mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 21:05 
Cytuj  
Nie wiem czego się spodziewałem po trailerze - po prostu czegoś lepszego.

Co do grafiki - to ja wiem, że główną platformą GTA są konsole ,a PC tylko poboczną. I RockStara rozumiem, nie zmienia to faktu, że bym chciał na PC lepszą grafikę i 'okrojona' na konsole - wzorem jak w BF3 to jest zrobione.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 21:14 
Cytuj  
No miedzy PCtowa a konsolowa edycja GTA4 roznica graficzna jest IMHO znaczna... i nie chodzi mi o performance na pierwszych patchach. :)

Zreszta GTA4 wyglada imho dobrze i nie bardzo trzeba imho to zmieniac na sile. Nie kazda gra musi wygladac jak BF3, zreszta niewyobrazam sobie jakiego potwora kompa wymagaloby GTA z taka grafa. :)

Na nowe super engine'y w grach innych niz FPSy niestety bedziemy musiali poczekac do premiery nowej generacji konsol a cos mi sie widzi ze i tak szalu nie bedzie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 21:56 
Cytuj  
sula napisał(a):

Nie kupie chyba, że jak mnie jakaś słabość najdzie to za 20 zł z w jakiejś taniej serii 2 lata po premierze.


Chyba 10 lat po premierze ;p San Andreas chyba nadal nie jest po 20 złotych, a nawet jeżeli to przez dłuuuuuuugi czas nie było.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 22:12 
Cytuj  
To, że różnica jakaś jest - to zawsze była.

Jednak oczekiwać polepszenia grafy parę lat po poprzedniej części to chyba nic dosyć oczywiste?

Zresztą nie chodzi o to, żeby GTA V miało tak dobrą grafikę jak BF3, tylko lepszą niż ten trailer pokazuję. Anyway nvm.


Co do nowych silników graficznych, etc - przykład BF3 tu przywołałem bardziej ze względu na to, że Frostbite 2 chyba się po prostu całkiem nieźle skaluję.

Wygląda naprawdę fajnie na konsolach i na low na PC, a jednocześnie na wyższych detalach na PC wygląda zauważalnie lepiej.

Napisać dobrze skalujący się pod względem jakości (i wymagań na różnych platformach / konfiguracjach) jest pewnie cholernie trudno, ale w tę stronę bym chciał aby poszedł rozwój silników.

Zarówno pisanie mega-wymagających silników tylko dla high-end PC jak i krojenie ich tylko i wyłącznie pod konsole dla mnie jako dla gracza jest bez sensu.

@kozas15

No to nie kupię. Low-priority to dla mnie gra jest, jeżeli w ogóle się zdecyduję na kupno kiedyś.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 22:23 
Cytuj  
Ja się nie zawiodłem i czekam z niecierpliwością na więcej informacji :).


_________________
...

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 22:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
4. Narratorem tego filmiku jest ten sam koles, ktory podkladal glos Vercietti'emu w GTA Vice City - ot taka ciekawostka.

Ray Liotta? A tak też właśnie myślałem, że to Vercetti. Ciekawe kiedy premiera...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 08:39 
Cytuj  
Ja tez raczej nie kupie, bo odkrylem ze wiekszosc gier gta-opodobnych bardziej mi odpowiada niz same GTA :] Ale z drugiej strony moze ciekawosc wygra... Ray Liotta to bylby spory plus


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 10:41 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
4. Narratorem tego filmiku jest ten sam koles, ktory podkladal glos Vercietti'emu w GTA Vice City - ot taka ciekawostka.

Ray Liotta? A tak też właśnie myślałem, że to Vercetti. Ciekawe kiedy premiera...


Nope. Ray Liotta nie podkladal glosu w tym trailerze ( source: Kotaku ) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 12:43 
Cytuj  
No wlasnie tez doczytaem ze News o nim to byl fake. Sorry za wprowadzenie w blad.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 18:02 
Cytuj  
"Rockstar Games dziś oficjalnie potwierdził, że rozgrywka w Grand Theft Auto V będzie toczyła się w Los Santos wraz z okolicznymi wsiami, górami i plażami. Gra będzie przedstawiała odwieczną pogoń za pieniędzmi w stanie stylizowanym na współczesną Południową Kalifornię. Wiemy już także, że gra jest już w pełni gotowa, a świat w niej będzie największy jaki dotąd Rockstar stworzył."

For sure :D.

Premiera 24 maja - wspomnicie moje słowa ^^.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 18:16 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Wiemy już także, że gra jest już w pełni gotowa


Nie wiem skąd ty to info wytrzasnąłeś, ale chyba nie od Rockstara:

http://www.rockstargames.com/newswire/a ... ement.html

Cytuj:
We are very proud to officially announce that Grand Theft Auto V is in full development.


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2011, 18:17 
Cytuj  
Wiem, zapomniałem napisać, że to z GTASite. Widziałem "full development", dlatego się śmiałem. Tak samo, jak tłumaczenie, że mapa będzie największa z dotychczasowych.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 21:04 
Cytuj  
http://i.imgur.com/UjsAz.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 21:10 
Cytuj  
Tylko nie mówcie że to cała mapa, gdzie Las Venturas, Bone County, Flint County, Red County, San Fierro ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 21:20 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tylko nie mówcie że to cała mapa, gdzie Las Venturas, Bone County, Flint County, Red County, San Fierro ?


W płatnym DLC pewnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 21:22 
Cytuj  
A kto powiedzial ze ma to byc?

TBH jedno duze miasto i troche okolic w zupelnosci wystarczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 21:30 
Cytuj  
Nikt nie powiedział, ale tego się spodziewałem. Jakiejś odmiany po Liberty City.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 22:09 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
ciekawe czy w koncu zrobią zapamietywanie srodowiska, a nie, ze przejade dwie przecznice i tuzin wraków za plecami w magiczny sposob mi zniknie


Nie do zrobienia na konsolach, a ze wersja PC nie dostaje "special treatment" to pewnie zostanie po staremu.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 12:53 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=-HRpqTEi ... r_embedded

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 17:22 
Cytuj  
Według człowieka podającego się za pracownika Playstation Magazine UK, pracownicy tego magazynu widzieli 30 minut GTA V w studiu Rockstar'a w Szkocji. Informacje przez niego zebrane wydają się naprawdę interesujące...

Oczywiście nie należych ich brać za pewnik, ale takie przecieki często pokrywają się z rzeczywistością. Przygotujcie sobie zimne napoje i coś do jedzenia. Informacji jest sporo. Zaczynamy.

1. Świat gry będzie OGROMNY. Czegoś takiego jeszcze na PS3 i x360 nie było. Obie konsolki będą pracować na maksymalnych obrotach. Głównym miastem będzie Los Santos, ale będzie ono CZTEROKROTNIE większe niż Liberty City w GTA 4, a to tylko Los Santos. Okoliczne wiejskie obrzeża, plaże itp. nie będą ustępowały wielkością. Oglądaliśmy głównego bohatera [afroamerykanin, około trzydziestki], który podróżował z centrum Los Santos do totalnej dziczy i zajęło mu to ponad 15 minut. Widoki były spektakularne, od wioch z bydłem, przez ogromne połacie farm wiatrowych, aż do rafinerii na której pracowało około 100 NPC'ów.[w GTA IV renderowano zaledwie parę NPC naraz]. Lasy są ładniejsze niż te w Red Dead Redemption, ludzie biwakują, młodzi NPC piją i tańczą wokół ognisk, ludzie jeżdżą na crossach i quadach, przeskakują przez strumyki i pagórki. Wygląd wody, roślin, zwierząt - fenomenalny!

2, Mechanika strzelania została znacznie ulepszona, dodano nowe animacje dotyczące rzucania się za zasłony, wspinania, turlania i czołgania by wszystko wyglądało bardziej realistycznie. Nawet animacja przeładowywania broni wygląda bardziej kozacko, i mniej sztywno.

3. Jest dużo więcej elementów, na które da się wejść, jest więcej drabin itp.

4. Jest więcej zwierząt, od psów po bydło, ale nie wiadomo, czy można je skrzywdzić. O ile w RDR takie rzeczy uchodziły z powodu settingu, tak tutaj PETA mogłaby się lekko zdenerwować i zablokować grę. Nie wiadomo co z tym fantem zrobi Rockstar.

5. Są samoloty i jeśli tego zapragniemy, będziemy mogli roztrzaskać je o budynki....

6. Będzie dużo więcej budynków, do których da się wejść: centra handlowe, kampus uniwersytecki, posterunek policji, ogromny szpital, sieć podziemnych kanałów. Kilka chwil później byliśmy świadkiem pościgu na skuterach wodnych w tychże kanałach. Pościg kończył się skokiem jaki znamy m.in. z filmu "Ścigany" - taki mały ukłon w stronę szalonych, ale wypasionych misji z "the Ballad of Gay Tony".

7. Miasto pełne jest biegających NPC'ów, niektórzy podnoszą ciężary, podrywają kobiety, są gonieni przez policjantów, robią zakupy, myją auta, naprawiają płoty, przeprowadzają się, pakują rzeczy do samochodów itp.

A teraz trochę wyczesanych newsów:

1. Samochody mogą być tuningowane/naprawiane, a do tego posiadają wskaźnik paliwa, więc co jakiś czas trzeba będzie je tankować.

2. Nie będzie systemu randkowania. Ciągle będziemy mieć telefon komórkowy, ale tylko ludzie, których już spotkaliśmy będą mogli dzwonić i prosić nas o przysługi lub dawać misje.

3. Bronie to znany wszystkim arsenał + miotacz ognia, zdalnie sterowane miny, miny z czujnikami laserowymi, miny przeciwpiechotne. Można podnieść losowe przedmioty podczas walki na ulicy/w budynki i użyć ich jako broni. Jest także muzeum, gdzie można podnieść starowieczne miecze, topory itp.

4. Można rozlać linię benzyny, a następnie zapalić ją, a ona poprowadzi płomień w kierunku samochodu powodując jego wybuch.

5. Mini-gry takie jak kręgle, rzutki itp zniknęły. Można grać w koszykówkę, ćwiczyć podnoszenie ciężarów, siłować się na rękę, uprawiać hazard, bić się w klatkach, startować w triathlonie, ścigać się skuterami wodnymi lub motorówkami, pływać kajakiem, uprawiać wspinaczkę górską, skakać ze spadochronem itd.

6. Customizacja postaci wraca, ale tylko jeśli chodzi o ciuchy i budowę ciała. Nie można zmieniać koloru skóry, wieku, wzrostu itp.

7. Rockstar potwierdza, że wrócą misje złodziejskie, jednak nie jako zadania poboczne, tylko jako części innych misji.

8. Nie będzie Dzieci-NPC. Nigdy.

9. Będzie można łapać ludzi i używać ich jako tarcz w charakterze zakładnika.

10. Policja jest dużo bardziej realistyczna. Jeśli zabijesz kogoś kiedy wiesz, że nie ma w pobliżu policji, nie będzie ryzyka złapania jednej gwiazdki tak, jak miało to miejsce w GTA 4. Policja będzie używała granatów dymnych, gazu łzawiącego, psów, sprzętu przeciw protestanckiego i taranów do wyważania drzwi w których się chowasz.

11. Możesz wejść do budynku i zamknąć drzwi od środka lub po prostu zablokować wejście używając do tego obiektów w środku.

12. Z czasem szkolisz się w czynnościach, które często wykonujesz. Jeśli jeździsz wyłącznie motocyklami, to tylko ta umiejętność będzie się polepszała, to samo tyczy się poszczególnych broni.

13.Niektóre bronie będą mogły być modyfikowane lub nawet robione własnoręcznie.

14. Jedna z misji będzie dotyczyła ratowaniu z opresji pewnej persony, znanej z poprzednich odsłon serii GTA.

15. Ulewne, jesienne deszcze, upale dni a nawet wstrząsy będą się pojawiać w grze losowo.

Ciekawe, czy cokolwiek z tego będzie prawdą ^^.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.