mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2010, 22:45 
Cytuj  
Jakby ktos chcial kluczyk to pisac PM. Swoja droga nie mam pojecia dlaczego mi przyslali

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2010, 19:12 
Cytuj  
We're very happy to announce that pre-order is now available!

Funcom together with Stunlock Studios are proud to announce the availability of pre-orders for ‘Bloodline Champions’.

Customers who pre-order now will receive rewards in the form of 16 unique weapon skins, 16 avatars (portraits) and the exclusive title “Dawnbreaker”. In addition to this anyone pre-ordering will be given immediate access to the game which is currently in closed beta. The game will move to Open Beta on December 15th.

The game is made available in two core versions, the entry level product is priced at $29,99* and contains 16 bloodlines (classes) with an optional $9,99* upgrade for 4 additional bloodlines – the ultimate version of the game is priced at $89,99* and includes all 20 bloodlines, as well as a lifetime VIP membership to the game and lifetime discount in the in-game store as well as much more.

The free-to-play game is set for release in late 2010/early 2011. ‘Bloodline Champions’ is a free-to-play game supported by microtransactions. From December 15th onwards the game will enter Open Beta at which point there will be a selection of four bloodlines available for free play on a weekly rotation basis. Anyone who pre-orders will be able to play their characters without the limitation of the rotation.

Obrazek

* Prices are in € for Europeans


Bloodline Champions: Preorder
Obrazek

Bloodline Champions: Champion Edition
Obrazek

Bloodline Champions: Titan Edition
Obrazek




Jak ktoś chce preorderować grę to ustawcie sobie adres zamieszkania w USA, ściągnie wam wtedy w dolcach zamiast euro, bo oczywiście przelicznik dolar-euro ustawiono w stosunku 1:1


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 16:44 
Cytuj  
Dziś się zaczyna OPEN BETA, reset wszystkiego i generalnie fajnie.

http://www.bloodlinechampions.com/forum ... =46&t=7315


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 11:20 
Cytuj  
kupil ktos juz? ja sie wstrzymywalem do tej pory,bo liczylem na to,ze dadza preorder na steamie,ale chyba funcom nie chce BCH tam wydac ;/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 00:15 
Cytuj  
ja kupilem, champions + bloodlust, titan sie nie opłaca w ogole


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 06:14 
Cytuj  
Kolejna dobra gierka ktora utonie w malym nedznym community p2p. Nie te czasy. Zaraz ktos im smignie pomysl zrobi f2p i bedzie w co grac :D


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 11:17 
Cytuj  
Ja tę betę odpalić?
Założyłem konto, ale nie mam keya. Jest open niby tak?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 11:19 
Cytuj  
zalozyles pewnie konto funcomowe, musisz teraz jeszcze zalozyc konto do bety sobie na nim,a potem przy pierwszym logowaniu bedziesz mial mozliwosc wybrania nicka dla swojego usera
(moj to rufen jakby co) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 12:42 
Cytuj  
jak ustawic ten adres w usa? -mam poland domyslnie jako kraj i nie moge zmienic.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 17:44 
Cytuj  
K,

a jak się w ogóle za to płaci. Jakieś punkty, jakieś coś?
Niech ktoś napisze ze dwa zdania bo nie chce mi się tej strony czytać całej.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 17:55 
Cytuj  
gra jest f2p z cashshopem, szejwer tego nie wie, bo jest wiesniakiem.
Mozesz kupic champions edition, ktory Ci od razu daje dostep do 16 postaci + dodatkowy bloodlust pack ktory daje jeszcze 4.
Oprocz tego jest Titan edition, ktory daje to wszystko co poprednie + lifetime VIP. VIP jest bezutyczeny wiec sie nie opyla.
Nie musisz nic kupowac zeby grać, tyle ze wtedy masz dostep do 4 losowych postaci + mozesz odblokowac inne sam z bloodcoiny, ktore zdobywasz w grze (w becie jeszcze nie można).


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2010, 18:48 
Cytuj  
a itemshop to skiny inne do charkow w sumie tylko (przynajmniej na ta chwile tak to wyglada), musze znow kumpla namowic do grania,bo z randomami szybko sie nudzi gra :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 17:32 
Cytuj  
Dear customer,

As we are nearing launch we have evaluated our products and services, and have decided to discontinue the paid VIP membership in favor of merging it with our game Editions.

The changes will be as follows:

  • Advanced stats: Everyone get this for free.
  • VIP tournaments: Will be merged with the regular tournaments - everyone can join on equal footing (barring US and EU differences).
  • Weekly blood-coin generation: The weekly cap will only exist for free customers. Once a free customer upgrades to an Edition the weekly cap is removed.
  • Advanced bots: Now included to all Champion and Titan customers.
  • Ad-free VOIP: Titan only, with a stand-alone product being evaluated for our other customers.
  • Lifetime 10% discount to in-game store items using Funcom Points: Titan only (as before).
  • Additional Titan Edition benefit: Will receive all new Bloodlines (characters) as they are released
  • Champion Edition customers will receive 10 USD worth of Funcom Points as compensation for the 60 days of VIP service that was originally included.


To sum this up; you get all the benefits you had (or more) , but we've removed the monthly cost associated with the VIP service. We hope you like these changes. Feel free to contact us here if you have any questions.

Best regards,
Funcom and Stunlock


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2011, 12:53 
Cytuj  
dostalem na maila. dobrze,ze titana nie kupowalem :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 18:38 
Cytuj  
We are very happy to announce that
Bloodline Champions has now launched!

Thank you very much for participating in the Beta of BLC. All our work and efforts have now come into fruition as the game is now officially launched.

The launch version of the game contains more updates than we can list here, but two of the main features are the opening of the in-game store and the activation of the achievement system.
Click here to see all that is new.

tutaj jest link do installera
http://cdn.funcom.com/blc/Bloodline%20C ... taller.exe


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 18:43 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 18:40 
Cytuj  
mi sie juz znudzilo ;<


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 16:32 
Cytuj  
Co ile ma byc rotacja tych 4 dostepnych bloodlines w f2p?


_________________
[ i rooted crap here ]

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 16:19 
Cytuj  
jesli ktos planuje kupic BLC Champion Edition polecam link ponizej, zamiast 29.99 EU (czyli ~120z) kosztuje 24.99 USD (czyli ~72z). sam mam kluczyk z tego zrodla i potwierdzam ze dziala.
http://www.pcgamesupply.com/buy/bloodli ... -download/

edit: juz nieaktualne

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2011, 15:26 
Cytuj  
Do 16 maja w opcji darmowej dostepny jest KAZDY hero, dodatkowo podwojona jest generacja in-game waluty (Blood Coins).
Przy zakladaniu konta z polecenia na start dostaje sie takze 5000 BC, takze polecam swoj - i jesli zlapiecie mnie (Ozjum) online, sluze ewentualna porada ;)
http://www.bloodlinechampions.com/regis ... 1498276082

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2011, 21:53 
Cytuj  
Lpam napisał(a):
Do 16 maja w opcji darmowej dostepny jest KAZDY hero, dodatkowo podwojona jest generacja in-game waluty (Blood Coins).
Przy zakladaniu konta z polecenia na start dostaje sie takze 5000 BC, takze polecam swoj - i jesli zlapiecie mnie (Ozjum) online, sluze ewentualna porada ;)
http://www.bloodlinechampions.com/regis ... 1498276082

Dzięki za info, zarejestrowałem się z Twojego linku.
W sumie nie śledziłem od bety BLC, ale z tego co orientuję się normalnie jest 4 hero darmowych. Ponawiam więc pytanie postawione 3 posty wyżej - co ile jest rotacja tych championów?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.