mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 16:16 
Cytuj  
Jesli chodzi o dzisiejsze gry, to 1GB pamieci i karta klasy 6600GT jest juz standardem, jesli nie minimum (w niektorych niezoptymalizowanych przypadkach niestety), wiec powinienes sie nastawiac na cos ciut mocniejszego, zeby pograc sobie na min-med ustawieniach.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 19:16 
Cytuj  
wiesz wow chodzi mi na srednich + ustawieniach bez scinek nawet w if'ie ,lineage 2 w max detalach zero scinek...ale z tego co zobaczylem na filmiku to w Conanie jest o wiele lepsza animacja etc (jazda na koniu)
najprawdopodobniej dokupie sobie 1gb ramu zeby miec te 1,5 i zmienie karte graficzna na jakas z seri 6-7 (256) procesor mam obecnie 2 gb wiec chyba styknie .
pozdrawiam , do zobaczenia w swiecie cymerii :)

PS- moze jakies 4um juz mozna by bylo zalozyc o AoC


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2006, 21:41 
Cytuj  
Marti napisał(a):
wiesz wow chodzi mi na srednich + ustawieniach bez scinek nawet w if'ie ,lineage 2 w max detalach zero scinek
[...]
PS- moze jakies 4um juz mozna by bylo zalozyc o AoC

Nic dziwnego, jedna z cech charakterystycznych wow sa male wymagania a l2 to gra juz dosc leciwa.

O podforum pewnie trzeba bedzie pomyslec dopiero kiedy oglosza bete.

@ ae: QFT


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 01:07 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam : jeśli te wszystkie zapowiedzi okaza sie prawdziwe i naprawde bedzie zapowiadac sie na wielki hicior, to chyba taniej wyniesie zakup xboxa 360 ;)


_________________
kek ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 13:57 
Cytuj  
ja ciagle mam nadzieje ze wyjdzie ta wyczekiwana beta dfo jednak , nie oszukujmy sie who,aoc to level based pol srodki opakowane w pelna limitacji mechanike i tego sie nie przeskoczy bez skill systemu . Ale realnie patrzac to jednak trzeba bedzie otrzec lzy Conanem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 00:25 
Cytuj  
Witam,

Konrador swietna robota z ta strona, mam nadzieje ze uda sie wybudowac wokol niej polska spolecznosc AoC, sam z niecierpliwoscia wyczekuje premiery i na 100% bede subskrybowal ta gre.

Aldatha, wiecej optymizmu, AoC od poczatku okrzykniety jest mianem action-MMO, ale bedzie przesaczony tez roznymi innymi formami rozrywki oceirajacymi sie wrecz o elementy strategiczno taktyczne vide gildiowe miasta w border kingdoms, oblezenia miast npc, walka o wielkie murowane donzony, balisty, trebuszety... do tego dochodzi crafting, gathering bardziej zblizony do UO niz WoWa, rozwoj skilli craftingowych bedzie levelowany i kolejne poziomy bedzie mozna zdobyc poprzez robienie questow, a najwyzsze poziomy beda osiagalne tylko dla rzemieslnikow wspieranych przez zgrane gildie mogace dostarczyc surowcow odpowiednio duzo. Widac ze chlopaki staraja uciec jak tylko moga od grindu i monotonnego mlucenia tych samych mobow przez godziny... ( Azshara 50-58 grind anyone? ), Specjalne tryby gry dla zlodzieji np, mozliwosc skradania sie po dachach i okradania szlacheckich dzielnic miast, walki gangow walczace o dzielnice biedoty w ktorych mozna uczestniczyc po jednej z kilku stron... TEGO JEST DUZO... a im wiecej o tym czytam tym bardziej chce zeby premiera byla juz, teraz... eh.... ale co poradzic trzeba poki co dzielnie stawic czola zblizajacej sie sesji ;)

BcN, co do Xbox360, na pewno wyjdzie taniej niz zakup kompa z karta obslugujaca DX10, ale poczekac na nia przyjdzie kilka miesiecy od premiery na PC, osobiscie planuje zakup jakiegos nowego laptopa z karta geforce7900go albo ati x1800 i po premierze wersji xbox360 zakupic konsolke i nacieszyc sie AoC i Assasins Creed'em na full detalach i 100% plynnosci :)
chociaz i tak wydaje mi sie ze gra powinna spokojnie pojsc na procku rodziny xX00 ATI czy GF6x00+ (na kartach z gornej polki tych rodzin) i z 1gb ramu chociaz no DX10 cookies i raczej niskie detale ;\

pozdrawiam
Sintikari of Stygia, Lotus Master (albo Master Thief)


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:04 
Cytuj  
Witam ponownie :)
Na stronie FunCom'u i forach pojawila sie informacja o tym ze Conan jest jedna z dwoch grywalnych gier, które zostana pokazane na targach CES w Las Vegas (8-11 stycznia) jako gry pokazujace mozliwosci DX10, wiec mozna wkrotce spodziewac sie wysypu nowych filmow screenow pokazujacych jak to cudo smiga na dx 10 i jak nie bedzie wygladac na naszych nieszczesnych kaszlakach :\

pozdrawiam
Sintikari of Stygia


edit: 3 minuty temu na forum pojawil sie post od dev'ow ze pojawil sie oficjalny trailer przygotowany na CES niestety przygotowany ciagle na DX9 buu... lece ogladac i milego ogladania dla wszystkich!

! video tutaj !

^^

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 08:43 
Cytuj  
Ciekawe...ale czy tylko u mnie ten trailer pauzuje co 1s?:P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 09:44 
Cytuj  
Tylko u ciebie ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 10:42 
Cytuj  
S@mael Mialem te same problemy gdy odtwarzalem go na winampie, dziala w 100% plynnie na windows media playerze, nie wiem czy to przez to ze to WMV, czyli format microsoftu ;) czy przez to ze winamp nie radzi sobie z formatem HD.

pozdrawiam
Sintikari of Stygia

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:11 
Cytuj  
ja tam sie dx10 nie przejmuje w ciagu miesiaca kupuje nowy procek ,plyte glwona 1gb ramu i karte g-force 7800 i mysle ze wszystko bedzie ladnie chodzic ,pozatym nei gram dla grafiki tylko dla klimatu a mimo to i tak grafa bedzie ladna przy takiej karcie graficznej


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 11:37 
Cytuj  
Marti zmartwie cie, Twoja karta graficzna nie bedzie obslugiwac DX10 wiec nie nacieszysz sie wszystkim co gra bedzie miala do zaoferowania, w tej chwili jedynymi kartami obslugujacymi DX10 na rynku sa dwa modele nvidii z serii G80 czyli GF8800GTS i GF8800GTX obie cenowo plasuja sie w okolicach 2000zl bodajze :\ ja bym na twoim miejscu poczekal jeszcze troche, niedlugo Nvidia wypusci low-end/mid karty nie mowiac juz o wlaczeniu sie do walki o rynek DX10 ATI i ich R600 :) wstrzymaj sie troche bo szykuje sie male zamieszanie na rynku kart cos czuje :)

pozdrwiam
Sintikari of Stygia

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:00 
Cytuj  
najprawdopodobniej masz racje ,pozatym AoC wyjdzie dopiero za klika miesiecy (watpie aby gra ta wyszla przed czerwcem) wiec jak juz napisales ,szykuje sie spore zamieszanie ,i napewno karty obslugujace dx10 potanieja


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:18 
Cytuj  
przedewszystkim potanieja karty serii 7x00, a gra wydana bedzie w 2 kwartale 2007 i to raczej patrzac na postep prac to realna data. Era Conana rozpocznie sie miedzy kwietniem a czerwcem, wiec bedzie co robic w wakacje zamiast marnowac czas na plazy hehehe

pozdrawiam
Sin

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:20 
Cytuj  
widze ,ze Ty tez jestes zajawiony ta gra :)
mam prosbe podaj mi swoje parametry komputera ,i co bedziesz wymienial przed nadjesciem AoC?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:35 
Cytuj  
w tej chwili mam laptopa na centrino 1.6, 1gb ramu i ati 9700pro 256ram, ale przed premiera przesiadam sie na duo core t7200 (2ghz) 1/2gb ram i albo ati x1800 ' tutaj config i dokladny model ktory chce ' albo cos o podobnych parametrach z nvidia 7800go (chyba ze 7900go potanieja), na poczatku pogram na tym (skazany na laptopa jestem niestety) i jak wyjdzie wersja xbx360 to sie przesiade chyba... albo dziewucha na xbx360tce bedzie grala ;) No chyba ze cud sie zdazy i wyjda niedlugo karty mobilne pod dx10, umarl bym ze szczescia:)

wogole z tym lapem FS zabawny patent jest bo w anglii 6 tysiakow kosztuje a u nas kolo 9 oO fajnie ze zarabiaja 3 razy wiecej a placa za sprzet 30% mniej :|

Pozatym szczerze wierze ze na moim starym laptopie tez pojdzie na minimalnych detalach moze nawet conieco medium, problem w tym ze zalezy mi na tym zeby duzo zieleni trawy etc bylo eh wiec czeka mnie upgrade.

pozdro
Sin

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:31 
Cytuj  
no z tymi cenami w anglii to nieporozumienie :)
co do prockow dou core to wstrzymalbym sie jeszcze , za drogie sa w obecniej chwili a tak naprawde zaden program/gra ich obecnie chyba nie wykozystuje (watpie aby sie to zmienilo z AoC) ja mysle nad jakims athlonem 3500+


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:35 
Cytuj  
duo core dobrze sobie radzi, to z 64 bitowymi prockami jest problem kompatybilnosci i niewykorzystanej mocy, a co do Duo Core to jesli chodzi o laptopy to standard jest w tej chwili i cenowo nie sa jakos hiper drogie :)

ale co tam, nie robmy z tego watka o sprzecie, jak znajdziesz jakies info o AoC z CES to wal tutaj Marti, ja wracam do nauki na kolokwia :\

pozdrawiam
Sin

UPDATE: Pojawily sie dzisiaj na IGN.com filmy z AoC w trybie DX10... polecam tez fimilk obok,wywiad z tworcami, sporo info i swietne fragmenty z gry na pocieszenie ze w DX9 tez powala na kolana :)

> link tutaj <

^^

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:06 
Cytuj  
Mam nadzieje ze serwery beda łaczone i gracze xboxowi i pctowi beda mogli sie spotkac.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:09 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Mam nadzieje ze serwery beda łaczone i gracze xboxowi i pctowi beda mogli sie spotkac.


w Valhalli.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.