mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 07:23 
Cytuj  
Kon itd.: To ja tak dla odmiany proponuje Virtua Fighter, Metal Gear Solid albo Resident Evil na PC... jak komus sie podoba bardziej niz na 30' ekranie to chyle czola... :grin:

Co do slabosci konsol... hmmm czesc tytulow wychodzila na PC i PS jednoczesnie... nie bede mowil o wymaganiach sprzetowych PC z tamtych czasow bo to sobie mozecie prosto sprawdzic na www... natomiast specyfikacja PS:

CPU: 32bit RISC R3000 processor, 33.8Mhz
Graphic Processor: 53.20Mhz
Other Processor: Integrated sound processing unit (SPU), digital signalr processor (DSP)
Main RAM: 2Mb
Graphics RAM: 1Mb SGRAM

I tak na PS chodzilo wszystko plynnie przy fakt faktem utracie jakosci... tyle ze na duzym TV z "scanlines" w wyposazeniu fabrycznym :razz: ) nie byla ona az tak odczuwalna...

Reasumujac: patrz moj post pow. thx


Ashton: Gratz, to teraz porownaj 3rd party soft support jaki ma Sony i jaki ma X-Box...

_________________
Master Tuxie Crystalblaze, confused 61-62 Sorcerer
Inspect Tuxie
Master of most trades...(i can make vodka!)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2003-04-25 08:38 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 08:31 
Cytuj  
No i ok, ja nie twierdze ze PS2 jest the best i koniec :smile:
Napisalem wyraznie chyba ze nie ma co porownywac skrajnie roznych od siebie rzeczy.

Co do wyboru konsoli i gier to dwa posty wczesniej kolega Ashton
podaje smieszne argumenty - to chyba jest nadal (jak pislem wczesniej), rzecz gustu gracza...
Piszac ze FFX jest super napisalem IMO o ile to widac...

Jest kilka pozycji na rozne konsole ktore sa HITami i nigdy nie bedzie ich na PC i w odwrotna strone to samo.

Jest jeden aspekt calej sprawy ktory jednak jest mocno in plus dla konsol - NIE MUSISZ nic upgradowac, updatowac, sciagac patchy, i wydawac co chwila masy kasy na nowe karty graficzne, procesory, itd. zeby sobie pograc, nic instalowac a bugi w grach na konsole to skrajnosc... A kupujac gre bedziesz mial 100% pewnosci ze na twojej konsoli bedziesz w nia mogl grac bez zadnych problemow i wygladac bedzie owa gra tak samo u kazdego. - I tego na PC nigdy nie bedzie!

Kazda z platform ma swoje plusy i minusy to oczywiste chyba - ale konsola jaka by nie byla ma ich bardzo malo.

Jezeli ktos chce prowadzic mala wojne w temacie "PC vs. Konsole" to odsylam go grupy pl.rec.gry.konsole
ja widze plusy i minusy kazdej z platform a wybor gry pozostaje jak zawsze kwestia gustu.

Pozdro

_________________
Możesz Nie Wierzyć W Grawitację
Ale I Tak Nie Będziesz Latał.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-04-25 10:00 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-04-25 10:01 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 08:42 
Cytuj  
heh Aldatha jezeli to mialo mnie powalic na kolana to sorry ale znam duzo lepsze gry - chyba chciales mi pokazac cos co na konsole to normalka :wink:

Moze dla porownania cos z FF X:
http://www.midnite-angel.net/ffdg/misc/ff10iscreen.html

http://ffgods.ffextreme.com/ffx2screenshots.shtml

http://www.ffworld.com/?rub=ff10&page=screenshots

Teraz przynajmniej bedziesz mial sie czym zachwycac :wink:

polecam zwlaszcza ostatni link!

Pozdrawiam...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 09:39 
Cytuj  
Jest jeden aspekt calej sprawy ktory jednak jest mocno in plus dla konsol - NIE MUSISZ nic upgradowac, updatowac, sciagac patchy, i wydawac co chwila masy kasy na nowe karty graficzne, procesory, itd. zeby sobie pograc, nic instalowac a bugi w grach na konsole to skrajnosc... A kupujac gre bedziesz mial 100% pewnosci ze na twojej konsoli bedziesz w nia mogl grac bez zadnych problemow i wygladac bedzie owa gra tak samo u kazdego. - I tego na PC nigdy nie bedzie!

a mowi ci co nazwa nintendo 64 ? na konsolach coraz czesciej trzeba dokupwywac rozne bzdety zeby sie przyjemniej gralo narazie to memorka itp ale predzej czy pozniej i tak bedzie z tego poprostu kolejny pc.....


co do gier na tv, wiesz zawsze mozesz podlaczyc pc do tv i pograc na padze, ba mozesz ogladac sobie divxy sluchac mp3, surfowac po necie i wiele innych rzeczy uzywajac np tylko pilota lub pada, i tak wychodzi taniej zbudowanie takiego pc niz kupno ps2.......

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 10:33 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-25 10:39, Ashton napisał:
a mowi ci co nazwa nintendo 64 ? na konsolach coraz czesciej trzeba dokupwywac rozne bzdety zeby sie przyjemniej gralo narazie to memorka itp ale predzej czy pozniej i tak bedzie z tego poprostu kolejny pc.....


Nie no przestan... konsole sa dedykowane grom, nie sadze ze kiedykolwiek bedzie to drugi PCet - raczej odwrotnie predzej.
Wiesz poza memorka mozesz dokupic HDD, modem i cala mase innych rzeczy - ale nadal tylko MOZESZ a nie MUSISZ ja kw przypadku PCeta - to co napisales jest bez sensu...

Cytuj:

co do gier na tv, wiesz zawsze mozesz podlaczyc pc do tv i pograc na padze, ba mozesz ogladac sobie divxy sluchac mp3, surfowac po necie i wiele innych rzeczy uzywajac np tylko pilota lub pada, i tak wychodzi taniej zbudowanie takiego pc niz kupno ps2.......



No to podlacz PC do TV i pograj w cokolwiek, zycze powodzenia - grafika bedzie fatalna i teksty sa zbyt male aby je rozczytac na TV.

Nie wiem czemu ale na sile starasz mi sie cos udowonic nie majac jak sadze pojecia o konsolach...
Ogladac filmy, surfowac po sieci i sluchac muzyki mozesz na PS2 bez problemu, malo tego mozesz ogladac filmy DVD jak z normalnego playera domowego DVD.

Najbardziej mnie rozbawiles tym ze PC wychodzi taniej - max ROTFL :grin:
tu widac jakie masz pojecie o tym co piszesz...
Przykladowo konsola PS2 kosztuje 800-1200 zl
jezeli kupisz za mniej kasy PCta na ktorym pograsz w nowe gry, bedziesz mogl ogldac filmy itd. to jestes bogiem...

A sterowanie wszystkimi wymienionymi przez Ciebie rzeczami z pada na PC? muhahahah....
Sorry ale szkoda czasu na polemike z kims kto nie ma ZIELONEGO pojecia co pisze!!!

Kolejnego posta w tym temacie z Twojej strony radzilbym gleboko przemyslec :wink:

Pozdro

_________________
Możesz Nie Wierzyć W Grawitację
Ale I Tak Nie Będziesz Latał.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-04-25 12:03 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 11:29 
Cytuj  
McLAREN nie staraj sie zrobic z konsoli 8 cudu swiata. ps2 skompikowane?
chyba wlasnie w konsolach chodzi oto zeby bylo prosto. :razz:

Nie wiem czemu ale na sile starasz mi sie cos udowonic nie majac jak sadze pojecia o konsolach...


o konsolach to trzeba miec pojecie?

hmmm widzalem gdzies nawet jakis kierunek na uczelni konsonologia?
nie sorry to byla informatyka.


wiec moim skromny zdaniem konsola pozostaje tym ktorch nie stac na pc, uwielbiaja grac samemu , albo poprostu sa za glupi zeby zainstalowac gierke na pc:P
( bez urazy)
a jesli gadac o + i - pc i konsoli to pcet wyjdzie z tego lepiej,
jak byscie nie kobinowali.



To ja tak dla odmiany proponuje Virtua Fighter, Metal Gear Solid albo Resident Evil na PC... jak komus sie podoba bardziej niz na 30' ekranie to chyle czola


tux widzales jakas gierka odpalona na plazmie 42cale ? szczeka leci w dol.
Tylko kogo z normalncyh graczy stac na taki monitor?

ale to nie znaczy ze nie ma takiej opcji.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 11:43 
Cytuj  
McLaren: mowi ci cos firma ati ? robia dobre karty graficzne z bardzo dobra jakoscia wyjscia telewizyjnego, pozatym naprawde da sie zlozyc takiego kompa, chociazby mial miec okolo 1,4ghz i 256 ram ale da sie, do tego poza dvd mozna ogladac divxy w extra jakosci itp, nie wszystko musi byc extra jakosci bo i tak sprzet nie bedzie podkrecany, monitor tez mozna odliczyc, do tego mozna zrobic to wszystko zeby wygladalo mniej wiecej jak zwykla konsola.. ty nie masz pojecia o czym mowisz ....

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-04-25 12:45 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 12:48 
Cytuj  
Wiecie co... postanowilem dalej ignorowac to forum :wink:
Ktos kto kogos nazywa glupim bo uzywa innej rzczy niz on sam - sam jest idiota...

Kilka razy pisalem ze gram na PC i Konsoli i nie faworyzuje zadnej z platform, wymienilem tylko zalety konsoli w odpowiedzi na wymienione zalety PC.

Niestety widze ze trafilem na stado ignorantow, ktorym nie miesci sie w glowie ze moze istniec cos innego poza ich ukochanym PC.

Topic byl o FFXI i o tym chcialem dyskutowac kilkakrotnie piszac ze nie ma sensu porownywac konsol i PCtow - no ale jak ktos jest maloletnim ignorantem z IQ zaby i nie potrafi prowadzic rozmowy tylko pisze bzdury to sorry ale ja wymiekam i dziekuje olewam...

Sorry ze potraktowalem forum ogolnikowo ale czyz nie piszaczy spora ilosc postow (sadzac po liczbach), stanowia wizerunek zgromadzonych?

Dla mnie problem PC vs. Konsole nie istnieje, to banal - jezeli ktos jest prawdziwym graczem moze grac na dowolnym sprzecie bez uprzedzen - czy to bedzie nintendo, PC, PS2 czy Xbox - to nie ma znaczenia - jezeli gra jest warta poswiecenia jej czasu. Te ostatnie posty w stylu "glupi jest ten co kupuje konsole i go nie stac na PC" to przejaw jakiegos rasizmu i skrajnej nietolerancji wymieszany w tyglu polskiej glupoty.

TO forum polecil mi kolega, ale ja dziekuje skoro jest tu kilka takich beznajdzienych palantow - i co obrazajac kogos tez mam napisac "(bez urazy)" ? LOL

Pisalem co mysle - dodawalem IMO gdzie trzeba - i staralem sie nie wdawac zbyt gleboko w detale, chcialem pogadac o GRZE!!! nie o konsolach - ale chyba wybralem zle forum.
Na szczescie sa tez inne fora, gdzie mozna konstruktywnie porozmawiac o grach MMORPG.

Pozdrawiam kilku znajomych mi ludzi, ktorych tu widze i sorry za ten post ale wnerwia mnie ta cholerna nietolerancja wsrod niektorych przyglupich lekko kolesi wysylajacych zapewne tony postow o NICZYM.

"A ide sobie co tak bede tu sam siedzial..."

Pozdrawiam tych normalnych z ktorymi calkiem fajnie da sie pogadac!


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 14:18 
Cytuj  
Sorki McLaren ale jak nie potrafisz zignorowac kogos kto sie podpisuje 3V1L L33T i mozna jego posty o niczym napotkac w kazdym watku na tym boardzie to gdzie indziej tez nie dasz sobie rady .....

Internet pelen jest takich 3V1L L33T i nie ma przed nimi ucieczki ....

Od razu widac ze nie jestes na tyle stary i zahartowany w bojach aby pamietac swietne czasy walk atari VS commodore
To dopiero bylo .......

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 14:30 
Cytuj  
OK.. Kielas masz racje - czasmi mnie ponosi ale nie lubie takich ludzi i to brdziej niz owsianki... ;P

Znam kilku ludzi z tego boardu i wiem co soba reprezentuja wiec tak do konca nie spisuje na straty tego forum :smile:

Beast mnie jeszcze zmotywowal i jest ok...
faktycznie nie potrzebnie sie tak unioslem i obsmarowalem zgromadzonych :smile: scuze :grin:

co do atari i commodore tja :smile:) piekne stare dzieje :grin:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:06 
Cytuj  
Na wstępie nie lubię tego robić, ale... (Efekty widać powyżej)

/rant mode On

Chciałem zwrócić uwagę na brak szacunku wobec nowych użytkowników Forum i sposobu prowadzonych rozmów. Większość zgromadzonych tu, sfrustrowanych życiem, forumowych spamowiczek nie była w stanie wyprodukować nic godnego przeczytania czy uwagi od dłuższego czasu. Jednak rości sobie prawo do pouczania innych użytkowników i przeobrażania każdego tematu w śmietnisko flamow i wyzwisk. Nie wspominając już o zrozumieniu kierowanych do siebie słów. (Kto by to śmiał wymagać?! Wreszcie liczy się "ostatni" spam!;) )

Na przyszłość, jeśli nie potrafisz wyrazić swojej opinii w spokojny i konstruktywny sposób, nie prowokujący polowy forum do wojny, to tego NIE RÓB!

Naprawdę lepiej jest mieć 10 nowych userów, potrafiących ze sobą rozmawiać, niż jednego "pseudo-weterana" przekonanego o swojej wyższości (no przecież, grał w omawianą grę prawie MIESIĄC?!). Ograniczającego się do częstego, jednak z trudem wytaczanego jedno-zdaniowego i jakże "błyskotliwego": "LoL" czy "l33t"! (Dla zainteresowanych, radzę przeszukać historie postów :wink: )

/rant mode Off

Pozdrawiam wszystkich (Mclaren nie przejmuj się..! :smile: ) i mam nadzieję ze sytuacja się nie powtórzy.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:07 
Cytuj  
W jednym jednak koledzy mieli racje - ze konsole sa drogie.

Nie chodzi o cene samej maszynki ale glownie o ceny GIER.
Planowalem kupic mojemu synowi taka ale dalem sobie spokoj - wylac miesiecznie 250-300 zl na JEDEN tytul to lekka przesada.

Natomiast od strony wydajnosci grafiki i efektow nie widzialem jeszcze takich gier na PC ktore by przebily konsolowe. Mam ATI 9500 w tej chwili z naprawde dobrym wyjsciem TV, do tego porzadny TV Sony z funckja korekty sygnalu i choc divxy chodza SUPER to gry juz niestety nie - jest dokladnie tak jak pisal McL (malo czytelne napisy, slabej jakosci obraz).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-25 16:06, Beast napisał:
Na wstępie nie lubię tego robić, ale... (Efekty widać powyżej)

/rant mode On

Chciałem zwrócić uwagę na brak szacunku wobec nowych użytkowników Forum i sposobu prowadzonych rozmów. Większość zgromadzonych tu, sfrustrowanych życiem, forumowych spamowiczek nie była w stanie wyprodukować nic godnego przeczytania czy uwagi od dłuższego czasu. Jednak rości sobie prawo do pouczania innych użytkowników i przeobrażania każdego tematu w śmietnisko flamow i wyzwisk. Nie wspominając już o zrozumieniu kierowanych do siebie słów. (Kto by to śmiał wymagać?! Wreszcie liczy się "ostatni" spam!;) )

Na przyszłość, jeśli nie potrafisz wyrazić swojej opinii w spokojny i konstruktywny sposób, nie prowokujący polowy forum do wojny, to tego NIE RÓB!

Naprawdę lepiej jest mieć 10 nowych userów, potrafiących ze sobą rozmawiać, niż jednego "pseudo-weterana" przekonanego o swojej wyższości (no przecież, grał w omawianą grę prawie MIESIĄC?!). Ograniczającego się do częstego, jednak z trudem wytaczanego jedno-zdaniowego i jakże "błyskotliwego": "LoL" czy "l33t"! (Dla zainteresowanych, radzę przeszukać historie postów :wink: )

/rant mode Off

Pozdrawiam wszystkich (Mclaren nie przejmuj się..! :smile: ) i mam nadzieję ze sytuacja się nie powtórzy.



i jeszcze za malo kurwa, kurwa! :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:25 
Cytuj  
czy ja napisalem ze jestes glupi?
nie stary nawet nie mialem takiego zamiaru.


Sam mam qmpla ktory jest zapoalonym fanem konsoli.
Jak mial zainstalowac bodajze q2 na kompie to poprostu nie dal rady.
wiec taka moja konkluzja.
Ale jak to odebrales osobicie to sorry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:30 
Cytuj  
Od razu widac ze nie jestes na tyle stary i zahartowany w bojach aby pamietac swietne czasy walk atari VS commodore
To dopiero bylo .......


commadore rox :eek:
te gierki ten kilmat a jak pozniej udalo mi sie zdobyc dyskietki zamiast tasm to byl wypas.

Natomiast od strony wydajnosci grafiki i efektow nie widzialem jeszcze takich gier na PC ktore by przebily konsolowe. Mam ATI 9500 w tej chwili z naprawde dobrym wyjsciem TV, do tego porzadny TV Sony z funckja korekty sygnalu i choc divxy chodza SUPER to gry juz niestety nie - jest dokladnie tak jak pisal McL (malo czytelne napisy, slabej jakosci obraz).
na tv nigdy nie beda gry chodzily ok ale polecam plazme lg 30 czy 40 cali jakies 46k:P
jako kogos stac:P
ale grafa daje rade:p






_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2003-04-25 16:31 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:35 
Cytuj  
Dzieki BEAST :smile:

Karol: zgadzam sie z Toba w 120%
gry na konsole sa cholernie drogie...
pozwalam sobie kupic tylko te HITY i to raz na 2-3 miesiace.
Dochodza oplaty za granie w MMORPG na PC wiec za duzo nie chce wydawac na konsole.
Na konsoli wiecej gra moja kobita i to jest super sprawa jak chcemy pograc sobie razem w jedna gre - ona nie jest zaawansowanym graczem wiec w gry na PC to gra raczej w Sims i takie tam - a na konsole... hymmm...
max super gry na dwie osoby - ostatnio grane: BURNOUT 2 no w zyciu nie widzialem lepszej gry :smile:) jak te samochody cudownie sie rozwalaja :grin: czysta poezja...

Tylko piwko, chipsy, kobitka i konsola no i duuuzy TV i to wszsytko co graczowi potrzeba :smile:

na PC oczywisice gram w MMORPG i podobne single - no ale sam :wink: a z kobieta tez czasmi trzeba pograc wiec nie ma nic lepszego od gier na konsole (poza grami w lozku :wink:

Reasumujac: cholernie drogie sa gry na konsole :sad:
w dodatku taniej wychodzi zamowienie gry np. w sklepie wysylkowym w Kanadzie czy USA i to czasami nawet roznica 10-20$ !!!!
Czemu tak jest? no wiadomo POLSKA super mega-hiper bogaty kraj! :/

Ale... dopracowanie tych gier, czasto fabula i gameplay przebijaja na glowe gry na PC (imo)! dlatego czasami wydaje te 250 zl :razz:
Czekam teraz na kolejna czesc SilentHilla :smile:
No i na cos co zastapi mi znudzonego Neocrona :wink:
...moze SB? :grin:
a moze starwars galaxy? :smile: sam nie wiem...
a moze dlugo oczekiwnae FF XI? :grin:

A wracajac do tematu FF XI :smile:
podaje wam link do kamery LIVE z gry - super pomysl i mozna poogladac co tam sie dzieje a czasmi jest co ogladac:

http://kefka.playonline.com/strmv1.asx

Pozdro


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:47 
Cytuj  
Cytuj:

czy ja napisalem ze jestes glupi?
nie stary nawet nie mialem takiego zamiaru.



Owszem... Twoj post zaczyna sie od slowa: "McLAREN..." to chyba do mnie piszesz.

Cytuj:

Sam mam qmpla ktory jest zapoalonym fanem konsoli.
Jak mial zainstalowac bodajze q2 na kompie to poprostu nie dal rady.
wiec taka moja konkluzja.
Ale jak to odebrales osobicie to sorry.



Wiesz co, nie znasz mnie wiec dlatego mnie to zezloscilo ze przybrales taka forme prowadzenia ze mna romowy...
Moze wyjasnie mam 30 lat, gram od ok 20 lat non-stop, komputerami zajmuje sie podobny okres, zawodowo ponad polowe tego czasu...
itd. duzo by wymieniac...

Ale ok, zostawmy to juz...
zapominam o calej sprawe bo szkoda czasu i nerwow :wink:

PEACE


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:48 
Cytuj  
tu czesto padal argument ..placenie za jakosc

PC jest zalewany gierkowym softem o zenujacej jakosci , nowy gry sa niechlujnie napisane i naprawde malo perelek mozna wyluskac (np Praetorians) . Na konsole jak widac znaczek Squaresoft ,Namco ,Koei to wiadomo ze bedzie to cos na czym warto zawiesic oko i polozyc palce , gry takie powstaja miesiacami wraz z poteznym sztabem ludzi , owszem i na konsole sa i beda babole ale podejscie developera gier na konsole jest o epoke wyzsze mysleniem niz developera gier na pc . Zlym zjawiskiem jest ze konsole powinowaca sie z pc , zmieni to tez podejscie developerow..po co beda piescic gre i debuggowac skoro lepiej wypuscic jak najszybciej i wydawac pathe przez neta? , oby do tego nie doszlo to powinny byc stare dobre konsole ktorych domena jest single player..

McLaren ps2 bardzo bedzie cierpialo na braku pixel shadera ale nie umniejsza to faktu ze FFX jest majsterszykiem ,wzorem jak powinno sie robic gry dla mas . Warto dla niej wydac ten 1200 zl na czarnule ...tak samo jak warto kupic x-boxa dla HALO. Jednakze ich zlote czasy mina wraz z podazaniem w kierunku pc..niestety x-box mimo ze swietny kawal hardwaru jest tego pierwszym symptomem..

Zadna gra na pc lacznie z mmorpg nie dostarczyla mi tak trwalych wspomnien jak saga ff na psx...

aa..i jeszcze jedno...podoba mi sie twoje podejscie..wielu po zobaczeniu paru skrenzorkow z x-boxa zaczelo najezdzac niewdziecznie na ps2, pozostan wierny tej zabawce playstation ma tradycje za soba i nic jej tego nie odbierze:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2003-04-25 16:53 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 15:51 
Cytuj  
Ty chyba naprawde nie wiesz co mowisz a pojecia rozdzielczosc etc sa Ci zupelnie obce :wink:
Ale w sumie nic dziwnego - Kuba Wojewodzki ma coraz wiecej fanow ktorzy probuja go nasladowac tyle ze nieudolnie :grin:

EOT


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 16:11 
Cytuj  

McLAREN nie staraj sie zrobic z konsoli 8
cudu swiata. ps2 skompikowane?


tylko tyle napisalem do ciebie :razz:
reszta byla ogolnie
peace

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.