mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 14:43 
Cytuj  
Crypt of the Necrodancer - jeden z fajniejszych "releasów" roguelikowych imo. Tak dobrze to mi się w nic nie grało od Rogue Legacy - szybkie partyjki po 3 pietra + boss w 3 różnych zonach. Dużo itemów, fajny gameplay no i sprawdzający się ficzer ruszania się zgodnie z rytmem muzyki, hehe.

No ale niestety early access [alpha] i $15 USD to trochę za dużo jak na indie gierkę. Na jakichś przecenach 50%off i więcej jak najbardziej.

https://www.youtube.com/watch?v=WX46Q6ioQP8

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2014, 07:24 
Cytuj  
Odświeżony Isaac prezentuje się bardzo sympatycznie:
http://youtu.be/Cs2eSyaZq2c


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2014, 12:02 
Cytuj  
Rozumiem ze to bedzie na normalnym silniku a nie zadne flashshit?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2014, 15:04 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Rozumiem ze to bedzie na normalnym silniku a nie zadne flashshit?

Tak, tak. Na normalnym silniku. Każdy kto zakupił poprzednią wersję otrzyma zniżkę. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2014, 15:45 
Cytuj  
pamietam swoj hype na Binding of Isaac, a potem rozczarowanie jak chwile pogralem i odczulem to fatalne sterowanie :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2014, 07:05 
Cytuj  
Tak swoją drogą to ja ostatnio miałem fun jak znalazłem stream typka który grał w Dwarf Fortress, parę rzeczy się rozjaśniło. Przyjemnie pooglądać jak ktoś gra i ogarnia. Fajny myczek stosują bo jak idzie pierwsza fala imigrantów to streamerzy często nazywają swoje nowe krasnale imionami ludzi którzy ich oglądają... mój krasnal został farmero crafterem i doił kozy :D

A co do BoI to całkiem sporo ludzi go streamuje, jakieś fast runy itp. ale to widać, że typki ogarniają w całości ten tytuł.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2014, 10:42 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
pamietam swoj hype na Binding of Isaac, a potem rozczarowanie jak chwile pogralem i odczulem to fatalne sterowanie :<

No mi sterowanie pasi.

Z wad, które mógłbym wymienić:
- niektóre itemy są po prostu chujowe
- w niektórych pomieszczeniach utrata zdrowia jest gwarantowana, chociaż pewnie lepsi gracze dają zawsze radę
- głupio, że mało itemów współpracuje ze sobą, co na szczęście zmienili w "Rebirth"
- brakuje mi jasnych i przejrzystych opisów przedmiotów, granie z załączoną Wikią to jakaś padaka, OK jest w tej tajemnicy coś rajcującego, ale na dłuższą metę to wkurza, to też poprawili w "Rebirth"
- gra czasami potrafi cholernie zwolnić
- czasem zdarzają się zwiechy
- brak multi
- brak oficjalnego wsparcia dla padów
- glitche i bugi

Mimo wszystko przegrałem 66 godzin do tej pory i naprawdę dobrze się bawię za każdym razem jak gram. Chociaż czasami można się ostro zdenerwować.


"The Binding of isaac: Rebirth" w trybie co-op:
http://youtu.be/_A10s9RhVj8

Cud, miód i orzeszki. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 20:34 
Cytuj  
W tym miesiącu Dungeon of the Endless wychodzi z early access. Mi się demo bardzo podobało i o ile cena nie będzie mega zaporowa to pewnie kupię. Miła odmiana jak dla mnie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 20:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
W tym miesiącu Dungeon of the Endless wychodzi z early access. Mi się demo bardzo podobało i o ile cena nie będzie mega zaporowa to pewnie kupię. Miła odmiana jak dla mnie.

Nie znudziło Ci się po tym wczesnym dostępie? Ciekawe. Wczesny dostęp to dla mnie obecnie większe zło niż DLC.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2014, 22:24 
Cytuj  
Ja spróbowałem tylko wersji z zatoki. Pograłem ze 2h i usunąłem ale wciągneło mnie na tyle że stwierdziłem że poczekam. Duzy powiew świezosci jeśli chodzi o roguelike.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 14:57 
Cytuj  
http://store.steampowered.com/app/308420/
Ziggurat

rogue-litem, fpp
'Dungeon-Crawling First Person Shooting at its finest! Fast-paced combat! Dozens of perks, spells and enemies! Level ups! Random Dungeons! Traps! Badass bosses! Carrots! '

'Plays a bit like Heretic, a bit like Serious Sam, a bit like Doom, a bit like Painkiller, a bit like the old arcade Robotron and Smash TV games, a bit like a bullet-hell Cave shmup.'

trza 'demo' obadac.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2014, 18:45 
Cytuj  
1. Jutro premiera "Dungeon of the Endless". Mógłby ktoś szerzej się wypowiedzieć?
2. "Ziggurat" - obadałem "demo". Gra się bardzo przyjemnie, ale z tego co widzę nie ma za dużo contentu. Twórcy nie wypowiadają się jasno na temat dalszego wspierania gry.
3. "The Binding of Isaac: Rebirth" będzie miało premierę 4 listopada. Ja kupuję na pewno. Ilość nowego contentu daje radę z tego co się orientuję. Nowa oprawa audiowizualna przemawia do mnie w 100%.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2014, 20:25 
Cytuj  
wodny napisał(a):
1. Jutro premiera "Dungeon of the Endless". Mógłby ktoś szerzej się wypowiedzieć?


Dołączam się do prośby, wygląda całkiem interesująco

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2014, 22:15 
Cytuj  
Hmm przecież będziecie mogli "demo" obadać? Gdy ostatni raz grałem to gierka była bardzo spoko. Bardzo świeże podejście. W Alphie nie było jednak kilku kluczowych ficzerów które są w releasie. Taki mix tower defensa z Roguelike. Trzeba pomyśleć i czasami ostro się napocić. No i grafika.klimat.muzyka są zajebiste jak dla mnie:). 11 Ojro to nie taka tragiczna cena w sumie chociaż niska też nie jest.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 17:24 
Cytuj  
Kupiłem.

Jak pogram coś więcej to napisze co i jak ale to pewnie po weekendzie dopiero.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 20:27 
Cytuj  
Tutaj za 9 euro:
http://www.gameladen.com/dungeon-of-the ... el-pc.html

Obejrzałem kilka filmików i jakoś do mnie nie przemawia. Sam już nie wiem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 19:20 
Cytuj  
Pograłem trochę w Dungeon of the Endless. Totalnie nowe podejście i jednak strategia też jest ważna. W sumie trzeba planować i być przygotowanym na wszystko bo nigdy nie wiadomo co będzie za kolejnymi drzwiami:). Doszedłem póki co max do 4 lvlu i dalej padł mi jeden ziomek i we dwóch nie dałem rady :/. Resource management jest dość ważny. Najlepsze jest to że można grać coopa w 4! Kto kupuje :D?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 28 paź 2014, 19:24 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 19:22 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pograłem trochę w Dungeon of the Endless. Totalnie nowe podejście i jednak strategia też jest ważna. Doszedłem póki co max do 4 lvlu i dalej padł mi jeden ziomek i we dwóch nie dałem rady :/. Resource management jest dość ważny. Najlepsze jest to że można grać coopa w 4! Kto kupuje :D?

A mógłbyś trochę napisać jak wygląda rozgrywka? W filmikach, które widziałem było dużo elementów w stylu tower defense i nie wiem jak się na to zapatrywać.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2014, 14:48 
Cytuj  
Get a free Steam key for Weird Worlds, with Bundle Stars
http://www.pcgamer.com/get-a-free-steam ... dle-stars/


Cytuj:
For revoking the twitter access afterwards -> link

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 11:21 
Cytuj  
Mam problem w LoG 2 ze znalezieniem broni dla Alchemika :E.
Jestem w lesie(po roślince) a nadal chodzi goły... Any tips?

I jedna rzecz - jakimś cudem mojego fighterowi nie przydzieliłem skilli i skapłem się o tym przy 2 lvlu dopiero... Czyli zacząłem z dwoma skillami mniej :/. Jakies czity są może albo cuś?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.