mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2017, 20:54 
 
WinterS napisał(a):
na torrentach 1,84 gb, ale okazało się, że troll i ktoś wrzucił jakąś starą grę o tej samej nazwie


Pewnie ten z 2006, bo tyle mniej więcej zajmuje.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 maja 2017, 08:20 
 
prey jest zabezpieczony denuvo. Co prawda niedawno zostalo zlamane, ale az tak szybko to sie raczej w sieci nie pojawi:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2017, 18:55 
 
iniside zesra sie ze szczęscia :P
https://www.mercurysteam.com/raiders-of ... en-planet/
https://www.youtube.com/watch?v=705m76iebys

Ale dość spoko pomysł. "Czterech graczy wciela się w Raiderów, mających za zadanie pokonanie hordy obcych. Jak możecie się domyśleć, potworami będzie dowodził piąty graczy. Asymetryczność rozgrywki polega zatem na walce 4vs1"


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2017, 18:36 
 
https://www.youtube.com/watch?v=OzVAClW ... e=youtu.be

Patch do Andromedy 1.06 poprawiający animację (szczególnie podczas 1 godziny. Jeszcze kilka takich i spokojnie będzie można gierkę kupić i ograć :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2017, 18:41 
 
Gierkę ograć można było od dnia premiery, bez praktycznie żadnych problemów.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 11:49 
 
http://www.eurogamer.pl/articles/2017-0 ... eal-raport

Cytuj:
Serwis Kotaku informuje, powołując się na własne źródła, że Electronic Arts wstrzymało dalszy rozwój serii Mass Effect. Jednocześnie odpowiedzialne za najnowszą odsłonę studio BioWare Montreal przechodzi restrukturyzację.[...]
Wstrzymanie” serii Mass Effect nie oznacza oczywiście, że nigdy już nie ukaże się kolejna odsłona. EA po prostu nie rozpoczęło pracy natychmiast, jak to często bywa w przypadku największych serii na rynku.

Pod znakiem zapytania stoi także planowana produkcja filmowa na bazie kosmicznej licencji.

Tymczasem BioWare Montreal zmienia się podobno w studio „wsparcia”, a część pracowników przeszła już do znajdującego się w tym samym mieście EA Motive i zajmuje się Star Wars Battlefront 2.


Sukcesu Andromedy ciąg dalszy :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 13:24 
 
I bardzo dobrze. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 13:30 
 
Szkoda, a wszystko przez parę gifów... Najlepszy komentarz jaki przeczytałem do tej gry - "Świetna gra, która została zniszczona przez społeczność". Nic dodać, nic ująć.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 13:45 
 
TobiAlex napisał(a):
Szkoda, a wszystko przez parę gifów... Najlepszy komentarz jaki przeczytałem do tej gry - "Świetna gra, która została zniszczona przez społeczność". Nic dodać, nic ująć.


No niesamowite, jak zaledwie kilka niekorzystnych gifów rozjebało tą świetną grę z bardzo rozpoznawanej serii wydaną przez giganta elektronicznej rozrywki. :lol:

Nic nie zostało zniszczone. Ludzie zobaczyli chujowe materiały marketingowe, nudne jak flaki z olejem. Potem zobaczyli GODZINY gameplayu z udokumentowanymi błędami, glitchami i ogólną chujnią i zagłosowali portfelami. Chwali się.

Skończ z tym żałosnych shamingiem m8. :)

Ssanie kutasa dużym korporacjom i zwalanie winy na community przy ewidentnych, solidnie udokumentowanych dowodach dlaczego gra jest spierdolona jest zachowaniem, które musi być piętnowane, bo psuje to i tak już zjebane industry.

Nie idź tą drogą.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 13 maja 2017, 13:51 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 13:49 
 
Ale ja widzę, że to właśnie Ty jest tzw. sheeple. Pewnie, że dialogi mogły być lepsze itp. Problem z Andromedą jest taki jak z Gwiezdne Wojny część 8 - to już było, ale czy to znaczy, że to zły film? Ja przynajmniej w grę gram (jakieś 65h na liczniku obecnie) i bawię się wybornie. Nie zachowuje się jak owca, która biega i wszędzie powtarza to, co ktoś powiedział (a ten ktoś wcześniej też od kogoś itd. a w rzeczywistości żaden gry na oczy nie widział). Nie biegałem jak pojebany i duplikowałem jakiegoś gifa. Do patcha 1.06, który wyszedł niedawno, przez 60h nie ujrzałem ani jednego buga! ANI JEDNEGO! Że kurwa animacje twarzy zjebane. Ta, jaki to % gry? 0.2? I przez to trzeba dużą grę (bo gra jest duża) hejtować jak się da. To tak jakby Nier jebać za to, że wyszedł kiepski port na PC. Tyle, że to nadal nie zmienia faktu, że gra jest świetna.
Podobnie jest zresztą ze Sniper Ghost Warrior 3. Sam tu wpadłem i napisałem jaka to chujowa gra, jak to CI chujowo się zachowało, że nie dali multi. Ale kurwa, zagrałem, obecnie 15h na liczniku i to jest kurwa jedna z lepszych strzelanek na rynku. A przecież mogłem jak popierdolony latać tu i tam i dalej pierdolić jaki to SGW3 jest chujowy. Tyle, że wolałem zagrać. Zastrzeżenia mam tylko do grafiki, bo to CryEngine 3 a wiadomo jak wyglądał Crysis 3. Reszta jest bardzo w porządku. Nic nie nudzi, ciekawe misje. Ale pierdolce dalej latają po forach i płaczą jaki to dubbing chujowy, bo mięsem rzucają (no kurwa, nie widzę kogoś np. z GROMu, który podczas misji by nie przeklnął). A gry w rzeczywistości na oczy nie widzieli.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 14:02 
 
TobiAlex napisał(a):
Ale ja widzę, że to właśnie Ty jest tzw. sheeple. Pewnie, że dialogi mogły być lepsze itp. Problem z Andromedą jest taki jak z Gwiezdne Wojny część 8 - to już było, ale czy to znaczy, że to zły film?


Nazywanie mnie różnymi ciekawymi określeniami nie zmieni faktu, że wszystkie materiały promocyjne dotyczące gry są nudne jak flaki z olejem, gra wygląda dla mnie chujowo i na tej zasadzie głosuję portfelem na nie. Tak jak miliony innych ludzi. I dlatego masz teraz restrukturyzację i zawieszone IP.

Nazywanie ludzi ciekawymi określeniami nie zmieni ich podejścia a jedynie utwierdzi w swoim własnym.


Co do Gwiezdnych Wojen części 8 to nie mam pojęcia, bo film wychodzi dopiero na gwiazdkę tego roku ale zakładam, że chodziło ci o część 7.

Nie uważam, by ten film - choć mało odkrywczy to jednak perfekcyjny pod względem technicznym i ładnie dawkujący fanservice zrobiony przez specjalistów w swoim fachu należałoby porównywać do technicznego gówna i zmarnowanego potencjału od studia, które nie zrobiło do tej pory żadnej dużej gry. Trochę nie ten kaliber.

Cieszę się, że gra ci się podoba. Po prostu należysz do mniejszości.

Sprowadzanie większości, która czegoś nie lubi do stada głupich owiec stanowi jedną z najchujowszych i najbardziej rozpaczliwych taktyk retorycznych. Gdy dotyczy dużej korporacji, która ma ludzi i zasoby do wydania dopracowanej i ciekawej kolejnej części jednego z ze swoich największych IP zasługuje na absolutne potępienie.

TobiAlex napisał(a):
Że kurwa animacje twarzy zjebane. Ta, jaki to % gry? 0.2?


Nie misiu. Ludzie mają multum różnych problemów z grą, poza warstwą techniczną. Jest to najgorzej oceniana gra Bioware w historii przez branżę recenzencką (która w obecnych czasach ssie druta jak nigdy). Wykazujesz się ignorancją i nieznajomością problemu. Niczym sheeple (też tak potrafię!) najeżdżasz na ludzi, których nawet nie rozumiesz. Doczytaj i wróć.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 14:13 
 
Razoth napisał(a):
Nie misiu. Ludzie mają multum różnych problemów z grą, poza warstwą techniczną. Wykazujesz się ignorancją i nieznajomością problemu. Doczytaj i wróć.


A to możesz mi misiu powiedzieć dlaczego ja i wielu innych nie ma problemów? Przecież tak jest z każdą grą od początku istnienia tej branży, jednemu coś nie zadziała. Pytanie tylko ile w tym naszej winy? Ja jestem starej daty, przed uruchomieniem gry wyłączam dosłownie wszystko. U mnie w tle nie działa 150 programów, nie mam otwartych trzech przeglądarek i 443 zakładki w każdej, nie mam uruchomionego w tym samym czasie Photoshopa i jeszcze edytuję film, który obecnie nagrywam z gry w Adobe Premiere. I jakimś cudem w gry, w które gram (a gram pratkczynie wszystko), nie mam jakiegoś problemu, że coś mi w grze nie działa. Kuźwa, Wiesiek 3 w dniu premiery. Ile to było płaczu, że coś tam nie działa, że ludzie mają problemy. Tylko czemu inna rzesza ludzi nie miała żadnych problemów? I nawet na moim wtedy przedpotopowym kompie nie miałem najmniejszych problemów. I nikt mi nie wmówi, że to zawsze jest wina tylko developera.

Razoth napisał(a):
Niczym sheeple (też tak potrafię!) najeżdżasz na ludzi, których nawet nie rozumiesz. Doczytaj i wróć.


I tu pytanko - grałeś w grę, spotkały Cię te błędy? Czy też powtarzasz to, co ktoś napisał, wkleił? Podałem Ci mój przykład z oceną SGW3. Bo ja jak w coś nie grałem a widzę, że ktoś pisze o jakiś błędach, to potem nie biegam i nie pisze, że gra ma błędy. A Ty tak zrobiłeś, od razu powklejałeś jakieś gify itp. Ale czy to Cię spotkało?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 14:23 
 
TobiAlex napisał(a):

A to możesz mi misiu powiedzieć dlaczego ja i wielu innych nie ma problemów?


Bo masz niskie wymagania odnośnie gier a ludzie mają większe? Nie mam pojęcia. Odbiór dowolnego medium zależy od osobistego gustu i oczekiwań. Jedni lubią oklepaną fabułę, miałkie postacie i nudne questy a inni nie lubią. Jedni lubią bez większego celu jezdzić po planetach, badając znaczniki i zbierać jakieś gówno do craftu, patrząc jak im skaczą cyferki progresu na planecie a inni nie. Dla jednych Mass Effect to ma być action rpg a dla innych szczelanie w kosmosie.

TobiAlex napisał(a):
I tu pytanko - grałeś w grę, spotkały Cię te błędy? Czy też powtarzasz to, co ktoś napisał, wkleił? Podałem Ci mój przykład z oceną SGW3.


Nie grałem. Cenię swój czas i jeżeli uznane przeze mnie osoby mówią, że gra jest chujowa to przyjmuję, że nie muszę spędzić kilkudziesięciu godzin swojego cennego czasu (oraz pieniędzy, co uczyniłoby moją ewentualną opinię kompletnie nieważną, bo dla firmy liczy się tylko hajs), by to sprawdzić.

Wystarczyło, że zmarnowałem swój czas i pieniądze na gówno, jakim było Dragon Age: Inquisition. Produkcja, na którą w branży ładnie przymknięto oczko i ogłoszono najlepszą grą roku, mimo swojej żałosnej płytkości, idiotycznej fabuły z super zajebistym Koryfeuszem, kurwa bossem DLC do Dragon Age 2 (!) i przeciętnego gameplayu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 14:35 
 
Pisałem o problemach technicznych.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 14:36 
 
Trzeci Wiedźmin przedefiniował rynek gier rpg, Bioware tego nie zauważyło, wypuściło przeciętne byle co i teraz za to płaci. Dopóki Bioware nie zorientuje się, że poprzeczka została podniesiona to jedynie co może zrobić to grzecznie klękać do miecz Redsom.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 14:41 
 
TobiAlex napisał(a):
Pisałem o problemach technicznych.


Czyli masz klapki na oczach i wygodnie ignorujesz faktyczne problemy, jakie ludzie mają z grą.

PRAWDZIWE problemy, które właśnie przełożyły się na odbiór gry, zarówno pod względem opinii jak i sprzedanych pudełek.

Klęskę Andromedy sprowadzasz do kilku gifów i zawziętych owiec-hejterów.

Nie mam nic do dodania oprócz tego co napisałem wcześniej - doczytaj i wróć. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 15:10 
 
TobiAlex napisał(a):
Szkoda, a wszystko przez parę gifów...

Raczej przez te godziny materiału w których były pokazane chujowe dialogi, nudne questy, słabość 'nowej galaktyki' i wrażenie tych elementów gry niczym z filmu sc-fi klasy B lub jakiegoś fan-fica licealisty.

Sorry, ale jak gra oferowałaby bardzo dobrą jakość w tych elementach to żadne gify czy filmiki z bugów by Andromedy tak nie pogrążyły.

To mniej więcej tak jak te słabe seriale sc-fi typu Defiance. Samo to, że zrobisz coś czego na rynku jest mało (np. gier RPG w kosmosie z dużym budżetem) sukcesu nie gwarantuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 18:14 
 
TobiAlex napisał(a):
Szkoda, a wszystko przez parę gifów...


Obrazek

Wiedzmin 3 to chujowa gra bo parę gifów ;p

A co płotka odpierdala to już w ogóle tragedia, jak można w coś takiego grać?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 18:18 
 
hehe
A taki Horizon to też w takim razie crap, szajs i w ogóle.
https://www.youtube.com/watch?v=_x9ueQLP4KQ


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2017, 18:50 
 
No własnie chłopaki, dobrze piszecie - taką nagonkę miał tylko nowy ME. Ciekawe co?

Niahu Horizon ostatecznie nie okazał się jakimś cudem growym. Mnie już pod koniec męczył. Pisałem o tym w wątku o PS4.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1073, 1074, 1075, 1076, 1077, 1078, 1079 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.