nie ustąpi to założymy że to nie temperatura. jak to nie będzie temperatura to nie naprawisz tego przez to forum - za dużo danych i testów.

taki test Cie nic nie kosztuje :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 12:44 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:43 
Cytuj  
sprawdz w 'podgladzie zdarzen' czy nie masz bledow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:44 
Cytuj  
Nie każda gra jest taka sama. Na jednej wiatrak na grafice chodzi wolniej, na inne szybciej. Jak odpalam na swoim 280gtx OFP:DR to po 10 sekundach wiatrak mi wyje. Jak odpalam CoD4 to nie wyje w ogóle. Także jak mówię, nie każda gra jest taka sama.

Zainstaluj soft do mierzenia temperatur od karty i wklej go tutaj jak pomierzysz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:44 
Cytuj  
freeware

"HWMonitor is a hardware monitoring program that reads PC systems main health sensors : voltages, temperatures, fans speed."

http://www.cpuid.com/hwmonitor.php


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.