mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 16:54 
Cytuj  
np :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 16:55 
Cytuj  
Ej nie robcie syfu przynajmniej w tym temacie. Ta gra zasluguje na normalny thread. :)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:00 
Cytuj  
Fajnie sie gralo. Itemy co prawda przez reszte late game'u mi padaly tylko dla rogala, i to jakies koksowne. Zakonczen rzeczywiscie jest w uj i jeszcze troche. Gief jakis expansion pack.. Hordes of underdark or smthn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:03 
Cytuj  
Nie masz co robic, ze juz skonczyles? bleh

Ja to bede sobie smakowal powoli gre, chociaz chyba pomysle nad przjesciem jako bogobojny templar i dopiero jak poznam gre to skoncze jako moja wredna magiczka. Jak nie ogarne gry wczesniej to wszyscy z party mnie opuszcza za zle zachowanie i bede solowal.
Dlatego tak bardzo przydalaby sie opcja zrobienia calej custom druzyny.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:09 
Cytuj  
OMG Dla mnie przejsc ta gre w 3 dni to grzech. :) Jest tyle do zwiedzania, tyle do czytania (Codex). Moze do konca Listopada przejde. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:09 
Cytuj  
DLC dzialaja z patchem. Problem sie rozwiazuje tak:

"Dragon Age: Origins - Content Updater (display name)
DAUpdaterSvc (Service Name)

It is set to manual by default which means that you have to start it manualy. If this is nbot running the game won't check for updates or DLC.

If you Richt click My Computer -> Manage -> Services and Application -> services, you should find it. Richt click and select properties. Set it for Automatic and start te service."


Jesli chodzi o dex bug, to tak, jest to potwierdzone, podbnie jak uzywanie daggerow mija sie obecnie z celem bo w endgame built daggerowy jest gimped ze wzgledu na fakt, ze daggery sa modyfikowane takze przez Strength. Podobnie jak spieprzony spec archerski dla rogali, co wynika tez z faktu, ze archery modyfikowane jest tak: 0.5dex/0.5str, zamiast 1x dex. Ponoc archerzy Warriorzy sa za to niezli, poniewaz maja lepszy Attack rating no i Strength wspiera zadawany dmg oraz szanse na trafienie.
Generalnie, jak dla mnie, to total fail i troche mi sie odechcialo grac z tego powodu. Zostanie mi chyba granie warriorem w dual wieldzie na swordach albo mag, ehh...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:13 
Cytuj  
Ja tam mam to w dupie - gram tym czym mi sie podoba. To nie jest Diablo zebym musial miec wykoksane itemki z pierdyliardem DMG i DEF i moja postac musi ownowac. Pierwszy raz gram dla poznania swiata i fabuly. takie mam podejscie. Co innego jak bym gral po raz wtory.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja tam mam to w dupie - gram tym czym mi sie podoba. To nie jest Diablo zebym musial miec wykoksane itemki z pierdyliardem DMG i DEF i moja postac musi ownowac. Pierwszy raz gram dla poznania swiata i fabuly. takie mam podejscie. Co innego jak bym gral po raz wtory.

True, wlasnie to byl kolejny plus tej gry. Banan na ryju za kazdym razem jak jakis item z historia w codexie znalazlem. Bylo co czytac. Postacie raczej sa non depended od itemow.
Tak samo jak i pogon za specjalizacjami, tez niezly pomysl pod rpg. Irytujace jest czasami jak sie postacie przestaja ruszac podczas walki, zreguly jak ktos spierdziela.
Kamera tez czasami sie blokuje. Sa questy, ktore sie wykonuje po pol godziny, a reward - i to naciagany - cale trzy zlocisze. Aczkolwiek nie znalazlem zastosowania dla pieniedzy w tej grze, no moze oprocz tych 3 ksiazek +1 do skilla.
Ogolnie niezly fun, nawet na hardzie.

P.S Dalej jest pare jednostek, ktorych jeszcze nie dalem rady ubic ; d

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:29 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie masz co robic, ze juz skonczyles? bleh

Ja to bede sobie smakowal powoli gre, chociaz chyba pomysle nad przjesciem jako bogobojny templar i dopiero jak poznam gre to skoncze jako moja wredna magiczka. Jak nie ogarne gry wczesniej to wszyscy z party mnie opuszcza za zle zachowanie i bede solowal.
Dlatego tak bardzo przydalaby sie opcja zrobienia calej custom druzyny.
Pewnie jechal tylko glowny watek. Ja gram duzo w 4 dni ma 25h i zrobilem ledwie dwa questy glownego watku i mam dopiero 16% gry..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
OMG Dla mnie przejsc ta gre w 3 dni to grzech. :) Jest tyle do zwiedzania, tyle do czytania (Codex). Moze do konca Listopada przejde. :)


ta, raz zrobilem sobie tylko posiedzenie szesciogodzinne i powiedzialem sobie ze tak nie moze byc :) . Dozuje sobie dawke bo wiem ze po DA bedzie dlugo dlugo nic...

pozatym replayability jest ogromne i zawsze mozna grac totalnym bucem , zamiast dobrym chlopcem w bialym kapeluszu :)

znakomicie mi sie gra magiem i pewnie jak nim przejde gre to zobacze pozostale wprowadzenia krasnala i humanka , rogala i wara . ---Spoiler---

do itemkow sie nie przywiazuje , raz znalazlem ubar staff i szef magow mi go kazal oddac :) , ze niby zlodziej jestem :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:47 
Cytuj  
a czy patch naprawia problem z dexem czy jeszcze nie bardzo?

kurwa jeden dlc sciaga mi sie od godziny i co chwila jakis error.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Nie masz co robic, ze juz skonczyles? bleh

Ja to bede sobie smakowal powoli gre, chociaz chyba pomysle nad przjesciem jako bogobojny templar i dopiero jak poznam gre to skoncze jako moja wredna magiczka. Jak nie ogarne gry wczesniej to wszyscy z party mnie opuszcza za zle zachowanie i bede solowal.
Dlatego tak bardzo przydalaby sie opcja zrobienia calej custom druzyny.
Pewnie jechal tylko glowny watek. Ja gram duzo w 4 dni ma 25h i zrobilem ledwie dwa questy glownego watku i mam dopiero 16% gry..

True, interesowal mnie koniec, mam co chcialem :)
Na 31h mialem raptem 53% gry. A World discovered 86%.
3 Kombinacje speli + Skille od Reavera i byla miazga.
Teraz pewnie zrobie jakiegos rogala i mozna zaczac smakowac gre.


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 17:51 przez Icekk, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:49 
Cytuj  
Nie dobrze z tym dexem.. Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał mimo 28pkt w dex nadal mój rogue ma tylko 8dmg daggerami. Po dodaniu w str. wartość wzrasta.

Szkoda, chciałem jednak tymi nożami pociachać.

Patch 1.01 oczywiście.

Może gra od nowa coś da, sam nie wiem.


Ostatnio edytowano 6 lis 2009, 17:50 przez Jelcyn, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 17:49 
Cytuj  
Niestety nie naprawa tego buga. Zostaje granie combat rogalem, heh, czyli na swordach. Kurcze, ta gra coraz bardziej przypomina singlowa wersje WoWa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 18:03 
Cytuj  
e czemu.
zamiast w dexa trzeba ladowac w str :)

icek, ktory level wyciagnales?

btw. wazne pytanie.

Czy ktos gra juz w spolszczona wersje i moglby powiedziec czy jest dobrze zrobiona?
Zastanawiam sie czy nie przerobic swojej ang jednak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 18:25 
Cytuj  
wreszcie mialem troche czasu by pograc, gierka jest zajebista, najlepszy crpg imo jaki ostatnio wyszedl. Nareszcie.

Dla mnie lepsze to niż jakieś Riseny i wieśki.


_________________
.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 19:04 
Cytuj  
[quote="Mendol"][/quote]
19 i ze 4 bary. Ale nawet nie wiem, ktory jest max.
Punktow do skilli juz nie mialem na co wydawac, cechy lekko przekoksane chyba. Str do 70 dobite. Dymalem z jakims 1h axem z runami paralizu i +20 phy resist. Na broni w sumie jeszcze telekineza od maga byla. Ze stenem, dwarfem i morigan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 19:31 
Cytuj  
juz kurna przeszedles, 120 h? :/

w edycji kolekcjonerskiej:
dodatkowy quest w grze i postać do odblokowania

czyli co? ;p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 20:06 
Cytuj  
ja tam czekam na wersję PS3 :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 20:23 
Cytuj  
Ja właśnie złożyłem zamówienie na EK PC na empik.com z darmową wysyłką kurierem. Niestety będzie dopiero na początku przyszłego tygodnia.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.