mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2003, 10:30 
Cytuj  
1...2...3... test nowego nick'a
ten Koramur to przypadkowa zaszłość z pierwszego logowania w EQ :razz:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2003, 13:06 
Cytuj  
heheh.. witaj Brutallus :smile:

Luki=>Lara & ShadowCrawler w PS


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 00:21 
Cytuj  
No ja tez czekam i czekam!! Wrrr juz tydzien mija , gra niby jest juz w wawie ale kiedy pojawi sie w domku to nie mam pojecia ..Ehh kocham ten shipping ...;( ... No mam nadzieje ze dojdzie przed koncem tego roku ..;] .. Nie wybijcie mi wszystkich zlym panow zanim sie dostane do gry ..;]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 00:23 
Cytuj  
Ehh jak mniemam bede jedynym outcastem ktory bedzie w VS ..? :wink: ..Jezeli ktos jeszcze jest taki fajny i jest w VS dajcie znac ...;] (nie zebym inne rasy nie lubil tylko jakos VS maja fajne mundurki ..:wink:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 01:30 
Cytuj  
Tak, wyglada na to, ze tylko ty bedziesz biegal w Vanu :( Jak ja zaczne grac, to szybko ich mundurki przestana ci sie podobac kthx.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 11:05 
Cytuj  
lol, ale fakt VS wyglądają najlepiej chociaż to woda na młyn Strangerrra :razz:

wczoraj miałem zabawną sytuację... jadę sobie pełniutkim ANT-em do bazy żeby podładować, a tu nagle mnie namierzył jakiś mosquito... i wali we mnie skubaniec
no to wysiadam, wyjmuje jack-hammera, podbiegam troche do gościa i dawaj w niego
a ten - zdziwiłem się - zamiast mnie zabić skoncentrował się na ANT-cie jakby mnie nie było... no to ja w niego cały magazynek
minęło dodatkwych 5 sekund a Mosqito leeeeeeci w dół leeeci... JEBUDUUUU !!!!
poderperowłem ANT-a, wsiadam i jade zadowolony, a ten mi nagle przesyłam /tell że jackhammer jest overpowered i że w ogóle to jestem pedzio LOL
gość dał sobie władować całego clipa i jeszcze się dziwi że zginął - no i ten /tell lol!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 13:33 
Cytuj  
rofl... Ale to, ze 99% ich broni dziala jak sniperki jest juz jak najbardziej ok? :)

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 15:44 
Cytuj  
Dokładnie... :smile: zresztą w PlanetSide celowo są wprowadzone różnice - VS ma celną i uniwersalną broń, chociaż nieco słabszą "per shot", TR idzie w ilość (chyba najlepsze heavy weapons że tak powiem overall, bo na short range to nasz Młot-Jacka :wink: ) a NC ma "naj-" za to wolne i nie-flexible (broń).

W ogóle ludzie to uwielbiają narzekać, że ich sprzęt to jest do d... a te inne to cuda. Wystarczy pograć trochę z kazdej strony TR, VS, NC - albo spojrzeć na aoficjalne forum PS - i każdy narzeka...

Wczoraj Werner leżał więc się zalogowałem na Konrieda i pograłem trochę VS-owym Magriderem, który często budzi tyle emocji w NC. No i byłem bardzo zawiedziony - owszem, bardzo wygodny w sterowaniu i driver ma do dyspozycji laser anti-personnel, ale nieporównanie słabszy od Vanguarda. A wydaje się taka rewelacja jak się na niego patrzy ze strony NC...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 15:57 
Cytuj  
Najwiecej narzekaja przewaznie ci co sobie nie radza. Wszystko jest wywazone dosc dobrze... OPROCZ VANU!! Ich MAXy sa przegiete: Nie mam nawet reinforced, ale nie raz udalo mi sie stuknac MAXow z TR 2/1 (oczywiscie nie w otwartej walce pomiedzy nimi, bo to pewna smierc...), a przed tym VSowym nie ma praktycznie ucieczki i nie mozna wokol niego krecic koleczek :

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 16:32 
Cytuj  
do tej pory nie zwróciłem na to uwagi, ale jak rzuciłeś temat - to faktycznie wiele razy dopadłem TR MAXa sam na sam, a VS to chyba ani razu
ale ich MAXy też mają jedną wadę: fajny ale bardzo charakterystyczny dźwięk - mówię o tych "na ludzi" - z daleka słychać że nadchodzi i strzela... :wink:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 16:47 
Cytuj  
Ta i wycina wszystkie nie-MAXy po drodze :

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 17:08 
Cytuj  
eee... mnie tam MAXy nie biorą... MAXy są dla noobów :grin: ("my, starzy wyjadacze!")

no bo co z tego że zabije dwóch, trzech ludzików... no dobra jak jest dobry i ma farta to pięciu - to ile sobie pogra do respawnu... 2 minuty ? 3 ?
problem w tym, że maxem nie może robić nic innego (i dobrze! :smile: ), nie może się samemu podreperować i po paru "spotkaniach" gość ma armor 43 i dobijasz go dwoma strzałami

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 19:28 
Cytuj  
Hmmm niezgodze sie co do twojej opini o maxach ... Grajac w bete mialem Max (wszystkie configi) + infiltrator + hacker .. I powiem ci ze tyle samo zabawy mialem jako max jak i jako inf + hack , aha zeby zaraz nie bylo ze noob itp to w fps gram od kad powstaly wiec juz jakis czas ..;]ALe fakt ze duzo osob bieze Maxy bo to ma sile ognia i armor i zgrywaja Rambo ale takich szybko widac i tacy gina szubciej niz sprawny light assult w centrum walki ..;] To wszystko zalezy od podejscia bo ja mgoe powiedziec ze infiltrator jest dla noobow bo biegasz na cloaku ..;]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 19:32 
Cytuj  
PS : Dobry Max zawsze wie gdzie jest jego enginer z teamu lub jakis inny o ile swojego nie moze dorwac , wiec to nie ejst tak ze po paru spotkaniach mam 43 armora tylko cos kolo 200 ..;]

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2003, 21:30 
Cytuj  
Strangerr, z tymi noobami to nie bierz tak strasznie na poważnie :wink:
i oczywiście masz rację że w teamie z engineerem to inna rozmowa, ale przyznasz że w PS grupowa współpraca wygląda zazwyczaj nieco inaczej niż w typowych MMORPG, bo squad współpracuje raczej na poziomie strategicznym niż taktycznym (wow.. ale to brzmi!! :grin: )
to znaczy - raczej ogólnie atakuje się wspólny cel, ale bezpośrednia współpraca pomiędzy graczami jest dość luźna
(mówie jak jest, a nie jak może być, bo oczywiście jeśli ludzie celowo trzymają się razem to co innego)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 01:01 
Cytuj  
Zgadzam sie z toba , ale co do tej wpolpracy to tez zalezy od tego czy squad sie zna czy nie ... Ja np mam dosc grania w squadach gdzie ludzie sie wogule nie znaja bo wtedy to faktycznie kooperacji to nie ma zadnej albo jest nikla ... Jak juz nie zjade znajomych to wtedy w kazdym squadzie moim najlepszym friend jest engi :wink: I mu staram sie dupke lizac jak tylko jestem w stanie bo to z reguly wychodzi na dobre nam obojga ..;] Ehh zaluje ze bede jedyny VS ...no ale nic moze w koncu ktos sie nawroci na prawdziwa wiara ..;]

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 01:03 
Cytuj  
Ps : ehh kocham ten shipping w UPS Worldwide ..DZis se sprawdzam na ich www co z moja gierka a oni tam mi pisza ze probowali dzis mi ja dostarczyc ale nikogo nie zastali ...Ciekawe bo bylem w domu caly dzien ....;(

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2003, 23:23 
Cytuj  
No i doszlo :smile: i tak jak siadlem tak po 10 h sie oderwalem ( minute temu) ..:smile:
Jakbyco to namiary to

Strangerr/werner/VS

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2003, 00:20 
Cytuj  
no dobra, będę teraz na Ciebie polował :grin:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2003, 00:25 
Cytuj  
U R D3AD :smile:

ShadowCrawler / Werner / NC


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.