mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 11:11 
 
candidoser napisał(a):
Crossout - było już trochę na ten temat, ale u konsolowych peasantów. Dobra, szybka giera. Mecze często krótkie, chwila nieuwagi i można przejebać zdawałoby się wygrany mecz. Nie jest takie kamperskie jak tanki. No i można własne furki robić. Na początku gra się praktycznie z samymi botami. Od około 4 lvl walczysz z graczami. Boty tylko wtedy jak brakuje ludzi do teamu.



Potwierdzam, bardzo fajna. Pogrywam od wczesnej alphy. Jedyny minus to ten zasrany WoTowo/Warthunderowy grind. I mało map :(

Ale fun ze zrobienia oneshotującego wszystko Tira, który nie umie nawet skręcać, a jazda do przodu też mu za dobrze nie idzie - bezcenne ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 11:41 
 
musztardowi, w przeciwieństwie do konsolowych ameb, są po prostu świadomi z kim grają;)
A tak poważnie to boty trafiają się raczej rzadko. Można je poznać po prostu nickach typu John. Jak widzisz kolesia co się zwie RussianNigger to raczej nie jest bot;)
Na początku furki fajnie wyglądają, poskładane jak z darów dla powodzian.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 12:30 
 
TobiAlex napisał(a):
Ta, gówno prawda. Stoję na obronie flagi, gówno dostaje a po środku mapy grają sobie "tdm" (zamiast przejmować flagę) i nagradzany jest znowu ten, co ma najwięcej zabitych. Chyba tylko Titanfall 2 jakoś lepiej to ocenia.

W Battlefieldach generalnie ten kto bardziej i lepiej pushował ten wygrywał. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby jakaś drużyna nic nie robiła i wygrywała.

Zresztą to off-top i w sumie mi tam zwisają szczegóły. Dopóki mam poczucie, że lepsza drużyna/gracz wygrywa to jest dobrze, a czy więcej punktów leci za flage czy fraga to mało ważne.

Problemem są te unlocki, levelowanie, itp odbiera chęć do gry, nie wspominając, że czasu na to nie ma.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 12:46 
 
A dla mnie problemem nie są unlcki, levele itp. (to właśnie powód dla którego ja chcę grać w gry multi) tylko właśnie "a czy więcej punktów leci za flage czy fraga to mało ważne". Ważne to jest w trybie TDM, gdzie na tym ten tryb polega a nie w pozostałych, gdzie inne aspekty gry są ważniejsze i to one powinny być lepiej oceniane.

Z innej beczki. Zauważyłem, że od pewnego czasu na forum jest aktywnych może 5 osób (z tych "starych"), co jest, gdzie pozostali?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 13:49 
 
Wrócili do nory?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 13:57 
 
tiomor napisał(a):
Wrócili do nory?


:lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 14:11 
 
No dokladnie, pewnie siedza w norze i dyskutuja o Trumpie, uchodzcach i innych rownie interesujacych rzeczach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 16:38 
 
99% postow tutaj to dyskusje o fpsach, hd, czy sa fajne cienie i innych pierdolach. moze to wazne ale ja tam lubie grac w gry. teraz mozna grac w poe lub pubg i tyle.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 16:42 
 
Piszpan napisał(a):
99% postow tutaj to dyskusje o fpsach, hd, czy sa fajne cienie i innych pierdolach. moze to wazne ale ja tam lubie grac w gry. teraz mozna grac w poe lub pubg i tyle.


PCMR ma dwie gry na krzyż... z czego obie i tak na konsole wychodzą :o

W sumie w PoE grałem jakiś czas temu. Pograłbym i teraz gdyby wyszło na PS4 (ew. na PC dali też sterowanie padem).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 18:03 
 
TobiAlex napisał(a):
Z innej beczki. Zauważyłem, że od pewnego czasu na forum jest aktywnych może 5 osób (z tych "starych"), co jest, gdzie pozostali?


Pewnie na discordzie siedzą


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 19:55 
 
candidoser napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Z innej beczki. Zauważyłem, że od pewnego czasu na forum jest aktywnych może 5 osób (z tych "starych"), co jest, gdzie pozostali?


Pewnie na discordzie siedzą


siedza i wspominaja czasy jak tam candi siedzial i rzucal dowcipem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 20:19 
 
sula napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Ta, gówno prawda. Stoję na obronie flagi, gówno dostaje a po środku mapy grają sobie "tdm" (zamiast przejmować flagę) i nagradzany jest znowu ten, co ma najwięcej zabitych. Chyba tylko Titanfall 2 jakoś lepiej to ocenia.

W Battlefieldach generalnie ten kto bardziej i lepiej pushował ten wygrywał. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby jakaś drużyna nic nie robiła i wygrywała.

Zresztą to off-top i w sumie mi tam zwisają szczegóły. Dopóki mam poczucie, że lepsza drużyna/gracz wygrywa to jest dobrze, a czy więcej punktów leci za flage czy fraga to mało ważne.

Problemem są te unlocki, levelowanie, itp odbiera chęć do gry, nie wspominając, że czasu na to nie ma.


Ja tam z unlockami nie miałem problemu. Nawet na początkowych poziomach w Battlefrontcie, Battlefieldzie itp byłem competitive pomimo że miałem "podstawowe" bronie. Moim zdaniem 95% to skill 5% item... Więc już bym tak na te unlock nie narzekał. Tym bardziej że jak się dołącza do gry pół roku po premierze to i tak playerbase już wszystko ma odblokowane ;P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 20:35 
 
Grałem w BF3 jak na mnie całkiem sporo także wiem, że się dało bez unlocków. Jednak mimo to wkuriwało mnie to na dłuższą metę okrutnie i więcej nie chcę. Tym bardziej, że tego coraz więcej w nowszych tytułach.


Z innej beczki to : nowe Metro wygląda całkiem całkiem. Beyond Good&Evil 2 z kolei odwrotnie - proceduralne generowanie to duży zawód.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 20:43 
 
Sula:
to jest takie przedłużanie życia danemu tytułowi. Sam ladder wystarczy na 2-3 miesiące (w moim przypadku), ladder z odblokowywaniem sprzętu na 3-4 miesięce (bo jednak człowiek jest ciekawy czy i jaki będzie boost po dotarciu do kolejnego itemka). Faktycznie wpływ na rozgrywkę to ma znikomy - ale trud i znój musi mieć swój cel ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 21:55 
 
Nie ma sensu chyba prowadzić dłużej tej dyskusji bo się nie dogadamy, tym bardziej, że mi coś o ladderze znowu piszesz, kiedy stwierdziłem już 2 razy, że miejsce na ladderze mam obecnie w dupie.

Po prostu brakuje mi gier multiplayer gdzie wchodziłem i od razu mogłem wszystko. Od pierwszej minuty dostępne pełne spektrum wszystkiego, a grindzenie itemków, unlocków, itp było zamknięte w getcie MMO.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 22:18 
 
Pepe napisał(a):
Boje sie ze BG&E skonczy tak jak NMS, zbyt wysoko postawili sobie poprzeczke, to jebnie.


Wiesz, za NMS stoi małe studio, za BGE duża korporacja.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 22:32 
 
i nikt tu nie obiecuje cudow - w stylu miliard zroznicowanych i tetniacych zyciem swiatow. Imho calkiem realny projekt.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 08:54 
 
LOL, podniesli cenę Ark na... 70€... :o :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 09:14 
 
TobiAlex napisał(a):
LOL, podniesli cenę Ark na... 70€... :o :lol:


No nawet na cdkeys jest za 158 zł - ciekawe czemu


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 lip 2017, 17:10 
 
Piszpan napisał(a):
candidoser napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Z innej beczki. Zauważyłem, że od pewnego czasu na forum jest aktywnych może 5 osób (z tych "starych"), co jest, gdzie pozostali?


Pewnie na discordzie siedzą


siedza i wspominaja czasy jak tam candi siedzial i rzucal dowcipem.


nie mam czasu. Letników się nazjeżdżało i z zakładaniem blokad nie wyrabiam.

Czy ja dobrze czytam? Ktoś wydał dlc do gry w early access?:O


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1088, 1089, 1090, 1091, 1092, 1093, 1094 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.