mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:49 
Cytuj  
Czy ktoś coś zauważył albo słyszał o problemach z dexem? Podobno nie jest on liczony do dmg u rogue. Wyszedł patch, może coś z tym zrobi.

Swoją drogą rogue bardzo fajna klasa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:51 
Cytuj  
Zdejmij burtę? Czyli dokładnie co mam zrobić ?
Już ściągnąłem ten soft do mierzenia co mi Desh podesłałeś. Zaraz będę testował i zobaczymy co i jak.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:51 
Cytuj  
Obudowę z boku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:53 
Cytuj  
Mnie tez denerwuje to aggrowanie sie mobow.

Staram sie rozegrac sprawe jakos taktycznie, a nagle ze wszystkich mozliwych drzwi i dziur na ekranie wypelzaja stwory. Zamiast systematycznego podejscia, znajduje sie w srodku chaosu gdzie mam 2 tankow, psa i maga, i staram sie okielznac 10 przeciwnikow.

Podnosi to niewatpliwie napiecie w grze, ale musze sie do tego bardziej przekonac :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:54 
Cytuj  
chodzi o to żebyś miał te blachy po bokach pozdejmowane to temperatura może spaść nawet o kilkadziesiąt stopni.


_________________
psn

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:56 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Mnie tez denerwuje to aggrowanie sie mobow.

Staram sie rozegrac sprawe jakos taktycznie, a nagle ze wszystkich mozliwych drzwi i dziur na ekranie wypelzaja stwory. Zamiast systematycznego podejscia, znajduje sie w srodku chaosu gdzie mam 2 tankow, psa i maga, i staram sie okielznac 10 przeciwnikow.

Podnosi to niewatpliwie napiecie w grze, ale musze sie do tego bardziej przekonac :)


Wbijaj sie tylko jednym gosciem z druzyny (tankiem preferably) i agruj pojedyncze moby ;). Zupelnie jak mmo ;) ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:57 
Cytuj  
Mnie wkurwiaja tanki. Zaczalem starym sposobem pullowac za drzwi i czekac tam ze stunujacymi tankami. W open space alistrair pada jak szmata mimo, ze magiem biore polowe spawna na klate.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:58 
Cytuj  
Dajcie jakieś ciekawe screeny. Ale nie widoków, quest loga, equip postaci, staty, ogólnie interface bym chętnie obejrzał. Epixy są? ;p

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie no rozumiem to (przynajmniej staram sie).
bo sam czekam, az uncharted2 z 18h grania stanieje z 200zl na troche mniej.
ale niestety w przypadku DA pieprzycie glupoty.
na codzien tez w zyciu walczysz z systemem? i nie kupujesz chleba w sklepie tylko make od mlynarza i sam pieczesz?


Tak tylko, ze teraz jest moda na walke z piractwem, dostajemy piekne porownania ze to to samo co okradniecie staruszki itp. Nie ma co polemizowac, ze jest w tym troche racji, ale wkurzajace jest ze ta cala akcja akcja dotyczy tylko konsumentow, a nie producentow. i tak jest o co sie burzyc, i tak powinna byc rewolucja, i nie, nic nie robie bo mi sie nie chce :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:24 
Cytuj  
U mnie to też norma przy teamie z magiem, jak nie używam aoe stunów, zamrażania czy innych cc. A to przez to że pewnie ładujecie w te str i willpower zamiast.
W ogóle to zauważyłem, że grając magiem wszystkie spelle prawie mam do cc ;F
Na normalu mi się aż za prosto grało a teraz jeszcze patch obniżyć ma poziom trudności easy i dodać bonusy do ataku na norm, więc czuje że to będzie jak z torczlajtem - trza grać only harda.

Swoją drogą chyba jakieś bezmózgie yeti albo hns players płakali nad tym poziomem trudności, jak można easy jeszcze bardziej ułatwić to ja nie wiem, chyba widząć wroga wbiegali i autoatakowali całą grupą.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chodzi o to żebyś miał te blachy po bokach pozdejmowane to temperatura może spaść nawet o kilkadziesiąt stopni.


To lapek czyli tratwa, nie ma burty;)

To moje wyniki testów temperatury
Obrazek

Chwilę później wisiałem na amen.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:27 
Cytuj  
z ea store przyslali kody do edycji specjalnej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:29 
Cytuj  
Masz system 64bit moze? Gra niestety wydaje sie miec jakies problemy... Juz sie troche naczytalem na necie o tym i ja tez co troche zaliczam crashe albo resety.


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 13:31 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:30 
Cytuj  
Naucz sie cropowac obraz w paincie, jezu.

Btw, ja gram na Win7 64bit i nie mam zadnych problemow ze stabilnoscia gry, nawet jak sie tabuje co chwile gdzies.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:31 
Cytuj  
Taktyka na Brood Mother:

Gralem na Easy, ta kurwa jest strasznie twarda i, i tak probowalem chyba przez godzine ;/.
A wiec.
1) W druzynie mialem Siebie (AoE Mag), Wynee, Orghena i Zevrana. Pasek. Debuffow moj main mial wiecej niz pasek jest w stanie zmiescic. Zevranzdech gdzies w polowie walki.
2) na poczatku calkowicie trzeba zingorowac glownego bosa nie atakowac go dopoki sam nie zacznie.
3) pierwszy ataka to bedzie uzycie macek. MAGOW TRZEBA OD NICH ODSUWAĆ. Albo zdechna szybciej niz sie zdazy zareagowac. Tluczemy macki az nie znikna, potem atak na bosa potem beda sie spawnowac addy. Trzeba je jak najszybciej zarznac. Jesli przy adach pojawia sie macki, trzeba tluc macki az wnou znikna i dobic szybko addy.
3.1) Addy:
1 fala: Zwykli mele dwa
2 fala: luczynicy
3 fala: zmutowane witlkołaki.
Po ostatniej fali trzeba dobic macki i zarznac bosa.
Have fun.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:32 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Masz system 64bit moze? Gra niestety wydaje sie miec jakies problemy... Juz sie troche naczytalem na necie o tym i ja tez co troche zaliczam crashe albo resety.
mam win7 x64 ale gralem z 30 min tylko. problemów nie było.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:32 
Cytuj  
mozesz dodawac slowko spoiler itd?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:33 
Cytuj  
Cytuj:
A to przez to że pewnie ładujecie w te str i willpower zamiast

Zamiast czego? ;]

Magiem laguje w int(magic?) i hp, bo bede robill bloodmage. CC nie mam za duzo narazie, bo skupilem sie na ostatnim drzewku drainujaco-debuffujacym. Tyle ze straszne pizdy z tych melee, bo po CC na 3 celach i debuffach na reszcie nie sciagaja nawet jednego przeciwnika przed koncem CC. Konczy sie to na walce z 8-9 silnymi mobami z knockdownem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:35 
Cytuj  
za duzo mmo tomu :)

czy ktos odkryl moze jakis 'bank' do przechowywania rzeczy?


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 13:38 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:35 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Cytuj:
A to przez to że pewnie ładujecie w te str i willpower zamiast

Zamiast czego? ;]

Magiem laguje w int(magic?) i hp, bo bede robill bloodmage. CC nie mam za duzo narazie, bo skupilem sie na ostatnim drzewku drainujaco-debuffujacym. Tyle ze straszne pizdy z tych melee, bo po CC na 3 celach i debuffach na reszcie nie sciagaja nawet jednego przeciwnika przed koncem CC. Konczy sie to na walce z 8-9 silnymi mobami z knockdownem.

Nie radze. Con jest dobry ale trybu Blood Mage nie bedziesz uzywal non-stop. Healer nie sa mniej efektywne jak sugeruje opis. One prawie nie działają. Pozatym jedyny dobry spell blood mage to AoE Stun+Dmg. I tylko jego raz na jakis czas uzyjesz. Lepiej ladowac wszystko w WP i Magic.

Cytuj:
dla kalek bez rąk?

Jak daleko doszedłes ? Ja mam 25h gry i naprawde, niektore walki potrafia byc zjebanie trudne. Niewyobrazam sobie zeby ktos mogl gre przejsc bez rozjebania klawiatury i myszki na >Hard.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.