mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 16:03 
Cytuj  
Wbiłem 15 i się przyjemnie gra, ale potestowałbym paru innych hero a nie chce mi się zakładać kolejnych maili na to ;F
Dostaje się ze story jakieś tokeny albo eternity na nowego hero w miarę szybko?


_________________
Duh, winning

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 16:06 
Cytuj  
Eternity Splintery, za story na normal mode + dropow powinienes miec na 1 random przynajmniej, nie pamietam jak to dokladnie bylo. Ja w każdym razie jakoś do 40 lvla uzbierałem ok. 500 splinterów w sumie.
tempo dla kazdego powinno byc w miare podobne, bo maja niby dropowac co 8 minut zabijania czy jakos tak

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 20:30 
Cytuj  
Mam Punishera na 30 i Jean na 43 i eternity ~290.
Ale nie skończyłem jeszcze normala, bawię się na x-defense :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 21:16 
Cytuj  
Ja juz zaczalem zbierac drugi stack Splinterow (stackuja sie do 1000) :P Melee jest troche zgimpowane w Cosmic Terminalach takze nie kupilem Nightcrawlera jak mialem pierwotnie w planach. Na szczescie w lutym wydaja Dr. Strange'a takze wydam w koncu troche splinterow :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 21:20 
Cytuj  
Wczoraj kupiłem random hero i trafił się Luke Cage :)
Akurat myślałem nad jego kupnem, bo czytałem, że można go zrobić pod summonera, a zazwyczaj tak właśnie się bawię w innych grach.
Zobaczymy jak to będzie wyglądało, bo początek strasznie słaby, w porównaniu do Jean, która nic nie musi robić, a wszyscy giną.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 18:26 
Cytuj  
Właśnie skończyłem story Human Torchem - meeega fun z rozpierduchy jest, a nie można zapomnieć, że tak mobilny to chyba tylko nightcrawler jeszcze jest. Wszystko idzie bardzo szybko.
Teraz wziąłem random hero... i trafił mi się Spider-man :D Ciekawe co z tego będzie, bo na razie 5lvl i jest ciekawie. Chociaż dpsem już się bawiłem, więc wolałbym Hulka/Colossusa trafic ;]


_________________
Duh, winning

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2014, 22:48 
Cytuj  
Słowa runiczne najpóźniej w przyszłym tygodniu. Na dodatek wraz z nadejściem Dr Strange'a ekwipunek każdego gracza zostanie powiększony o 20 slotów. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2014, 20:14 
Cytuj  
no dobra zaczynam sie powoli wciagac :)

gram stormem jest ok ale strasznie mieciutki, podoba mi sie za to jego aura ktora robi dmg jest jakis inny lepszy hero z podobnym skillem? mary jeane? i jak ten iron man ktory niby jest top 1. co byscie polecili do storma jako kolejna postac. sa jakies pkty czy herosi za friko?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 11:42 
Cytuj  
Sporo info na temat gry i jej przyszłości:
https://forums.marvelheroes.com/discuss ... 2-weeks/p1 :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 13:35 
Cytuj  
wczoraj pobiegalem na pvp z tego co widze jedna mapa cos ala lol delikatnie, sa heoris moby i moby stacjonarne jak wiezyczki co wala mocno bardzo. chodzi o to zeby wybic te wszystkie wiezyczki az do bazy przeciwnika i zbic jakby bossa ich. rezz time wydluza sie i wydluza takze pierwsza zasada nie ginac i zabijac. nie jest najgorzej, no i iczywiscie melasy ssa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 14:13 
Cytuj  
PvP to jeszcze taka beta w tej grze. Ponoc w miare finalna wersja ma byc za jakies 4-6 tyg. AFAIR. Jak chcesz kogos z imba aura to Jean Grey bedzie dobra, Piszpan. W Phoenix formie ladnie kosi, chyba najlepszy aoe w tym momencie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 14:46 
Cytuj  
Można wygrać packa z postacią, packi rozdawane są do końca lutego:
http://geekswithwives.com/28-days-marvel-heroes/


Teraz za logowanie każdego dnia dostaje się prezent walentynkowy. Można w nim znaleźć na przykład Eternity Splinters. Coś tam na forum gracze trąbią, że takowych giftów nie dostali.

Sprawdziłem i prezent dostałem. 5 kostek w środku.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 17:14 
Cytuj  
ta wlasnie zbieram na ejan grey wczesniej chcialem iron mana ale kobiety do mnie lepiej przemawiaja, chociaz na moim dziwnym buildzie storma innym niz podaja poradniki wczoraj na pvp bylem n1 :) i o tyle fajnie ze dzis caly dzien na afku juz 3 lvl wbite bo i tak grac nie moge.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 21:51 
Cytuj  
Piszpan, Storm to kobieta! :)


Skąd brać te boosterki zwiększające zdobywane doświadczenie? Mam na myśli jakieś sposoby, do których nie jest potrzeba gotówka. Bez nich levelowanie na wyższych poziomach to istna katorga.

Nie mogę się doczekać tego powiększenia ekwipunku o 20 slotów. Byłem ostatnio kilka razy na X-Defense i dobre przedmioty bardzo szybko wypełniły niewidzialny plecak mojej Scarlet Witch. Dwa taby w skrzynce pełne. Masakra. Jeszcze te runy dodali - kolejny pożeracz miejsca.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 22:10 
Cytuj  
Booserki bierzesz z Fortune Cards Mk I, a te karty kupujesz u vendora kolo terminali. 1 karta kosztuje 10 Cubicow, a Cubici dostajesz za pierwsze zabicie bossa w poszczegolnych terminalach. Oczywiscie w tych kartach nie ma gwarantowanego bonusa do XP - jest kilka rzeczy z nich do wyciagniecia; jak najedziesz na karte u vendora to zobaczysz co. A, i jak nie bedziesz mial kart u vendora to wrzuc refresh.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 22:24 
Cytuj  
no ja real kase wydalem wlasnie na miejsca w banku bo leci tego od groma a miejsca brak.

nie wie ktos czy core w costume mozna wiecej razy wbic? czy tylko raz? ja poki co stormem dobilem do 42 lvl cos jak znajde dzis chwile to skoncze ten 2 poziom trudnosci i zaczne 3 wtedy juz chyba mozna robic red misje a z nich najwiekszy exp i dropy. myslalem zeby ejan zaczac robic jak storm wbije 60 lvl dla bonusu expa tez ale jak bedzie tak ciezko to pewnie nie.

napisalibyscie wlasnie gdzie warto expic/dropic etc. ja zazwyczaj robie dany poziom trudnosci i robie te midtowny aktywnie + na afku bank robbery ;p wolny exp na afku ale te 1 lvl w godzine czy 2 cos wchodzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2014, 23:51 
Cytuj  
Dzięki ragna za szczegółowe tłumaczenie. Zapomniałem o tych kartach. Głupi ja. Chociaż osobiście wolałbym w jednej z nich znaleźć kostium dla Deadpoola, ten bez maski o ile mnie pamięć nie myli.


Na to pytanie z costume cores Ci nie odpowiem, bo jak na razie z tego nie korzystałem.

Piszpan, Storm to kobieta i o ile mi wiadomo w każdym przypadku jej pseudonim brzmi tak samo. Tak, czepiam się.

Próbowałeś X-Defense? Wybierasz go w zakładce Challenge. Tryb ten polega na tym, że bronisz szkołę Xaviera przed przeciwnikami. Przeciwnicy atakują falami. Pokonasz jedną falę i masz do czynienia z następną. Z każdą następną falą zwiększa się magic find i ilość zdobywanego doświadczenia. Jeżeli zginą wszyscy studenci, których masz ochraniać rozgrywka się kończy.

Aaaaaaaaaa, zapomniałbym. Po wykonaniu jakiegoś questa w Asgadzie, 9 rozdział bodajże, dostajesz taką skrzynkę, którą co 24 godziny można otwierać i dostajesz loot dla postaci, którą aktualnie grasz. Często lecą z niej Eternity Splinters.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 00:25 
Cytuj  
storm to kobieta? serio? toz gram nia....

wszystkich trybow probowalem pytam co najlepiej robic pod expa i dropy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 00:32 
Cytuj  
Grasz nią, ale piszesz "Stormem" na przykład. Zgroza.

Terminale, Midtown i X-Defense rób. Niedługo powinni w końcu też dać Danger Room.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2014, 00:34 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
skoncze ten 2 poziom trudnosci i zaczne 3 wtedy juz chyba mozna robic red misje a z nich najwiekszy exp i dropy


Ja nie skonczylem nawet 1 poziomu, a farmilem ciagle na Redach, wiec cos chyba zle sprawdziles (albo to zmienili).
Z ogarnieta ekipa najszybciej exp leci na x-defense.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.