mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 14:14 
Cytuj  
Tak skoro wspominacie stare czasy to moze ktos zechce powspominac mmorpg: Mimesis Online firmy: Tannhauser Gate. Jako newbe w krainie mmorpg z checia poczytalbym wypowiedzi o "pierwszym mmorpg rodzimiej produkcji". 3 lata na rynku a informacji na jej temat w goglach malo :(


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 14:58 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Tak skoro wspominacie stare czasy to moze ktos zechce powspominac mmorpg: Mimesis Online

Nikt tego nie wspomni, bo nikt tego nie chcial nawet kijem tknac. Ja osobiscie sie zmusilem do 3 godzin gry, zamiast wylaczyc po 2 minutach.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 15:04 
Cytuj  
Ktos tu na forum afair ostro w to gral. Pytanie tylko czy jeszcze czyta/pisze.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 18:11 
Cytuj  
Tak, byl taki jeden psychopata (czyt. ktos wynajety przez firme do szerzenia propagandy). Kij wie co sie z nim stalo, nie odniosl sukcesu to chyba go zwolnili:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 23:48 
Cytuj  
Tak to byly bardzo mile czasy i fantastyczna gra, a co do zdjecia to super, ze sie jakies zachowalo choc tez nie pamietam, ktora z nich to moja postac.. Robilem scrybe wiec mozliwe, ze ten w kapeluszu magicznym to ja a ten z kusza to musi byc Noel...btw Armagedon to duzo pozniejsze czasy.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 06:46 
Cytuj  
ehh piekne czasy (szczegolnie wstawanie o 3 :>).
PKowanie japoncow na wyspie jak kopali skarby, gatowanie, najazdy na wyspe etc. super zabawa i swietni ludzie.

btw. z kusza to musi byc noel - niczym innym chyba nigdy sie nie bawil :>


_________________
TBH!

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:00 
Cytuj  
Hehe tak to prawda jeszcze 3 miesiace temu biegal z kusza on poprostu inaczej nie potrafi.


Posty: 17
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 20:56 
Cytuj  
Może zrobie mały OT, ale jak widze gierki z Amisi to normalnie aż mi się płakać chce :cry: koniec OT (chyba)

A tak pozatym, UO ma swój klimat, niestety nie pograłem w niego długo, i o dziwo 2D mi chodziło (przy 3D płytka mi się chrzaniła przy instalce).

Ale nigdy nie zapomne, gdy jak byłem jeszcze młody i pewnie głupi :P jak dostałem opierdziel od rodziców za rachunek telefoniczny :P no cóż mmorpg'i wciągają na dłuższe chwile, zawsze co się grało pierwszy raz, robiło jakieś wrażenie, wielkie przeżycie (teraz już wspomnienia :( ). To już nie to samo co kiedyś...

PS. Gdzie mój misio pluszowyyy :P


_________________
Ten, który powstał...

...nigdy nie umarł.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.