mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:01 
Cytuj  
Masz okazję, ja czekam aż legendary wyjdzie w jakiejś rozsądnej box cenie :)


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:07 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Masz okazję, ja czekam aż legendary wyjdzie w jakiejś rozsądnej box cenie :)


Ja tez. Na keyach jest Legendary za niecale 100PLNow ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:19 
Cytuj  
Na nuveem jest promocja jak masz podstawkę - wtedy opłaca się kupić te dodatki chyba (60zł wychodzą).
Legendary na geye.pl było za 84.90 kilka dni temu. Widać podnieśli jak na steamie w promocji kosztowało 104 :/

Tak w ogóle to chciałbym się spytać czy warto te dodatki kupować? Warte są swojej ceny?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:43 
Cytuj  
Chcę boxa, będzie się ładnie prezentował na półce obok Sims 3.


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 17:09 
Cytuj  
JA mam inny problem: czy do wersji skyrima z dodotkami kupionego i aktywowanego w UK da radę dodać dragonborna z nuvvem?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 21:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Legendary na geye.pl było za 84.90 kilka dni temu. Widać podnieśli jak na steamie w promocji kosztowało 104 :/


Dyh, ominela mnie ta "promocja". Za tyle byl wzial :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 17:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ok imo sa dwie opcje odnosnie combatu:
1. SkyRe (combat module), locational damage, ASIS, animated potions, realistic ragdoll, dodge mod
2. ACE, ASIS, Duke Patrick, animated potions, realistic ragdoll, dodge mod

Deadly Combat zabugowany, Duel do dupy.

Dzięki za propozycje i nazwy modów bo nie ograniałem ;) Zresztą dalej się w nich gubie.

W każdym razie mam prawie to co w pkt. 1 - ASIS, Dodge Mod, Locational Damage, Potions Animated, realistic ragdoll i Skyre.

Na jakim poziomie trudności gracie? Bo mam Legendary włączone i zwykłych bandytów ciężko ubić hehe (w każdym razie będąc w zwykłej skórzanej zbroi, tarczy i mając zwykły stalowy topór) - długo mi zajeło zanim załatwiłem pierwszą dwójkę w jakimś małym obozowisku, wcześniej to tylko wilki i kraby ;p Choć przyznam, że jeżeli chodzi o Melee FPS to moja pierwsza gra i nie ograniam mocno.

Zastanawiałem się nad tym Duke Patrick, ale odstaszyły mnie wieści o ciężkiej konfiguracji i problemach we współpracy ze SkyRe (chyba, albo coś źle przeczytałem).


PS. Tylko ja czy wy też macie czasem takie "freezy" podczas grania? tzn. działa płynnie wszystko fajnie pięknie, idziesz i łup 1-3 sec freeze lub mocnego framedrop-u i potem znów płynnie. Czasem podczas walki też się zdarza.
PS2. Da się na siebie Ward-a rzucić? Bo "wkładam do ręki" ten czar, naciskam, niby się rzuca, ale jak wejdę w menu gdzie pokazane są efekty na mojej postaci to nic nie ma?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 17:43 
Cytuj  
niektore z tych modow designowane sa pod jakis poziom trudnosci, czesto chyba adept. Duke patrcik no trza sie troche pomeczyc.
imo requiem na przyklad ma beznadziejny combat.

skyre szybko regenerujaca sie stamine? co na tyle mnie draznilo, ze i tak kombinowalem z duke patrick...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 17:45 
Cytuj  
A masz te fps dropy bez modow?
Legendary to raczej lekkie przegiecie, imho, szczgolnie z modami, ktore jeszcze podwyzszaja poziom trudnosci.
Wardy trzeba aktywnie uzywac zeby mialy efekt - czyli w jednej rece ward, a w drugiej np. bron. Tak to dziala afair.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 19:35 
Cytuj  
Ja jutro kończę Skyrima z DG a potem jadę z Dragonbornem, nową wersją SkyRe i Morrowloot, co by poczuć się jak w Morku :E. Muszę poszukać jeszcze jakichś ciekawych modów do Skyrima co trochę mi rozgrywkę urozmaicą.

P.S

W Skyrim ReDone nie podobało mi się to, że walcząc 2x 1h napierdalałem tak szybko, że ledwo to potem było widać... Mało naturalnie to wyglądało. Nie było to jakoś mega OP, bo specjalnie olałem zaklinanie ale mimo wszystko...

W sumie to podobnie jak ten koleś:
https://www.youtube.com/watch?v=OnAFHIMmZvI


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 19:45 
Cytuj  
lol smok na 3 strzaly


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 21:50 
Cytuj  
Nie wiem czy SkyRe i Morrowloot jest kompatybyilny - wg. tego co wiem, to nie w 100% i to jest info od autora SkyRe, takze troche ryzykujesz, ze sie porobia jakies konflikty. Szkoda w chuj, bo Morrowloot jest zajebiste :( Co do tego smoka, to SkyRe w ogole ich nie rusza i sa takie jak w Vanilli przez co dosyc latwo je pokonac dlatego jak uzywacie tego moda to trzeba by dorzucic tez cos do podpakowania smoczkow :) Swoja droga to sie nie odnosi do tego filmiku, bo koles gra na Xboxie, ale co zrobic, Vanilla Skyrim jest niezbalansowany w chuj :P

Ja ze swojej strony polecam 5 mniejszych modow: Alternate Start - Live Another Life, Cloaks of Skyrim, Crimson Tide - Blood, Customizable Camera i Lockpicking Overhaul. Tez w sumie gram ostatnio wlasnie ze SkyRe i na 20lvl moja postac ala Conan Barbarzynca (Light Armor, 2H bron, jakies czary supportowe typu lepszy armor) rozpizdza wszystko w drobny mak, az mi sie odechciewa grac :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 23:22 
Cytuj  
Chcesz trudnej gry - zagraj z Requiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 23:25 
Cytuj  
requiem ma nudny combat w uj


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 23:28 
Cytuj  
W porównaniu do nie zmodowanej gry to walka bronią 2H daje frajdę i czuć znaczenie dobrej zbroi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 23:37 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=e5-TeXCH6fU
a inaczej to walisz w kolko po tarczach i wychodzisz z walki z 10% strata hp


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 23:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=e5-TeXCH6fU
a inaczej to walisz w kolko po tarczach i wychodzisz z walki z 10% strata hp


Bida z nedza. Choc nie wiem czy walka z najslabszym przeciwnikiem w gzre jest miarodajna. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 23:55 
Cytuj  
@High

Chyba dość szybko się ta stamina regeneruje, choć schodzi jej sporo - na bodajże 12 lvl - jeden tzw. mocny cios i prawie pół paska staminy nie ma, ale w ciężko mi ocenić. Nie wiem do czego przyrównujesz.
Duke Patrick to zostawiam sobie na dalszą przyszłość jak kiedyś będę chciał zagrać znowu, robić kompletnego kolejnego overhaula modów nie mam chęci.

No nic, ale w sumie za krótko gram, żeby ocenić system walki - jak pogram dłużej to się będę mógł wypowiadać.

@raggnarok

Możliwe, że grafa albo HDD nie wyrabia ze względu na ustawienia grafiki i mody. W Vanille grałem krótko. Gra się sama przechodziła i zaczeła nudzić bardzo szybko, zobaczyłem UI to mało pawia nie puściłem, a jak zacząłem modować, to już poszedłem za ciosem ;p

Wyguglowałem, że Morrowloot i któraś tam wersja SkyRe miała compatibility patch, ale do tych nowszych wersji nic nie znalazłem. No nic zrobiłem tylko bashed patch-a i mam nadzieje, że jakoś będzie. Nie chcę rezygnować z jednego ani drugiego - co będzie to będzie. Poza tym dziwne, że takie dość popularne mody i pacza nikt nie zrobił, a nawet wyraźnego info na stronach modów na temat kompatybilności nie ma hmm.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 00:01 
Cytuj  
Kabra - No ja odpalilem tego requiem to wlasnie to mnie sie nie podobalo, przejscie tego 1 dunga bylo potwornie nudne. A jak dodasz perki do 1h broni to sie mi pozniej robilo za latwo.

sula - ze stamina to mi chodzi by nie dalo sie spamowac atakow. By stamina byla na tyle mala, zeby gracz musial nią "zarządzać"

tutaj taki obszerny post opisuje
http://forums.nexusmods.com/index.php?/ ... t-realism/


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 11:47 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie wiem czy SkyRe i Morrowloot jest kompatybyilny - wg. tego co wiem, to nie w 100% i to jest info od autora SkyRe, takze troche ryzykujesz, ze sie porobia jakies konflikty. Szkoda w chuj, bo Morrowloot jest zajebiste :( Co do tego smoka, to SkyRe w ogole ich nie rusza i sa takie jak w Vanilli przez co dosyc latwo je pokonac dlatego jak uzywacie tego moda to trzeba by dorzucic tez cos do podpakowania smoczkow :) Swoja droga to sie nie odnosi do tego filmiku, bo koles gra na Xboxie, ale co zrobic, Vanilla Skyrim jest niezbalansowany w chuj :P

Ja ze swojej strony polecam 5 mniejszych modow: Alternate Start - Live Another Life, Cloaks of Skyrim, Crimson Tide - Blood, Customizable Camera i Lockpicking Overhaul. Tez w sumie gram ostatnio wlasnie ze SkyRe i na 20lvl moja postac ala Conan Barbarzynca (Light Armor, 2H bron, jakies czary supportowe typu lepszy armor) rozpizdza wszystko w drobny mak, az mi sie odechciewa grac :<



Ragna a masz gdzieś dokładne info, możesz coś podlinkować?? Ja gram na jeszcze starej wersji moda (wtedy jeszcze Dawnguarda nie było). Teraz pewnie się trochę pozmieniało ale było by na prawdę do dupy jakby nie były kompatybilne :/...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.