mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:16 
Cytuj  
nice, sa magiczne combosy :)

With 64 spells to choose from and four specializations, you can make myriad mages.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:34 
Cytuj  
Spec masz od 7 levelu, ale jak to jest z faktycznym zdobyciem go? Niby trzeba jakies subquesty robic, ksiazke znalezc, pogadac z kims. Pewnie skoncze gre roznymi magami i warriorem, z zupelnym pominieciem podprofesji rogue.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:34 
Cytuj  
Ja spokojnie czekam do piątku, jutro gram.pl wysyła. Pewno w Empiku będzie 6 listopada na 100%. Za dużo szumu żeby Empik tego nie zaczął sprzedawać.

Anyways, mam sob/nd i poniedziałek wolny w pracy ;P więc troszkę posiedzę. Jak mnie fabułka wciągnie, to znowu zamknę oczy i będę biegał bohaterem :P

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:35 
Cytuj  
Tak Mendolku, tylko, ze magowie w porownaniu do dwoch pozostalych klas - moim skromnym zdaniem - sa slabsi. Dociagnalem swojego maga na hardzie do blood magic specjalizacji i sporego lvlu, a spelle z ladnym dmg to byly pierwsze z 'szeregu'. AoE sie naprawde rzadko sprawdzaly. Chcialem sie porwac na shaper'a ale jedna laska i tak juz w team'ie robila co trzeba.
Doszedlem po momentu, kiedy nie dawalem rady. Zaczelo sie od uzywania pauzy, pozniej doszly potki, postacie zaczely ginac w walkach - az wkoncu rerolnalem na warriora. Roznica jest rzeczywiscie spora. Hard juz nie jest hard anylonger :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:38 
Cytuj  
Magiem gra sie bardzo fajnie. Spell co zmienia wrogow z bomby jest fajny :E

Tylko cholera, jucha leje sie tu hektolitrami. Nie mam nic do tego, problem w tym ze o ile na poczatku bylo to calkiem zabawne to teraz jest dosc meczace i wyglada to szczerze mowiac malo efektownie ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:41 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Zaczelo sie od uzywania pauzy, pozniej doszly potki, postacie zaczely ginac w walkach - az wkoncu rerolnalem na warriora. Roznica jest rzeczywiscie spora. Hard juz nie jest hard anylonger :)

Ja licze ze od poczatku na hard bedzie trzeba sie save/load bawic, w niektorych starciach i kombinowac z wchodzeniem w walke. Tu ma byc walka druzynowa, wiec Twoja postac jest tylko czescia rozgrywki a nie one man army.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:49 
Cytuj  
magowie u mnie zawsze byli dodatkiem do gry ;)
jak to wyglada w da nie wiem, bo za malo gralem.
w da journeys za to mag byl bardzo potrzebny.

magowie moze sa 'slabsi' ale zalezy co bierzesz pod uwage.
czy przezywalnosc, czy dmg, ktory zadaja czy tez ogolna przydatnosc w teamie.
np. polaczenie dmg z healami moze byc calkiem niezlym dodatkiem do teamu.

jesli to prawda co pisza, ze moby skupiaja sie na postaci w heavy armor to warrior faktycznie moze byc latwiejszy do gry.

tylko, ze gra na hardzie mnie nie pociaga - wole gre na normal gdzie kazda postac spelni swoje zadanie i nie bede musial zaczynac gry 5 razy od nowa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Magiem gra sie bardzo fajnie. Spell co zmienia wrogow z bomby jest fajny :E

Tylko cholera, jucha leje sie tu hektolitrami. Nie mam nic do tego, problem w tym ze o ile na poczatku bylo to calkiem zabawne to teraz jest dosc meczace i wyglada to szczerze mowiac malo efektownie ;/


Tru, troche przesadzili z 'krwistoscia' tej gry, w 95% sytuacji jest to poprostu niesmaczne, i malo realistyczne tbh. TO nie fallout gdzie wrogowie eksploduja na kawalki. Zabicie szczura czy 2 wilkow nie powinno powodowac tego ze moj bohater jest caly czerwony ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:52 
Cytuj  
jest tylko w kropki a nie caly czerwony ;p
poza tym nadal cieszy mnie ucinanie lba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:53 
Cytuj  
Nie mozna tego wylaczyc czasem w opcjach?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:56 
Cytuj  
Jak dla mnie to pasi bo mozna sobie magiem kombinowac z cc i nie tylko:) .Oczywiscie zdam relacje jak na hardzie dostaje sie wpierdol z jakimis wiekszymi mutantami etc bo zapewne stopien wkurwienia osiagnie max :evil: ale coz za orgazm potem 8)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 14:58 
Cytuj  
Mozna. Jest gdzies opcja, ze po walce bohaterowie sa ladnie umyci ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:14 
Cytuj  
No to co za problem zeby to wylaczyc :) Jak dla mnie dialogi prowadzone przez postacie uwalone od kostek po czubek glowy w posoce sa troche nienaturalne i na pewno sobie z tej opcji skorzystam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:17 
Cytuj  
Jak jest rozwiazana sprawa smierci czlonka druzyny? Jest "nieprzytomny" jak to czesto bywa w grach, czy trzebe jakis spell/potke albo zatargac do swiatyni jak to bylo w BG? Aha sa jakies duze miasta, cos ala Amn ?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:21 
Cytuj  
"Respawnuje" sie po walce, ale łapie stat penalty. Spell/potka usuwaja penalty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:24 
Cytuj  
to lipa, healer powinien go wskrzesic albo cos... to jak z tym łażeniem, ujdzie?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:25 
Cytuj  
nie ma łażenia w stylu - idź pozbieraj dwa kwiatki 3 dni drogi na wschód -
wszystko z sensem, a i tak gra jest na wiele wiele godzin

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:26 
Cytuj  
Mag jest przegiety imho.
Jak zaczynałem magiem to wziąłem heala + tego skilla ze śnieżynką i ownowałem wszystko jak leci do motywu wieży z beaconem.
Głównie skille cc są tutaj potrzebne - paralyze, mind blast i jakieś zamrażające/zamieniające w kamień.
Z obszarówek prawie w ogóle nie korzystałem. Ze specjalizacji to z tego co zlukałem jedynie opłaca się shapeshiftera brać albo spirit healera.

I piesek jest zajebisty, szkoda że nie można mieć 5 w teamie bo teraz mam problem, przydałby się z tymi swoimi debuffami, aoe stunem i w ch hp.
Motyw ze znaczeniem terenu, obsikaniem drzewa w tym mieście po wieży z ogrem, był boski ;F

Aha, tomu, przemyśl sprawę rogue - duelist albo ranger są fajni.
Wystarczy, że będziesz jakimś pieskiem albo tankiem tauntowal wrogów i rogalem wsiadał na plecy to kryty i backstaby są masakryczne, jeszcze tyle tych stunów w skillach, że aż się prosi o miejsce w teamie.
Ja głównego hero teraz mam rogue i się zastanawiam czy robić go full melee duelista czy melee z misiem albo wilczkiem - rangera ;).
I kliknij sobie 'C' pod portretem postaci masz taki paseczek z serduszkiem i złamanym sercem z drugiej - to ten approval bar co nie mogłeś znaleźć ;F

Co do dialogów to co chwila pojawia mi się uśmieszek na twarzy jak słyszę wymianę zdań między alistairem a morrigan ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:26 
Cytuj  
healer moze wskrzesic ale od pewnego poziomu.

wlasnie jak sie robi 'backstaby' ? czy to okreslony skill jest potrzebny or what?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:37 
Cytuj  
Backstab wchodzi zawsze jak stoisz od dupy strony, chyba, że koleś ma skilla albo item co go chroni przed backstabami.

Z tego co czytałem to zwykły hero jak wali od tylca to ma bonus do ataku i do kryta,
rogue ma tego swojego backstaba - jak siedzisz na plecach to przestawiasz się na 'inny tryb dmg', np: masz z łapy 10-20 dmg to na plecach przestawiasz się na 15-25 dmg.
W ogóle backstaba chyba liczy jako inny typ dmg, tak jak masz nature, fire, z młotka czy sworda inny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.