mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2015, 13:09 
Cytuj  
sula napisał(a):
ale wygląda jak ten sam cukierek w podobnym papierku.


Jak to Michałki bądź Trufle, to mi nie przeszkadza, że w podobnym papierku. Byle smaku nie zjebali :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2015, 17:38 
Cytuj  
Marek, przestań trollować, zignoruj (jak Cię to tak mocno kole w oczy) i tyle. Zostawmy temat Falloutów bez trollowania, zasłużyły sobie na to ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 18:56 
Cytuj  
http://pclab.pl/news64906.html

Jak widać, są jeszcze porządne Firmy które potrafią o wszystkim napisać przed premierą nie bojąc się tego.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 19:12 
Cytuj  
No, a co maj biedni zrobić - ja ma być 30 fpsów w 720p na "nowych" konsolach to trzeba iść na pewne ustępstwa. :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 19:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://pclab.pl/news64906.html

Jak widać, są jeszcze porządne Firmy które potrafią o wszystkim napisać przed premierą nie bojąc się tego.


Dali jedynie do zrozumienia, że oprawa graficzna nie jest dla nich priorytetowa. Z tego co widziałem na filmikach z prezentacji jest i tak o niebo lepiej niż było w np. w F3 czy New Vegas i to mi wystarczy. Mam nadzieję, że priorytetowo potraktują za to stronę techniczną i gra od premiery będzie działać tak jak powinna (bez stada baboli i łatania tego miesiącami setkami patchy).

Określenie priorytetów przy produkcji nie jest niczym złym pod warunkiem, że nie stanowi zasłony dymnej mającej ukryć wady, z którymi nie umieli (lub nie chcieli) sobie poradzić.

Choć z drugiej strony współczuję twórcom, którzy na co dzień muszą zderzać się z lemingami domagającymi się tego samego poziomu graficznego na swoich konsolkach jaki widzą w grach na mocnych PC. No cóż, niektórym po prostu się nie wytłumaczy, że kalkulator za 1/5 ceny komputera tego zwyczajnie nie udźwignie. Przypomina to dyskusję z 4 latkiem tupiącym nóżką i wrzeszczącym w kółko "ale ja chcem".. :roll:


_________________
For the pony!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 19:43 
Cytuj  
ból dupy zakompleksionego PC-towca odcinek 43342 - "kupiłem kartę graficzną za dwie wypłaty a i babcia z renty dwiesti zlotych dorzuciła i wciąż wyglada gorzej niż na kąsoli 5 razy tańszej".

a nie mieli tym razem pierwszokomunijnych liczydeł pominąć? :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 19:55 
Cytuj  
@up

ty to jednak jestes zjebem.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 20:12 
Cytuj  
a ileż można w kółko to samo czytać.
Co premiera jakiejś multiplatformy to ten sam popis kretynizmu. "bo złe kąsole i znów będzie chujnia". A co exclusive PC-towy to poziom jeszcze niższy niż tych portów na odpierdol które dostaje PC. Trzeba w końcu się pogodzić ze "smutnym" faktem, iż te biurkowe liczydła to nie jest główny gamingowy target, przyjąć to na klatę, rozsmarować i pójść krok naprzód. A nie od lat powtarzać w kółko to samo.
SvD - w dupie cię mam. A na kretynów będę reagował trollowymi postami na identycznym kretyńskim poziomie. Nie jest to forumowy mainstream, moje posty cię bolą, w odwrotności do równie idiotycznych postów braci onlyPCmastergejpałasuperdebil - korzystaj z uroków funkcji ignore.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 20:22 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

ty to jednak jestes zjebem.


true, nawet mi sie mu nie chce odpisywac, napisalem tylko i wylacznie tego posta zeby pokazac, ze nie wszystkie firmy dzialaja jak ubisoft

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 12:43 
Cytuj  
Ostatnio ktoś mądry powiedział, że jakby mareczka wyjebać z forum to już by się w miarę normalnie dało czytać praktycznie wszystko bo przecież kabry już nie ma.

Chyba się mareczek nawąchałeś za dużo rozpuszczalnika/farb od malowania ścian bogatywm hindusom w UK.

Marek chuja wiesz o rynku gier chyba. Rynek gier pctowych rośnie z roku na rok bo pecet musi być w każdym domu a konsola już niekoniecznie. Nie patrz przez pryzmat PL, gdzie ludzie odkładają na zakup 970 tylko na zachód gdzie dla nie-imigrantów to grosze. Duzi wydawcy zarabiają nie tylko na ogromnych AAA tytułach ale ty oczywiście twierdzisz, że PC to nie jest główny gamingowy target. Dzisiaj tylko liczą się 3 platformy - PC, PS4 i X0 gdzie najwięcej hajsu i tak zarabia się na PC. LoL, Czołgi, WOW a ty jebiesz głupoty takie. Nosz kurwa...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 13:03 
Cytuj  
Wy postrzegacie konsole jedynie jako zlo ktore wstrzymuja prezny rynek gamingowy PC. A to kolosalny blad w samym zalozeniu.
Nie patrze na rynek wschodnioeuropejski - patrze na rynek gier globalny. To wy patrzycie na rynek gier z punktu widzenia jednoplatformowca.
Nawet Redsi przyznali, ze gdyby nie fakt iz Wiesiek wychodzi tez na konsole to nigdy nie mialby szans sie ukazac na PC w takiej postaci w jakiej sie ukazal.

Mozna miec pretensje do konsol i winic ich slaby hardware za to iz (konsole) niewystarczajaco w tej generacji popchnely przemysl growy do przodu - ale dlaczego po kazdym newsie dotyczacym multiplatformy mam czytac stek totalnych bzdur wypisywanych przez glupich jednoplatformowcow? Ile razy mozna to samo przerabiac i powtarzac w kolko te brednie.
Gdyby nie konsole na PC mialbys retro szajs z niekonczacym sie early accesem i masa DLC. To wniosl PC do swiatka konsolowego.

bo konsolowcy biegaja po forach i tupaja nozkami by gra konsolowa wygladala tak jak na PC. Rotfl. Co za brednie... Co forum to widze PC-towcow obrazonych na wszystkich naokolo jeczacych, ze znow przez zle konsole dostali chujowego porta. Podczas gdy fakty sa takie, ze gdyby nie konsole dostaliby fige z makiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 13:30 
Cytuj  
No i Mareczek wyjaśnił, że jakby nie konsole to by gier nie było.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 13:36 
Cytuj  
oprócz popisywania się niemożnością zrozumiania tekstu pisanego przeciętnego radomiaka na nic więcej nie stać jak widzę.

Btw. zaboleq - czy widziałeś kiedyś konsolowca, chociaż jednego który biegałby po forach i narzekał:
- łooo jezu znów przez te biurkowe liczydła pokroili grę na kawałki i sprzedają na części
- łooo jezu znów przez te biurkowe liczydła masa mikrotransakcji
- łooo jezu znów przez te biurkowe liczydła mimo że gram offline muszę mieć dostęp do netu
- łooo jezu znów FPS... ;)
I tak można kontynuować.

Mam w dupie na czym gram, czy to nosi znaczek sony, microsoftu czy Asus-a. Jak gra mi się podoba to gram, jak gra jest chujowa to nie gram. Nie narzekam bo nic to nie zmieni, nie prowadzę krucjat recenzując gierki na podstawie filmików z youtube.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 15:00 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ostatnio ktoś mądry powiedział, że jakby mareczka wyjebać z forum to już by się w miarę normalnie dało czytać praktycznie wszystko bo przecież kabry już nie ma.

Chyba się mareczek nawąchałeś za dużo rozpuszczalnika/farb od malowania ścian bogatywm hindusom w UK.

Marek chuja wiesz o rynku gier chyba. Rynek gier pctowych rośnie z roku na rok bo pecet musi być w każdym domu a konsola już niekoniecznie. Nie patrz przez pryzmat PL, gdzie ludzie odkładają na zakup 970 tylko na zachód gdzie dla nie-imigrantów to grosze. Duzi wydawcy zarabiają nie tylko na ogromnych AAA tytułach ale ty oczywiście twierdzisz, że PC to nie jest główny gamingowy target. Dzisiaj tylko liczą się 3 platformy - PC, PS4 i X0 gdzie najwięcej hajsu i tak zarabia się na PC. LoL, Czołgi, WOW a ty jebiesz głupoty takie. Nosz kurwa...


Tylko, że na zachodzie to ludzie właśnie grają na konsolach.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 15:42 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Tylko, że na zachodzie to ludzie właśnie grają na konsolach.

Tak, ale w ostatnich latach rynek gamingu na PC rośnie szybciej niż konsole na zachodzie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 18:29 
Cytuj  
sula napisał(a):
TobiAlex napisał(a):

Tylko, że na zachodzie to ludzie właśnie grają na konsolach.

Tak, ale w ostatnich latach rynek gamingu na PC rośnie szybciej niż konsole na zachodzie.


ano wielkie brawa dla microsoftu, nie tyle zatrzymali trend co go odwrócili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 19:03 
Cytuj  
Co ma do tego MS?
Raczej Valve jeśli już.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 19:13 
Cytuj  
Valve nie ma nic do tego. Microsoft wszystko.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 20:17 
Cytuj  
/pat


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 21:35 
Cytuj  
Dobra, moge prosic moda o wyczyszczenie tego dzialu z tych pierdół? Bo serio, gra zapowiada się prze-kuerfa-zacnie a tu taki bajzel :(


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.