mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 21:07 
Cytuj  
Dobra, ja juz na dzis mam dosc :) Musze przemyslec koncept mojej postaci, do jutra przerwa.
Co do tego gdzie isc, to ani do lasu za kowalem kolo minibossa co strzela blyskawicami, ani w dol, tam gdzie sa duszki czy dragon valley. Powinno sie isc do Lower Undead Burg, wejscie jest przed ziejaca ogniem wyverna na moscie, tam od tej strony gdzie sie wychodzi po bossie. Kluczyk nie pamietam w sumie gdzie sie znajduje, chyba za opancerzona swinia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 21:15 
Cytuj  
A w tej grze jest permadeath czy cos? ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 21:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A w tej grze jest permadeath czy cos? ;p

nie, jak zginiesz to cale Twoje dusze (ktore sa "expem" i waluta w grze) zostaja w miejscu zgonu, wszyscy przeciwnicy od ostatniego checkpointa sie resetuja i musisz na nowo sie przebijac,a w sumie kazdy mob moze Cie zabic, jeden w paru hitach - inny w 1ym. checkpointy (bonfire) sa rzadkie, wiec jest hardcorowo ;)

jak zginiesz w drodze do swoich utraconych dusz i zginiesz-tracisz je bezpowrotnie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 21:41 
Cytuj  
Kim grasz roball? :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 21:53 
Cytuj  
Moby maja znacznie lepsze AI niż w poprzedniej czesci

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2011, 23:24 
Cytuj  
roball sprawdz sobie combo winged spear+dobra tarcza - zrobilem sobie przed chwila na nowym charze i taki easy mode,ze przegiecie (bijesz spearem trzymajac na tarczy blok) - trzeba tylko staminy pilnowac :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 00:06 
Cytuj  
ja wanderer, mimo że wygląda na squishy wch, w DS ciężkie zbroje (grałem soldier/knight) to była zerowa mobilność co prowadziło do wiadomo czego

tradycji stało się zadość - czyli zdechłem sobie w tutorialu :lol: Asylum Demon to taki sam burak jak Vanguard z DS ; do tego te chamskie pułapki - od razu poczułem się jak w domu, wiadomo że devsi to złośliwcy, w każdym wywiadzie jaki patrzyłem na yt rechoczą mówiąc że gracze będą umierali setki razy :x

weekend zapowiada się perwersyjnie :>

PS. videorecki ign i gamespot, z polskich neo+ dało 10/10


_________________
you are already dead

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 07:16 
Cytuj  
redruM napisał(a):
ja wanderer, mimo że wygląda na squishy wch, w DS ciężkie zbroje (grałem soldier/knight) to była zerowa mobilność co prowadziło do wiadomo czego


Ja tez pykam wandererem. Miecho armatnie schodzi od reki ale bossowie i mini bossowie spuszczaja mi niezly lomot. Master Key jest calkiem spoko udalo mi sie dzwignac jakies przedmioty spiacemu smokowi. Gowniane bo gowniane dla mojej postaci ale sama akcja byla fajna :). Anyway gram, gram, gram i mam nieodparte wrazenie, ze gra zostala stworzona glownie aby wyciagnac kase od xboxowcow ;) . Nie mowie, ze gra jest zla, bo jest w porzadku. Takie odczucie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 07:46 
Cytuj  
jak rozwijacie postacie w zaleznosci od klas?
atm na pyro mam 23min gameplay i zebrany dragon shield,winged spear(dex zrobiony na 15) i jestem w tym undead burden (czy jak to sie zwie - drugi bonfire).
jako,ze pyro z inta nie ma ponoc bonusow,to pomyslalem o wbiciu teraz str do 16 (dragon sword na bossow i inne onehitujace moby),a potem podkoxaniu staminy (moze nie od razu do 40-daje stamina cap). co o czyms takim sadzicie? bede wdzieczny za podzielenie sie swoimi buildami z roznych klas :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 08:12 
Cytuj  
Wanderer - Lece w sumie po standardzie. Vit., End., Dex. Mam zamiar jeszcze w Str. troche wpakowac dla lepszych mieczykow. Mozesz napisac w spojlerze gdzie jest windged spear i dragon sword? Thx ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 08:18 
Cytuj  
Przez Was zaczalem przegladac oferty na PS3 ;P

Ale widac po tym forum tylko, ze mega hype i jak thread sie szybko rozszerza, dawno o żadnej grze tak nie bylo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 08:33 
Cytuj  
no ja jestem coraz blizej finalnego wyboru :)
pyro jest ok ale jednak chyba nie dla mnie.
wanderer tez mnie nie przekonal jakos do siebie.
zostal hunter/warrior/thief/sorc ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 10:18 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Wanderer - Lece w sumie po standardzie. Vit., End., Dex. Mam zamiar jeszcze w Str. troche wpakowac dla lepszych mieczykow. Mozesz napisac w spojlerze gdzie jest windged spear i dragon sword? Thx ...

T.


SPO1LARZ!
Cytuj:


szkoda,ze nie mamy opcji ustawiania tla dla tekstu.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 10:24 
Cytuj  
Thx RufeN. Bylem tam ale oklepaly mnie szkielety i stwierdzilem, ze to chyba jeszcze nie czas tam isc :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 10:26 
Cytuj  
zapytam po raz 3, bo sam nie mialem do dzisiaj za duzo czasu zeby pograc.

jak wam sie ogolnie podoba?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 10:46 
Cytuj  
Jak dla mnie to kalka z Demons's Souls. Pierwszy DS mi sie podobal wiec i to jest spoko. Taki exp pack w sumie. Nowe lokacje, nowi wrogowie, a reszta generalnie taka sama. Jak pisalem wczesniej mam niejasne przeczucie, ze gra zostala zrobiona z mysla o graczach xbox, ktorzy DSa nie mieli. Grales w ogole w starego DSa Mendol? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 10:52 
Cytuj  
Ja powiem tak wiecej tego samego z lepszym wykonaniem. Po poprzedniej części poprzeczka była wysoko postawiona, imo mocno dali radę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 10:52 
Cytuj  
gralem i tez mi sie podobal.
dark faktycznie jest jakby duzym expansion packiem z paroma zmianami.
moze i zostala zrobiona z mysla o nich - ale jak dla mnie to tylko plus.
biorac pod uwage ilosc crapu, ktory wychodzi w tej chwili, nalezy wspierac takie pomysly.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 11:01 
Cytuj  
Jeśli ktoś ma problemy z humanity to dropuje ze...









szczurów pod smokiem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 11:14 
Cytuj  
Wybor postaci jest ciezki kurewa. Gra juz ktos troche thiefem? Jak sobie radzicie w starciach z wieksza grupa wrogow?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.