mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 00:45 
Cytuj  
Pograłem trochę w tego Ultra i zauważyłem, że poprawili SI. Koniec ze spamem hadukenów, jump + kick i podcinka oraz innych tanich pierdół. Od 3 zawodnika na normalu trzeba grać już z głową, a nie na zasadzie "a może wejdzie" :) Ogółem już normal daje większy wycisk, niż Expert w Mortalu.

Szkoda tylko, że trzeba było zapłacić za coś, co powinno się znaleźć w zwykłym patchu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 14:01 
Cytuj  
w ogole to jaki jest dobry i bezproblemowy pad do mordobic dostepny na pc?
xboxowy jest dobry ogolnie ale do tego typu gier troche slabo, a te taniochy nie maja skosow ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 14:26 
Cytuj  
To jak chcesz pod mordobicia konkretnie to bierz od razu arcade board a nie tam pady;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2014, 14:56 
Cytuj  
nie no jesli juz to chce jakas budzetowa wersje ale nie wiem czy taki istnieje ;)

ale moze dla noobzora i casuala powinienem zostac przy xboxowym.
ta esperanza za 20 zl to moze byla ok ale do Mortala :p


_________________
.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 sie 2014, 18:49 
Cytuj  
Niestety, z padami jest ciężko, ponieważ prawie wszystkie są formatu 4-buttonowego. Ja potrzebuję format 6-buttonowy, tj. po 3 przyciski w jednym rzędzie. https://www.google.pl/search?q=pad+6+bu ... 40&bih=759 O taki układ mi chodzi.

Chyba zastanowię się nad sprowadzeniem z UK Arcade Stick'a.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2014, 19:15 
Cytuj  
Pojawiły się nowe filmiki z "Mortal Kombat X".

Raiden:
http://youtu.be/YA8h6LIBnrQ

Kano:
http://www.eurogamer.pt/videos/mortal-k ... r-gameplay


Sam miód. Jaram się. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 12 sie 2014, 12:14 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nowe kostiumy do "Street Fightera 191921921" to istne paskudztwa:
http://youtu.be/0aCv3Sc9-UE

I już są za "jedyne" 18 ojro paczka lub lub 4 sztuka:DDD Może kupię kiedyś na wyprzedaży za min 75% off:D

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 16:53 
Cytuj  
Akcja Mortal Kombat X ma rozgrywać się na przestrzeni 25 lat, rozpoczynając od wydarzeń następujących tuż po zakończeniu ostatniego Mortal Kombat. Większość historii przedstawionej ma jednak miejsce 25 lat później. Boon podkreślił też znaczenie nowych postaci, które często są spokrewnione z tymi doskonale znanymi z poprzednich części MK i ich relacji ze swoimi krewniakami. Dodał także, że nie ustalono jeszcze, jacy zawodnicy będą dostępni w formie dodatków DLC. Kurwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 17:20 
Cytuj  
Ale, ze co? Nic nowego.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 17:34 
Cytuj  
Data premiery nowego "Mortala" powinna zostać podana na przestrzeni kilku przyszłych tygodni.

Na końcu story mode w "Mortalu X" ze starej gwardii przeżyją pewnie tylko Scorpion i Sub-Zero. Resztę ubiją albo postacie padną ze starości. Takie mam przeczucia. Kano zgładzi Sonyę, potem Cassie pomści swoją matkę. Głównym złym będzie może jakaś postać, którą ukatrupili ostatnio typu Liu Kang chcący zgładzić Raidena.

No te DLC wywołują we mnie mieszane uczucia. Mam nadzieję, że dodatkowe postacie naprawdę będą warte gęby i nie będzie to tylko jechanie na przywiązaniu fanów do poszczególnych wojowników typu postać X nie pojawi się w podstawowym składzie, ale będziecie ją mogli kupić. Fajnie jakby pojawili się jacyś zawodnicy z czwartej części, "Deception" i "Deadly Alliance". Niektórzy z nich naprawdę mieli potencjał i na pewno nie kręciłbym nosem na widok Ashrah, Li Mei czy Hotaru. Jeżeli ktoś liczy na to, że wszystkie postacie z poprzedniej części pojawią się w nadchodzącej, to srogo się zawiedzie. Widać, że stawiają na nową krew i jak na razie nie zawiedli, bo nowe postacie prezentują się naprawdę dobrze. Aż się dziwię, że nie ma na razie koszmarków w stylu Jarka, Kobry czy Hsu Hao. Całe szczęście. Nigdy nie byłem fanem Kano a tutaj na filmiku, w którym go ujawnili prezentuje się naprawdę kosząco. Oby tylko nie zjebali trybu online. Jak nie będzie wielkich lagów i będzie się dało komfortowo grać, to nowy "Mortal" zarządzi w chuj. Fajnie, że wykorzystują kasę z "Mortal Kombat" i "Injustice" we właściwy sposób i nie boją się wprowadzania ciekawych pomysłów typu 3 warianty dla każdej postaci. Powodzenia im tylko życzę w zabawie z balansem. Oby tylko nie okazało się potem, że tylko jeden wariant na bohatera będzie uznawany za ten jedyny.

Z poprzedniej części wrócą ponoć:
Sonya
Johnny Cage
Liu Kang

Konsole dostaną specjalnych dodatkowych bohaterów. Powrócą niektóre postacie, które umarły w "Mortal Kombat". Pewnie Kitana i ktoś tam jeszcze. Rain pojawi się głównym składzie albo w ogóle go nie będzie, na pewno nie pojawi się znowu jako DLC. No i zgodnie z zakończeniem story mode z poprzedniej odsłony powinien być dostępny Shinnok jako postać grywalna. Nie jestem jego wielki fanem, ale jednak lepszy on niż na przykład taka Sheeva.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2014, 22:22 
Cytuj  
K.... Wodny co to ma być Mortal czy M jak Miłość ?!?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 09:05 
Cytuj  
M jak Mortal.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 11:59 
Cytuj  
Farin napisał(a):
K.... Wodny co to ma być Mortal czy M jak Miłość ?!?

O co chodzi jakby? Przecież sam Ed Boon mówił w wywiadzie, że głównym złym będzie ktoś kogo już znamy. Stawiam na Liu Kanga z różnych powodów. Umarł, ale przecież to tylko gra o czym wspominali sami twórcy. Na przykład w czwartej części Johnny Cage został wskrzeszony. Ed Boon już dawno wspominał o odsłonie, w której oprócz Scorpiona i Sub-Zero pojawiłby się same nowe postacie. Poza tym na Twitterze ktoś zapytał czy skoro w filmiku z Kano na ekranie wyboru postaci w górnym rzędzie są starzy wojownicy a w dolnym nowi to czy takiego podział podziału można się spodziewać ostatecznie. Ed potwierdził. Czyli nowych postaci będzie sporo. Może nawet połowa składu.

Fani sami spekulują, że Kano zgładzi, któregoś z rodziców Cassie a potem ona się na nim zemści. Ja się z tym zgadzam.

Także jak zwykle czepianie się z dupy. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 13:18 
Cytuj  
podejrzewam ze Farinowi chodzi zeby walic fabule a skupic sie na mordobiciu, no ale musze przyznac ze fabula w MK9 byla imo wyjatkowo przyjemna

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 sie 2014, 23:59 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Farin napisał(a):
K.... Wodny co to ma być Mortal czy M jak Miłość ?!?

O co chodzi jakby? Przecież sam Ed Boon mówił w wywiadzie, że głównym złym będzie ktoś kogo już znamy. Stawiam na Liu Kanga z różnych powodów. Umarł, ale przecież to tylko gra o czym wspominali sami twórcy. Na przykład w czwartej części Johnny Cage został wskrzeszony. Ed Boon już dawno wspominał o odsłonie, w której oprócz Scorpiona i Sub-Zero pojawiłby się same nowe postacie. Poza tym na Twitterze ktoś zapytał czy skoro w filmiku z Kano na ekranie wyboru postaci w górnym rzędzie są starzy wojownicy a w dolnym nowi to czy takiego podział podziału można się spodziewać ostatecznie. Ed potwierdził. Czyli nowych postaci będzie sporo. Może nawet połowa składu.

Fani sami spekulują, że Kano zgładzi, któregoś z rodziców Cassie a potem ona się na nim zemści. Ja się z tym zgadzam.

Także jak zwykle czepianie się z dupy. ;)

Ja obstawiam finalnego Bossa Shinnoka, który już zapowiedział swój występ w kontynuacji na końcu Story MK9.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2014, 11:16 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
podejrzewam ze Farinowi chodzi zeby walic fabule a skupic sie na mordobiciu, no ale musze przyznac ze fabula w MK9 byla imo wyjatkowo przyjemna

Racja, racja. Zgadzam się, że fabuła w ostatnim "Mortalu" była całkiem si. Kilka fragmentów było przesadzonych typu Sindel wybijająca kilka postaci bez mrugnięcia okiem. Kilka do kitu typu Sheeva i Baraka przedstawieni jako typowe buraki nadające się tylko do zlania im paszcz.


Wrażenia z Gamescomu:
http://www.thekombattether.com/gamescom ... sions.html

Wywiad:
http://www.thekombattether.com/gamescom ... rview.html

Nowe screeny:
http://www.mortalkombatonline.com/conte ... ticle=2124


Grafika prezentuje się naprawdę zacnie. Szkoda tylko, że ludzie z NRS robią wersję na PS4 i nowego Xklocka. Port na PC i konsole poprzedniej generacji zostanie przygotowany przez innych ludzi. Dupa. Oby nie zjebali.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2014, 10:19 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
podejrzewam ze Farinowi chodzi zeby walic fabule a skupic sie na mordobiciu, no ale musze przyznac ze fabula w MK9 byla imo wyjatkowo przyjemna

Mortal dla mnie zawsze był mordobiciem i najlepiej jakby takim pozostał. Twórcy niech się skupią na przyjemnej dawce mordobicia innych postaci kierowanych przez graczy. Po kiego mi tutaj jakaś fabuła rodem z M jak Matroszka ?!?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2014, 10:24 
Cytuj  
szykuja teren pod mmo.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2014, 10:41 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Arturnik napisał(a):
podejrzewam ze Farinowi chodzi zeby walic fabule a skupic sie na mordobiciu, no ale musze przyznac ze fabula w MK9 byla imo wyjatkowo przyjemna

Mortal dla mnie zawsze był mordobiciem i najlepiej jakby takim pozostał. Twórcy niech się skupią na przyjemnej dawce mordobicia innych postaci kierowanych przez graczy. Po kiego mi tutaj jakaś fabuła rodem z M jak Matroszka ?!?

Od "Mortal Kombat" fabuła ma dla nich szczególnie duże znaczenie. O system i resztę się nie martwię, bo te zapowiadają się naprawdę przyzwoicie. Widać, że nie idą śladem Srapcomu tylko starają się pakować bardzo dużo sytych nowości. O ile będzie się dobrze grało, to mnie osobiście będzie walić brak wielu starych wyjadaczy. Akurat wstrzelili się w dobry czas i na horyzoncie prócz "Tekkena 7" nie ma żadnej innej nowej bijatyki. Stawiam, że sprzedadzą dużo więcej egzemplarzy niż ostatnim razem. Kolejny "Street Fighter" wyjdzie za kilka lat pewnie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 14:59 
Cytuj  
Nowy "Mortal" ukaże się 14 kwietnia:
https://www.facebook.com/MortalKombat/p ... 68/?type=1

Każdy kto zamówi przed premierą otrzyma Goro. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.