mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2009
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 23:49 
Cytuj  
No to raczej masz buga. Ja na początku gry miałem już naumiane 2 skille z automatu i po prostu rozdałem punkty. niestety beta więc bugi będą się pojawiać. Zgłoś do pomocy technicznej.
pozdrawiam.


_________________
Nie ma tego złego co by na gorsze nie wyszło

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 00:02 
Cytuj  
Hehe lol. Zrobilem druga postac i to samo.

Zero skilli na poczatku, po skonczeniu 2giej mapki wracam oddac questa i koles co sprzedaje skillbooki wychodzi (tak jest chyba w fabule) a babka mi kaze trenowac skille ktorych nie mam. :) Pomine juz fakt ze i tak skillbooki sa poza moim zasiegiem levelowym i finansowym (mam lvl3).

Gra sie zapetla i jedynym aktywnym przyciskiem jak wroce oddac misje jest "Talk to Ceara". Nie moge zrobic nic, popchnac fabuly, odlokowac next misji, nic.

Nie wiem czy to jest jakis moj bug albo ja czegos nie ogarniam ale jak narzie to big lol.

PS. Heh zrobilem 3cia i jak narazie all dziala. Nie jestem juz nagi na poczatku i mam dwa skille. Takie bugi nie nastrajaja optymistycznie do dalszego testowania heh. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 00:55 
Cytuj  
Ok, mialem troche czasu, zeby pograc dluzej...gierka obiecujaca - genialna jest ta interakcja z otoczeniem (np. rzucanie talerzami i innym badziewiem w moby). Walka tez jest OK, bo mozna cos urozmaicic i pokombinowac troche...

Generalnie wszystko spoko, tylko nie widze grania w party przez AOL, bo lagi sa okropne :/

Cytuj:
ja mam wiecznie disconnect po start the game.


na pewno aol laczy cie prawidlowo? sprawdz po polaczeniu z aol czy zmienilo ci sie IP. I wchodz do gry przez strone www. Np. u mnie nie da sie wejsc na serwer bezposrednio z gry, tylko trzeba przez www.


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2009
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 01:00 
Cytuj  
A ja generalnie różne mam odczucie co do lagów przeważnie mam może z 400-500 ms, ale zdarzają się i masakryczne teki po 2-3k
Wiem gra jest p2p to pewno dlatego. Generalnie narazie AZ TAK mocno nie przeszkadza chociaż mogło to by być 60 ms :P. Wiem marudzę.
pozdrawiam.


_________________
Nie ma tego złego co by na gorsze nie wyszło


Posty: 10
Dołączył(a): 13.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 07:37 
Cytuj  
Niech ktoś luknie okiem i sprawdzi tego SCREENA i powie mi czy ten komunikat świadczy o wyłączonym servie czy to cos u mnie nie tak? bo 1wszy raz odpaliłem gre a mi tu się coś takiego pojawiło

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 08:01 
Cytuj  
Wojaszek napisał(a):
Niech ktoś luknie okiem i sprawdzi tego SCREENA i powie mi czy ten komunikat świadczy o wyłączonym servie czy to cos u mnie nie tak? bo 1wszy raz odpaliłem gre a mi tu się coś takiego pojawiło


To sie pojawia jak sie nie mozesz wbic na server :p Generalnie polecam odpalac przez .exe w folderze gry, zwykle wtedy taki msg sie mi nie pojawial.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 30.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 08:44 
Cytuj  
przepraszam.... nie podziekowalem za klucz :) :)


Posty: 5
Dołączył(a): 16.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 08:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No spoko. Tylko skille sa w tym samym budynku co ta babka co mi daje questa wiec juz ni kupie. Ale niewazne.
Zrobilem nowa postac i tez nie moge kupic bo najtanszy skillbook jest na lvl 10 i po 3,6k golda.
A ja mam lvl 3 i golda 2k.

Albo ja czegos nie kumam albo ta gra jest glupia. :) Poprostu nowych skilli nauczyc sie nie moge lol. :) wlazilem do kazdego budynku, inn, forge, traveller shop, etc...


Dziwne, ja je miałem automatycznie (dwa) i to jeden z nich rozwinąłem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 08:59 
Cytuj  
Level 11 wbity wiec czas na pierwsze oceny gry.
IMHO gra jest slaba i nie warta funta klakow.

minusy
- party hostowane na laczu gracza co powoduje w wiekszosci przypadkow lagi jak chuj
- zamkniety swiat, chodzimy tylko w wiosce i wychodzimy z party do instancji
- 90% bossow to zwykly tank&spank
- walka polega na klikaniu lewego klawisza myszki, co po 5 godzinach gry spoowodowalo bole nadgarstka... ile kuzwa mozna bezmyslnie klikac, chyba ze zainstaluje sobie autoclickera :>
- za duzo gadania przy braniu questow, zanim sie wezmie questa to musisz 5 minut gadac z roznymi osobami, typowe dla koreansko-japonskich shitow

plusy
+ ladna grafika i gra dosc dobrze zoptymalizowana

Podsumowujac, gra kiepska i nadaje sie jedynie do DELETE. Pograc i zapomniec.


_________________



*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 09:03 
Cytuj  
Może ktoś mi na PM podesłać kluczyk?


Posty: 2
Dołączył(a): 16.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 09:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Hehe lol. Zrobilem druga postac i to samo.

Zero skilli na poczatku, po skonczeniu 2giej mapki wracam oddac questa i koles co sprzedaje skillbooki wychodzi (tak jest chyba w fabule) a babka mi kaze trenowac skille ktorych nie mam. :) Pomine juz fakt ze i tak skillbooki sa poza moim zasiegiem levelowym i finansowym (mam lvl3).

Gra sie zapetla i jedynym aktywnym przyciskiem jak wroce oddac misje jest "Talk to Ceara". Nie moge zrobic nic, popchnac fabuly, odlokowac next misji, nic.

Nie wiem czy to jest jakis moj bug albo ja czegos nie ogarniam ale jak narzie to big lol.

PS. Heh zrobilem 3cia i jak narazie all dziala. Nie jestem juz nagi na poczatku i mam dwa skille. Takie bugi nie nastrajaja optymistycznie do dalszego testowania heh. :)


Za dużo kombinujesz ale nie wtę stronę co trzeba :) Masz wszystko pod nosem. W oknie ze skillami masz na górze dwa skille do rozwinięciea. Jeden do silniejszego ataku, drugi do uników z tego cpamiętam. Obok nich jest przycisk train. Naciskasz go. Skill przechodzi do trybu trenowania, co widoczne jest na dole tego okna. Tam przydzielasz punkty AP. Do pierwszego poziomu skilla potrzeba 30 AP, co prawdopodobnie już masz, bo wystarczy jeden dungeon, żeby tyle zdobyć. Przydzielasz punkty i tym samym rozwijasz skill. Proste. Nie gra jest głupia, nie ma bugów, ani zapętleń. Wystarczyło nacisnąć train, zamiast biegać po całej grze.


Posty: 28
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 09:23 
Cytuj  
Mógłbym prosić o jakiś kluczyk ? Z przyjemnością bym przetestował gierke jeśli to mozliwe.


Posty: 10
Dołączył(a): 13.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 11:57 
Cytuj  
Mam pytanie, do tych którym gra chodzi, czy podczas rejestracji klucza i zalogowaniu się do Vindictusa musze łączyć się przez proxy czy tylko przy uruchomieniu gry?(może jest jakaś weryfikacja IP przy rejestracji czy coś), bo w moim przypadku rejestrowałem keya na swoim łaczu, a do gry próbuje wbić już z proxy. no i niestety nie chce mnie połączyć z servem(You are disconnected from the server). Jeśli zrobiłem źle to czy da się jeszcze uratować mojego keya(np usunięcie konta i ponowne zarejestrowanie klucza)?Poza tym jak ustawie te proxy to nie chce się zalogować na strone Vindictusa(Błąd 405 method not allowed), na innych portalach zresztą też. Proxy ustawiałem w IE(dostępny dla wszystkich protokołów)
PS. może podajcie jakieś namiary na dobry s. proxy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 12:00 
Cytuj  
wszystkie proxy sa banowane, wiec z zadnego sie nie polaczysz.


_________________




Posty: 10
Dołączył(a): 13.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 12:15 
Cytuj  
Ok, a czy w mojej sytuacji, że rejestrowałem klucz bez proxy, nie strace go? Czy w dalszym ciągu jest możliwość połaczenia się np. przez tego AOL'a?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 12:31 
Cytuj  
taaa, zarejestrowac sie mozesz nawet z afganistanu, ale do gry musisz wchodzic przez aola...


Posty: 10
Dołączył(a): 13.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 12:34 
Cytuj  
jestem z Afanistanu :wink: to fajnie thx za info.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 16:39 
Cytuj  
mam problem.nie moge sie polaczyc.ciagle disconnect.pewnie przez ten blok ip.a nie wiem dokladnie co mam zrobic z tym aolem:/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 16:42 
Cytuj  
poszukaj w tym temacie (kilka stron wczesniej) jest poradnik co i jak zrobic z aolem. Jest nawet po polsku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 17:34 
Cytuj  
poradnik po polsku http://gamecenter.pl/index.php?mod=arti ... cle&id=461


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.