mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 11:20 
Cytuj  
AA jest bardzo dobre jesli mozna temu poswiecic duza ilosc czasu.

Pierwszy miesiac byl bardzo fajny, pozniej be grindowania tokenow/golda/craftu by zdobyc sprzet to niestety jest sie chodzacym miesem armatnim.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 11:27 
Cytuj  
AA jest cały czas bardzo dobre i to nie gra jako tak odpycha , ale błędy wydawcy a to spora różnica

BD jest generalnie bardzo podobne do AA , więc jeśli nie powtórzy błędów z AA to będzie spory sukces- np samo instancjonowanie domków jednak już zrobi sporą różnice- niby pierdółka, ale ile osób zrezygnowało z gry bo czuły się jakoś potraktowane nie fair , ze jedni mieli po kilka działek a oni nic :)
itp itd- pożyjemy zobaczymy :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 12:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mysle, ze wiele problemow AA rozwiazalby po prostu... abonament.


Nie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 12:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A jak skonczylo AA?


Tak, że wszyscy pr0 playerzy z forum jebią w wowa jak zwykle. ;p


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 12:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mysle, ze wiele problemow AA rozwiazalby po prostu... abonament.

Abonament nie zmienilby tego ze Trion chuja w grze moze zmienic bez XLGames, co jest totalna porazka w tej grze.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 13:41 
Cytuj  
usunięcie głupiego exploita z różami zajmuje im miesiące- wystarczyłoby najprościej usunąć ten bukiet z gry :)
z przywróceniem apexów walczą już chyba ze 2 tygodnie- ilu ludzi opuściło grę z tego powodu to szkoda mówić ( potracili patrona a przez to i działki, LP offline itp)

dlatego jest nadzieja dla BD bo wydaje go u nas ten sam wydawca :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 19:49 
Cytuj  
bd to bedzie klon aa z paczkami farmami itd :P tak czy siak wszyscy pewnie zagraja akurat za rok jak aa sie znudzi. co do proplayerow to z tego forum ciagle graja w aa i napierdalaja heady :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 20:10 
Cytuj  
heady to bardziej w black desert, bo tam ma ni byc tab targetu ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 20:16 
Cytuj  
Ale też będzie można heady visą walić ? ;p


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 23:35 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
bd to bedzie klon aa z paczkami farmami itd :P tak czy siak wszyscy pewnie zagraja akurat za rok jak aa sie znudzi. co do proplayerow to z tego forum ciagle graja w aa i napierdalaja heady :D



AA już sie znudziło
nawet wśród tak pvp -owskiej gilidii jaką jest BS :)

dawniej przy workerach i na trasach najwięcej widziałem Turków, Gitunga czy jakoś tak- teraz najwięcej jeździ BS- na trasie zawsze spotykam ich kilku- a jeżdze o różnych porach dnia

jeśli nie naprawią w miarę szybko apexów populacja spadnie i to bardzo drastycznie- nie oszukujmy się - każdy zapłacił za fundera, ewentualnie za 1 miesiąc- resztę chciał mieć za kredyty z apexów- gdy te przestały działac jest lipa ( nawet GM raz mozę na live czacie to zrobić raz nie )
na chwilę obecna przy tylu problemach z grą, przy zjebanej ekonomii, przy tylu hackach i exploitach oraz z nieradzeniem sobie z tymi faktami ( lub olewaniem) przez wydawce ta gra NIE JEST warta abonamentu- bo tylko to niedługo zostanie żeby grać z patronem- i można pisac jak to bez patrona da się grać- nie nie da sie grać sensownie
szkoda mi tej gry

jak zwykle czekamy na kolejnego mesjasza :)
czy będzie nim BD- nie wiem

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:03 
Cytuj  
lordyp kolejny post o wozeniu paczek z twojej strony, ja juz nie wiem gra ci sie podoba czy nie? jak nie to nie graj i nie masz problemu :) ja bede gral jeszcze przynajmniej pare miechow. bo ciagle jest fun. wczoraj pobieglismy na halcyone i wygralismy, pobieglismy na hasle wbilismy wara i 0 redow na hasli, pozniej friedrich i to samo i jak tu nie chciec grac jak masz non stoper akcje. najsilniejsi redsi na serwie silent stormy juz 2 raz odmowili nam ustawki 25v25 szkoda bo akurat sprzetowo sa od nas duzo lepsi. fakt sa ludzie ktorzy beda wozic paki/farmic cala gre a na koniec stwierdza gra chujowa nie ma co robic i quitna ale czesto tak bywa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 10:43 
Cytuj  
no ja trochę sam sobie jestem winien- sprzedałem za realną kasę domki farmerskie, itemy to teraz muszę trochę nadrobić kasy- tak na przyszłość , żeby mieć, stad to wożenie
z itemami co mi zostały- questowe + bron z hasli 1 tier to dla mnie pvp nie ma sensu - sam się miotam, z jednej strony gra mi się bardzo podoba z drugiej jakoś tak nie widzę jej przyszłości przy obecnej polityce TRION-u , wiec planuje dowieźć porobione paczki i zrobic przerwę na jakiś czas- zobaczę jak dalej się AA rozwinie- kasę odłożę,żeby mieć na powrót jakby to miało sens :), zresztą sam wiesz ,że wiele osób tak porobiło- nawet Twoich znajomych- ostatnio Livka itp
cały czas uważam ,że gra jest dobra i jest nadzieja , że tam w TRION- ie zmienią ludzi czy mozę podejście , kierunek zarobku dla nich ( nie szybki a długofalowy) i trochę wsłuchają się w opinie graczy- wtedy jeszcze może być ok

i sorki za offtop w temacie o BD- ale te gry są bardzo , ale to bardzo podobne- stąd też moja ciekawość jak obie sie rozwiną

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 12:14 
Cytuj  
Podobne czy nie, BD graficznie wyglada lepiej, walka wyglada lepiej, mounty wygladaja lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 15:02 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=iZoXQMhzlQ0 Black Desert Online Open Beta World Tour
https://www.youtube.com/watch?v=KsZXcURXN_A Black Desert Online Quests and Mini Games


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 16:12 
Cytuj  
Widzę, że Black Desert jest ambitniejsze niż myślałem. Szykuje się ostra konkurencja dla Arche Age'a. Jest nawet dojenie krów dla Huragana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 17:13 
Cytuj  
w AA też doisz krowy , też od nich masz mleko :)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2014, 14:32 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=XBI_ddqjYms

Wyglada fajnie, ale nasrane tych efektow na ekranie od groma.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2014, 17:56 
Cytuj  
Nom przegieli z efektami mocno, choć to mmorpg z azji także nic dziwnego. Z drugiej strony moda na over the top partile effects już dawno do zachodnich gier, szczególnie choć nie tylko mmo też dotarła.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2014, 21:59 
Cytuj  
Archer dziwnie sie porusza, te dashe w boki wygladaja jak jazda na lyzwach. Niedlugo OB to dostaniemy nowe materialy. Opcja z minami podczas siege wydaje sie byc ciekawa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 14:24 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Archer dziwnie sie porusza, te dashe w boki wygladaja jak jazda na lyzwach. Niedlugo OB to dostaniemy nowe materialy. Opcja z minami podczas siege wydaje sie byc ciekawa.


miny na siegu masz tez np. w aa ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.