mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:38 
Cytuj  
Hehe.RIFT niszowy. Hehe. Zajebisty jestes huraganku. Srsly. Komik na 102.

NIe zdziwilbym sie jakby w SWtor po miechu jak juz ludzie przejda te storyline i posluchaja voiceoverow gralo mniej ludzi niz w ROIFT bo srsly.. co OPROCZ tego jest w tej grze?

Szkoda ze nikt nie napisze bo Bioware nie wpuszcza do gry na ttyle dlugo aby to zobaczyc.

Swoja droga FailCry cos mocno ta gre fanbojuje... dziwne. :)


Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 20:42 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
O ile za iloscia pojdzie jakosc bo 10k zadan "zabij 10 droidow" tylko ze tym razem z voiceoverem to not so impressive.


questów które każą zabić x jakichś stworzeń nie ma, takie subquesty 'do usranej śmierci' pojawiają się w niektórych miejscach, zabij 10 20 50 100 w jednym miejscu, typowo do podniesienia swojego poziomu jeżeli nie idzie w questach

Kabraxis napisał(a):
Hehe.RIFT niszowy. Hehe. Zajebisty jestes huraganku. Srsly. Komik na 102.


co to jest ten rift? obiło mi się coś o uszy ale jestem zbyt leniwy żeby przeglądać google/youtube


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:43 
Cytuj  
Ja gralem w Rifta 7dni na sharowanym koncie kumpla (ktory to kupil)
To gra byla kolejna klaka wowa , ze niby rewulacja byly te rifty ? po tygodniu w kolko to samo , te same zywioly , system talentow jak wszedzie , do tego najbardziej tragiczne animacje jakie widzialem , to juz lotro ma lepsze ...

i Btw kto w ogole slyszal,czy mowil miesiac po premirze "rift'' ;] :wtf:

na glupim xFire' Rift jest daleko nawet za BF BC2/BF2 a nawet lotro , lóóóól

Rift :roll:


Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 20:45 przez Pocieszny, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:44 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Znowu standard mmorpg.pl sie zaczyna - nie ma argumentow bo ewidentnie widac ze system bety w Swtor jest zjebany i ograniczaja dostep do gry jak tylko mga to sobie nasiebie powjezdzamy. A prosze kontynuujcie - ja juz swoje napisalem.

Po tym co widac atm zapowiada sie fail. Koniec. Kropka.

Pierwszy zaczynasz sypać epitetami w dyskusji i teraz foch że inni odbijają piłeczkę ?
( Oddychaj głęboko bo twoje posty staja się nieczytelne. )

Sam liczyłem na Rifta ale jako wow 2.0 był zajebisty i jeszcze bardziej nudny, jest to gra niszowa jeśli bierzemy pod uwagę inne gry, które mają po kilka milionów graczy, a jest tych gier wiele.
SWTOR sprzeda się dobrze jak wszystko z logo Star Wars, czy będzie grywalne i full graczy po miesiącu to nikt tego nie wie, zresztą jak ktoś chce pograć to mu miliony graczy nie potrzebne bo wystarczy jeden pełny serwer i po kłopocie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:45 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
Ja gralem w Rifta 7dni na sharowanym koncie kumpla (ktory to kupil)
To gra byla kolejna klaka wowa , ze niby rewulacja byly te rifty ? po tygodniu w kolko to samo , te same zywioly , system talentow jak wszedzie , do tego najbardziej tragiczne animacje jakie widzialem , to juz lotro ma lepsze ...

i Btw kto w ogole slyszal,czy mowil miesiac po premirze "rift'' ;] :wtf:


Pisanie czagos takiego w temacie o SWTOR ktory jest najwieksza kalka WoW'a wszechczasow i o ktorym tworcy wszem i wobec pisza i sie chwala ja to sie na WOW nie wzoruja zakrawa o totalna glupote.

Pozatym to troll more. RIFT jest zajebisty - deal with it.

" jest to gra niszowa jeśli bierzemy pod uwagę inne gry, które mają po kilka milionów graczy, a jest tych gier wiele. "

Nie jest lol. RIFT jest mainstreamem atm. Niszowy to jest Vindictus czy inne takie. Trzeba byc idiota zeby twierdzic ze gra ktora dostala w uj nagrod za MMORPG roku jest gra niszowa.


Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 20:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
RIFT jest zajebisty - deal with it.


jestes nekrofilem ? :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:47 
Cytuj  
Zassałem lanczera i przy próbie wklepać account info to mi errora wypierdala.Zpomniałem hasła czy poprostu jeszcze accounty na test nie sa włączone jako pełnoprawne konta?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pocieszny napisał(a):
Ja gralem w Rifta 7dni na sharowanym koncie kumpla (ktory to kupil)
To gra byla kolejna klaka wowa , ze niby rewulacja byly te rifty ? po tygodniu w kolko to samo , te same zywioly , system talentow jak wszedzie , do tego najbardziej tragiczne animacje jakie widzialem , to juz lotro ma lepsze ...

i Btw kto w ogole slyszal,czy mowil miesiac po premirze "rift'' ;] :wtf:


Pisanie czagos takiego w temacie o SWTOR ktory jest najwieksza kalka WoW'a wszechczasow i o ktorym tworcy wszem i wobec pisza i sie chwala ja to sie na WOW nie wzoruja zakrawa o totalna glupote.

Pozatym to troll more. RIFT jest zajebisty - deal with it.


zachowujesz sie jakby ci sie swiat zwalil na leb bo nie mzoesz sie zalogowac do bety , Buahahahaha Cry more ,
spierdalaczos do Riftaczos :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:49 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Zassałem lanczera i przy próbie wklepać account info to mi errora wypierdala.Zpomniałem hasła czy poprostu jeszcze accounty na test nie sa włączone jako pełnoprawne konta?


Musisz najpierw ustawic sobie pytania, na gorze lunchera wyswietli ci sie czerwony pasek.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:50 
Cytuj  
"zachowujesz sie jakby ci sie swiat zwalil na leb bo nie mzoesz sie zalogowac do bety , Buahahahaha Cry more ,
spierdalaczos do Riftaczos "


Ile ty masz lat? 15? Zreszta kim ty wogole kurwa jestes? Jakis random tu sie wpierdala jak dorosli rozmawiaja. Sio.


Dobra ja spadam na dzis misiaczki. Dozobaczenia w piatek na beczeniu ze serwery leza i kwicza.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"zachowujesz sie jakby ci sie swiat zwalil na leb bo nie mzoesz sie zalogowac do bety , Buahahahaha Cry more ,
spierdalaczos do Riftaczos "


Ile ty masz lat? 15? Zreszta kim ty wogole kurwa jestes? Jakis random tu sie wpierdala jak dorosli rozmawiaja. Sio.


Nie poplacz sie padalcu :D
Taka jest prawda , 2strone whinujesz bo sie nie mozesz zalogowac do jakiejs jebanej bety , pokazujesz tylko jaki masz z tym problem i jak bardzo cie to boli , smutne :cry:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:54 
Cytuj  
Whinowala to twoja stara jak jej wylazles z pizdy. Naucz sie czytac ze zrozumieniem to moze ogarniesz o czym piszemy.

Kto tu wpuszcza takie smieci? "pocieszny" jestes rzeczywiscie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Whinowala to twoja stara jak jej wylazles z pizdy.


no prosze Pocieszny tak zdenerwowal Kabraxisa, ze mu zylka w mozgu pekla i wali atak na rodzicow :)

Gratki Pocieszny.. wykonczyles Kabraxisa :>


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 20:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
no prosze Pocieszny tak zdenerwowal Kabraxisa, ze mu zylka w mozgu pekla i wali atak na rodzicow :)


Napisal koles ktory stalkuje 15latkow w necie wyszukujac ich zdjecia i domalowujac na nich kutasy po czym wrzuca to na forum zeby poczuc sie doceniony i zabawny.

Brawo. Jestes taki weak ze bardzie juz nie mozna.

Chcesz mi pojechac razem z calym FailCry? Try more niz jakis randomek po gimnazjum. Taka taez gownazeria dostaje takie traktowanie na jkie zasluguje. Do ksiazek kurwa, czytac sie nauczyc a nie na forum i do grania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:01 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:01 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Musisz najpierw ustawic sobie pytania, na gorze lunchera wyswietli ci sie czerwony pasek.


Jedyny czerwony pasek ,który mi się wyświetla informuje mnie o :
"The email address,password or security key you have entered is incorrect.Please confrim your login or contact us."


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:02 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Właściwie co da nam ukończenie tego głownego chaina dla swojej klasy? Jaki epix title czy armor kolorowy?


Satysfakcje i kupe dobrej zabawy. Ale dla ciebie pewnie lepszy epax.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:02 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Huragan napisał(a):

Musisz najpierw ustawic sobie pytania, na gorze lunchera wyswietli ci sie czerwony pasek.


Jedyny czerwony pasek ,który mi się wyświetla informuje mnie o :
"The email address,password or security key you have entered is incorrect.Please confrim your login or contact us."


Zmien haslo na takie z duza litera i cyferka. Mi pomoglo.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:03 
Cytuj  
kabraxis, faktycznie twoje zachowanie jest de facto poniżej poziomu ogólnie przyjętego jako beznadziejne - nie mam zielonego pojęcia dlaczego się tak spinasz nad grą i rozpoczynasz taki flame że nie możesz sobie pograć przed launchem. Proszę, zrób sobie rumianek, weź jakieś tabletki i chill out dude


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 21:03 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Huragan napisał(a):

Musisz najpierw ustawic sobie pytania, na gorze lunchera wyswietli ci sie czerwony pasek.


Jedyny czerwony pasek ,który mi się wyświetla informuje mnie o :
"The email address,password or security key you have entered is incorrect.Please confrim your login or contact us."


Loguj sie w luncherze z tego samego konta jakim sie logujesz na swtor.com


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.