mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 17:53 
Cytuj  
ashton :<<, tyle:<< razy:<< cie:<< prosilem:<< - czytaj:<< uwaznie:<< posty:<<, zebys:<< potem:<< z:<< siebie:<< wiekszego:<< durnia:<< nie:<< robil:<<, niz:<< jestes:<<.

180 ?
~180zl (bo tyle kosztowalo u nas eq z dodatkami, _jak_ _ostatnio_ _sprawdzalem_)
zalapales tym razem? ok.

ojechales genialna gre ze shit

obie gry, ut i eq, sa tak samo genialne.
defaultowo w eq ustawiony jest fpp view, bo tpp wyglada po prostu tragicznie. biegnie pare centymetrow przed 'kamera' gosciu zlozony z takiej liczby poligonow, ktora mozna by zmiescic (policzyc) na palcach...

no coz pierwszy eq w ktorego ty grales powstal tylko troche czasu po uo, jakbys mial lucilna bys nienarzekal na grafe

pierwszy eq powstal troche czasu przed uo...
edit: aha, wersja everquesta, ktora dostalem byla spatchowana rowno z tym, co jest na us serwerach. do tego mozna bylo wlaczyc hi-res (powiedzmy, ze hi-res) tekstury i modele przystosowane do najnowszych sprzetow.
i wspaniala grafika z luclina:
Obrazek

ashton, ty masz ogolnie wypaczone pojecie o mmorpgach i o tym co oznacza dobra grafika w grach komputerowych. luclin ma dobra grafike? w uo nie ma co robic? heh, mmorpg nie koncza sie na biciu potworkow.
jak nastepnym razem poczujesz potrzebe napisania posta, to zastanow sie dwa razy i idz lepiej zagraj w tego everquesta.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-01-01 17:58 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 18:05 
Cytuj  
zematis, jakos mi ta grafika na waszych screenach nie imponuje:/ moze dlatego, ze w dzisiejszych czasach na topie jest cos 10x lepszego? na pewno screeniki, ktore pokazales wygladaja troche lepiej od tego, co ja widzialem grajac w eq, ale nie powiedzialbym, ze rozdzielczosc tekstur czy zlozonosc modeli jest czyms, czym w przypadku mozna by sie pochwalic...

argumentacja ze "poza niekonczacym sie biciem monsterkow,nic nie oferuje" jest troche smieszna... a w DAoC i UO to niby monsterkow nie bijesz?

hmm, nie wiem jak wyglada w eq system tradeskilli, ale w daoc jak ci guildmatesi dostarcza wystarczajaco duzo kaski, to mozesz siedziec i dziubac jakies armorki bez konca... zawsze jest to jakas odmiana od bicia potworkow. a uo? HEHE... jest tam MASA umiejetnosci, ktore nie maja zwiazku z zabijaniem monsterow. fishing, mining, blacksmithing, tailoring itd. itp. nie wspominajac juz o tym, ze zeby do czegos w swiecie uo dojsc, nie trzeba spedzac setek godzin z glupimi mobami.
wedlug mnie jedyne co moze oferowac wasza gra, to niekonczacy sie leveling i nuuuuuuuuudaaaaaaaaaa.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 19:00 
Cytuj  
brawo konradorku w eq niema fishingu blacksmithingu itp... nawet alkocholu czy workow robic niemozna ..... ehhh dobra ja sie niewtracam rob co chcesz mow co chcesz jeb co chcesz :< i tak jestes beznadziejny :<

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 20:18 
Cytuj  
pwned juz?
ashton :<, a :< pisalem :< w :< poprzednim :< poscie :<, zebys :< uwaznie :< czytal :< posty :<, bo :< potem :< bzdury :< ci :< wychodza :<.
nie wiem jak wyglada w eq system tradeskilli
dlatego moze wytlumaczylbys komus, kto pyta i probuje wybrac mmorpga, zamiast sie rzucac, jakby ci piachu do cipki nawlazilo.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 20:42 
Cytuj  
wytlumaczylbys..... a po co mialem to robic jezeli juz to zrobil ktos kto niemial o tym najmniejszego pojecia :<

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 21:12 
Cytuj  
no:< tak :<... ty wolisz biegac i szczekac, jak ten maly kundel od sasiada.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 22:39 
Cytuj  
Gfx jaka jest kazdy widzi ale gowno to to nie jest.

Skoro widzisz cos zabawnego w siedzniu i craftowaniu zbrojek ile wlezie to spoko , po 3 dniach na rynku jest ich tyle ze mozesz sobie nimi komnate wytapetowac.

Tu musisz ruszyc swoje szacowne 4 litery zdobyc materialy poprosic innych grand masterow o pomoc i wtedy zrobisz np. zbrojke
za ktora wezmiesz DUZO kaski...

A teraz tak w eq masz fishing (lacznie z produkcja przynet kijow aka wedek itp.) baking ma chyba z 400 przepisow...

Gdzies juz to widzialem w Twoim poscie wiec cie zacytuje "nie masz sie czego czepiac to sie czepiasz pierodl".

EQ nie jest gra idealna ale nie jest tez takim gownem jak mowisz...

"hmm, nie wiem jak wyglada w eq system tradeskilli, ale w daoc jak ci guildmatesi dostarcza wystarczajaco duzo kaski, to mozesz siedziec i dziubac jakies armorki bez konca... zawsze jest to jakas odmiana od bicia potworkow. a uo? HEHE... jest tam MASA umiejetnosci, ktore nie maja zwiazku z zabijaniem monsterow. fishing, mining, blacksmithing, tailoring itd. itp. nie wspominajac juz o tym, ze zeby do czegos w swiecie uo dojsc, nie trzeba spedzac setek godzin z glupimi mobami.
"

pewnie , Uli mi opowiadal o takim kolu co mial tylko rangera na 7 lvl.Kolo zrobil fletching 250 i robil najlepsze luki na serverze...

Ja obecnie nie expuje bo mam dosc mobow... zajalem sie pedzeniem bimbru , jestem grand master brewer.zajelo mi to kilka tygodni i nie musialem zabic zadnego moba.

z tego co mowisz wynika ze nawet nie liznales eq.wiec przestan siac te plotki...

powiem krotko:

szukasz dziury w calym


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 23:02 
Cytuj  
Niemecz sie zemmy mu niewarto tlumaczyc i tak zara cos innego wymysli i powie ze jestes glupi :< niewierzysz ? przeczytaj archiwum boardu bylo tam o ut tak samo zmyslal :<

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 23:07 
Cytuj  
System tradeskili z UO jest nie do pobicia.
W DAoC i EQ jest to zrobione inaczej ale definitywnie nie lepiej. Chodzi o to ze w UO masz VENDORKOW, sklepy i naturalny, duzy rynek zbytu (bo ze wzgledy na lotowanie i niski koszt wytworzenia czegokolwiek potrzebujesz itemow CIAGLE).
Do tego w grach handlowych grafika moze byc chujowa :smile:)
A to cale gadanie o tym czy grafika danej gry jest syfiasta czy nie to kwestia gustu - wiele nowych gier ma moim zdaniem ma tragiczna grafe a ludzie sie nimi zachwycaja :wink:.
Podstawowa roznica polega na tym ile w danej grze jest PvP a ile PvM i jakie to PvP jest.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 23:15 
Cytuj  
Poki co jezeli chodzi o tradeskille, SB jest daleko za UO. Nie wiem jak daleko w porownaniu do DAoC czy EQ (bo w nie gralem), ale daleko :smile:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 23:39 
Cytuj  
Skoro widzisz cos zabawnego w siedzniu i craftowaniu zbrojek ile wlezie to spoko

nie, ja po prostu mowie, z w uo masz wiekszy wybor i swobode...

z tego co mowisz wynika ze nawet nie liznales eq.wiec przestan siac te plotki...

to nie sa plotki, tylko moja osobista opinia o gownianej grze. to, ze mozecie sobie pedzic bimber ig nie zmienia faktu, ze gra jest nudna i nastawiona na bicie setek takich samych monsterow, robienie kilkudziesieciu takich samych lvli i zbieranie swiecacych itemow...
"nie masz sie czego czepiac to sie czepiasz pierodl" - pisalem, ze nie wiem jak wygladaja tradeskille w eq.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 23:47 
Cytuj  
w sb sa w ogole jakies tradeskille? jesli tak, to sa chyba tylko dostepne przez jakies dodatkowe runy, ktore dropuja monsterki.. wiec, zeby zostac jakimstam blacksmithem to trzeba pojsc i cos zbic.
moze dodadza jakies tradeskille przed releasem (jesli w ogole cos takiego nastapi), ale nie liczylbym na to:/ z tego co widzialem, to nie ma w tej grze zbyt wielkiego wyboru armorkow (porownujac z daoc) i wszystkie dobre itemy dropuja jakiestam monstery... bedzie wiec dodatkowy klopot ze zbieraniem ekwipunku, bo po kazdej smierci (chyba, ze nafarmujesz na jakis czas i wsadzisz do banku) trzeba bedzie pojsc i cos zbic, zeby dostac jakies przyzwoite itemy na siebie :/ chociaz to tez nie jest do konca pewne, w wp podobno ustalili jak ma wygladac final looting system, ale jeszcze nic nie mowia.
btw. istnieje mozliwosc stawiania swoich wlasnych vendorkow, chociaz nie wiem do konca jak to dziala...

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2003, 23:55 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-01 23:47, konrador napisał:
btw. istnieje mozliwosc stawiania swoich wlasnych vendorkow, chociaz nie wiem do konca jak to dziala...


Wlasnie na tym polega crafting w SB :/
Stawiasz vendorka, np Axesmitha i w zaleznosci od jego poziomu (ktory to zalezy od jego ceny) mozesz przy jego pomocy "robic" siekiery (oczywiscie za kazda placisz). Moim zdaniem to rozwiazanie jest nienajlepsze, bo zeby zostac crafterem, musisz najpierw naklepac monsterkow zeby cie bylo stac. Wiec tu tez bedzie trzeba lac monsterki :sad:

Tak to wyglada w tej chwili, jak bedzie dalej zobaczymy.

EDIT: przejdz sie Konrador do jednego z player run towns - tam jest masa tych vendorkow i niektore maja zajebisty sprzet (i zajebiste ceny).

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: shchoopack dnia 2003-01-01 23:56 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2003, 00:10 
Cytuj  
widzisz telu ? a niemowilem ? :smile: on jest gorszy niz osiol i nic mu niepomoze :> na spokojnie na niespokojnie wyzywajac itp on wie wszystko lepiej :>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2003, 00:35 
Cytuj  
szczupak, ja mam problemy z wyjsciem z namiotu w kts, bo mnie lagzorek caly czas cofa... :) ale kk lookne. jak ostatnio szukalem channeler trainera to widzialem w jakims miescie mase domkow z player run vendorkami.

ashton, ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2003, 11:46 
Cytuj  
/sigh do Ciebie to kurcze jak grochem o sciane...

Mam dosc odbijania pileczki.

EOT


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2003, 12:18 
Cytuj  
EOT

a wlasnie, ze nie... /em trafia zematisa pileczka w tyl glowy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2003, 14:04 
Cytuj  
aaa lol i tak n00b sie nieczego nie dowiedzial a wy nastepny topic pojechaliscie


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2003, 14:16 
Cytuj  
eee tam nauczyl sie jak NIE przeprowadzac dyskusji na boardzie...

/me wydlubuje patyczkiem pileczke z glowy po czym rzuca ja prosto miedzy oczy konradora.

i tak nas pewnie przeniosa albo skasuja bo sie z tego offtopic zrobil straszny hehe

_________________
EQ addict.
60 Hierophant of Tunare.
GM (250) Brewer.
Zobacz rzeczy Telumqa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-01-02 14:17 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2003, 14:43 
Cytuj  
dowiedzial sie, ze lepiej kupic ao, bo eq smierdzi^^

/em robi unik, pileczka przelatuje tuz nad jego glowa.
/em rzuca rakieta tenisowa w zematisa.

thready, w ktorych kazdy sztywno trzyma sie tematu to moze 1% tego boarda... 1% kazdego boarda.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.