mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 14:29 
Cytuj  
Postaram sie cos skrobnac wieczorem.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 14:35 
Cytuj  
Pytanie - skoro endurance tracimy w trakcie walki to kiedy tracimy Health :)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 14:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie - skoro endurance tracimy w trakcie walki to kiedy tracimy Health :)?

W tej samej chwili co Endurance (i w tej samej ilosci).


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 15:26 
Cytuj  
Aha czyli np, nasz warrior ma 50 endurance i 250hp. Czyli powiedzmy może nam paść 4 razy i zostanie mu 50hp. Rozumiem, że jak straci całe hp to nie regeneruje mu sie endu i umiera czy jak?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 16:08 
Cytuj  
No to mnie bardzo zastanawia, bo chciałem isc w sustain, priest, pala i chanter na heal nastawiony. I spokojnie zjadać przeciwników. Całą walke przetrzymają na endurance rosnącym, a HP im zleci w tym czasie ;]
Jak sie okaze ze nie działa, to sie skonczy na stanadrdowym alpha strike z magiem i sciaganie połowy przeciwników zanim sie walka zacznie. Ale to nuda.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 18:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Aha czyli np, nasz warrior ma 50 endurance i 250hp. Czyli powiedzmy może nam paść 4 razy i zostanie mu 50hp. Rozumiem, że jak straci całe hp to nie regeneruje mu sie endu i umiera czy jak?


Od początku. Fighter class, level 1, Endurance 94, Health 5xEndu=470.

Wariant 1
W trakcie walki dostaje hit 20, a więc End=74, Health=450. Dajmy na to, że walka na tym się kończy. Fighter zaczyna regenerować End i wraca do 94. Health pozostaje na 450 do chwili Rest'a. Jeśli walka trwa dalej to po chwili włącza się zdolność klasowa Fightera (i tylko Fighter'a) do automatycznej regeneracji Endurance (parę punktów co jakiś czas - mniej więcej jak co 1 atak).

Wariant 2
Załóżmy, że walka trwa dalej i gość obrywa kolejne hity sprowadzające go do 15 Endurance. Dostaje kolejny hit 20, który sprowadza go do End 0, postać otrzymuje status Knocked Unconscious i pada na ziemię. Z tą chwilą przestaje regenerować Endurance, a wszelkie obrażenia schodzą bezpośrednio z Health. Leżąca postać jest bezbronna więc Health schodzi błyskawicznie. Jeśli na skutek działania zdolności lub czarów zostanie ocucony (revived) to wstanie i zacznie regenerować Endurance. Na tym etapie trzeba bardzo pilnować jego Health bo może być bliskie 0. Jeśli osiągnie ten poziom to nawet ocucona wcześniej postać przewraca się, dostaje status unconscious i do końca walki nie może już brać w niej udziału (wstaje dopiero po walce).

Jeśli w opcjach gry mamy włączony permadeath to z chwilą osiągnięcia Health=0 postać otrzymuje status Maimed. Każdy następny cios po tym zabije ją. Jeśli postać przetrwa walkę to status Maimed utrzymuje się do pierwszego Resta, a do tej pory mamy duże penalty do Accuracy i Defense.


_________________
For the pony!

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 18:37 
Cytuj  
http://forums.obsidian.net/topic/70786- ... try1577818

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 18:43 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
http://forums.obsidian.net/topic/70786-new-screenshots-lets-look-at-some-dragons/#entry1577818


W becie smoków nie było, tylko te Wurmy (coś jak te małe, czarne upierdliwce z Redridge Mountains w WoWie) ale i tak potrafiły dać popalić (dosłownie - obrażenia typu Burn) :P


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 20:15 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
http://forums.obsidian.net/topic/70786-new-screenshots-lets-look-at-some-dragons/#entry1577818


Taki szczęśliwy :) .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 23:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No to mnie bardzo zastanawia, bo chciałem isc w sustain, priest, pala i chanter na heal nastawiony. I spokojnie zjadać przeciwników. Całą walke przetrzymają na endurance rosnącym, a HP im zleci w tym czasie ;]
Jak sie okaze ze nie działa, to sie skonczy na stanadrdowym alpha strike z magiem i sciaganie połowy przeciwników zanim sie walka zacznie. Ale to nuda.

No tak bo nie ma innych opcji...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 23:41 
Cytuj  
Uff, skończyłem Klasy, dopisałem pierwszą część Taktyki i uzupełniłem wiele innych tekstów. Enjoy. Padam na ryło.. /hrrrr


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 10:13 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
No tak bo nie ma innych opcji...


Nie napisałem, ze nie ma innych. Tylko ze takie opcje mnie interesują. Ale spoko, juz wiem ze na high endurance mozna tez jechać.

Po prostu zakreciłem sie na Pala + Priest + Chanter w teamie.
Priest i Pala maja fajne powiązanie mocy skilli danych przez Bóstwo/Zakon w zależności od Disposition. Czyli zachowanie i wybóry które są nagradzane lub nie wskazane.

Popełniłem przy śniadaniu tabelke z możliwymi kombinacjami i info, które z nich powodują konflikty "charakteru", a które dobrze się pod tym kątem uzupełniają. Wg strony klasowej z wiki:

Obrazek

No chyba, ze sie okaże ze robiąc custom team i tak Disposition wpływa tylko main hero ;] Wtedy zostanie jako ciekawostka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 10:58 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No chyba, ze sie okaże ze robiąc custom team i tak Disposition wpływa tylko main hero ;] Wtedy zostanie jako ciekawostka.


Dokładnie, wpływa tylko jeśli Paladyn/Priest to main character.

Ps. Niezłe zestawienie Tomu ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 11:06 
Cytuj  
chcialem rangera to mi znowu jakies pety dokladaja.
mozna rogalem z luku pizgac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 11:08 
Cytuj  
Yab, No to będzie dla tych, ktorzy RPGują własny team :]

Mendol, mozna z łuku, duzo specjalnych zdolności działa z ranged weapons, ale same w sobie maja range wymagane, czyli nie walniesz nimi z daleka. Taki mid-range bedziesz miał.
Tez marudziłem na peta u rangera, ale mozna mieć lwa ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 7 mar 2015, 11:12 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 11:11 
Cytuj  
eh czyli bede musial z jakims kotkiem biegac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 16:55 
Cytuj  
Ranger jest nawet całkiem ok - ma fajne skille i potencjał. Wkurza tylko ten jego zwierzak - nawet jak wybierałem niedźwiedzia ze zwiększonym DR to schodził błyskawicznie i potem biegał z 0 HP na Maimed. Jak chcecie grać z permadeath to trzeba na niego uważać bo dzieli Health z Rangerem - tzn. jak padnie wam zwierzak to padnie i Ranger..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 17:23 
Cytuj  
Szkoda ze nie ma jakiegoś zwierzaka który moze siedzieć na tyłku, ładnie wyglądać i tylko dawać jakiegoś buffa.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 17:25 
Cytuj  
Tez rangerem gracie? :) Ja jeszcze Monka rozwazam :)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 17:53 
Cytuj  
a cipher jak się sprawdza? nie grałem nic w betę

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.