mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:31 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
nie gadaj ze bedziecie placic 20zl za slota w gamesnecie? ;d


to nie gamesnet. Jedna z najtanszych ofert. gamesnet jeszcze nie wystawilo na sprzedaz serwow. Poki co firme owieję tajemnicą ;)


Eleeist- ok znam oferty, naprawde. Oni oferuja na te chwile tylko londyn w europie. I ich config traci ustawienia po restarcie, mialem u nich serwer, support kulal, z braku wiedzy. Po drugie serwy juz kupione. Gralem na niemieckich i bylo bardzo dobrze. A w Polsce powinno byc dla nas najnizszy ping. Zaden serwer nie oferuje prywatnych, nie sa takie sprzedawane. Ale zawsze mozna zabezpieczyc haslem.

Nie myslalem, ze tak dlugo serwy offline beda. Myslalem, ze to moze tylko moj, ale Warcry tez lezy.


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2010, 23:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie myslalem, ze tak dlugo serwy offline beda. Myslalem, ze to moze tylko moj, ale Warcry tez lezy.


From: <[email protected]>
Sent: Thursday, March 25, 2010 8:21 PM
Subject: BC2 Backend issues


Currently EA is having some issues with the backend servers.

If you recieve a Email from this CP stating your server is not responding
it is becasue there are some Ghosted Server ID's in the lobby.

EA is working to clear these ghoted Server ID's without taking down the back end
completely. Once they have this cleared your servers will be able to hit the lobbies again.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 00:02 
Cytuj  
taa... mi podobnie napisali w multiplay. Mam nadzieje, ze sie zalapie na nowe serwy, a nie ze mi jutro zamkna sprzedaz :p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 00:08 
Cytuj  
Szkoda mi troche tego DICE, bo w sumie robote zrobili dobrą, gra daje dużo funu, ale troche się pospieszyli z wydaniem i teraz muszą czytać rage dzieci na oficjalnym forum, które nie potrafią wytrzymać kilku godzin bez gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 09:53 
Cytuj  
Chyba plasma wstaje. Zarri zrestartuj serwa ;]


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 16:01 
Cytuj  
Tak btw to gralismy meczyk do ESLa ze znajomymi;] Chu%!#$ i tyle. Chcielismy grac 2x med i 2x assa bez tub. Przeciwnicy mieli 3x med i 1xassa bez tuby i to wystarczylo zeby byli niesmiertelni :/ Tymi medami zrytymi sciagali z 2giej strony mapy nas a jak sie podeszlo blizej to stali na ammo i zarzucali granatami : D W czasie obrony mozna ich bylo zabijac nieskonczona ilosc razy a jakos zawsze im sie udawalo podniesc i isc dalej...

Najlepsze zasady ESL; ]


_________________
Obrazek

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 16:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Chyba plasma wstaje. Zarri zrestartuj serwa ;]


High, wyedytuj pierwszy post w tym topicu bo jakies tureckie i ruskie servery reklamujesz :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 17:11 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Tak btw to gralismy meczyk do ESLa ze znajomymi;] Chu%!#$ i tyle. Chcielismy grac 2x med i 2x assa bez tub. Przeciwnicy mieli 3x med i 1xassa bez tuby i to wystarczylo zeby byli niesmiertelni :/ Tymi medami zrytymi sciagali z 2giej strony mapy nas a jak sie podeszlo blizej to stali na ammo i zarzucali granatami : D W czasie obrony mozna ich bylo zabijac nieskonczona ilosc razy a jakos zawsze im sie udawalo podniesc i isc dalej...

Najlepsze zasady ESL; ]

zacznijmy od tego, ze squad rush to gowno.
gra assaultem bez tuby w tym trybie mija sie z celem. gra sie albo 4x med albo 3x med 1x assault (gl)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 17:54 
Cytuj  
gowno to jest jesli nie ma limitu klas i mozna napieprzac 8 medami itp. I jak sqrush moze bycc gowno, skoro to jedyny tryb bez pojazdow. Jesli chodzi o jakiegokolwiek aima to chyba tylko sqrush ;) I nie wiem, mi sie zajebiscie gra assaultem nawet i bez tuby...

http://badcompanytwo.com/news-post/bad- ... formation/

thx Zarri, fixed.


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 18:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


Item shop w BFBC2 ?? Jeszcze im malo kasy ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 18:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
gowno to jest jesli nie ma limitu klas i mozna napieprzac 8 medami itp. I jak sqrush moze bycc gowno, skoro to jedyny tryb bez pojazdow. Jesli chodzi o jakiegokolwiek aima to chyba tylko sqrush ;) I nie wiem, mi sie zajebiscie gra assaultem nawet i bez tuby...

limit klas jest potrzebny tylko w squad rushu, gdzie graja praktycznie sami medycy (czasami 1 assault).
w cq, ktory uwazam za bardziej skillowy i teamplayowy, nie ma z tym wiekszego problemu. wiadomo, gra duzo medykow, ale na niektorych mapach (np. panama canal, atakama) gra wiecej engow. assault z reguly 1/2 na 8 osob; brak reconow, ale w poprzednich czesciach chyba tez tak bylo. szkoda.

pojazdy nadaja tej grze smaczku. na poczatku bylem nastawiony na infantry-only, ale po prostu to sie nie sprawdza tutaj imho. pojazdy sa na tyle zbalansowane, ze latwo je rozdupczyc, wyminac etc.

assault bez tuby to posys. chyba, ze latasz z c4 albo smokiem (spotkalem sie z fajnym rushem z smokiem w squad rushu)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 18:52 
Cytuj  
m16 niszczy ;]

Jak dla mnie moga sobie zarabiac na itemach co nic do gry nie wnosza, byleby mapki itp. dawali za free ;]


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 19:08 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Tak btw to gralismy meczyk do ESLa ze znajomymi;] Chu%!#$ i tyle. Chcielismy grac 2x med i 2x assa bez tub. Przeciwnicy mieli 3x med i 1xassa bez tuby i to wystarczylo zeby byli niesmiertelni :/ Tymi medami zrytymi sciagali z 2giej strony mapy nas a jak sie podeszlo blizej to stali na ammo i zarzucali granatami : D W czasie obrony mozna ich bylo zabijac nieskonczona ilosc razy a jakos zawsze im sie udawalo podniesc i isc dalej...

Najlepsze zasady ESL; ]


No tak jak mówiłem już parę(naście) stron temu, jeżeli jest po jednej stronie 2+ medyków ogarniętych którzy razem chodzą to inaczej niż 'noobtube' ich nie ujebiesz i tyle. To było wiadomo już od dawna, ale ludzie płakali że to granatnik jest przegięty niby. Teraz będziecie się zajebiście bawić przy grach w których 80% osób będzie brało medyka + m60 :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 19:28 
Cytuj  
Ale najwiecej klanow widze wlasnie w SQ rush w jakis ligach poki co.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 21:08 
Cytuj  
Crashe w tej grze mnie załamują. I to jeszcze zawsze w momentach, w których na prawdę mi się chce grać.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 22:09 
Cytuj  
Ja jeszcze żadnych crashy nie uświadczyłem.


_________________
...

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2010, 23:47 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Ja jeszcze żadnych crashy nie uświadczyłem.



do czasu, do czasu :)

mimo tych wszystkich crashy, bledów i calego tego pierdolstwa które nam rozpierdziela grę, nie żałuję ani jednego funciaka wydanego na BBC2 :)

a na Gromie dzisiaj mogłem zmieniać stronę z def/att kiedy tylko chciałem :P sam byłem w szoku, ale praktycznie po każdym zgonie grzebałem i można było zmienić stronę :P


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2010, 00:47 
Cytuj  
To na pewno nie wina tylko naszego serwa. Zreszta jutro pojdzie pelna parą nowy serw. Dostalem go jakos godzine temu.


Cytuj:
Mam przyjemność zakomunikować, że zakupiliśmy nowy serwer gry Bad Company 2. Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy stawiają serwer do tej gry w Polsce, w Warszawie. Wcześniej mieliśmy kłopoty z lagami, teraz robimy ukłon w stronę polskich graczy, pingi powinny być jedne z najlepszych. Serwer stojący w Anglii będzie stał do dnia 17.04. i będzie ustawiony w trybie Conquest. Natomiast polski w trybie Rush. Jeśli lokalizacja w Polsce się sprawdzi, zrezygnujemy z serwera w Anglii. Zakupiliśmy też nowy serwer głosowy Teamspeak 3.



***Gameserver***

Nazwa: ! -[GROM]- Rush :: gromklan.net :: .pl ! - w wyszukiwarce starczy wpisać - GROM
Lokacja: Polska - Warszawa
Ilość Slotów: 32
Tryb: Normal
Friendly Fire: On
Punkbuster: Off (z powodu lagów, które powoduje)
IP: 188.165.20.182:48890
Sprzęt: Turbo Boost i7 860, 8x 3.46GHz, 12GB RAM DDR3, 2x 160Go SSD @ 3Go/s


***Teamspeak 3 Server***

Name: -|GROM|- Teamspeak 3 Server
Slots: 35
Address: 91.121.69.18:10012

Obrazek


_________________
.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 27 mar 2010, 01:06 
Cytuj  
jak tylko jutro Stara pójdzie na wykłady to od razu testuję :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 27 mar 2010, 09:54 
Cytuj  
Dziwne, ale do servera Gromu w Warszawie mam taki sam ping jak do naszego servera WarCry w Holandii (a mieszkam w Warszawie)

Obrazek

:)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.