mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 19:57 
Cytuj  
Nie ma


Posty: 17
Dołączył(a): 22.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 19:59 
Cytuj  
Tworzymy jakas grupe?

Moja ksywka jakby co: Ricus.
Mogl byc 'dzi4du', ale od dawna jej nie uzywam :evil:

Mendol - orientujesz sie, czy Krzyk w to ma zamiar ciac, czy nie jego klimaty? :lol:

Gra offline chyba jest - do wyboru tryb 'Start -> Solo' o ile sie nie myle...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 20:11 
Cytuj  
nie sadze zeby Krzyku chcial w to grac :)
ja sie powoli zbieram ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 20:44 
Cytuj  
Tuor napisał(a):
Gra offline chyba jest - do wyboru tryb 'Start -> Solo' o ile sie nie myle...

Wymaga połączenia z siecią.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 17
Dołączył(a): 22.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 20:46 
Cytuj  
Moze po prostu save'y sa po stronie serwera.
W sumie sluszna decyzja wg mnie przeciwko cheaterom. 8)

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 20:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Tuor napisał(a):
Gra offline chyba jest - do wyboru tryb 'Start -> Solo' o ile sie nie myle...

Wymaga połączenia z siecią.

X.

Ubiegles mnie - dodam, ze SOLO jest caly czas online, czyli ta sama postacia mozna w kazdej chwili pograc ze znajomymi.

Btw elite zacial sie przy wylaczaniu - czarny ekran przez kilka minut (musialem ubic process).
Teraz nie dziala mi s oraz c, za to mam jakis dziwny znak "á" (zmienil mi sie uklad klawiatury mimo ze w win mam dalej polski programisty I jezyk polski - nie ma innych lol)

Tuor napisał(a):
Moze po prostu save'y sa po stronie serwera.
W sumie sluszna decyzja wg mnie przeciwko cheaterom. 8)

Dokladnie tak wlasnie jest


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan


Posty: 17
Dołączył(a): 22.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2014, 21:38 
Cytuj  
Klepnij lewy Ctrl + Shift - powinno pomoc....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2014, 01:18 
Cytuj  
Dzi4du, dodaj GMNestor. Swarozyca zostawilem historii.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2014, 02:07 
Cytuj  
Tuor napisał(a):
Klepnij lewy Ctrl + Shift - powinno pomoc....

Pomogło alt+shift (przełączanie między językami w Win 8.1), ale i tak tego dalej nie rozumiem, bo niby na co się przełącza jak usunąłem inne klawiatury (jak tylko zainstalowałem system dawno temu - zawsze to robię) - jest tylko Język Polski oraz klawiatura Polski (Programisty) ... dziwne :)

W każdym razie wyłączyłem też w ogóle te skróty klawiszowe do przełączania i teraz jest ok - ciekawe, że jakoś nigdy wcześniej nie miałem tego problemu na Win 8 / 8.1 - widocznie nie używałem kombinacji alt + shift ;)

Ps. Mnie też możecie dodać - Aludan ;)
(choć obecnie gram Solo, żeby się oswoić, to jakbyście potrzebowali pomocy, możecie mnie śmiało wzywać - docelowo na pewno pobawię w open play lub grupowo co-op)


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2014, 10:54 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=PsRztHlOZYQ

Początek świetny a potem trudno powiedzieć czemu koleś jest momentami taki bierny.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2014, 13:40 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=PsRztHlOZYQ

Początek świetny a potem trudno powiedzieć czemu koleś jest momentami taki bierny.

Zajebiste wejście capitala :)))

Ja jeszcze czegoś takiego nie przeżyłem - zbieram na Vipera, a potem Cobre ...

Na razie latam Eagle i poluje sobie na NPC z bounty głównie ;]
Najwięcej zgarnąłem chyba z 10k za jednego killa (Cobra)

Handel jakoś mnie nie ciągnie, misje są dość monotonne (przynajmniej te do których mam dostęp).
Brakuje mi ogólnie jakiejś fabuły - sandbox sandbox'em ale np. w Skyrim jakaś linia fabularna jest ... tutaj zaczynasz i ... robisz co chcesz, a właściwie tylko tyle na ile pozwala ci Sidewinder czy nawet Eagle ... W Viperze na pewno będzie ciekawiej ;]


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2014, 15:07 
Cytuj  
Fabuła jest tylko jeszcze nie mam jej w grze ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 00:01 
Cytuj  
Wrazenia po pierwszej godzinie..

Latanie jest w miare ok, jeszcze musze sie nauczyc dobrze wychodzic z supercruise, bo zazwyczaj przestrzele stacje ze 2-3 razy.
W niektorych stacjach nie wiadomo gdzie wyladowac ;-)
Zrobilem 2 cargo runy w 'domowym' systemie. Udalo sie podwoic kase.
System 'slotow' dla ladunku uwazam za lekko poroniony, przeciez wozenie 4 itemkow w systemie to jakas poracha.
Jutro lece z system albo dwa dalej, kupie market data i moze uda mi sie zrobic przebitke wieksza niz 50%. W cenie do 1-2kCR nie ma zbyt wiele chodliwych itemkow.
Zaprzegne mojego saiteka evo jutro, moze wreszcie te wszystkie guziki sie przydadza do czegos ;-)

Widzialem statki za grube miliony, majac w kieszeni 2.5k wydaje sie to bardzo odleglym celem.
Zrobilem unzoom na mapie galaktyki. Kiedys myslalem ze eve jest duze.

Trudno sie troche przyzwyczaic do UI i obslugi tego menu, mysle ze po paru godzinach bedzie juz ok.

Gram solo, poki gram na myszce.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 00:03 
Cytuj  
Daj znać jak się na myszce lata, jeszcze mnie nie popierdoliło żeby joya z przepustnicą do space sim kupować.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 00:29 
Cytuj  
Na myszce gra sie slabo. Do eksploracji czy handlu jest ok. W walce juz troche gorzej.
Gralem dosyc duzo w battlefielda w helikopterach/jetach na myszce, wiec jakos ogarniam co sie dzieje, ale generalnie jest zbyt wiele osi swobody jak na myszke :)

Ja kiedys kupilem Saiteka Evo do grania w battlefielda wlasnie, wiec raczej nie bede kupowal nowego. Kobieta mnie z domu wyrzuci jak wyjebie 600 na joya + przepustnice.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 08:48 
Cytuj  
sam joy + klawa w zupelnosci wystarczaja.
a nawet dla mnie roznica pomiedzy myszka/padem a joyem jest bardzo duza w przypadku ed.
w weekend bede mial chwile to odpale i dodam was do przyjaciol.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 10:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sam joy + klawa w zupelnosci wystarczaja.

Dokładnie, też to pisałem już ze dwa razy - thrustery mam ustawione na W S A D oraz Spacje (do góry) i Ctrl (do dołu) - wystarczy joy i 6 klawiszy do pełnej "obsługi" statku ;)
Problemem jest tylko rozglądanie, ale zakładam, że jak niedługo zrobię freetracka swojego to problem zniknie.

Nestor napisał(a):
Latanie jest w miare ok, jeszcze musze sie nauczyc dobrze wychodzic z supercruise, bo zazwyczaj przestrzele stacje ze 2-3 razy.
W niektorych stacjach nie wiadomo gdzie wyladowac ;-)

Hehe mnie też się nadal to zdarza :) Za to denerwuje mnie, że jak trzeba przelecieć dużą odległości to na początku prędkość jest bardzo mała i nie można od razu zwiększyć jej do np. 500c, przez co leci się nawet kilka minut ;/
Nestor napisał(a):
Zrobilem 2 cargo runy w 'domowym' systemie. Udalo sie podwoic kase.
System 'slotow' dla ladunku uwazam za lekko poroniony, przeciez wozenie 4 itemkow w systemie to jakas poracha.

Ta, też mi się to niezbyt podoba, ale co zrobić :)
Nestor napisał(a):
Jutro lece z system albo dwa dalej, kupie market data i moze uda mi sie zrobic przebitke wieksza niz 50%. W cenie do 1-2kCR nie ma zbyt wiele chodliwych itemkow.

A co daje market data? Nie próbowałem tego nigdy kupić...
Nestor napisał(a):
Widzialem statki za grube miliony, majac w kieszeni 2.5k wydaje sie to bardzo odleglym celem.

Mi się wczoraj udało zarobić 40k w kilka minut na pasie asteroidow gdzie pojawiła się "policja" i było dużo statków z bounty - oczywiście włączyłem się "do zabawy" :D tylko teraz nie mogę znaleźć takiego miejsca, na każdym pasie gdzie wlecę są tylko NPC minerzy niewinni ;/
Nestor napisał(a):
Zrobilem unzoom na mapie galaktyki. Kiedys myslalem ze eve jest duze.

Hehe mam to samo ;) Tylko w EVE czułem jakoś, że to wszystko ma większy sens - secure space, low sec i null sec, a tutaj na razie jakoś tak czuję się zagubiony i bez celu (poza zarabianiem na lepsze statki), choć to się może zmieni w przyszłości ;)


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 10:19 
Cytuj  
Są wormholesy? We Frontierze można było skakać na 655.36ly, wpierw było to jako błąd matematyczny (wyliczenia 16 bitowe), potem jako features, a na koniec i tak załatali ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 103
Dołączył(a): 15.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 11:22 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Są wormholesy? We Frontierze można było skakać na 655.36ly, wpierw było to jako błąd matematyczny (wyliczenia 16 bitowe), potem jako features, a na koniec i tak załatali ;)

X.

Ja nie spotkałem, a tutaj też o nich piszą, więc wnioskuję, że na razie nie ma :)

Btw ktoś ładnie opisał na czym polegał ten bug ;)
Cytuj:
Many "old" players (as me) seem to remember the bug of Frontier Elite 2, usually called "the theory of wormholes", due to an modulo error; for info: "if the player happened to find a system 655.36 to 670.36 light years away, it would be counted by the game as within the '15 light year' range."(source http://en.wikipedia.org/wiki/Frontier:_Elite_II)


_________________
WoW BL, PS2: Woodman [NC], ESO AD -> Aludan, FE:D -> Aludan

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 18 gru 2014, 11:58 
Cytuj  
Ja dalem 100 za dwu tygodniowego hotas x z papierami wiec nie trzeba wydawać 600 żeby się dobrze bawić :)
Ps. Latał ktoś adderem? Czy lepiej wsiąść w eagle do walki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.