mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 10:36 
 
Ravushimo napisał(a):

Zaskoczylo mnie w sumie to:
Obrazek
konkretnie ze az 30% z tych ktorzy udostepnili statsy uzywa dwoch monitorow


A mnie nie. Dwa monitory to powoli standard w pracy w biurach, a w IT to wręcz must have. I większość ludzi grających również ciśnie na to. Po prostu przy wymianie monitora zostawiają stary ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2016, 15:19 
 
Gameplay z DoW3, nie wygląda źle:
https://www.youtube.com/watch?v=ZAy0N-lFGFc

Ten system osłon mi się nie podoba. W komentarzach oczywiście narzekanie na grafę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 22:00 
 
Pokemon Go


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2016, 22:57 
 
embe napisał(a):
Pokemon Go

zajebista gra ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 08:04 
 
no tylko kiedy będzie oficjalnie dostepna u nas bo nie chcę US apple id tworzyć qq


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 11:53 
 
pooma napisał(a):
no tylko kiedy będzie oficjalnie dostepna u nas bo nie chcę US apple id tworzyć qq


Za pare dni bedzie w Europie. Musza naprawic problem z serwerami.

Ludzie graja na "piratach", ale chyba juz teraz warto poczekac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 12:41 
 
Ludzie grający w Pokemon Go wyglądają debilnie jak ja pierdolę. Ostatnio widziałem grupke 3 osób, dwóch kolesi i dziewczyna. Wszyscy wyciągnięte ręce z telefonami jak jebane zombie, nagle jeden odłącza się od grupy, idzie jakieś 50 metrow w lewo żeby wycelować w kawałek betonu i tak stał przez parę sekund.

Musiał to być niezwykle wyborny kawałek betonu z niezwykle rzadkim, betonowym pokemonem.

Dorośli ludzie ofc.

Patologia. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 13:01 
 
"It is very hard to pay the pharmacist when you are trying to catch a pokemon sitting on her head at the same time "


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 13:16 
 
Na AppStore US jest, mozna sciagnac i grac normalnie.

tutaj guide dla zainteresowanych:
http://toucharcade.com/2016/01/22/how-t ... sh-royale/

Dziala normalnie, sprawdzalem

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 16:39 
 
Razoth napisał(a):
Ludzie grający w Pokemon Go wyglądają debilnie jak ja pierdolę. Ostatnio widziałem grupke 3 osób, dwóch kolesi i dziewczyna. Wszyscy wyciągnięte ręce z telefonami jak jebane zombie, nagle jeden odłącza się od grupy, idzie jakieś 50 metrow w lewo żeby wycelować w kawałek betonu i tak stał przez parę sekund.

Musiał to być niezwykle wyborny kawałek betonu z niezwykle rzadkim, betonowym pokemonem.

Dorośli ludzie ofc.

Patologia. :D



Tak wyglada aktualnie moja typowa droga do pracy :>


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2016, 20:37 
 
No faktycznie, można ściągnąć na US apple ID-ku, przełączyć się na swoje główne i grać. Super :P Tylko serwery co chwila siadają.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 13:10 
 
Pokemony sa swietnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 13:11 
 
Tak czytam o No Man's Sky i wychodzi mi z tego strasznie uboga gra i jakiś scam się szykuje i ten pociąg z hypem się mocno wypierdoli. Poza tym, że mamy biliardy planet i statki w milionach kolorów to nie mamy lore, story, questow, szansa na interakcje z innymi graczami też jest praktycznie zerowa(albo nawet mniej niż zerowa...). Pozostaje nam tagowanie zwierzaków i strzelanie do alienów. Na ile styknie eksploracja i kopanie skałek?

Muray powiedział, że questów nie będzie bo to za proste (taaa jasne...). Wychodzi na to, że dostaniemy farme kasy i farmienie technologi aby zwiedzać inne planety. Zresztą sama eksploracja jest troche zjebana bo nawet jak sobie coś zrobisz na tej planecie to jak tylko ją opuścisz to jest ona "kasowana" i tworzona na nowo a inni gracze nie widzą tego co ty na tej planecie zrobileś (np wyryłeś coś działkiem).

Kumam, że robi tą grę Indie studio ale kurwa cena trochę przegięta i jednak takie Elite ma na tą chwilę już całkiem sporo ciekawych ficzerów.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 14:11 
 
Ponoć tę grę robi kilkanaście osób także czego się spodziewać innego? Gdzie ta niespodzianka?

Ludziom się wydaję, że za 60$ dostaną World of Warcraft 2016 w kosmosie, a potem będzie wielki Rage jak się okaże, że to proceduralnie generowany de-facto single player z eksplorowaniem w kosmosie z lądowaniem na planetach w ładnej graficzce. Bo jak to oszukali nas!!11!11

Jakie oszukali? Gracze sami siebie w chuja robią i jeszcze mają pretensję do innych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 14:19 
 
Ale jakie oszukali? Przecież robią to co mówili. To, że ludzie mieli na ten temat jakieś inne wyobrażenia to tylko ich wina ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 14:59 
 
Hint: zaboleq.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 16:48 
 
HINT: o samej grze wiadomo niezbyt wiele poza tym, że wszystko łącznie z animacjami będzie generowane automatycznie. Mayer często kręci albo nie mówi czegoś wprost/odpowiada wymijająco. Hype train nakręcili jakby to miało być coś niesamowitego. Ja tam twierdzę, że będzie mega fail. No i ta cena z dupy jak za tytuł AAA. 60$ za lądowanie na planecie i tagowanie dinozaurów to trochę sporo chyba?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 17:28 
 
Nie wiem czemu twórcy mieliby odpowiadać za farmazony, które na temat gry ubzdurali sobie napaleni gracze.

W grze będzie to, co pokazano i zapowiedziano, że będzie. Jeżeli czegoś nie pokazano, to tego nie będzie. Szok.

Jak ci cena nie odpowiada, to nie płać. Poczekaj na recenzje i dowiedz się co w grze jest a czego nie ma, zanim dokonasz zakupu.

Serio kultura preorderowania gier i późniejszego płaczu, że gra nie spełnia wyciągniętych z dupy oczekiwań daje mi raka.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 18:10 
 
Ponoć już są ostrzeżenia typu "Proszę nie łapać Pokemonów w Muzeum Holocaustu" itp.

Pewnie wprowadzą nowe przepisy z tego powodu :P


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2016, 18:12 
 
zaboleq napisał(a):
HINT: o samej grze wiadomo niezbyt wiele poza tym, że wszystko łącznie z animacjami będzie generowane automatycznie. Mayer często kręci albo nie mówi czegoś wprost/odpowiada wymijająco. Hype train nakręcili jakby to miało być coś niesamowitego. Ja tam twierdzę, że będzie mega fail. No i ta cena z dupy jak za tytuł AAA. 60$ za lądowanie na planecie i tagowanie dinozaurów to trochę sporo chyba?

Hype train to sobie sami gracze w głowach nakręcili.

Firma robiąca tą grę pokazała:

1. latanie stateczkiem po kosmosie
2. chodzenia po proceduralnie generowanych planetach (hint: ich typy zaczną się powtarzać, przecież ilość klocków musi być ograniczona)
3. tagowanie roślinek i zwierzątek
4. zbieranie surowców i 'krafcenie'

Czyli to będzie. Jeżeli to będzie, a ktoś będzie krzyczał "scam!!" to sam sobie jest winny, że sobie w głowie uroił jakieś bzdury.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 955, 956, 957, 958, 959, 960, 961 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.