mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 07:40 
Cytuj  
nowe features (te pokazane) mi sie podobaja. to, ze nie ida w strone ulatwiania gry, tylko jeszcze dodaja wkurwiajacych motywow (stwor rozwala most i gg, idziesz tunelem a tu wtf? rydwan z kosami na kolach Cie doslownie "kosi"). grafika kiepska - liczylem na to,ze na next-geny bedzie o klase lepsza. fajnie jakby dali jako opcje granie w multi z invitowaniem kumpli z friendlisty a nie tylko system z kamieniami (ktorego ofc nie chce by wyrzucali!)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 07:46 
Cytuj  
Grafika jest ok. Skoro ja mowie, ze jest ok, to juz chyba kazdemu powinna odpowiadać ;p.
Duzo istniejsze w kwestii imersyjno/wizualnej jest to, ze dodali destrukcje otoczenia (nawet jesli nie całego) i symulacje ubrań na postaciach. Bo w naprawde niedorzecznie wyglada jak szmaty do kostek deformuja sie razem z nogami a nie jak normalna tkanina :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 08:47 
Cytuj  
Wodny jak biegasz sobie z kolega przez 20 minut, omijajac pulapki, walczac, po czym nagle pojawia ci sie napis 'you have been invaded' to ostatnia rzecz o jakiej myslisz to jakies pieprzone swiecenie.
O szmatkach do kostek nie wspominajac.
Kto nie gral, nie posmakowal pve, pobiegal z kolega, pobawil sie w pvp - naprawde w tym przypadku nie powinien sie wypowiadac.

Graficznie widac, ze jest troche lepiej ale jakiegos ogromnego skoku nie ma.
Ale dalej sa wyjebane widoczki, klimat w pomieszczeniach no i z tego co widac na pierwszy rzut oka, poziom trudnosci pozostal bez zmian.

Rufen: przypuszczam, ze jesli 2 sprzeda sie w odpowieniej ilosci i zobacza, ze ludzie chca grac w takie gry to 3 bedzie sliczna ;p
Na razie pewnie sami sa zaskoczeni popularnoscia tytulu i jak w przypadku cod'a chca zarobic na tym co maja.
Tylko, ze tutaj widac (przynajmniej na razie), ze idzie to w dobra strone.

ragna: no pomysl z pochodnia fajny ale z tym blokowaniem to troche przesada.
chociaz jak znam zycie to takich kwiatkow bedzie wiecej, ale to w koncu ds :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 09:13 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Filmik spełnia moje oczekiwania. Wygląda na stare, zajebiste Dark Souls. Niech dają datę premiery w tym roku.


Nie urwa ja jedynki jeszcze nie ruszyłem i w pip innych gier w kolejce, a i tak w uj wyjdzie. Gdzie na to czas i kasę :D

Mamy kwiecień a jedyny dobry tytuł to Bioshock. Fakt, że dalej zapowiada się lepiej ale też jakoś lista tytułów dupy nie urywa, a po failach z początku roku jestem bardziej sceptyczny. Ja bym się nie obraził na premierę DS2 w tym roku, pomimo że na brak cPRG nie powinniśmy narzekać. W końcu, bo w tym gatunku od 2011 nic się nie działo wartego uwagi.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 09:57 
Cytuj  
Mam bete coh II i FE LH, trza zaliczyć Borderlands 2, Binary Domains (fajne, lepsza gra od ME 3) i procę do Xcoma zaraz będzie Rising Storm i Shadowrun Returns, a wysyp dopiero się zacznie od wakacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 11:05 
Cytuj  
Nie przesadzalbym, ze jedyny dobry tytul to bioshock, mnie za bardzo nie ciagnie do takich gier. Wiec to kwestia mocno indywidualna. imo HotS mozna spokojnie wymienic jako cos dobrego.

A gier w kolejce to cale mnostwo, ze ograniczam sie do 2 tytulow, gdzie moge wejsc zagrac mecza/pofragowac i tyle ;) imo jest wiecej gier niz mam mozliwosci w nie grac ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 16:47 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Gokulo napisał(a):
goatguy napisał(a):
Jak na razie to wygląda na copy/paste z DS. Motyw z pochodnią fajny, ale poza tym to nie pokazali zbyt wiele nowego. Może wersja PC będzie w końcu dopracowana.


DS bylo tez copy paste DeS i nic zlego z tego nie wyszlo ;)

A wyszło zajebiscie.


No raczej, szykuje się kolejne +80h grania z wypiekami na twarzy. Nie twierdzę, że to źle z copy/paste, ale w końcu taka konwencja się znudzi. Jednak tym razem nie obrażę się za dopieszczone "DLC" w pełnej cenie.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 16:52 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
No raczej, szykuje się kolejne +80h grania z wypiekami na twarzy. Nie twierdzę, że to źle z copy/paste, ale w końcu taka konwencja się znudzi.


Nie znudzi. Wystarczy, żeby dali sensowną, bardziej zarysowaną fabułę + większy nacisk na progres postaci i zwiększenie poziomu trudności z biegiem gry (w DS od pewnego momentu wszystko było już raczej łatwe i obcykane, mało było zaskoczeń imo).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 20:15 
Cytuj  
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=538551


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 20:15 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
goatguy napisał(a):
No raczej, szykuje się kolejne +80h grania z wypiekami na twarzy. Nie twierdzę, że to źle z copy/paste, ale w końcu taka konwencja się znudzi.


Nie znudzi. Wystarczy, żeby dali sensowną, bardziej zarysowaną fabułę + większy nacisk na progres postaci i zwiększenie poziomu trudności z biegiem gry (w DS od pewnego momentu wszystko było już raczej łatwe i obcykane, mało było zaskoczeń imo).



Eeeee no nie wiem, jak wszedłem do Pools of Izalith (tak to się nazywało?) to myślałem, że pada zniszczę...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 20:20 
Cytuj  
Lost Izalith. Tam było strasznie oczojebnie to raz a dwa Bed of Chaos aka najchujowszy boss z jakim miałem do czynienia. :/


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2013, 22:21 
Cytuj  
Mały factsheet:

http://image.noelshack.com/fichiers/201 ... eet-eu.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 02:52 
Cytuj  
Ważne że dedykowane serwery będą, a nie jebany gfwl.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 07:12 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ważne że dedykowane serwery będą, a nie jebany gfwl.

I tym miłym akcentem znaczne ten piękny piątek :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 08:12 
Cytuj  
szkoda szkoda, ze sony nie sypnelo gruba kasa i zostawilo exclusiva.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 08:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
szkoda szkoda, ze sony nie sypnelo gruba kasa i zostawilo exclusiva.


A dlaczego?

Teraz robia to pod PC co za tym idzie mogą stworzyć lepszą/lepiej działającą strukturę multi. A potem port na konsole będzie o wiele bardziej prostszy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 08:28 
Cytuj  
No ja też nie rozumiem, co by gracze mieli z tego, że ta seria zostałaby exem na PS. Chyba im szerszy dostęp do dobrego tytułu tym lepiej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 08:31 
Cytuj  
a dlatego, ze na pc/x360 w duzej czesci ludzie nie musieli kupowac gry :)
poza tym blaszakom sie nie nalezy, za ich narzekanie, marudzenie i krytykowanie.
zrobia na pc i na tym sie skupia, a z portami jak jest to kazdy wie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 08:35 
Cytuj  
O ile pamiętam to na PS3 również jest piractwo. A glorious pc master race ma prawo do narzekania. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 08:39 
Cytuj  
torek nie porownuj piractwa na ps3 do tego z pc/x360 :)
no tylko, ze gdyby nie ps3 to guzik byscie mieli a nie ds2 :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.