mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2017, 20:39 
 
tyle, że to early access .


Highlander napisał(a):
Blackwake is a multiplayer naval FPS focused on teamwork and cooperation. Fire the cannons, sink enemy ships or board them with firearms and steel.

http://store.steampowered.com/app/420290/
https://www.youtube.com/watch?v=JTep-SdJgUI
https://www.youtube.com/watch?v=2iORsSahgFU

grał ktoś?

bo wygląda na calkiem fun :D


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2017, 21:53 
 
raggnarok napisał(a):
No na bank nie Q1 2018. Optymistycznie stawiam na czerwiec, realistycznie - wrzesien/pazdziernik 2018.


Na Figu pisze, że planują w Q2 2018 grę wydać. Czas pokaże. Na E3 co więcej na pewno powiedzą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2017, 22:57 
 
zaboleq napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Próbowałem grać w "jedynkę" Xenoblade Chronicles na Doplphinie. Dziękuję postoję. Dopóki Dolphin nie osiągnie poziomu podobnego do PCSX2 to można zapomnieć o komfortowym graniu. Po drugie w Wii U chodzi też, a może przede wszystkim, o padleta. A swoją drogą, nie widzę, aby Dolphin obsługiwał Wii U.


Cemu ładnie emuluje WiiU. LoZ:Twilight Princess HD ładnie działa.



Cemu emuluje dobrze jak ma się do tego biblioteki gotowe, jest cały Reddit z gotowymi bibliotekami do grania. Ja sobie mimo wszystko Wii U wziąłem i mimo braku szerszych perspektyw na niej zostawię sobie bo podoba mi się ten gimmick z gamepadem o dziwo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2017, 23:18 
 
Mark24 napisał(a):
ja mam obawy, że switch będzie jeszcze większym flopem niż WiiU.


Nie ma szans. Koncepcja Switcha w przeciwieństwie do największego faila Nintendo ma sens, marketing też mają dojebany koncertowo a ich premierowa gra to Zelda która zapowiada się fenomentalnie. Przed nimi E3, gdzie zapowiedzą jeszcze więcej gier a te o których już wiadomo też prezentują się bardzo dobrze (nowy Splatoon, ARMS, Fire Emblem, Xenoblade, Mario Kart, Mario Odyssey).

Jeżeli Nintendo nie spierdoliło, to przy dużej popularności konsoli możemy mieć renesans gier od małych/średniej wielkości twórców którzy brak pieniędzy na oprawę graficzną są w stanie nadrobić grywalnością - Darkest Dungeon czy jakieś cRPG od Obsydianu/InXile.

Jak dobrze to rozegrają to końcówka roku i sezon świąteczny może być dla nich mocnym wygrywem.

Jeżeli na Switcha wyjdą Pokemony i Monster Hunter to będzie rozpizd ostateczny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 09:30 
 
@Tobi

https://www.reddit.com/r/wiiu/comments/ ... heck_your/

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 11:52 
 
Arturnik napisał(a):


Z Ultimy (tam zamawiałem) nie mam żadnej informacji o opóźnieniu. Zobaczymy. Zresztą ogrywam teraz Nioha a jutro Horizon wychodzi, więc i tak będę miał w co grać :wink:

Razoth, tyle że ze Switcha "zrobi" się kolejna przenośna konsola (których Nintendo ma pełno). I tak swoją drogą, ktoś wie jaką to ma moc? Bo szczerze to nie chce mi się wierzyć, aby to było mocniejsze od Wii U.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 12:51 
 
Nie zrobi się, bo już jest. Ludzie maja jakiś straszny problem ze zrozumieniem, że to hybryda. Sprzęt absolutnie jedyny w swoim rodzaju i tak - znacznie potężniejszy od Wii U.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:01 
 
no wlasnie - a przenosne konsole maja srednie prawo bytu za sprawa wszechobecnych tabletow i smartphonow. Statystyki sprzedazy jednoznacznie pokazuja, ze sprzedaz handheldow leci w dol od dobrych kilku lat. Co robi nintendo - wypuszcza handhelda z mozliwoscia podpiecia do TV i rozdzialka 720p...
Ja jakos nie czuje bluesa.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:07 
 
Mark24 napisał(a):
no wlasnie - a przenosne konsole maja srednie prawo bytu za sprawa wszechobecnych tabletow i smartphonow. Statystyki sprzedazy jednoznacznie pokazuja, ze sprzedaz handheldow leci w dol od dobrych kilku lat. Co robi nintendo - wypuszcza handhelda z mozliwoscia podpiecia do TV i rozdzialka 720p...
Ja jakos nie czuje bluesa.


Dokładnie. I tak jak pisałem wcześniej - ma już kupę innych handheldów. Szczerze to nawet nie wiedziałem, że tam jest tylko 720p. W sumie to jakoś nie widzę tej mocy, choćby w porównaniu do Zeldy Switch vs Wii U. Wii U też było / jest "absolutnie jedyny w swoim rodzaju". Poczekamy, zobaczymy. Chciałem kupić Switcha na premierę, ale w sumie kupiłem PS4 Pro, bo Zeldę i tak będę miał na Wii U (a głównie o ten tytuł mi teraz chodziło). Jak wyjdzie nowy Xenoblade to się zastanowię. Wtedy pewnie Wii U będzie kosztować 3x tyle, co teraz, w końcu będzie sprzętem kolekcjonerskim :lol:

Razoth w ogóle co Ty bronisz tak tej konsoli? :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:13 
 
To nie ma byc typowa konsola ze siedzisz na kanapie, pad do reki i grasz. Masz taka opcje, ale celuja w wieksza przystepnosc i cos innego, zreszta jak to Nintendo. Czasem im sie to udaje, czasem nie, zobaczymy jak bedzie teraz, jesli bedzie odpowiednia ilosc 3rd party gierek (i nie mowie tutaj koniecznie o multiplatformach), to bedzie sukces.
Fail Wii U polegal przede wszystkim na tym, ze na 4.5 roku zycia konsoli wyszlo moze z ~20 ciekawych gier - w tym multiplaformy


Switch jest sporo mocniejszy od WiiU, choc na przenosnym trybie oczywiscie bedzie mniejsza moc.

Sa tez doniesienia juz ze bateria wytrzymuje niecale 3h przy graniu w Zelde na przenosnym.

Bardzo mozliwe ze za ~tydzien bede mial Switcha i teraz zastanawiam sie tylko co na niego sprobowac - Arms wydaje sie ciekawe

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:21 
 
Oglądając film DigitalFoundry odniosłem wrażenie, że całe urządzenie mieści się w handheldzie, a reszta to tylko stacją dokująca, która podłączamy do telewizora, więc czemu niby w trybie przenośnym ma być mniejsza moc? W sumie jest jeszcze coś - dla mnie bez grania z padem pro na telewizorze nie ma sensu, bo ten konstroler, który jest domyślnie to istna plastikowa zabawka, jeszcze gorzej niż to było z PS3.

Co do gier. A jak to wygląda z PS Vita? Czemu nie powstaje kupa fajny gier? Teraz to Vitę przynajmniej wykorzystam z PS4 w trybie "łóżkowym" :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:32 
 
TobiAlex napisał(a):

Razoth w ogóle co Ty bronisz tak tej konsoli? :o


Od czasu kupna PS4 muszę bronić konsol!

No i zdumiewa mnie gimnastyka umysłowa i porównania rynku mobilnego z bezmózgimi gówno-klikadełkami robionymi pod dojenie ludzi na modelu f2p z tym, co chce osiagnać Nintendo ze Switchem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:36 
 
stacja dokujaca to tez chlodzenie. Caly hardware rzeczywiscie miesci sie w handheldzie - po prostu po podpieciu do stacji dokujacej sprzet przyspiesza. Na TV ma byc 1080p.

To nie jest zadna rewolucja, bo takie urzadzenia juz sa na rynku. Kazdego smartfona czy tableta mozesz podpiac do TV. Mozesz go wziac do reki i kontynuowac to co robisz siedzac na tronoe. Nie ma tu nic nowatorskiego czy innowacyjnego.

Wszystkie gry beda pisane pod handhelda, TV jest opcja dodatkowa. Dla mnie to potezny minus bo gry beda optymalizowane pod hardware bez mocy odblokowywanej przez stacje dokujaca i maly ekran o rozdz. 720p. Kazdy wie ze feeling grania na tablecie a TV jest zupelnie inny i gre trzeba od poczatku projektowac z mysla o duzym TV - a jak znam zycie malo kto sie porwie na tworzenie gry w dwoch wersjach.

Do tego dochodzi cena i lista tytulow startowych z ktorej chcialbym zagrac w zaledwie jeden tytul. Nie zapieram sie, ze sprzetu nie kupie, bo moze kupie - ale na chwile obecna strasznie mi sie nie podoba to co tworzy nintendo...


Ostatnio edytowano 27 lut 2017, 13:39 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:38 
 
Razoth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):

Razoth w ogóle co Ty bronisz tak tej konsoli? :o


Od czasu kupna PS4 muszę bronić konsol!

No i zdumiewa mnie gimnastyka umysłowa i porównania rynku mobilnego z bezmózgimi gówno-klikadełkami robionymi pod dojenie ludzi na modelu f2p z tym, co chce osiagnać Nintendo ze Switchem.


Widać, że dawno nie zerkałeś, co jest obecne na smartfonach, bo jest pełno gier, które niejednokrotnie biją na głowę np. te z Vity. Oczywiście sterowanie inne, ale da się przyzwyczaić. I sorry, ale akurat model F2P jest zajebisty. Tak powinno być na PC! I nie spotkałem się jeszcze z żadną grą, w której musiałbym wywalić prawdziwą kasę a jak już się coś znajdzie, to można to i tak zdobyć za kasę z gry (coś jak obecne seasson passy Ubi Softu). Nintendo też wypuszcza swoje gry na smartfony - ostatni Mario, chyba z 40mln pobrań. Dragon Questy itp.

A co do bronienia konsol, mam ich kilka, ale bez przesady, na noże nie pójdę :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 13:47 
 
Ok kończę bo ta dyskusja to strata czasu. W sumie nie wiem na chuj się produkuję teraz jak Switcha kupię dopiero na gwiazdkę tak czy siak.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 14:49 
 
A ja Switch pewnie wezmę, bo dla mnie do podróży i dokonania na statku idealne rozwiązanie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 14:54 
 
TobiAlex napisał(a):
Widać, że dawno nie zerkałeś, co jest obecne na smartfonach, bo jest pełno gier, które niejednokrotnie biją na głowę np. te z Vity. Oczywiście sterowanie inne, ale da się przyzwyczaić. I sorry, ale akurat model F2P jest zajebisty. (...) Tak powinno być na PC! Nintendo też wypuszcza swoje gry na smartfony - ostatni Mario, chyba z 40mln pobrań. Dragon Questy itp.




Tu sie fundamentalnie nie zgodze. Co do Vity nie mam zdania - konsoli nie mam, zastanawialem sie nad nia, ale w koncu wzialem 3DS - biblioteka gier znacznie bardziej mi odpowiadala, zreszta na 3DS jest pelno gier atm.) Co do smartphonow -fakt sa wydawane porty gier - najczesciej Square Enix i Camcom wydaja swoje gry, ktore sa juz i tak dostepne na handheldach (i sprzedaja w pelnej cenie btw.), ale jak dla mnie nie ma nic bardziej szkodliwego jak mobilne F2P "gacha" gierki, albo jakies inne samograje z zyciami/stamina, RNG chesty, Clash of Clansy albo ostatnie Super Mario.. fatalne :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 15:01 
 
F2P powinien zdominować PC? Oby kurwa nigdy do tego nie doszło.
To jest rak branży gamingowej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 15:43 
 
Arturnik napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Widać, że dawno nie zerkałeś, co jest obecne na smartfonach, bo jest pełno gier, które niejednokrotnie biją na głowę np. te z Vity. Oczywiście sterowanie inne, ale da się przyzwyczaić. I sorry, ale akurat model F2P jest zajebisty. (...) Tak powinno być na PC! Nintendo też wypuszcza swoje gry na smartfony - ostatni Mario, chyba z 40mln pobrań. Dragon Questy itp.




Tu sie fundamentalnie nie zgodze. Co do Vity nie mam zdania - konsoli nie mam, zastanawialem sie nad nia, ale w koncu wzialem 3DS - biblioteka gier znacznie bardziej mi odpowiadala, zreszta na 3DS jest pelno gier atm.) Co do smartphonow -fakt sa wydawane porty gier - najczesciej Square Enix i Camcom wydaja swoje gry, ktore sa juz i tak dostepne na handheldach (i sprzedaja w pelnej cenie btw.), ale jak dla mnie nie ma nic bardziej szkodliwego jak mobilne F2P "gacha" gierki, albo jakies inne samograje z zyciami/stamina, RNG chesty, Clash of Clansy albo ostatnie Super Mario.. fatalne :(


Mam takie same zdanie.

To ze jest wiele gier na smartphony to nie znaczy ze dorownuja swoim odpwiedniokom z handlerow. 3DS jest zajebisty, kupilem ostatnio synowi pod choinke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2017, 16:20 
 
Wiele gier ściągnąłem na telefon i zawsze wypierdoliłem po 10 min. Handheld to handheld nawet jak jest obecnie 10x słabszy. Wolę pograć w FF, wipeout czy jakąś platformówkę na vicie. Zresztą vite dałem córce a sam wezmę switcha z takiego samego powodu. Telefony możecie sobie wsadzić :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1035, 1036, 1037, 1038, 1039, 1040, 1041 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.