mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 15:51 
Cytuj  
Jjak ktoś kto zrobił sobie builda PvE ma pokonać kogoś, kto napierdala PvP i ma builda pod PvP? Podpowiem - nie da się. Może jak ktoś zjadł zęby i rozjebał pada na PvP to coś tam ugra ale większość polegnie przeciwko jakimś dziwnym buildom które służą tylko i wyłącznie do bycia upierdliwym i nękania innych. A jak mają być jeszcze nieograniczone inwazje to no cóż... Pewnie coś tam spróbuję pograć online bo nie będzie cziterów jak na PC ale dla mnie soulsy to zawsze spokojna eksploracja, lore, piękne widoki i walki z bossami. Jak chcę PvP to odpalam sobie fpsa na kompie gdzie każdy ma równe szanse. PvP w DSach przypomina takie UO. Ktoś robi sobie champa a tu nagle wpada RED i wszystkich zajebuje. Wszystko fajnie dopóki to ty jesteś redem:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 16:13 
Cytuj  
A ja w końcu zainstalowałem sobie prepare to die ds na notku z win 10 i jak odpalam włącza się tylko white windowed screen i gra nie bangla :(
wtf help.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 16:58 
Cytuj  
Na forum Steamowym DS1 było jak DS1 naprawiać (w tym też np. zjebane sterowanie). Jakiś problem z takim white windowed screen też był o ile dobrze pamiętam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 16:59 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jjak ktoś kto zrobił sobie builda PvE ma pokonać kogoś, kto napierdala PvP i ma builda pod PvP? Podpowiem - nie da się. Może jak ktoś zjadł zęby i rozjebał pada na PvP to coś tam ugra ale większość polegnie przeciwko jakimś dziwnym buildom które służą tylko i wyłącznie do bycia upierdliwym i nękania innych.


Tak. Będziesz miał w chuj takich buildów day1, a ludzie po dwóch dniach od premiery rozpracują grę i wszyscy zrobią się pod "nękanie" zabolqa w "low lvl" zonach.

Trzeba było oddać kabel, to karma by nie doskwierała i byś się nie bał grać online. :F


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 21:04 
Cytuj  
Każdy gra tak jak chce i tyle. Oczywiście, że będą osoby lepiej obeznane od innych a wszelkie broken buildy i exploity szybko wychodzą na wierzch - mamy coś takiego jak internet. Zresztą nie będę prowadził dyskusji z taboretem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 21:05 
Cytuj  
jak ty pierdolisz, to sie odechciewa czytac caly ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 21:18 
Cytuj  
Płacz + teoria + wycieczki osobiste.

Klasyczny zaboleq. :D

Mendol napisał(a):
jak ty pierdolisz, to sie odechciewa czytac caly ten temat.


Jeszcze ponad miesiąc. :har:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 22:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Płacz + teoria + wycieczki osobiste.

Klasyczny zaboleq. :D

Mendol napisał(a):
jak ty pierdolisz, to sie odechciewa czytac caly ten temat.


Jeszcze ponad miesiąc. :har:


Ale ja nie płacze nigdzie tylko piszę, że PvP mnie nie jara bo zawsze było trochę broken i tyle. Wycieczki osobiste to ty pierwszy zacząłeś więc czego się spodziewałeś:)?
Co do teori to skoro grałeś w poprzednie DSy to wiesz jak wyglądało PvP więc o co kaman?

@Mendol
Ja czasami jak twoje posty czytam to się odechciewa żyć więc wygrałeś.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 22:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Co do teori to skoro grałeś w poprzednie DSy to wiesz jak wyglądało PvP więc o co kaman?


Oczywiście, że wiem. Wiem, że było mnóstwo funu i dziesiątki czy nawet setki różnych zabawnych sytuacji, gdzie koniec końców jedna lub druga strona wygrywała.

A nie zero-jedynowe "gram PvE a gracze z buildami pod PvP nie dają mi żyć zomg ;__; idę offline"

Więc sory m8 ale pierdolisz głupoty albo jesteś na prawdę chujowy w PvP i pojedzie cię dosłownie każdy, co nie jest jakimś szczególnym powodem do wstydu (sam się za jakiegoś szczególnego wymiatacza nie uważam) ale nie dorabiaj ideologii, bo może ktoś nowy w temacie to czyta i zniechęci się na starcie.

Zwłaszcza, że jak ktoś ma chęć grać od premiery, to w ogóle o jakich PvP buildach mowa? :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 22:50 
Cytuj  
W DS 1 PvP mnie wkurzało w pewnym momencie ale nie byłem najgorszy. Oczywiście ja sam w inwazje się raczej nie bawiłem bo mnie to nie jarało i tyle. Natomiast DS 2 olałem bo średnio mi się podobało Miałem kilka podejść i dopiero jak SoTFS wyszło to trochę się wciągnąłem ale nie dane mi będzie skończyć bo od jutra pocinam w BloodBorne w oczekiwaniu na DS 3:P.

Pamiętaj Razoth, że każdy gra jak chce i na bank będą osoby która od razu usiądą do PvP a będą też takie które będą grały offline. Jeśli inwazje mają być nieograniczone to jaki fun jak ktoś chwilę robi Ci inwazję? Chyba, że jakoś to ograniczą ale nic o tym nie czytałem. Poczekam do premiery bo póki co to nawet nie wiem na jaką platforme kupię.

Jedyne co mnie martwi to to, że wielu narzeka na fatk, iż użyto tych samych assetów co w BB tylko je np przekolorowano. Niektóre miejscówki też wyglądają bardzo podobnie. Tak czy inaczej zapowiada się zajebiście i w sumie dupie mam te assety:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 23:01 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Pamiętaj Razoth, że każdy gra jak chce i na bank będą osoby która od razu usiądą do PvP a będą też takie które będą grały offline. Jeśli inwazje mają być nieograniczone to jaki fun jak ktoś chwilę robi Ci inwazję?


Z tym co chwila to bym nie przesadzał, poza tym pewnie jako pierwszy dostępny Covenant to będzie Way of The Blue czy inna gejoza, więc już w ogóle czerwoni najeźdźcy będą płakali.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 07:53 
Cytuj  
No niestety tego nie udało mi się doczytać ale mogli by po prostu zrobić jakiś CD na inwazje i tyle.
Na razie to co mnie wkurwia to brak info o FPS w wersji PC. Oczywiście żadnych preorderów póki co ale mogli by dać info np, że teraz nie ma ale na premierę albo dzień po będzie. Ci co grali na PC nie zgłaszali problemów z wydajnością.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 10:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No niestety tego nie udało mi się doczytać ale mogli by po prostu zrobić jakiś CD na inwazje i tyle.


Skończ już, pls. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 10:35 
Cytuj  
Nigdy nie gralem ani w Dark Souls, ani w Bloodborne i chyba najwyzszy czas to zmienic. Od czego zaczac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 13:05 
Cytuj  
od zakupu dobrego pada, i ćwiczen przewrotów


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 13:11 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
od zakupu pada od microsoftu, i ćwiczeń przewrotów


fix'd


_________________
@polygamia

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 13:24 
Cytuj  
Mam PS4 i na nim bede gral. Ale pytalem raczej od ktorej czesci ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 13:26 
Cytuj  
DS1 na ps4 nie ma a to najlepsza z tej trójki gra. :>
2-ka tak sobie także możesz odpuścić i czekać na 3, także zostaje blódborn.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 14:30 
Cytuj  
Ponoć Demon Souls ma wyjść remaster na PS4 :]. Oby kurde, oby...

http://www.destructoid.com/demon-s-soul ... 3285.phtml


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 17:25 
Cytuj  
Heh.. jedyny prawdziwy Souls[emoji14]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.