mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 13:38 
Cytuj  
Jasne. Kazdy kto na innym shardzie i w innym realmie niz "ja" jest kretynem.
Kolega mlody jest i juz sie zapisal do LPR??? :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 14:32 
Cytuj  
nie poprostu dlatego chcialem grac na us bo w to graja lubie co juz maja doswiadczenie z mmorpg gralem z tymi co graja na emu w bete i poprostu ich nielubilem za poglady :<

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 14:56 
Cytuj  
Rozumiem. Czuje sie dowartosciowany :grin: (chyba ze mnie nie zaliczasz do tej grupy :wink:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 15:07 
Cytuj  
A teraz mozecie sie pocalowac :har:


Posty: 17
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 16:00 
Cytuj  
Dopiero zaczynam granie w gry onlinowe. Czytam forum, zeby dowiedziec sie czegos konkretnego o tych grach.
Zazwyczaj jakis temat zaczyna sie ciekawie, ale potem dyskusja schodzi na OSI i tzw freeshardy. Na tym forum bylo wiele postow na ten temat ale mimo to nie bardz wiem o co w tym chodzi.
Kazdy gra tam gdzie lubi albo gdzie go stac.
Jakos w tym nie widze zwiazku z glupota.

Dzieki za odpowiedzi ktore padly na poczatku.
Za inne tez dziekuje ale nie o to mi chodzilo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 16:05 
Cytuj  
hmm powiedzmy ze jest grupka gosci gra w namiastke gry i mowi ze ta namiastka jest lepsza od zwyklej gry chociaz w zwykla gre niegrali :< goscie graja na darmowych serwerach uo ktore sa pelne bledow malo gra na nich ludzi i oni nazywaja je jeszcze mmorpgami :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 16:24 
Cytuj  
omg, ashton ten temat byl smieszny... rok temu? poza tym co sie dzieje z tymi :<? wydaje mi sie, ze :p w duzych ilosciach wygladalo znacznie ciekawiej.

pulkowniku, wracajac do tematu, to watpie, zebys tutaj dowiedzial sie 'wszystkiego'. niestety nie mamy na forum jeszcze wszystkich 'okazow' i pozostalo pare mmorpgow, w ktore nie gral nikt... lineage to jakies smieszne koreanskie ze smiesznymi mangowymi (stfu) postaciami :/ a lineage 2 jeszcze nie ma i pewnie jeszcze troche czasu minie, zanim sie pojawi.
z mmorpgami (jak z wiekszoscia gier z reszta) zwykle jest tak, ze samemu trzeba zadecydowac czy warto, czy nie ogladajac screeny/grajac w triala.

edit: blah...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2002-11-05 16:41 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 18:29 
Cytuj  
konrador pisze ;p tylko jak zartuje albo mowie o czyms wesolym a to nie jest imho wesole :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 21:01 
Cytuj  

hmm powiedzmy ze jest grupka gosci gra w namiastke gry i mowi ze ta namiastka jest lepsza od zwyklej gry chociaz w zwykla gre niegrali :< goscie graja na darmowych serwerach uo ktore sa pelne bledow malo gra na nich ludzi i oni nazywaja je jeszcze mmorpgami :<

cry more? (zawsze chcialem to powiedziec, czuje sie teraz taki... dojrzaly :smile:)

Tak wogole to Ashton zamknij juz jape bo znowu kolejny topic pojdzie nie tam gdzie trzeba i bedzie ze to te "dzieci" z free wam forum niszcza...
Geez ile mozna meczyc jeden temat :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 22:04 
Cytuj  
psyche az mi sie cisnie tysiac slow do ust ale niechce zeby ten topic byl na flames wiesz rusz ten swoj zad i przeczytaj dokladnie gosc sie pytal o co chodzi z tymi konfliktami free vs osi eh przyjdzie taki nieprzeczyta i sie czepia :<<< potem sie dziwi ze mowia na lud z free zle :<< tylko flamowac potrafia :<

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2002, 20:48 
Cytuj  
STFU! bo topic zejdzie na "zla droge". To mowisz Pulkowniku ze bedziesz gral w DAoC jak lubisz sie nudzic to zagraj w Dransika :wink:


Posty: 17
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 11:27 
Cytuj  
To co wedlug Ciebie daoc nudnawy jest. Mozesz rozwinac swoja mysl?

W 2003 ma byc wykwit mmorpgow, postanowilem poczekac moze cos znajde w sam raz dla siebie.

pozdrawiam


_________________
Obrazek

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 14:24 
Cytuj  
Szczerze mowiac to nikt ci nie doradzi dobrze w co grac :/ Musisz sam sprubowac i albo zalapac sie na jakas bete albo pozyczyc acct zeby sprubowac. Ja gralem przez 2 lata w uo, uzalezniajace ehhe . Jak juz konrador czy karol powiedzieli uo ma duzo plusow szczegolnie wielka swobode dzialania ale z drugiej strony jest to juz gra troszeczke starawa ale nie do konca jest to jej wada.
Grafika nie jest w tym momencie najwyzszych lotow ale sadze , ze swiat britani czy system walki , skilli rekompensuja akurat ta wade i na dobra sprawe rzut izometryczny jest zajebistym rzutem jezeli chodzi o pvp i do tego 2d pociagnie ci nawet na starszym kompie. Co do daoc to ciezko mi teraz wystawiac jakakolwiek opinie bo zaczalem grac nie dawno i nie powiem fajnie sie gra tyle ze lvlowanie jest strasznieee nudne ale to kwestia przyzwyczajenia, pozatym ty nie bedziesz mial nalecialosci z uo i moze ocenisz lvling inaczej niz ja.
IMO .. nie prubuj grac w uo na free shardach bo mozesz sie zniechecic /bez urazy/ ale nie skazuj tej gry od razu na zapomnienie bo ma wiele do zaoferowania, a co do daoc to warto ale nie wydaje mi sie zebym ja mogl w tej grze przezyc to samo co podczas 2 letniej przygody z uo / ktora sie zreszta jeszcze nie skonczyla/


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba


Posty: 17
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 14:40 
Cytuj  
Do kolegow z DAoC:
Co jest aktualnie potrzebne by zaczac grac, czyli soft czyli patche, dodatki itp. (pomijamy winde)

Do kolegow z UO:
to samo co wyzej

A jak traficie na jakas nowa bete to dajcie znac na forum!!!

czuwaj


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 15:53 
Cytuj  
do gry w daoc potrzebne ci jest konto, mozna kupic cd-key (nieuzywany) albo sporwadzic gre z zagranicy, oczywiscie soft (gra) patche juz sama sciagnie, staly dostep do netu (zadrogo wychodzi na modemie) i ofkoz karta kredytowa lub taka ktora mozna placic w internecie (inteligo/mbank)

w uo:
konto,gra (dostepne w polsce http://www.wirtualny.com) patche sciagnie, stale lacze, mozna placic kupujac tzw, gametime czyli placic za 3 miesiace z gory ale nietrzeba zadnej karty itp kupujesz poprostu w imgroup karnet za 150zl

*

Posty: 89
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 16:32 
Cytuj  
Jesli chodzi o start w UO to mozesz dostac od graczy kod startowy. Jest to ciag symboli. Swego czasu OSI rozdawalo je dosc masowo i sporo jest jeszcze gdzies zalega. Napewno ktos ma i st mu niepotrzebne.
Poza kodami potrzebna jest kopia gry. CD nie jest zabezpieczona przed kopiowaniem oraz karta VISA. Jesli nie masz karta to polecam VISA w mbank. Bezplatne konto, bezplatna karta i brak prowizji za oplaty. Jest to odmiana karty VISA to oplat tylko przez internet.


Posty: 17
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 16:43 
Cytuj  
niech ktos poprawi, bo pewnie sie myle, ostatnie wersje (pelne klienty) to:

do daoc: Dark Age of Camelot + niedługo SI (bo samo sie nie uaktualni)

do ultimy: Lord Blackthorn's Revenge

milo mi ze sie wlaczyli nowi uzytkownicy :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 17:57 
Cytuj  
PUlkownik mi nie chodzilo ze DAoC jest nudnawy tylko Dransik :wink:

*

Posty: 89
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 20:30 
Cytuj  
W przypadku klienta UO, wymagana jest plyta CD w gra. Po jej zaintalowaniu sciagane sa patche a jet ich troszke. Pobieraja sie i instaluja w pelni automatycznie. Nic nie trzeba robic poza czekaniem.
Jesli chodzi o wersje jest troszke zagmatwana sprawa.
Klienta (program ktory znajduje sie na plytce)wytepuje w dwu wersjach. Klasyczna 2D i nowsza 3D.
Krainy mozna podzielic na UO + T2A i ostatni dodatek Ishar.
Uprawnienia dostepu na: stare konto i LBR

Sytuacja wyglada nastepujaco:
Kupujesz nowa wersje Lord Blackthorn's Revenge (LBR) masz dostep do wszystkich krain jakie sa w UO, czyli stary swiat+T2A i Ishar zarowno klientem 2D i 3D
Jesli dostaniesz albo kupisz od kogos stare konto do UO to masz dostep: klientem 2D do starego swiata + T2A ale bez Ishar, oraz klientem 3D do wszystkich swiatow + Ishar.
Oczywiscie stare konto mozna uaktualnic do LBR co wiaze sie z wydaniem kaski.

Wyglada to jakos tak. jak sie pomylilem to poprawcie mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 20:36 
Cytuj  
Karta w mbanku jest platna, 25pln =]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.