mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2017, 23:10 
 
Razoth napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=NNG_szaXNNU

Kolejny trailer Mass Effecta.

Szykuje się kolejna sztampa od Bioware jeżeli chodzi o wątek główny, kurwa strasznie boli upadek tej firmy.

Liczę, że przynajmniej jakieś ciekawe wątki poboczne będą (jeżeli wyciągnęli wnioski po DA:I) oraz towarzysze podróży nie będą tacy chujowi, na jakich się atm zapowiadają.

W każdym razie na pewno nie kupuję na premierę, bo ta firma od 6 lat nie zrobiła dobrej gry i na razie nie pokazali niczego, co by dowodziło, że Andromeda ma to zmienić. Poczekam na sensowne opinie (recenzje można olać, bo na pewno będzie ssanie druta za samą nazwę ofc).



No niestety ten trailer andromedy w porównaniu do ME 3 to jakieś nieporozumienie. Nie kumam co w BW/EA się odpierdala. Wciąż chujowe animacje, postacie jakieś bez wyrazu i oklepany motyw przewodni. Kurde, nie chce mi się wierzyć żen ie stać ich na więcej. I do tego zapewne kilka sporych DLC. Świetnie, że w marcu wychodzi tyle zajebistych gier to będzie w co pograć.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 08:46 
 
pieniek ty na pc grasz?
fajnie, ze kazda bron ma swoj moveset.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 09:42 
 
Na PC. Ale mam wrażenie ze na padzie lepiej byś się grało bo ja klawa+mysz. Dzisiaj pada podlacze


_________________
Turbot

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 10:11 
 
pieniek82 napisał(a):
Na PC. Ale mam wrażenie ze na padzie lepiej byś się grało bo ja klawa+mysz. Dzisiaj pada podlacze


O jakiej grze mowa :P ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 10:19 
 
Razoth napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=NNG_szaXNNU

Kolejny trailer Mass Effecta.

Szykuje się kolejna sztampa od Bioware jeżeli chodzi o wątek główny, kurwa strasznie boli upadek tej firmy.

Liczę, że przynajmniej jakieś ciekawe wątki poboczne będą (jeżeli wyciągnęli wnioski po DA:I) oraz towarzysze podróży nie będą tacy chujowi, na jakich się atm zapowiadają.

W każdym razie na pewno nie kupuję na premierę, bo ta firma od 6 lat nie zrobiła dobrej gry i na razie nie pokazali niczego, co by dowodziło, że Andromeda ma to zmienić. Poczekam na sensowne opinie (recenzje można olać, bo na pewno będzie ssanie druta za samą nazwę ofc).


Wygląda na powtórkę z DA:I i parującego klocka pod względem fabuły i postaci. Sam protagonista wypada jak głupek z liceum...


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 11:31 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wygląda na powtórkę z DA:I i parującego klocka pod względem fabuły i postaci. Sam protagonista wypada jak głupek z liceum...


Nie Pany, to my się po prostu starzejemy i jesteśmy co raz wybredniejsi :lol: Jeszcze 10 lat temu byśmy się tym zachwycali :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 27 sty 2017, 11:41 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 11:40 
 
To nie jest prawda. Dragon Age Orgins to była dużo lepsza gra. Nawet dzisiaj widać gigantyczną różnicę w porównaniu do dwójki, trojka czyli Inkwizycja to gniot i nie da się nawet porównać do jedynki.
Do teraz ME to była dobra seria, zobaczymy.


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 11:42 
 
Deshroom napisał(a):
Do teraz ME to była dobra seria, zobaczymy.


Trójka była średnia, więc nie masz racji.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 11:44 
 
No ale porównaj trójkę ME do DA Inkwizycja :)


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 11:46 
 
Deshroom napisał(a):
To nie jest prawda. Dragon Age Orgins to była dużo lepsza gra. Nawet dzisiaj widać gigantyczną różnicę w porównaniu do dwójki, trojka czyli Inkwizycja to gniot i nie da się nawet porównać do jedynki.
Do teraz ME to była dobra seria, zobaczymy.


Ale co to ma znaczyć "nie masz racji". A ja się bawiłem dobrze grając we wszystkie 3 części Dragon Age (tak, dwójkę też sobie chwalę, grało mi się dobrze). I teraz ja napiszę "nie masz racji"...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 11:58 
 
TobiAlex napisał(a):

Nie Pany, to my się po prostu starzejemy i jesteśmy co raz wybredniejsi :lol: Jeszcze 10 lat temu byśmy się tym zachwycali :]


Tak, w czasach Kotora byśmy się tym zachwycali. Śmialibyśmy się do łez na sam widok takiej gównianej i miałkiej produkcji. Teraz też nie ma lekko, bo wszystko bedzie porównywane do Wiedźmina.

Nawet Fallout 4 zapowiadał się 10 razy lepiej. :f

Mi się ostatnio udało przejść Inkwizycję i nie mam słów na to, jak bardzo oni wykastrowali swoje rpg.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:04 
 
Witcher 3 to niezły psikus dla branży. Takie gry to 10 lat temu a jeszcze nie ma chujowej grafiki :D


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:05 
 
Razoth napisał(a):
Mi się ostatnio udało przejść Inkwizycję i nie mam słów na to, jak bardzo oni wykastrowali swoje rpg.


Ale ją przeszedłeś, bo nie wyobrażam sobie, aby przechodzić grę, która mi się nie podoba...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:06 
 
Ja też nie, dlatego mam od premiery ugrane 15 minut.
Nie da się porównać do jakości Origins. Ani mechaniki ani fabuły.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:08 
 
Deshroom napisał(a):
Ja też nie, dlatego mam od premiery ugrane 15 minut.
Nie da się porównać do jakości Origins. Ani mechaniki ani fabuły.


No to ja nie wiem, co Ty w tych 15 minutach zobaczyłeś :lol: A jak mam być szczery, to jedynka mnie znudziła i przechodziłem grę "na raty". DA2 i DA:I z marszu.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:09 
 
Wspaniale.

Ja jedynkę 2 razy skończyłem. Raz podstawkę i raz ze wszystkimi DLC.

Wierzę że mamy inny gust. Wolno.
Walka w inkwizycji jest prosta i nudna do granic możliwości.
Ustawienia kamery to tragedia. Brak widoku taktycznego, itd.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:22 
 
TobiAlex napisał(a):
Razoth napisał(a):
Mi się ostatnio udało przejść Inkwizycję i nie mam słów na to, jak bardzo oni wykastrowali swoje rpg.


Ale ją przeszedłeś, bo nie wyobrażam sobie, aby przechodzić grę, która mi się nie podoba...


Jak coś zaczynam to już to kończę, a że musiałem rozłożyć na okres od końca 2014 do końca 2016 to najlepiej świadczy o grze. Dwa lata.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:32 
 
Razoth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Razoth napisał(a):
Mi się ostatnio udało przejść Inkwizycję i nie mam słów na to, jak bardzo oni wykastrowali swoje rpg.


Ale ją przeszedłeś, bo nie wyobrażam sobie, aby przechodzić grę, która mi się nie podoba...


Jak coś zaczynam to już to kończę, a że musiałem rozłożyć na okres od końca 2014 do końca 2016 to najlepiej świadczy o grze. Dwa lata.


Dla mne to zaden wyznacznik, bo czesto gram w gry "po 2 lata". Tak to jest jak sie gra w kilka gier na raz (nie wyobrazam sobie grac tylkonw jedna gre po kilkanascie godzin , dzien w dzien). Ale tez nie wyobrazam sobie grac w gre, ktora mnie nudzi i nie podchodzi. Kompletna strata czasu. To nie seks, ze jak juz zaczniesz to musisz skonczyc :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 27 sty 2017, 12:32 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:32 
 
TobiAlex napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wygląda na powtórkę z DA:I i parującego klocka pod względem fabuły i postaci. Sam protagonista wypada jak głupek z liceum...


Nie Pany, to my się po prostu starzejemy i jesteśmy co raz wybredniejsi :lol: Jeszcze 10 lat temu byśmy się tym zachwycali :]


Zachwycałem się W3 i bawiłem jak za młodych lat w tej grze. To, że z wiekiem wymagam więcej od rzeczy, którym poświęcam czas to dziwne? Przy DA:I po kilku godzinach miałem ochotę nasrać na nośnik, ale kupiłem cyfrową więc mogłem tylko odinstalować.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2017, 12:35 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To, że z wiekiem wymagam więcej od rzeczy, którym poświęcam czas to dziwne? Przy DA:I po kilku godzinach miałem ochotę nasrać na nośnik, ale kupiłem cyfrową więc mogłem tylko odinstalować.


No przeciez o tym mowie - starzejmy sie, wymagamy co raz wiecej, co raz mniej nas bawi. W3 to wyjatek od reguly, bo to bardzo dobra gra.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1024, 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.