mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:00 
Cytuj  
Motopindol stara sie wzburzyc gawiedz opowiadajac bajki.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:04 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Następne MMO które wyda Blizzard, odniesie jeszcze większy sukces niż WoW. Jestem tego pewien w 100%.


Kasowy owszem, bazujący na względnej kopii konceptów, ale przyznam że dobrym wykonaniu.

Motopompa: w jakie lepsze rts przed Warcraft 1 & 2 grałeś na PC ?
Co najwyżej C&C i na tym się zamykał rynek.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:08 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mowienie ze WoW byl gra przecietna w momencie kiedy zostala wydana to oznaka ignorancji i zerowej wiedzy na temat mmo :).

Zapewne twoja wiedza na temat MMO jest wieksza niz przecietnego piszacego tu , to powinienes wiedziec ze WoW nic nie wniosl nowatorskiego do swojego produktu.Wszystko co tam jest,bylo juz kilka lat przed WOW w innych produktach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:12 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Motopompa: w jakie lepsze rts przed Warcraft 1 & 2 grałeś na PC ?
Co najwyżej C&C i na tym się zamykał rynek.

Na to pytanie pozwolisz, że ja odpowiem. Dune 2.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:33 
Cytuj  
w WoWa fajnie się grało, do 60lvl
w Warcrafta 1, 2 i w każdą inną grę blizzarda także, ale serio bez przesady dobre gry i tyle


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:38 
Cytuj  
nie no te gry to bylo apogeum ludzkiej wyobrazni i mysli technicznej, jebane kamienie milowe w swiecie gier komputerowych i to daje nam prawo myslec, ze nastepne dziecko blizza bedzie kurewskim zbawieniem dla naszego nedznego padolu
Cytuj:
Dune 2.

:)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 22:46 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
joshe napisał(a):
Motopompa: w jakie lepsze rts przed Warcraft 1 & 2 grałeś na PC ?
Co najwyżej C&C i na tym się zamykał rynek.

Na to pytanie pozwolisz, że ja odpowiem. Dune 2.

Oczywiście że pozwolę. Ale port na PC to hujnia a nie dune 2 z amigi.
Do not want :(


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:04 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
nie no te gry to bylo apogeum ludzkiej wyobrazni i mysli technicznej, jebane kamienie milowe w swiecie gier komputerowych i to daje nam prawo myslec, ze nastepne dziecko blizza bedzie kurewskim zbawieniem dla naszego nedznego padolu
Cytuj:
Dune 2.

:)


Motopompa Cieć w Avatarze jednak zobowiązuje :)?

Gadanie że gry "Zamieci" to jakieś przeciętniaki to po prostu herezje ...Wiadomo przecież że Ci którzy grali w W3 i np takiego starcrafta to skończeni durnie bo te gry są słabe ,nic nie wniosły i w ogóle krytycy są omylni jak i reszta świata:) .W sumie niezła próba flejmu :D .Diablo 2 też kiczowe bo przecież nikt już w nie na BN nie gra ?Ja też jestem debilem bo mam oryginały na półce i do tej pory czasami odkurzam D2 i kampanie SC ?

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy ktos ma jeszcze nadzieje ze blizz potrafi wydac jakies ciekawe mmo ?
SC2, Diablo3, dodatki do WoW, nedza i odgrzewanie kotletow na masowa skale.


bla bla bla widać ze narzekasz chlopie na siłę.

Jaka znasz firme robiaca gry komputerowe, ktore to WSZYSTKIE odniosly sukces?

Blizzard to dobra firma i koniec kropka. Oczywiscie zawsze znajda sie jacys "indywidualiści", a raczej ignoranci, ktorzy szukaja wad tam gdzie ich nie ma
embe napisał(a):
Ale kto wie, moze znowu beda mieli farta i trafia z czyms przecietnym w dobrym czasie i miejscu


tego nie trzeba komentować


Motopompa napisał(a):
Marketingowo zadna, praktycznie wiekszosc gier byla przecietna.


Czy ty masz tych 11 milionow ludzi za idiotów co dali sie naciągnać na jakis gniot? &#$%^$%%$^$&$%@#$! po prostu zaczynam kipieć na takich pajaców jak Ty. Za duzo ich tutaj, to forum chyba nie na moje nerwy


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:27 
Cytuj  
jest jakas firma robiaca gry ktora tak bardzo dba o jakosc i dopracowanie swoich produktow?
Obcowanie zich grami to przyjemnosc a mowic o tym ze to tylko marketingowy sukces moze jedynie kretyn.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:30 
Cytuj  
to tak jakby komus tlumaczyc, ze iphone jest gownianym, szpanerskim telefonikiem, a on na to, ze jest ladny, poreczny i pani w serwisie apple byla mila.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:40 
Cytuj  
No coz, podales dobry przyklad ktory tylko poglebil mnie w przekonaniu, ze niektorzy ludzie po prostu jada po tym z czego nie korzystaja. Taka prymitywna natura niektorych z nas. Ja nie mam iPhone, ale mysle ze to dosc funkcjonalny, fajny telefonik.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Ostatnio edytowano 17 lip 2009, 23:44 przez kikas, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:42 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Motopompa napisał(a):
Marketingowo zadna, praktycznie wiekszosc gier byla przecietna.


Czy ty masz tych 11 milionow ludzi za idiotów co dali sie naciągnać na jakis gniot? &#$%^$%%$^$&$%@#$! po prostu zaczynam kipieć na takich pajaców jak Ty. Za duzo ich tutaj, to forum chyba nie na moje nerwy


Ludzie jako zbiorowość to szara masa, debile bez gustu i smaku. Więc ilość graczy tej czy innej gry nie świadczy, że pudełko nadaje się do czegoś więcej niż podtarcia się.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2009, 23:47 
Cytuj  
kolejna debilna opinia ale czego sie mozna spodziewac pod kims kto podciera sie plastkiowymi pudelkami po grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 00:10 
Cytuj  
Blizzard nie wprowadza nic nowatorskiego do swoich gier, to fakt. (wyjątkiem był chyba W3, gdzie zrobili mix rpg/rtsa, ale ręki sobie uciąć nie dam, że byli pierwsi)

Kopiują sprawdzone pomysły innych, i wprowadzają je do swoich gier. W sumie płacz na tej zasadzie, jest jak płakanie że teraz wszystkie filmy mają naprzykład motion capture, zamiast tego jednego słusznego który miał go pierwszy ; P

Jednak, ich gry są zawsze grywalne, dopracowane i świetnie nadają się do gry w multi. Ktokolwiek sądzi inaczej, jest imo inny/trolluje ; ) WoW mi zbrzydł wraz z BC, WotLK nawet nie zakupiłem, tak btw.
Do nowego MMO Blizza jestem nastawiony sceptycznie ; )

@Sweng - Dokładnie to samo sobie myślałem ; )


Ostatnio edytowano 18 lip 2009, 00:12 przez WithnesS, łącznie edytowano 3 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 00:11 
Cytuj  
Nieźle, nieźle, motopompa was wydymał bez mydła. Daliście się wkręcić w tak klasyczny flame, że aż szkoda patrzeć.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 00:14 
Cytuj  
dlaczego wydymal ? akurat mialem ochte pojechac komus od debili wiec jestem bardzo zadwolony

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 00:17 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
a te kurwiszony niech sie kiszą w swoich niszowych DFO, wpierdalają kiełki i słuchają Marii Peszek.

Znow masz cos do mnie?!?!?


:<


PS. i tak zagram w kazda nastepna gre blizza.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 00:26 
Cytuj  
Cytuj:
i tak zagram w kazda nastepna gre blizza.

Nie szkodzi.
To tak jakby przespac sie z blachara.Zwiazku na cale zycie z tego jednak nie bedzie.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 00:30 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
kolejna debilna opinia ale czego sie mozna spodziewac pod kims kto podciera sie plastkiowymi pudelkami po grach


Wiesz, kazdy ma swoja opinie (zazwyczaj) oparta na jakis doswiadczeniach, czyli kazda opinia ma ziarenko prawdy w sobie. A o to chodzi zeby czasem dojść do kompromisu, postarac sie spojzec bardziej obiektywnie na sprawe i dojsc do wspolnych wnioskow. Niestety to jest nie mozliwe, (przynajmniej na tym forum) poniewaz nikt nie chce zmienic swojego stanowiska, chocby dla zasady i to jest daremne i troche przytłaczajace...

ps. oczywiscie nie jest to problem jedynie dyskucji o grach blizzarda, ale ogolnego stanu debaty publicznej.

Wystarczy spojzeć na polskich politykow, niestety, ich stanowiska na rozne sprawy wiaza sie z konkretnymi zyskami. Nasza dyskuscja w porownaniu z ich, toczą się "o pietruszke"


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.