mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:43 
Cytuj  
Nie podoba mi sie ten pomysl z likwidcja oficjalnego forum. Vanguard raczej nie bedzie mial kilku milionow graczy, wiec do trzymania community w kupie wspolne forum jest bardzo wazne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:46 
Cytuj  
Zematis napisał(a):

Hmm co tam jest. W pracy nie moge sprawdzic...

Nie wiem, ja czekalem chyba tydzien. Oni to recznie zmienie chyba robili heh.



Greetings All!

As promised here is the discussion thread in regards to the closing of our forums. You can view the news post here: http://forums.vanguardsoh.com/showthread.php?t=103501

Please feel welcome to post any questions or concerns you may have and I will do my best to answer them. Please try to avoid posting the same questions as a poster above you, especially if I have already answered it.

If you are interested in starting your own fansite we offer a fansite kit on the front page of www.vanguardsoh.com. Please email [email protected] if you are interested in the Affiliate Fansite Program.


Q&A

Will developers continue to post?
-Yes, we will continue to post on Affiliated Site Forums.

Why are you closing the forums?
-We feel this is the best way to promote a healthy and active community. We feel centralized communities constrain players of different mindsets and too often don't reflect the actual opinion of the majority player base.

Will there be SOE Forums? (Like their other games)
-There will only be Tech support forums; all game play and general discussion will be hosted by the Affiliate Fansites.

How will the main Community Site be updated?
-Our community team will update the site by working closely with the affiliate sites to gather news and discussion threads that large portions of the community may find interesting.

What about fansites associated with the secondary market (Gold Sellers)?
-Sigil is strong about its stance towards the secondary market. No site will ever be listed or supported by Sigil that has Secondary Market ads or is owned by the secondary market (Zam/Ogaming Networks). If a fansite is found to be supported by the Secondary Market in any way it will immediately be removed from our program.

I jeszcze
Greetings Everyone!

On January 16th, 2007 the Official Vanguard Forums will close. We’re excited to provide this opportunity before launch for the community and our Affiliated Sites to adjust and familiarize themselves with one another. The Affiliated Fansites are dedicated to serving the community and its needs and will be the primary source for information and discussion about Vanguard; while the program will change and grow this goal will remain the same.

We will provide a seamless network that promotes an active community without the hassle of finding information when you need it. The center of this community will be the Vanguard Community Site, www.vanguardsoh.com; this site will continue to provide constant updates and links to the discussion on the sites that concern the community. In addition to updating the site with links and news we will provide the community with tools to find the Fansite that is right for them. To view a list of our Affiliated Fansites please visit www.vanguardsoh.com/fansite.php.

We understand there will be questions and concerns, and invite the community to share them with us here: http://forums.vanguardsoh.com/showth...43#post1874443 and we will be happy to answer as many as we can.

Thank you everyone, we look forward to seeing you in Telon and on the Affiliated Fansites!

- The Vanguard Team

*Please note that the Beta Forums will remain open, and those that have yet to receive access will. Thank you for your patience.
__________________

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:53 
Cytuj  
ah no tak , to bylo wiadomo od dawna... myslalem ze cos nowego.

dostep do beta for to glownie info ktore czasem sie przydaje.

community nie trzyma sie na oficjalnym forum a we wlasnym sosie na nieoficjlanych boardach serverow, gildii etc.

EQ,EQ2 ma oficjlane fora i pies z kulawa noga tam zaglada. jest jakas grupa fanboyow i tyle.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:03 
Cytuj  
EQ,EQ2 ma oficjlane fora i pies z kulawa noga tam zaglada. jest jakas grupa fanboyow i tyle

a ta setki tysiecy postow napisaly sie same tak?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:23 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
EQ,EQ2 ma oficjlane fora i pies z kulawa noga tam zaglada. jest jakas grupa fanboyow i tyle

a ta setki tysiecy postow napisaly sie same tak?

Fora EQ maja ile lat 14? Wiec to zostawie bez komentarza.

EQ2 faktycznie wyglada lepiej, ale tak samo w jak w EQ aktywne byly dzialy developerskie glownie.

Taki social life toczy sie na prywatnych forach. Zobacz na fora WoW, wiekszosc postow to flame albo powtorka. Tych wartosciowych jest znacznie mniej...

Pomyslu ktore sa postowane devsom przewaznie rodza sie na forach zew. i po prostu sa przenoszone. Takze nie widze problemu.

Tam masz wielu posterow ktorzypostan raz na jakis czas, co w polaczeniu z duyzm playerbase daje duza liczbe postow...
Ale takich frequent posterow jest mniej.

Anyways to takie moje 3cp, rozumiem pomysl sigil.

edit:
Dlaczego mimo ze fora wow maja server boards to i tak powstaja nieoficjalne fora gdzie jest spory ruch?

edit:
SoE reszta od dawna chcialo przyciganac graczy na swoje fora, station players to przeciez pomysl z czasow eq


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:08 
Cytuj  
Btw..do kiedy trwają beta testy ?.

Aha i jak sie pisze na głównym kanale ?..tzw Global.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:34 
Cytuj  
/1

przewaznie pod jedynka masz local "global"

Testy pewnie do release day, nie podano oficjalnie terminu. Ale najpierw musi open beta, jakis stress test...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 16:46 
Cytuj  
Co sie dzieje jak sie zginie poza stratą expa ?.Zginołem i straciłem cały swój sprzęt + wszystko co miałem w plecaku.

Ok już wiem co i jak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 18:27 
Cytuj  
jak zginiesz to cialo zostaje tam gdzie zginoles razem z ok 10-15% expa - mozesz przywolac cialo ale nie odzyskasz expa, mozesz pojsc po cialko i odzyskac przedmioty i exp

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 18:31 
Cytuj  
Nie caly exp, to tak gwoli scislosci...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 01:06 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Nie caly exp, to tak gwoli scislosci...

Tracisz exp zdobyty, czy jak w eq2 masz obnizony rate zdobywania nastepnego? Debet na expie czy jego strate uwazam za pomysl poroniony tak czy siak, ale idzie sie przywyczaic. Chociaz czasami w eq2 po nieudanej grupie mialem 70% debetu, jedyne na co wtedy mialem ochote to wywalic gre z dysku. :< W eq1 chyba tez tak bylo, jesli producenci czerpali z tych tytulow wybrali bardzo zly element.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 07:55 
Cytuj  
Wiesz dokladnie Ci tego nie wytlumacze, na beta forach jest info. W domu poszperam to c&p. Ale exp loss mimo odzysku corpse'a jest zauwazalny. P

BTW KochMedia (dystrybutor na stary kontynent) zmienil date wydania VG z 30.01.07 na 29.03.07


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 08:46 
Cytuj  
Jesli ktos jeszcze nie dostal kluczyka do bety, a chcialby potestowac prosze wpisac sie w tym topicku. Pierwsza osoba, ktora zglosi chec dostanie kluczyk ...

T.


Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 09:31 
Cytuj  
Templair -> Ja bym poprosil :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 09:34 
Cytuj  
Zorpen napisał(a):
Templair -> Ja bym poprosil :)


Done. Have fun ...

T.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 10:10 
Cytuj  
Tak z ciekawości jest jeszcze jakaś strona gdzie można dostać kluczyk ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 11:28 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Wiesz dokladnie Ci tego nie wytlumacze, na beta forach jest info. W domu poszperam to c&p. Ale exp loss mimo odzysku corpse'a jest zauwazalny. P

BTW KochMedia (dystrybutor na stary kontynent) zmienil date wydania VG z 30.01.07 na 29.03.07


zauwaz ze na 30 III przesuneli ale date wydanie w j niemieckim wersje eng sa normalnie 30 I

http://www.kochmedia.de/haendler/shop/p ... ctlist.jsf
edit:
w polu szukaj wystarczy wpisac vanguard - wyswietli 3 wersje kolekcjonerska , zwykla de i zwykla eng


Ostatnio edytowano 11 sty 2007, 12:05 przez Jackhammer, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 11:56 
Cytuj  
A to dodali wersje w jezyku niemieckim? Hmm jak ostatnio patrzylem to nie bylo. Stad nie sprawdzalem...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 15:58 
Cytuj  
Witam...
Gram w bete Vanguard od 6 Stycznia 2007 kiedy dostałem klucz z FilePlanet. Niestety nie mam czasu grac godzinami ale spedzam około godziny dziennie. Mam postac Wysokiego Elfa (Ranger) i jak narazie jestem na poziomie 8 grajac na Beta Serverze 1. Jak wiecie patche są czesto dodawane i jest też wiele server crashow co ogolnie nie jest mile ale tak bywa... Moje pytanie jest takie czy ktos z większym doswiadczeniem ma ochote na wspolną grę w tygodniu zawsze raźniej...
Pewnie nikt sie nie zglosi ale i tak warto bylo spytac...
Pozdrawiam
Arek
P.S.
Wczesniej gralem w Face of Mankind ale i tak czekam na Star Trek Online :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 17:06 
Cytuj  
Akadian napisał(a):
Wczesniej gralem w Face of Mankind ale i tak czekam na Star Trek Online :)

To sobie jeszcze poczeeeeeeekasz ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.