mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 393 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 00:58 
Cytuj  
Ja tam jestem wyrozumiały nie raz, ale gosu trochę przesadzasz. Nie każdy napierdala 24h jak Ty w te gry żeby wszystko wiedzieć. Jak jesteś taki pro to bujaj stąd bo jak widać nie każdy jest w Twoim wieku tutaj i należy się trochę wytłumaczenia dla Nas jak czegoś nie ogarniamy.

Jesteś bardzo zarozumiały w swoich postach i akurat to, że Marek się czegoś pyta a Wy na niego najeżdżacie mi się nie podoba. Ja też nie wiedziałem o zakładce ulepszeń i nawet napisałem o tym posta żeby to każdy mógł zauważyć mając w dupie to, że ktoś może mnie za to uważać że jestem kaleką.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 01:05 
Cytuj  
Podstawa każdej gry to przeklikanie wszystkich opcji, ile to zejdzie czasu, 5-10 minut? :> Łatwiej zapytać na forum ale trzeba się liczyć z klapsem w policzek.


_________________
@polygamia

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 02:49 
Cytuj  
Mozna sprzedac
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 06:15 
Cytuj  
Kapra L - ta clickable ikonke przy sprzedawaniu shipa zauwazylem dopiero po poscie Atheriusa ;) Defaultowo jest demontaz.
Mialem maly wtf wczoraj przyznaje ;)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 07:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja tam jestem wyrozumiały nie raz, ale gosu trochę przesadzasz. Nie każdy napierdala 24h jak Ty w te gry żeby wszystko wiedzieć. Jak jesteś taki pro to bujaj stąd bo jak widać nie każdy jest w Twoim wieku tutaj i należy się trochę wytłumaczenia dla Nas jak czegoś nie ogarniamy.

Jesteś bardzo zarozumiały w swoich postach i akurat to, że Marek się czegoś pyta a Wy na niego najeżdżacie mi się nie podoba. Ja też nie wiedziałem o zakładce ulepszeń i nawet napisałem o tym posta żeby to każdy mógł zauważyć mając w dupie to, że ktoś może mnie za to uważać że jestem kaleką.


marek jak zwykle jebnął głupotę, że czegoś nie można, więc mu podpowiedziałem, że można i właściwie mógłby być koniec tego skomplikowanego tematu. Ale niestety marek był widocznie bity za młodu/katowany w szkole i nie mógł po prostu przyjąć tej informacji do wiadomości bez utraty poczucia wartości, więc musiał doczepić się jakiejś innej głupoty, żeby wyszło, że niby pytał o co innego - czyli klasyczny mareczek.

Mark24 napisał(a):
sorry gosugamer1 - ja nie przegrałem w czołgach połowy życia i nie znam tego typu gier na pamięć.
Anyway udowodniłeś jaki poziom swoją osobą prezentujesz więc ignore. Nie zamierzam psuć sobie przyjemności grania w tą grę i czytania twoich wszystko-wiedzących najlepsiejszych postów zwykłego chama.

bye bye prostaku.


Ktoś tu jest zły. :( No oczywiście możesz sobie to tak tłumaczyć, że pewnie przegrałem 1000h w gry wargamingu i dlatego rozumiem większość skrajnie prymitywnych mechanik tej gry - ale tu niestety chodzi o to, że ja po prostu nie lubię w gierkach bezmyślnie klikać cokolwiek i oglądać ładne animacje. Sorry, że nie jestem takim tępakiem jak ty, żeby po 100 grach na lotniskowcu nie zauważyć, że amerykanie mają więcej samolotów w eskadrach (taki przykład pierwszy z boku).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 15:34 
Cytuj  
CV amerykańskie czy japońskie (nie chce mi się grindować obu pancerników)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 16:33 
Cytuj  
Na amerykańskich masz możliwe setupy do dominacji powietrza (2 eskadry myśliwców) - z tymże z takim setupem co prawda blokujesz działania wrogiego CV jak dobrze grasz, ale sam nie robisz dużo szkody innym statkom. Japońce mają więcej eskadr torpedowych (ale każda z eskadr jest mniejsza).

Tak w wielkim skrócie, to amerykańce mają lepsze setupy zbalansowane pomiędzy ofensywą na wrogie statki, a kontrolą powietrza. Japońce mają lepsze setupy pod całkowicie ofensywne zagrania (np. atak na wrogie CV na początku meczu), ale w walce o dominacje w powietrzu są słabsi i muszą ratować się wymijaniem amerykańskich myśliwców lub walką przy wsparciu AA sojuszniczych krążowników.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 17:05 
Cytuj  
amerykańskie zdecydowanie, przynajmniej na niższych tierach.
Po pierwsze wrogie japońskie fightery wręcz miażdżysz.
Po drugie torpedy na których opierach przeważającą część damagu który robisz mają krótszy zasięg, co zmusza samoloty do puszczania ich ze znacznie mniejszej odległości, co z kolei skutkuje tym, że atakowany okręt nie da rady ich ominąć.
Po trzecie masz więcej samolocików w każdej "eskadrze" - japońce mają 4, amerykanie 6. Amerykańskie torpedy lecą gęściej i najczęściej więcej ich ląduje w celu.

Z drugiej strony przy wymaksowanym AA, skillach do niektórych statków strach się zbliżać samolotami. I tu mniejszy zasięg torped działa na niekorzyść amerykanów.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 17:31 
Cytuj  
Cytuj:
Po drugie torpedy na których opierach przeważającą część damagu który robisz mają krótszy zasięg, co zmusza samoloty do puszczania ich ze znacznie mniejszej odległości, co z kolei skutkuje tym, że atakowany okręt nie da rady ich ominąć.


Ktoś tu chyba jeszcze nie odkrył, że jest coś takiego jak manual dropy i torpedy można posadzić dowolnie blisko celu i zasięg nie ma tu nic do rzeczy (im większy tym lepiej, bo może torpedy miną główny cel i trafią w coś innego). No nic może jeszcze z 500 gier na lotniskowcu i do tego dojdzie. :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 18:15 
Cytuj  
gosugamer1 - napisałeś, ze można swoim chamskim tonem pełnym wyższości tylko "zapomniałeś" napisać w jaki sposób to zrobić. W dupie mam takie podpowiedzi.
Ja gram każuwalowo - oprócz weekendów max 30min - 1h.
Więc generalnie się odjeb i zachowaj swoje pszennoburaczane "podpowiedzi" dla kogo innego - u mnie masz naklejkę - burak i cham. Spierdalaj.


Ostatnio edytowano 15 lip 2015, 18:20 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 18:19 
Cytuj  
Tu masz Marek: https://www.youtube.com/watch?v=kMk_lLalrAg

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 18:32 
Cytuj  
Troszkę się zdenerwowałeś chyba znowu. :( U mnie masz łatkę idioty od pierwszego twojego posta, którego było mi dane czytać - nie wiem ile to już lat. :D

Ja Ci nie daje żadnych podpowiedzi (podobno masz mnie w ignore) - i tak jesteś za głupi na tę prostą grę. Prostuje pierdoły które piszesz dla innych, bo w co drugim zdaniu wprowadzasz ludzi w błąd - a może ktoś chciał by mieć bardziej obiektywny pogląd na pewne rzeczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 18:37 
Cytuj  
O co kaman z pomarańczowym trójkątem z wykrzyknikiem w środku, który pojawił się na przycisku bitwa losowa/kooperacyjna?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 19:02 
Cytuj  
Gosugamer1 - ja z kolei takiego randoma jak ty który przypełzł całkiem niedawno na to forum ledwo co kojarzę. Jedno wiem, na pewno z takim śmierdzącym nadętym gównem nie chcę mieć więcej nic wspólnego. Twoje statystyki jak na prosa nie zachwycają. Sorry.


Senex - też to mam.

Shadeknight - jak sterować rozrzutem, u mnie przy alcie randomo się to zmienia. Co mogę robić źle?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 19:55 
Cytuj  
Nie jestem jakimś pro, ale chyba rozrzutu się nie zmienia w samolotach. Chyba, że są pod ostrzałem to wtedy robi się automatycznie szerszy kąt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 22:59 
Cytuj  
No mi się powoli odechciewa, dzisiaj trafiam na takie bandy kretynów, że tego się nawet komentować nie da, ta gra dla graczy którzy czegoś od gier wymagają zemrze kurwa w tydzień.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 23:03 
Cytuj  
Póki nie będzie konkurencji to będzie się trzymała tak dobrze jak wot. ;>
Albo zaczniesz grać w drużynach albo długo nie pograsz właśnie z powodu, o którym wspominałeś.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 23:10 
Cytuj  
tego problemu nie ma jak się jest noobem :P za dużo grasz, za dużo umiesz i czar pryska :)
Ja się wkręcam w czołgi WT ...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 23:25 
Cytuj  
Przez 3 dni teraz nie grałem, dopiero mam czas.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 08:46 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Twoje statystyki jak na prosa nie zachwycają. Sorry.


Moje statystyki są raczej przeciętne jak na te tiery, na których gram. To nie jest kwestia tego, że ja jestem jakimś "prosem", tylko tego, że ty jesteś dużo poniżej przeciętnej - ale to chyba nie jest dla ciebie żadna nowość nie tylko w kwestii gier. Wracaj do mashowania w jakiś prostych gierkach na konsole, używanie mózgu w grach to nie jest twoja bajka.

W sumie już rozumiem twoje wszystkie bóle dupy dotyczące PC MASTER RACE - po prostu większość tytułów na PC jest poza zasięgiem twojej percepcji. :D

Sobtainer napisał(a):
No mi się powoli odechciewa, dzisiaj trafiam na takie bandy kretynów, że tego się nawet komentować nie da, ta gra dla graczy którzy czegoś od gier wymagają zemrze kurwa w tydzień.


Narzekanie na drużynę w momencie, gdy na New Mexico robisz średnio 35k dmg na rundę jest ciekawym podejściem. Oczywiście łatwiej zwalić na drużynę niż przyznać, że kilka meczy ci nie poszło.


I tak obaj quitniecie w przeciągu tygodnia, bo "głupia/niezbalansowana/nierealistyczna/cheaterska" gra i do tego nieogary w grze! :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 393 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.