mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 30 gru 2013, 11:57 
Cytuj  
Ja jako wielki fan serii KoF właśnie kupiłem THE KING OF FIGHTERS XIII Steam Edition:D za 38 zeta:) Po powrocie z pracy się pogra:D

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 20:48 
Cytuj  
http://www.eventhubs.com/news/2014/feb/ ... otage-cho/

Pozytywna masakra. To w jaki sposób twórcy przenieśli postacie w trzeci wymiar powoduje, że moja szczena opada na samą podłogę. Brawo.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2014, 21:53 
Cytuj  
Rewelacyjnie to wygląda, zapowiada się godna kolejna odsłona najlepszej serii bijatyk ever imo, dwa minusy jednak:

Design mojej ulubionej postaci ever, czyli Milli Rage gorszy niż w poprzednich częściach.

Ky Kiske ma pedalski kucyk.

I to w sumie wszystko, do czego mogę się przyczepić. Reszta pwns ass hard. Szkoda, że na razie nie zapowiada się by gra wyszła na PC.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2014, 02:03 
Cytuj  
przenosze swoj post tutaj, bo bardziej mi tu pasuje

Gral ktos moze w Nidhogg http://www.nidhogggame.com/ ? 15$ sie troche wydaje duzo, ale spoko combat ;]
http://www.youtube.com/watch?v=VrXkBPkjbgU
gra zebrala bardzo dobre opinie

Proponuje kupic i zrobic forumową lige ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 23:19 
Cytuj  
http://www.riseofincarnates.com/
http://www.riseofincarnates.com/news/1
Rise of Incarnates


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 23:21 
Cytuj  
Co to za kupa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 23:23 
Cytuj  
ciepla kupa na klate od tworcow tekkena, na pc, f2p.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 23:53 
Cytuj  
A nie mogli dać jakiegoś sensownego tekkena w starym stylu (new pc grafa ofc) na PC? Przecież to takie proste ;[

Tekken3/tag modern gfx z paroma fixami i napierdalam.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 06:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Tekken3/tag modern gfx z paroma fixami i napierdalam.

Zdecydowanie wolałbym "Tekken: Dark Resurrection".

Bijatyka specjalnie na PC - cud. Jaram się.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 08:31 
Cytuj  
wodny napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Tekken3/tag modern gfx z paroma fixami i napierdalam.

Zdecydowanie wolałbym "Tekken: Dark Resurrection".

Bijatyka specjalnie na PC - cud. Jaram się.


Dokładnie. Piątka > Trójka jeżeli chodzi o Tekkeny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 07:30 
Cytuj  
VF > Tekken!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 09:24 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dokładnie. Piątka > Trójka jeżeli chodzi o Tekkeny.

Piątka to było mistrzostwo. Grafika, areny, muzyka, grywalność, ilość postaci, wiele dodatków - wszystko na odpowiednim poziomie. Z chęcią ujrzałbym też jakiś HD port "Soul Calibur III". Jakoś trzecia część tej serii bardziej do mnie przemawia niż druga. Chociaż szkoda, że nie ma tam trybu przygodowego na miarę tego z dwójki. Wtedy byłoby idealnie.


Więcej o "Rise of Incarnates":
http://www.gameinformer.com/games/rise_ ... ooter.aspx

Gameplay:
http://youtu.be/W0ouCOtyvKM

Testy alpha - koniec maja, początek czerwca.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 09:30 
Cytuj  
Dla mnie w pierwszej kolejności stoi VF2 a zaraz po nim Tekken 2.
Chyba z rok to męczyliśmy z kumplem na Saturnie na przemian z Sega Rally i Panzer Dragoon Zwei.
No i te emocje gdy leciałem do domu z Tekken 3 świeżo odebranym od lokalnego "dystrybutora gier", który jeździł po dzielnicach samochodem a w środku miał z 1k wypalonych gier na PSX ;)
W każdym razie ostatni podryg u mnie z bijatykami to był MK na PS3 i nawet chwilę się pobawiłem.
Teraz już nie dam rady he he.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2014, 08:03 
Cytuj  
Zapowiedź nowego "Mortal Kombat" za 5 dni:
http://www.eventhubs.com/news/2014/may/ ... e-horizon/

Ponoć ma być wersja na pieca od razu i premiera w listopadzie. Jak tryb multi będzie dobry to kupuję, bo o resztę się nie martwię.


Każdy kto zakupił pudełkową/niesteamową wersję "Super Street Fightera IV: Arcade Edition" może aktywować ją teraz na Steamie. Wystarczy użyć na Steamie kodu dzięki, któremu aktywowało się ten tytuł na GFWL. Gra przejdzie na Steamworks jutro!


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 13:05 
Cytuj  
Akurat tryb multi w bijatykach to porażka, ponieważ bijatyki są robione pod konkretną ilość fps, zazwyczaj 50-60. Wystarczy, że ktoś będzie miał wooden PC, to ta druga osoba też będzie miała slow motion/spadki fps. Dochodzi do tego jeszcze kwestia pingu, gdzie już nawet 60 potrafi być za dużo.


Z bijatykami jest jak z Hirołsami - Hot Seat miażdży, tradycyjny multi do dupy. Lepiej już zaprosić ekipę przed PC/konsolę i tak grać:)

Btw thx za info od SF IV. Właśnie przeniosłem go na Steam'a:) Przy okazji zakupiłem pakiet skinów za grosze:) Teraz pozostaje czekać na pre-order wersji ultra. Linki do Full i uprgrade mają pojawić się na dniach.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:25 
Cytuj  
Się rozpiszę. :D

Dzisiaj o 15 ujawnią nowego "Mortala".

Dostałem zaproszenie do alphy "Rise of Incarnates". Jak na alphę nie było koszmaru. Raz mnie wywaliło tylko w czasie potyczki, która od początku była jakaś podejrzana, bo gra ślimaczyła się na potęgę. Kolejne mecze były płynne i przyjemne. System jest nieskomplikowany i przyjazny początkującym. Kombinacji i ciosów jest dość mało, co na dłuższą metę może okazać się gwoździem do trumny. Grafika jest w porządku. Postacie wykonane są bardzo dobrze i nie mogę nic in zarzucić poza tym, że ich design odstraszy niektóre osoby. Muzyka jakoś tam przygrywa. Wrażenia pozytywne i czekam na więcej. To będzie taki tytuł do pogrania w wolnej chwili i odstresowania się. Na dodatek F2P także każdy będzie mógł spróbować.

Gram sobie ostatnio w Story Mode "Mortal Kombat" i muszę przyznać, że mnie wciągnęło. Kilka bezsensów fabularnych napotkałem, ale ogólnie jest nieźle. Wczoraj odpaliłem tryb multi po zastosowaniu triku ze zmianą regionu na Steamie i wyłączeniu AA. Gracze nagle się znaleźli. Dostałem po tyłku niemiłosiernie, ale obyło się bez większych lagów i grało mi się całkiem nieźle. Szkoda tylko, że jak gram przeciwko komuś nie wchodzi mi połowa combosów, które w trybie treningowym nie sprawiają najmniejszych problemów.

Wczoraj pograłem też trochę w multi ostatniego "Street Fightera". Przeciwników znalazłem po chwili i wrażenia dużo bardziej pozytywne niż w "Mortalu". Lagów nawet średnich nie uświadczyłem, było płynnie i nie było jakichś sytuacji dyskusyjnych.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:31 
Cytuj  
strit fajtera 4AE przenieśli z gfwl to może dzialac i lepiej ;p

dlaczego masz dostep do alphy MK a ja nie ?


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
strit fajtera 4AE przenieśli z gfwl to może dzialac i lepiej ;p

dlaczego masz dostep do alphy MK a ja nie ?

No ze "Street Fighterem" wielu ma dużo problemy po przeniesieniu na Steamworks.

Miałem dostęp do alphy "Rise of Incarnates" a nie "Mortala".


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 12:56 
Cytuj  
Cytuj:
Szkoda tylko, że jak gram przeciwko komuś nie wchodzi mi połowa combosów, które w trybie treningowym nie sprawiają najmniejszych problemów.

Właśnie przez ping nie wchodzą. W bijatykach nawet ping w okolicach 40-50 nie pozwala na komfortową grę.
Co do nowego mortala, pewnie instant buy.

http://www.ebay.com/itm/like/161143727027 Muszę sobie jeszcze skombinować podobnego pada. Te od pleja czy x-pudła IMO nie nadają się do bijatyk. Dla mnie pad do bijatyk musi mieć po 3 przyciski w jednym rzędzie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 14:22 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Właśnie przez ping nie wchodzą. W bijatykach nawet ping w okolicach 40-50 nie pozwala na komfortową grę.

Kupa.


"Mortal Kombat X" w 2015:
http://youtu.be/Ci6lMQNLKZU


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.